Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
    Aš nežinau, bet jausmas toks, kad Lietuvos architektai turi totalizatorių pavadinimu "Durniausias parkingas". Koks idiotas projektavo megos aikštelės nuvažiavimus - aš nežianu, bet žinau kad per šventes ten bus toookie kamščiai...
    Parašė ernestas Rodyti pranešimą
    Tai greičiausiai ne architektų, o daugiausia užsakovo pasekmė. O užsakovas yra tas, su kuriuo bet kuriam architektui yra sudėtinga dirbti (...).
    Funkcine prasme parkingas išties yra tas pavyzdys, kurį galima rodyti prie "kaip nereikia daryti".
    Taigi užsakovas - nuostabieji senukai. Viską tik taupyti, daryti mažiausiomis sąnaudomis, medžiagas imti TIK iš senukų asortimento, o jeigu kas nors rangovams nepavyksta, iškart į teismus pasiunčia. Nori iš šūdo išspaust vašką, kitaip sakant. Tas pats vyksta su visais jų objektais, tas pats bus ir su ELEVEN biurų pastatu Vilniuje, Kareivių g. Teko matyti kvietimą dalyvauti šio objekt rangos darbų konkurse, tai vėl įpaišyta sąlyga, kad statybinės medžiagos turi būti imamos iš senukų tinklo. Kad iš jų parduodamų materialų pastatyti kažką kokybiško, tai turi būti burtininkas. Kitu atveju tave tiesiog sudegins ant laužo, arba kitaip sakant, subankrotins

    Comment


      Parašė WingsForLife Rodyti pranešimą
      Taigi užsakovas - nuostabieji senukai. Viską tik taupyti, daryti mažiausiomis sąnaudomis, medžiagas imti TIK iš senukų asortimento, o jeigu kas nors rangovams nepavyksta, iškart į teismus pasiunčia. Nori iš šūdo išspaust vašką, kitaip sakant. Tas pats vyksta su visais jų objektais, tas pats bus ir su ELEVEN biurų pastatu Vilniuje, Kareivių g. Teko matyti kvietimą dalyvauti šio objekt rangos darbų konkurse, tai vėl įpaišyta sąlyga, kad statybinės medžiagos turi būti imamos iš senukų tinklo. Kad iš jų parduodamų materialų pastatyti kažką kokybiško, tai turi būti burtininkas. Kitu atveju tave tiesiog sudegins ant laužo, arba kitaip sakant, subankrotins
      o ne logiška organizuoti medžiagų tiekimą per save kai esi didžiausias statybinių medžiagų tiekėjas, turi visus kontaktus ir nemoki kažkam papildomo antkainio už tą patį rezultatą kurį gali pasiimti pats? Nereikia kliedėti ir apie asortimentą, kuris pasak tamstos tik iš parduotuvių asortimento neturiu absoliučiai jokių interesų ar sąsajų ginti Senukų įvaizdį, tačiau ima nervas skaitant tą tipinį lietuvišką verkaliojimą naudojant "argumentus" išgirstus ir neaišku kur arba tiesiog susigalvojus

      Su sąlygomis rangovams mano komentaras nesusijęs. Nuomonės išsakyta tik medžiagų klausimu
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Šiap ir pat PC man asmeniškai nepatraukliai atrodo, tapo kažkokia eilne dėže primenančią Lenkijos miestų priemesčiuose pastatytus kartonkiu kvartalus

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          o ne logiška organizuoti medžiagų tiekimą per save kai esi didžiausias statybinių medžiagų tiekėjas, turi visus kontaktus ir nemoki kažkam papildomo antkainio už tą patį rezultatą kurį gali pasiimti pats? Nereikia kliedėti ir apie asortimentą, kuris pasak tamstos tik iš parduotuvių asortimento neturiu absoliučiai jokių interesų ar sąsajų ginti Senukų įvaizdį, tačiau ima nervas skaitant tą tipinį lietuvišką verkaliojimą naudojant "argumentus" išgirstus ir neaišku kur arba tiesiog susigalvojus

          Su sąlygomis rangovams mano komentaras nesusijęs. Nuomonės išsakyta tik medžiagų klausimu
          Tai nusipirk raminamųjų lašų jeigu nervas ima. Dirbau tiek prie Senukų ofiso statybų užbaigimo, tiek prie MEGOS rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų rengimo, tiek dabar esu kviečiamas dirbti prie eleven. Ne aš asmeniškai, mano įmonė. Tačiau mes neisime, nes žinome, kaip ten būna.
          Pasidomėk, kiek nedidelių, tačiau normalių statybinių įmonių ta šungauja nuvarė į bankrotą su teismais, kai iš savo kinietiškų šūdinų medžiagų asortimento bandė išlaužti super duper biurų pastatą, o kai pabaigoje gavosi didelis fiasko, visus po teismus užtampė.
          kaip kažkas viršuje minėjo - Užsakovas tikrai sunkus. Tai tiek.

