Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
      Vakar mačiau poliakalę ar kažką panašaus (neišmanau statybų srities) prie respublikos, panašu, kad statybų darbai prasidėjo.
      taigi. Pastatys dalį naujo, sutvarkys žemės nuomą apie šį statinį, o tada nugriaus likusią dalį seno. Išvengs Bakteriologinių preparatų sklypo Savanorių pr. likimo

      Comment


        "Respublikos" griuvimas užmigo, lygiai taip pat, kaip ir forumiečių fotkės. Grįžau į Kauną čia nebuvęs tik dvi savaites, o pasikeitimų tiek, kad atrodo nebuvau gal du mėnesius, o gal ir metus...

        Šiandien fotografavau iš Spaustuvininkų gatvės, juolab iš čia geriausiai matosi "Magnum"-o gimimas. Šeštadienis, bet veiksmas vyksta - po duobę varinėja poliakalė, iš paskos rieda net dvi betonvežės ( kažkaip juokingai jas liaudyje vadina, pamiršau...)

        Click image for larger version

Name:	DSCF2131.JPG
Views:	86
Size:	151,8 kB
ID:	1581525

        Click image for larger version

Name:	DSCF2132.JPG
Views:	74
Size:	152,7 kB
ID:	1581526

        Click image for larger version

Name:	DSCF2133.JPG
Views:	75
Size:	140,1 kB
ID:	1581527

        Click image for larger version

Name:	DSCF2134.JPG
Views:	77
Size:	194,2 kB
ID:	1581528

        Click image for larger version

Name:	DSCF2135.JPG
Views:	78
Size:	151,3 kB
ID:	1581529

        Click image for larger version

Name:	DSCF2136.JPG
Views:	77
Size:	164,5 kB
ID:	1581530

        Click image for larger version

Name:	DSCF2137.JPG
Views:	84
Size:	146,9 kB
ID:	1581531
        Keliauju per Lietuvą

        Comment


          Jei labai nebus kam supykti, tai įmetu vieną 2011 vasaros fotkę. Prisimynimui

          Click image for larger version

Name:	DSCF5006.JPG
Views:	73
Size:	106,5 kB
ID:	1581588
          Keliauju per Lietuvą

          Comment


            Parašė Missoni Rodyti pranešimą
            iš paskos rieda net dvi betonvežės ( kažkaip juokingai jas liaudyje vadina, pamiršau...)
            Kriaušės?

            Comment



              Parašė Missoni Rodyti pranešimą

              iš paskos rieda net dvi betonvežės ( kažkaip juokingai jas liaudyje vadina, pamiršau...)

              Ten viena kriaušė kuri tik atveža betoną, o kita siurblys-kriaušė. Siurblys gali pumpuoti betoną iš kitos mašinos ir tiekti į poliakalę, bet gali ir savo atsivežta betoną naudoti kol nėra mašinų. Taip kad toks derinys yra normalus įrenginejant polius.

              Comment


                O, ačiū - kriaušė! O aš visaip galvojau, galvojau...bet, kad kriaušė tai nė į galvą neatėjo
                Keliauju per Lietuvą

                Comment


                  Bent aš tai įžiūriu žemės grąžtą, o ne poliakalę. Beje, poliakalė liaudyje vadinta irgi įdomiai - dyzelbaba.

                  Comment


                    2017-09-10:







                    Comment


                      Nerodo tavo nuotrauku

                      Comment


                        Kad rodo.

                        Comment


                          Man rodo, bet labai nepatogu žiūrėti, reikia scrollinti. Geriau būtų paprastos landscape nuotraukos, o ne portretinės.

                          Comment


                            Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                            Bent aš tai įžiūriu žemės grąžtą, o ne poliakalę. Beje, poliakalė liaudyje vadinta irgi įdomiai - dyzelbaba.
                            Turėtų būti tas pats agregatas su keičiamais antgaliais ir instrumentais. "Dyzelbaba" -- gal ta vintažinė ant T-100 važiuoklės?

                            Comment


                              Antradienį oficialiai paskelbta: pačiame Kauno centre pradėtas statyti vienas didžiausių verslo centrų Lietuvoje – „Magnum“. Po 2 metų Naujamiestyje šio centro statybos bus baigtos. Nors šiuo metu projekto vietoje dar matyti nebaigtas griauti „Respublikos“ viešbutis, nuspręsta, kad senojo pastato griovimo darbai bus baigti jau statybų metu, kurios jau verda

                              Read more: http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/09/1...#ixzz4sSbzxtIm

                              Comment


                                bus gerai! Kad tik pastatytų

                                Comment


                                  Jeigu Arka yra 7iu aukstu, tai didesnysis Magnum bokstas 12os (mazesnysis 8iu). 5 aukstu skirtumas, nemazai. Turetu issiskirt ir aiskiai matytis panoramoj.

                                  Comment


                                    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                                    Jeigu Arka yra 7iu aukstu, tai didesnysis Magnum bokstas 12os (mazesnysis 8iu). 5 aukstu skirtumas, nemazai. Turetu issiskirt ir aiskiai matytis panoramoj.
                                    Man ši Kauno vieta (Akropolis ir jo aplinka) architektūriškai (ir psichologiškai) yra "per sunki". Per didelio mąstelio. Kaunui ir šiai vietai konkrečiai. Numatomi pastatai (duok, Dieve, kad juos pastatytų) tik dar labiau šį svorį padidins. Mano akimis tinkamas šios vietos mastelis - Karmelitų bažnyčia.

                                    Comment


                                      Parašė Knope Rodyti pranešimą

                                      Man ši Kauno vieta (Akropolis ir jo aplinka) architektūriškai (ir psichologiškai) yra "per sunki". Per didelio mąstelio. Kaunui ir šiai vietai konkrečiai. Numatomi pastatai (duok, Dieve, kad juos pastatytų) tik dar labiau šį svorį padidins. Mano akimis tinkamas šios vietos mastelis - Karmelitų bažnyčia.
                                      O dar geresnis - carinės Rusijos miesto tvirtovės mastelis.
                                      Juokas ima kai 12 ir 8 aukštų pastatai "per dideli" Kaunui

                                      Comment


                                        Jūsų, "Gator" žinutės tikslas buvo pasijuokti iš kito žmogaus nuomuonės. Gal butų buvę geriau iš viso nieko nerašyti? Žmonės įpratę prie mažesnio tūrio pastatų, visas miestas toks, o jums svarbu tik, kad koks naujas madingas ir greit pasenstantis žaisliukas mieste atsirastų.
                                        P.s. Nesakau, jog man jis per didelis atrodo.
                                        Paskutinis taisė googleLT; 2017.09.12, 19:28.

                                        Comment


                                          Parašė googleLT Rodyti pranešimą
                                          Jūsų, "Gator" žinutės tikslas buvo pasijuokti iš kito žmogaus nuomuonės. Gal butų buvę geriau iš viso nieko nerašyti? Žmonės įpratę prie mažesnio tūrio pastatų, visas miestas toks, o jums svarbu tik, kad koks naujas madingas ir greit pasenstantis žaisliukas mieste atsirastų.
                                          P.s. Nesakau, jog man jis per didelis atrodo.
                                          Man svarbu ne žaisliukas, o miesto augimas. Kaunas prasidėjo nuo 1 aukšto kaimo, paskui buvo miesto tvirtovės aukštis, paskui buvo tarpukario aukštis ir taip toliau. Todėl užsikoncervavimas į prieš dešimtmečių aukštį nėra natūralus miesto augime.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X