Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šitas irgi neblogas. Patinka tokie nedidelių gabaritų, mažo butų skaičiaus daugiabučių projektai. Nesuprantu kaip žmonės gali pirkti butus tokiose "fermose" kaip Mitnijos devynaukščiai?

    Comment


      o grazus tas daugiabutis! Is pirmo zvilgsnio panasus i sublokuota nama pasirode

      Comment


        Santakos namų projektas gerokai įpusėjo. Iš 6 namų, 5 namai turi jau stogo konstrukcijas.








        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          dar

          dar viena nuoroda
          http://www.naujojivaisvydava.lt/

          [QUOTE=d'Ark;193332]Naujas gyvenamosios statybos projektas Vaišvydavoje
          Didžioji g. 82

          Šio namo temoje lyg ir nepastebėjau...

          Comment


            mat kaip, beveik sutapimas.. Sian kaip tik turejau darbo prie Santakos namuku planu..

            Comment


              www.smeliai.lt



              Šis projektas jau pradedamas įgyvendinti. Technikos dar nėra, bet kuoliukai jau sukalti, paruošta vieta duobės kasimui.

              Comment


                Gal kas žino kas stato du 9-aukščius Ukmergės g., šaliau naujojo 5-aukščio?

                Comment


                  http://www.korionamas.lt/

                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Gal kas žino kas stato du 9-aukščius Ukmergės g., šaliau naujojo 5-aukščio?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    www.smeliai.lt



                    Šis projektas jau pradedamas įgyvendinti. Technikos dar nėra, bet kuoliukai jau sukalti, paruošta vieta duobės kasimui.
                    ^^ lyg ir buvo istriges. tai kas dabar rangovas?

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Gal kas žino kas stato du 9-aukščius Ukmergės g., šaliau naujojo 5-aukščio?
                      Kiek girdėjau "Projektana" pradžią kaip daug kur padaro, o paskui kiti įsijungia. Man irgi būtų įdomu sužinoti, bet kad darbininkų iš gen. rangovo aš ten nemačiau.... Klausiau darbininkų, tie tik pečiais linkčiojo arba bijojo pasakyti...

                      Vaidaslt gal dirbi realizacijoje kokioje nors statybinių medžiagų firmoje, kad pastoviai gen. rangovo klausi ar šiaip dėl įdomumo ? Jei dribi tai gal konkurentai esam

                      Beje girdėjau, kad UAB TONAS dirbs gan neblogai 4 metus. Statys penkiaaukščius daugiabučius po 4 kas vieneri metai.... Vietą vėliau sužinosiu, sakė, bet va trumpa atmintis kiek smegenų ląstelės atgamino tai kažku prie Giraitės, bet galiu totaliai klystiGal kas žino daugiau?
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        ^^ ne Tonas : )

                        Fredi mes nekonkurentai, mano srityje konkurentus ant vienos rankos pirstu gali suskaiciuot.

                        Comment


                          "Korio namo" statybos...





                          Comment


                            Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
                            ^^ ne Tonas : )

                            Fredi mes nekonkurentai, mano srityje konkurentus ant vienos rankos pirstu gali suskaiciuot.
                            TONDAS. Ok šian daugiau info sužinosiu....
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Daugiabuciai Kreves Pr. kitapus Sauletekio pc:





                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                hmmm su dydziu foto gal kiek persistengiau kita karta zinosiu
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                  TONDAS. Ok šian daugiau info sužinosiu....
                                  Tai va atmintis sušlubavo

                                  Taigi ten viską darys UAB "KALSTAS", sorry už desinformaciją. Planuoja statyti 16 penkių aukštų daugiabučius, po 4 per metus. Bet manau iš plano liks tik planas. Geriausiu atvėju pastatys keturis ir viskas baigsis.... Statys prie Gabijos gatvės, Kakiūkuose....
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                    Statys prie Gabijos gatvės, Kaniūkuose....
                                    Gal turi daugiau info? Kurioje tiksliau vietoje ir kada ruošiasi pradėti? Ten šalia Gabijos gatvės aš nelabai vietos matai 16 daugiabučiu.

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Gal turi daugiau info? Kurioje tiksliau vietoje ir kada ruošiasi pradėti? Ten šalia Gabijos gatvės aš nelabai vietos matai 16 daugiabučiu.
                                      Nu žemėlapyje aš irgi nelabai matau tos vietos, gal truputį tolėliau. Bet kiek žinau, jau rausiasi, bei yra užsisakę daug medžiagų. Kažkas prasukite, gal pamatysite tikslią vietą....
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                        Nu žemėlapyje aš irgi nelabai matau tos vietos, gal truputį tolėliau. Bet kiek žinau, jau rausiasi, bei yra užsisakę daug medžiagų. Kažkas prasukite, gal pamatysite tikslią vietą....
                                        Aš gyvenu šalia, kol kas niekas nesirausia. Be to, Gabijos g. yra ant šlaito. Neįtikėtina, jei ten pradės statybas. Gal, vistik, maišai? Gal Giraitėje?

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Aš gyvenu šalia, kol kas niekas nesirausia. Be to, Gabijos g. yra ant šlaito. Neįtikėtina, jei ten pradės statybas. Gal, vistik, maišai? Gal Giraitėje?
                                          parašiau ką girdėjau ir tiek...
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X