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Šiap ir pat PC man asmeniškai nepatraukliai atrodo, tapo kažkokia eilne dėže primenančią Lenkijos miestų priemesčiuose pastatytus kartonkiu kvartalus
            Užtai nenukrypta nuo vidutinio Lietuvos architektūros supratimo. Už pilką būdą niekas viešai nekritikuos.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė WingsForLife Rodyti pranešimą
              Tai nusipirk raminamųjų lašų jeigu nervas ima. Dirbau tiek prie Senukų ofiso statybų užbaigimo, tiek prie MEGOS rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų rengimo, tiek dabar esu kviečiamas dirbti prie eleven. Ne aš asmeniškai, mano įmonė. Tačiau mes neisime, nes žinome, kaip ten būna.
              Pasidomėk, kiek nedidelių, tačiau normalių statybinių įmonių ta šungauja nuvarė į bankrotą su teismais, kai iš savo kinietiškų šūdinų medžiagų asortimento bandė išlaužti super duper biurų pastatą, o kai pabaigoje gavosi didelis fiasko, visus po teismus užtampė.
              kaip kažkas viršuje minėjo - Užsakovas tikrai sunkus. Tai tiek.
              Užsakovas sunkus ir t.t. Kas liečia kaip užsakovą tai sutinku su viskuo, nes pats esu dirbęs Senukų objektuose. Taip ne vieną kontorą yra nuvarę į bankrotą, bet tikrai ne dėl savo kišamų medžiagų. Tad dėl medžiagų esi visiškai neteisus. Savo objektuose naudoja tik geras medžiagas, o liepia pirkti per save dėl dviejų dalykų, pirma daug ką jie patys perka pačiomis geriausiomis kainomis lietuvoje tad kam jiems leisti uždirbt konkurentams? Antra jie taip kontroliuoja realias medžiagų kainas ir neleidžia rangovui nuo medžiagų uždirbti bile kiek. Visi manau taip elgtųsi analogiškoje situacijoje.

              Comment


                Nu dėl vaizdo tai dabar atrodo kokį šimtą kartų geriau nwi prieš tai buvęs čigonų taboras iš dešimt skirtingų pastatų ir fasadų...

                Comment


                  Parašė WingsForLife Rodyti pranešimą
                  Tai nusipirk raminamųjų lašų jeigu nervas ima. Dirbau tiek prie Senukų ofiso statybų užbaigimo, tiek prie MEGOS rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų rengimo, tiek dabar esu kviečiamas dirbti prie eleven. Ne aš asmeniškai, mano įmonė. Tačiau mes neisime, nes žinome, kaip ten būna.
                  Pasidomėk, kiek nedidelių, tačiau normalių statybinių įmonių ta šungauja nuvarė į bankrotą su teismais, kai iš savo kinietiškų šūdinų medžiagų asortimento bandė išlaužti super duper biurų pastatą, o kai pabaigoje gavosi didelis fiasko, visus po teismus užtampė.
                  kaip kažkas viršuje minėjo - Užsakovas tikrai sunkus. Tai tiek.
                  Prašau atidumo skaitant, gale aiškiai išskyriau, kad ne apie sąlygas rangovams, o apie medžiagas mano komentaras buvo. Situacija su rangovais man ne svetima ir su ja sutinku, bet mano išsakyta kritika buvo tik nepagrįstų komentarų apie medžiagų kokybę linkme. GediminasJa man puikiai paantrino nes Jis su tuo mano žiniomis tikrai daug susidūręs, kaip ir aš kadaise.
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment








                    Comment


                      Ar spes iki atidarymo dasibaigt darbus?

                      Comment


                        Atidarymas turėjo būti 11-26, savaitei ir taip nukeltas. Matomai, kad ne viską spėja.

                        Comment


                          Vakar teko apsilankyt megoj tai galiu pasakyt, kad darbo dar liko ir nemažai. nors visose parduotuvėse jau sukabinti rūbai. Kažin ar viską spės per dvi dienas.

