Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešosios erdvės ir parkai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Draarvys
    replied
    Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

    Nezinau, nezinau...man asmeniskai labai nykiai atrodo. Kaip kokia nauja statybviete - zeme sulyginta, paruosta statyboms.
    O ko būtent jūs pageidautumet iš Sporto gatvės? Nes jį dar nebaigta ir ko gero po galutinio užbaigimo atrodys gerokai geriau?

    Komentuoti:


  • MindesAcc
    replied
    Parašė Draarvys Rodyti pranešimą
    Sporto g.
    Nezinau, nezinau...man asmeniskai labai nykiai atrodo. Kaip kokia nauja statybviete - zeme sulyginta, paruosta statyboms.

    Komentuoti:


  • Draarvys
    replied
    Sporto g.

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Click image for larger version

Name:	IMG_20220730_122510.jpg
Views:	1410
Size:	2,26 MB
ID:	1982063vėl apie Muzikinio sodelio fontaną. Turėtų būti graži vandens kaskada. Tik kad kas nors veiktų. Vienybės aikštėje pusė čiaupų negyvų.

    Komentuoti:


  • |ViRuZO|
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Įspūdis, kad Studentų skvere labai daug užplyteliuota, o gamtos nepalikta. Bet man patinka, kad plytos didelės.

    O aš nutariau informuot, kad kažkas uoliai laužo grindinių marmurus-granitus, pvz., Karo muziejaus sodelyje daug kur kažkaip sulaužyta ir išjudinta danga.

    Click image for larger version

Name:	KM sodelis.JPG
Views:	1621
Size:	2,88 MB
ID:	1981888
    tam. kad išvengti tokių grindinio elementų defektų, reikia naudoti tinkamą montažinę sistemą, tokią, kaip naudota Vienybės aikštėje ir dabar naudojama Studentų skvere: https://bit.ly/2QAsrZD
    Radau ir gamintojo brošiūrą: https://www.velvemst.lt/lt/katalogai...download&id=54

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Įspūdis, kad Studentų skvere labai daug užplyteliuota, o gamtos nepalikta. Bet man patinka, kad plytos didelės.

    O aš nutariau informuot, kad kažkas uoliai laužo grindinių marmurus-granitus, pvz., Karo muziejaus sodelyje daug kur kažkaip sulaužyta ir išjudinta danga.

    Click image for larger version

Name:	KM sodelis.JPG
Views:	1621
Size:	2,88 MB
ID:	1981888
    Paskutinis taisė manometras; 2022.07.29, 10:44.

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Studentų skveras

    Click image for larger version

Name:	IMG-20220727-200416.jpg
Views:	1934
Size:	193,9 kB
ID:	1981660
    Click image for larger version

Name:	IMG-20220727-200422.jpg
Views:	1919
Size:	235,3 kB
ID:	1981661
    Click image for larger version

Name:	IMG-20220727-200448.jpg
Views:	1925
Size:	223,0 kB
ID:	1981662

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Ąžuolyne daug gyvybės
    Click image for larger version

Name:	IMG_6707.JPG
Views:	2389
Size:	2,52 MB
ID:	1981224
    Click image for larger version

Name:	IMG_6708.JPG
Views:	2361
Size:	1,89 MB
ID:	1981225

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    bus, kaip matyti, dviem aukštais
    Click image for larger version

Name:	IMG_20220722_162252.jpg
Views:	2682
Size:	2,27 MB
ID:	1981019

    Komentuoti:


  • Raelis
    replied
    Parašė liux Rodyti pranešimą
    Click image for larger version

Name:	IMG_20220721_174428.jpg
Views:	2923
Size:	2,18 MB
ID:	1980871Palapinę miesto sode pagaliau nuvertė, pasimatė fontano kontūrai.

    Tai kaip suprantu forma bemaž nesikeičia, tik gylis koreguotas.

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Click image for larger version

Name:	IMG_20220721_174428.jpg
Views:	2923
Size:	2,18 MB
ID:	1980871Palapinę miesto sode pagaliau nuvertė, pasimatė fontano kontūrai.

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Parašė Missoni Rodyti pranešimą
    Neprisikabinau nė prie vieno. Mėgstu fotografuoti naujas Kauno statybas, jas čia ir keliu..
    Jūsų nuotraukas visada su malonumu pažiūriu, jos kokybiškos ir informatyvios. Nežinant, ar žemė privati, ar valdiška, nereikėtų tuoj pat kaltinti merą
    P.S. patikslinu, jeigu kas nesuprato - aš iš Kauno, kuris norėčiau, kad būtų vieningas, bet ne iš "Vieningo Kauno".

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Missoni Rodyti pranešimą
    Neprisikabinau nė prie vieno. Mėgstu fotografuoti naujas Kauno statybas, jas čia ir keliu. Dažniausiai kabinasi prie manęs, ir gana įžūliai, dažniausiai tujinasi arba siūlo paravėti Kauno pievas. O aš jau metuose, ne taip lengva atsitūpti...
    Beje, Kumelių gatvės pievos buvo nušienautos. Tame Antinio skverelyje pievos normalizuosis per ilgesnį laiką. Man irgi labai nepatinka, kad nužudo visas pievas, paskui bet ką bet kaip pasėja, paukščiai nulesa ir pirmos išauga agresyvios piktžolės. Po kelerių metų pjovimo normalizuosis.



    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Neprisikabinau nė prie vieno. Mėgstu fotografuoti naujas Kauno statybas, jas čia ir keliu. Dažniausiai kabinasi prie manęs, ir gana įžūliai, dažniausiai tujinasi arba siūlo paravėti Kauno pievas. O aš jau metuose, ne taip lengva atsitūpti...

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Taip aš iš Kauno, bet čia jūs tamsta nepraleidžiat progų prisikabinti. Nepolitinis juk čia forumas.
    Vietoj “ne [taip], aš ne iš [aš iš] “Vieningojo Kauno”, “taip, aš iš Kauno”. Gudru. “Nepolitinis” forumas. Visi piliečių forumai gali bet kada pasirodyti esą politiniai. Kvailas priekaištas dėl politiškumo.

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Taip aš iš Kauno, bet čia jūs tamsta nepraleidžiat progų prisikabinti. Nepolitinis juk čia forumas.

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Svarbiausia, kad Kaliningradas paminėtas
    Tamsta iš Vieningojo Kauno? Nes norint prisikabinti, priežastis visada atsiras...

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė ernissss Rodyti pranešimą
    Svarbiausia, kad Kaliningradas paminėtas
    Gal kartais ir perspaudžiama su Matijošaičiu ir co., bet reputaciją susigriauti yra lengva, tai nereikia stebėtis stumyklomis.

    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Laiptukai taip ir liko be bent vieno turėklo, kas ne visiems patogu. O pagerinti pievutes galima nesunkiai ir nebrangiai.
    Jei aikštes tvarkyt tai geriau kaip Vienybės aikštę, dabar nežinau ar geriau nei buvo. Naujos medžiagos ne visada = geriau.

    Viena lopais ir duobėm pertekusių gatvę pervoliot, ar sugriuvusiam šaligatvy plyteles pakeist (ir tai reikia atsižvelgt ar ne geriau būtų dar ir peržiūrėti eismo organizavimą), o kita yra visokie reprezentaciniai-kultūriniai objektai.
    Paskutinis taisė PoDV; 2022.07.03, 15:35.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Laiptukai taip ir liko be bent vieno turėklo, kas ne visiems patogu. O pagerinti pievutes galima nesunkiai ir nebrangiai.

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Svarbiausia, kad Kaliningradas paminėtas

    Komentuoti:

Working...
X