Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ko čia tie pykčiai? Siemensą dėl 11,000 sulygint su žemėm norima, o Žalgiris tai ir 17,000 ir 19,000 nieko nuostabaus. Aš suprantu,kad mylėt reik savo miestą, bet ribą irgi jaust neblogai būtų. Dabar kokius 5metus kauniečiai, ir vilniečiai varys vieni ant kitų dėl arenų talpos?..

    Comment


      aš irgi taip manau...Arenos didelės, kaip Lietuvai - milžiniškos. Duokdie, kuo didesnio užpildymo...

      Comment


        Vienas dalykas yra aiškus - kauniečiai savo areną ir joje žaidžiantį klubą myli gerokai labiau negu vilniečiai (na, nekalbu apie visumą, iš kai kurių kalbų atrodo, kad jie rūgštimi apipiltų bet kurį gatvėje sutiktą kaunietį), ir į pačią areną karts nuo karto nuvyks kaip į tokią ilgai statytą ir ilgai prašytą Meką, kad ir kaip ironiškai tai beskambėtų. Belieka tikėtis, kad koncesininkas pasiūlys tikrai gerų renginių. O Žalgirio vadyba, kad ir kokia vietomis silpna, vieną dalyką visgi padarė gerai - savo arenai po truputėlį diegia Barcelonos modelį, ir tikisi didesnę dalį bilietų parduoti abonementais, kurių pardavimai jau greitai pasieks iki šiol turėtos Halės talpą. O kartu su arenos oranžinėmis ir auksinėmis narystėmis šie užtikrins, kad arena tuščia per renginius tikrai nestovės. Jau dabar pačio music'o parodytą siemenso lankomumo vidurkį Žalgirio Arena lenkia vien iš narysčių ir Žalgirio abonementų, kurie visgi yra lankomumo garantas. O ir planuojama švelni kainų politika renginiams (kadangi arena neturi praktiškai jokių finansinių įsipareigojimų, jų turi tik savivaldybė, pelnas vistiek garantuotas) turėtų pritraukti dar daugiau žiūrovų.

        Comment


          Nieko nėra neįdomiau už Vilnius-Kaunas karą, tikiuosi, kad artimiausiu metu adminai pratrins paskutines žinutes šia tema..

          Comment


            Parašė Gator
            Sutinku. Jis buvo aprimes, bet music grizo is bano ir pirmaja zinute puole rasyt ne savo miesto, o Zalgirio aenos temoje. Tikiuosi kitas jo pasalinimas bus ilgesnis.
            Kas per naujiena? Tai as kaunietis negaliu rasyti apie Klaipeda?
            Mane stebina cia susirenkanciu jaunu zmoniu vos ne nuolatiniai reikalavimai trinti, salinti nepatinkancias mintis, bausti ju reiskejus.
            As daug kur nesutinku su music mintimis, taciau kategoriskai priestarauju jo ar kitu kam nors neitinkanciu/nepatinkanciu postu trinimui.
            Ismokite kovoti mintimis, argumentais o ne trinimais.

            Comment


              Čikupakas. Tu dedi i foruma ir i sia tema daug geru nuotrauku ir asmeniskai as tai labai vertinu. Tavo ir kitu forumieciu nuotraukos praturtina sia tema. Mes kaunieciai smarkiai dziaugiames ir giriam naujaja Zalgirio arena. Music sako - maziau euforijos, gali buti problemu. Gal net provokuoja.
              Na ir kas? Kodel trinti? Salinti? Bausti? Kodel?
              Ar cia komjaunimo sekretoriu, Putino pasekeju forumas?
              Kitokios mintys, nesutinkate - argumentuotai atsakykite. Provokuoja - dar lengviau protingai atsakyti ar ignoruoti.
              Gan daznai ir ne tik sioje temoje skambantys raginimai neleisti, uzdrausti, istrinti, mano nuomone, visiskai nepriimtini. Dar labiau mane stebina, kad tokias mintis reiskia jauni 21 amziaus laisvos Lietuvos zmones.