                          Comment


                            Parašė Ponasdzinglas Rodyti pranešimą
                            Vakar teko apsilankyt megoj tai galiu pasakyt, kad darbo dar liko ir nemažai. nors visose parduotuvėse jau sukabinti rūbai. Kažin ar viską spės per dvi dienas.
                            Megos viduje dar tikra statybų aikštelė. Baisu, kad atidarymai pritempinėjami prie datų, o ne prie realiai užbaigtų darbų. Kokia statybų kokybė?

                            Comment


                              Foto nuo eskalatoriaus - atvertas pagrindinis įėjimas ir jau žmonės vaikšto. Šiaip jiems reikia sutvarkyti tik lubas iki atidarymo, antrą aukštą, panašu, kad tvarkys ir po atidarymo.
                              Paskutinis taisė miraged; 2016.12.02, 08:28.

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Megos viduje dar tikra statybų aikštelė. Baisu, kad atidarymai pritempinėjami prie datų, o ne prie realiai užbaigtų darbų. Kokia statybų kokybė?
                                Atlikta gan neblogai. Matosi kad skubotai, bet tikėkimės tinkas nenukris. Tai pala jei ryt atidarymas tai šiandien turėtų priduoti darbus inspekcijai kad būtų galima eksploatuoti pastatą? Tai kaip jie priduos jei darbai nebaigti?

                                Comment


                                  Pravažiavau šiandien visą garažą, ant stogo dar beveik niekas nesiparkuoja, danga nevalyta. Pats garažas, po akropolio atrodo gana kompaktiškai. Bet danga laaabai slidi, įsijunginėja ESP.... O su išvažiavimo posūkiais, kaip jau ir rašė bus labai daug bėdų, jau dabar matosi pabraižyta. Labai pataupyta vietos, bus daug techninių avarijų...

                                  Comment


                                    Ir išvažiavimas tik vienas tai užkiši jį ir visas eismas paralyžiuotas

                                    Comment


                                      Trecias Megos pletros etapas


                                      Prancūzų sporto prekių milžinė „Decathlon“ žengia į Kauną

                                      Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...-kauna-1001042

                                      Attached Files

                                      Comment



                                        Manau reikalinga nauja tema, šiai komercinės paskirties teritorijai esančiai šalia prekybos centro "MEGA", nes čia nusimato, kad bus statoma daug įvairių NT objektų.

                                        Sklype šiemet baigtas pirmasis plėtros etapas, per kurį pastatyta greitojo maitinimo tinklo užkandinė „McDonald‘s“ bei mažmeninės prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė.

                                        6,7 ha ploto sklype keliais etapais planuojama statyti įvairių NT objektų. Sklypas Islandijos pl. 30 patenka į komercinės paskirties teritorijas. Jis priklauso valstybei ir „Baltic Shopping Centers“ yra išnuomotas iki 2097–ųjų, rodo Registrų centro duomenys.
                                        Jis bus vystomas į daugiafunkcį rajoną su prekybos, biurų ir gyvenamųjų apartamentų kompleksu, planuojamos ir ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigos. Tikslių tolimesnių sklypo plėtros planų neatskleidžiame, šiuo metu vyksta derybos su galimais partneriais“, – sako I. Goštautaitė–Gedutė.

                                        Comment


                                          Kauno prekybos centrą „Mega“ valdanti bendrovė „Baltic Shopping Centers“ susitarė su Prancūzijos kapitalo sporto prekių tinklu „Decathlon“ dėl naujos parduotuvės gretimame sklype statybos ir nuomos.

                                          „Tinklo atėjimas į Kauną – svarbus plečiant tarptautinių prekės ženklų pasiūlą. „Decathlon“ veiklos koncepcija atitinka greta esančios „Megos“ tikslus ir pradės antrąjį nekilnojamojo turto (NT) projekto Islandijos plente plėtros etapą“, – pranešime teigė Ieva Goštautaitė–Gedutė, „Baltic Shopping Centers“ valdytojos įmonės „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotoja.
                                          Į 3.600 kv. m ploto parduotuvę sklype Islandijos pl. 30, „Megos“ savininkė ketina investuoti 5 mln. Eur. Ji su „Decathlon Lietuva“ lapkričio pabaigoje pasirašė pastato nuomos sutartį. Tai bus pirmoji tinklo parduotuvė Kaune, kuri turėtų būti atidaryta 2023 metų pradžioje.


                                          https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...lon-parduotuve

                                          Comment

                                          Working...
                                          X