Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Senos tribūnos - turima omenyje senos tribūnų sijos - rėmai liks seni.

    Comment


      Kad neliks.

      Comment


        O kam tas stadionas? Juk rinktibes moliugai zais tik Rubikone

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          O kam tas stadionas? Juk rinktibes moliugai zais tik Rubikone
          Madonos koncertui.

          Comment


            Parašė wrm Rodyti pranešimą
            Kad neliks.
            Žinai ar šiaip trolini?

            Comment


              Parašė ernissss Rodyti pranešimą

              Žinai ar šiaip trolini?
              Senų tribūnų neliks visiškai, jų būklė prasta. Ten jau polių armatūra plika akimi matosi.

              Paskutinis taisė justinas adam; 2018.10.13, 17:53.

              Comment


                TP to nebuvo. Tai arba keičia projektą, arba kažkas nesupranta kas yra tribūnos ir iš ko jos susideda.

                Comment


                  Tos senos tribūnos siaubingos. Pamenu, kai pirmą kartą buvau stadione, tai tikrai nustebino tas nesaugių tribūnų vaizdas: pakabintos ant sijų ir plikai žiurisi.

                  Comment


                    Prisimenant kiek laiko griove Respublika ir matant, kaip ten dar toli iki statybu pabaigos, bijau, kad <20 menesiu gali neuztekti nugriauti stadiona ir pastatyti nauja.

                    Comment


                      Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                      Prisimenant kiek laiko griove Respublika ir matant, kaip ten dar toli iki statybu pabaigos, bijau, kad <20 menesiu gali neuztekti nugriauti stadiona ir pastatyti nauja.
                      O tai nebuvom forume nutarę, kad respubliką lėtai griovė dėl NŽT grėsmės?

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        O tai nebuvom forume nutarę, kad respubliką lėtai griovė dėl NŽT grėsmės?
                        Būtent. Be to, stadionas nestovi labai arti kitų pastatų miesto centre. Nereikia visokių sudėtingų griovimo technologijų, tiesiog imi ir griauni, tai, manau, laiko visiškai pakankamai.

                        Comment


                          Duok dieve, nenoriu buti blogas pranasas. Respublika griauti pradeta 2016 lapkriti, praejo lygiai 2 metai, griovimas baigtas neseniai, iki statybu galo dar tikrai toli. Griovimas buvo sustojes, kiek? Pusei metu? Griauti matyt paprasciau nei Respublika, beto nereikes kasti pamatu, tad ziuresim, kolkas neatrodo, kad mestos ypatingos pajegos.

                          Comment


                            Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                            Duok dieve, nenoriu buti blogas pranasas. Respublika griauti pradeta 2016 lapkriti, praejo lygiai 2 metai, griovimas baigtas neseniai, iki statybu galo dar tikrai toli. Griovimas buvo sustojes, kiek? Pusei metu? Griauti matyt paprasciau nei Respublika, beto nereikes kasti pamatu, tad ziuresim, kolkas neatrodo, kad mestos ypatingos pajegos.
                            Gal palaukim, kol atvažiuos patys Turkai su savo įranga ir pradės darbą. Dabar vyksta tik mažesni ardymo darbai (kaip sakė LNK reportaže) ir tai daro lietuviai.

                            Comment


                              Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                              Duok dieve, nenoriu buti blogas pranasas. Respublika griauti pradeta 2016 lapkriti, praejo lygiai 2 metai, griovimas baigtas neseniai, iki statybu galo dar tikrai toli. Griovimas buvo sustojes, kiek? Pusei metu? Griauti matyt paprasciau nei Respublika, beto nereikes kasti pamatu, tad ziuresim, kolkas neatrodo, kad mestos ypatingos pajegos.
                              Respublika griauti buvo pasirinktas pats pigiausias imanomas griovejas, konkursa laimejes kone uz dvigubai mazesne suma, nei tarkim Vilnius Town Group arba BDT. Atitinkamas ir rezultatas.

                              Comment


                                Aaaaaaaa, klausykit, aš prisipažinsiu, kad mano inžinerijos ir griovimų išmanymas yra +- kaip pas mano katę (toks gan silpnas), bet pabandysiu pavaidinti kad toks esu. Užmirškite mano praeitą sakinį.