              Comment


                Neeilinis statinys. Kaunas to nusipelnė !!!
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  Parašė vlk Rodyti pranešimą
                  Čikupakas. Tu dedi i foruma ir i sia tema daug geru nuotrauku ir asmeniskai as tai labai vertinu. Tavo ir kitu forumieciu nuotraukos praturtina sia tema. Mes kaunieciai smarkiai dziaugiames ir giriam naujaja Zalgirio arena. Music sako - maziau euforijos, gali buti problemu. Gal net provokuoja.
                  Na ir kas? Kodel trinti? Salinti? Bausti? Kodel?
                  Ar cia komjaunimo sekretoriu, Putino pasekeju forumas?
                  Kitokios mintys, nesutinkate - argumentuotai atsakykite. Provokuoja - dar lengviau protingai atsakyti ar ignoruoti.
                  Gan daznai ir ne tik sioje temoje skambantys raginimai neleisti, uzdrausti, istrinti, mano nuomone, visiskai nepriimtini. Dar labiau mane stebina, kad tokias mintis reiskia jauni 21 amziaus laisvos Lietuvos zmones.
                  Tiesą sakant, aš tau netgi labai pritariu. Music gana nemažai argumentų pažėrė, su dalele sarkazmo. Tačiau ta dalelė sukėlė tokią bangą, kad iš diskusijos nebeliko nieko. Todėl mano pasiūlymas ir yra trinti tas visas blevyzgas.

                  Comment


                    esu is vilniaus ir man visiskai vienodai kad arena geresne uz vilniaus svarbu kad konkurencija yra, tj jei nebutu tj nieko cia nebutu

                    Comment


                      Kritikuoti, peikti, nesutikti su kitų forumiečių nuomonėmis, lyginti ir t.t. galima subtiliai, gerbiant kitų žmonių nuomonę. Per paskutines dvi dienas net kelios temos tapo "miestas prieš miestą" arba "aš žinau daugiau/geriau negu tu" diskusijomis. Žinoma, prasmingi ginčai ir diskusijos nėra blogai, tačiau diskutuoti su žmonėmis, kuriems tavo išreikšta nuomonė nerūpi, tiesiog neįdomu. Iš tiesų, lengva pasiduoti provokacijoms ir nukrypti nuo temos esmės (ko gero, nebūtų atskirų skilčių forume, jeigu diskutuotume apie viską vienoje temoje).
                      Paskutinis taisė Silber418; 2011.08.23, 00:03.

                      Comment


                        Jeigu argumentuotai diskutuoji, tai prašom, niekas prie žmogaus nesikabinės, kad ir ką besakytum. Tačiau aš puikiai prisimenu, dėl ko jis baną gavo, ten jau buvo nebe argumentai, o kažkoks paūmėjimas, priepuolis. Dabar nėra sąlygų jam susidaryti. Tada buvo lengviau dėti areną i šuns dienas, o dabar dauguma tų "dėjimų" dingo, nes dauguma žmonių pamatė areną savo akimis ir suvokė,kad, visgi, ne visos pono architekto E. Miliūno vizijos yra nevykusios.

                        Comment




                          Eurolyga atnaujino "Žalgirio" profilį ir jau pakeitė namų areną

                          Comment


                            Parašė jugensas Rodyti pranešimą
                            Atvaizdas


                            Eurolyga atnaujino "Žalgirio" profilį ir jau pakeitė namų areną
                            Galėjo bent nuotrauką normalesne įdėti.

                            Pvz:
                            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                            Comment


                              na jei Žalgiris nusiuntė prašymą pakeist arenos info, tai ir nuotrauką manau, patys pasirinko...

                              Comment


                                Foto pakeitė bet su klaidom adresas!! Donelaičio 60 idejo euroleague.net

                                Comment


                                  Parašė britvinas Rodyti pranešimą
                                  Foto pakeitė bet su klaidom adresas!! Donelaičio 60 idejo euroleague.net
                                  Don60 Romanovo berods pastatas. Ir VDU auditorijos

                                  Comment


                                    Jo, Donelaičio 60 yra Pramprojektas, dabartinė Žalgirio būstinė, kurią valdo ŪBIG .
                                    Paskutinis taisė Magician; 2011.08.23, 15:08.

                                    Comment


                                      President Arvydas Sabonis
                                      Address Donelaicio street 60, LT-44248 Kaunas, Lithuania
                                      Tel. +370 37 452 459
                                      Fax +370 37 452 349
                                      Arena ZALGIRIO ARENA

                                      Kur jus cia matot arenos adresa?
                                      pArAšas

                                      Comment


                                        Adresas tai klubo juk cia, o ne arenos. Arena pamineta tik vardu, adreso jos nera.

                                        Comment


                                          O tikras adresas arenos Karaliaus Mindaugo prospekte, ar saloje bus padaryta nauja gatvė?
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X