                                Ar Respublikos viešbutis nebuvo už pigiai, lėtai lėtai gremžiamas nuo viršaus? O jo lokacija, ir šalia vykstantys projektai, jam beveik niekada neleido būti griaunamam greitai? Respublika ne be reikalo buvo toks užkeiktas projektas - su juo dirbti buvo žiauriai sunku.

                                Kad ir kaip bepažiūrėsi, D&G stadionas yra žiauriai paprastesnis statinys, ir visos techninės komplikacijos, kurias turėjo Respublika, čia atrodo gan mažos.

                                Čia tas pats kaip aš ir Donatas Montvydas yra sudaryti iš panašių medžiagų ir junginių, bet žinokit, aš tai ne Montvydas.

                                Comment


                                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                  Aaaaaaaa, klausykit, aš prisipažinsiu, kad mano inžinerijos ir griovimų išmanymas yra +- kaip pas mano katę (toks gan silpnas), bet pabandysiu pavaidinti kad toks esu. Užmirškite mano praeitą sakinį.

                                  Ar Respublikos viešbutis nebuvo už pigiai, lėtai lėtai gremžiamas nuo viršaus? O jo lokacija, ir šalia vykstantys projektai, jam beveik niekada neleido būti griaunamam greitai? Respublika ne be reikalo buvo toks užkeiktas projektas - su juo dirbti buvo žiauriai sunku.

                                  Kad ir kaip bepažiūrėsi, D&G stadionas yra žiauriai paprastesnis statinys, ir visos techninės komplikacijos, kurias turėjo Respublika, čia atrodo gan mažos.

                                  Čia tas pats kaip aš ir Donatas Montvydas yra sudaryti iš panašių medžiagų ir junginių, bet žinokit, aš tai ne Montvydas.
                                  Griove imone MB Pastatu griovimas. Jiems laimejus konkursa, kiti dalyviai, tie du mano pavardinti, pasake, kad uzsiriso kilpa ant kaklo su tokia kaina. Kai nera normalaus finansavimo, tai nera ir tempo. Siai dienai, jos situacija matau stai tokia:
                                  Bankroto reitingas 38,828% tikimybė, 10 klasė (Aukščiausia rizika)
                                  Vėlavimo atsiskaityti reitingas 99 klasė (Prognozuojamas įvykis yra įvykęs)

                                  Comment


                                    Apeliacinis teismas paklausė Liutass https://www.15min.lt/verslas/naujien...ta-973-1045538

                                    Comment


                                      Dabar naujas apeliacinio teismo sprendimas. Turkų laimėjimas pripažintas neteisėtu, aišku bus skundas ir tada jau Aukščiausiojo teismo sprendimas.

                                      Kaip forumiečiama jausmas bus jeigu išaiškės, kad savivaldybė su turkais bus praganius gerus metus laiko ir net baudų sumokės mokesčių mokėtojų pinigais?

                                      https://www.15min.lt/m/id/verslas/kv...ta-973-1045538

                                      Antradienį Apeliacinis teismas nusprendė, kad turkų pergalė rekonstrukcijos konkurse buvo neteisėta. Be to, Kauno savivaldybei dar skirta 25 tūkstančių eurų bauda.

                                      Apeliacinis teismas antradienį pripažino neteisėtu Kauno savivaldybės administracijos sprendimą balandžio 10 d. paskelbti laimėtoju KAYI Insaat Sanayi Ticaret A.S. rekonstrukcijos konkurse.

                                      Turkijos įmonės atstovas, advokatas Gintaras Černiauskas 15min teigė, kad kaip tik dabar svarstoma skųsti teismo sprendimą Aukščiausiajam teismui. „Šis sprendimas rekonstrukcijos darbų nesustabdys. Teismas rėmėsi neteisingomis išvadomis“, – teigė G.Černiauskas.

                                      Comment


                                        Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

                                        Kaip forumiečiama jausmas bus jeigu išaiškės, kad savivaldybė su turkais bus praganius gerus metus laiko ir net baudų sumokės mokesčių mokėtojų pinigais?
                                        O koks bus jūsų jausmas jei paaiškės, kad AT panaikins Apeliacinio sprendimą?

                                        Comment


                                          Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                                          Apeliacinis teismas paklausė Liutass https://www.15min.lt/verslas/naujien...ta-973-1045538
                                          Oh yeah

                                          Comment

                                          Working...
                                          X