Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Hanza Rodyti pranešimą
    Forumieciai,

    Siulau ivesti taisykle, kad kritika/pagyras apie arena isreikstume tik nuo rugpjucio 19d kai bus ivykes jos atidarymas. Pats sedesiu pirmose eilese ir isties bus galima daug diskutuoti apie arenos pliusus bei minusus.

    Dabar mes vis dar kritikuojame "dailininko paveiksla, nors jis dar giliai giliai imerkes teptuka i spalvu palete ir galvoja apie paskutinius strichus."

    KANTRYBEJE SLYPI GENIALUMAS...
    Cia diskutuojama apie arenos isore. Joje jau beveik niekas nebesikeis, jei pasikeis tai galutini vaizda manau pataisis tik minimaliai

    Comment


      Palyginimui:



      Comment


        Parašė sombreroo Rodyti pranešimą
        Cia diskutuojama apie arenos isore. Joje jau beveik niekas nebesikeis, jei pasikeis tai galutini vaizda manau pataisis tik minimaliai
        Ka as ir sakau, KANTRYBES!

        1) Tinklas;
        2) Zalgirio logotipas;
        3) Isvalyti langai (beje jie dar ne visur ideti, ypac tose vietose kur dabar ideti laikini spuntiniai lakstai salia spuntines sienos pirmajame aukste);
        4) Prieigos (bus daug sviestuviuku stovejimo aiksteleje, zaluma, isplautos trinkeles, galutinai sutvarkytos krantines)
        5) Iskelti apsvietimo stulpai ( tuo paciu sureguliuotas apsvietimas)
        6) Kolegos, papildykite sarasa

        Comment


          Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
          nieko neprikiši, išėjo tikrai panašiai, nes vizualizacija daryta pagal pastatytą pastatą
          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

          Comment


            Buvau nusiteikęs skeptiškai arenos atžvilgiu,vakar išvydau arena gyvai, vaizdas mane sužavėjo.P.s pakeisite ir jus

            Comment


              /\ o kai kam ir keisti nieko nereikės

              Comment


                Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                nieko neprikiši, išėjo tikrai panašiai, nes vizualizacija daryta pagal pastatytą pastatą
                Vizualizacija daryta, dar kai nebuvo stiklai sudėti.

                Comment


                  Parašė Hanza Rodyti pranešimą
                  Ka as ir sakau, KANTRYBES!

                  1) Tinklas;
                  2) Zalgirio logotipas;
                  3) Isvalyti langai (beje jie dar ne visur ideti, ypac tose vietose kur dabar ideti laikini spuntiniai lakstai salia spuntines sienos pirmajame aukste);
                  4) Prieigos (bus daug sviestuviuku stovejimo aiksteleje, zaluma, isplautos trinkeles, galutinai sutvarkytos krantines)
                  5) Iskelti apsvietimo stulpai ( tuo paciu sureguliuotas apsvietimas)
                  6) Kolegos, papildykite sarasa
                  Kas dėl tinklo, tai nesupratau. Vienoj pusėj turėklai, o priešais akropolį tinklas uždėtas. 1/3 šešto aukšto aukščio.

                  Comment


                    Parašė sombreroo Rodyti pranešimą
                    Nezinau gal isore reikejo duoti kurti kokiem architekturos studentam, siuliti savo variantus ir uz geriausia darba skirti kokia premija. Manau butu buve teisingiausia is keliu tokiu variantu duoti paprastiem zmonem balsuoti kas labiausiai jiems patiktu, o cia dabar gavosi tept lept
                    ...visiem tokiem studentam patylėti reikėtų ir truputį pasrėbti šūdus šalia tikrų architektų, o ne arenom fasadus projektuoti...kaip Lietuvoj kiekvienas yra krepšinio treneris, taip arch. studentas - dydis architektas

                    Comment


                      Parašė sombreroo Rodyti pranešimą
                      Su sia arena panasiai kaip ir su neseniai buvusiu straipsniu: Sabonis- ir didis, ir nuviliantis. Tai arenai sitie zodiai labai labai tiktu, ypac su paryskinta antraja sakinio dalimi. Uz tokius pinigus tikrai buvo galima kazka ispudingesnio sukurti, gal tik Miliunui reikejo papildomai pasisamdyti koki statiniu dizaineri, kad jam padetu sukurti zmoniska eksterjera. Turbut dauguma kaunieciu gina arena nors jiem ir patiem jos vaizdas nelabai patinka, jau toks tas lietuviskas budas...
                      Lietuviškas būdas yra toks kaip tavo: skųstis, skųstis ir dar kartą skųstis; taip pat važiuot ant kitų, įsivaizduot, kad aš pats protingiausias, daugiausiai žinau, o kiti, kurie prieštarauja mano nuomonei yra visiški gyvenimo atrabotkės, nes tik aš matau tikruosius daiktus, ne tie, likę 6 milijardai kvailių, kurie mato tik šešėlius. Juk aš vienintelis suprantu, kurio statinio architektūra kokybiška, kurio. Tik deja, nieko kol kas nei šioje, nei kitoje srityje nesu pasiekęs, nes: dėl sovietų okupacijos, dėl Kubiliaus valdymo, visi mokytojai/dėstytojai idiotai, Landsbergio įtaka, Miliūno pažintys ir kitą, korupcija... Ta dauguma areną ginančių kauniečių yra visiški idiotai, nematę gyvenime nieko geriau už akropolio garažą, kai aš net Varšuvos akropoly buvau. Aš tikrai neginčiau tokios arenos, nes mano išsilavinimui ir supratimui ji yra nulinė, juk mano straipsniai tiek moksliniai, tiek publicistiniai architektūros tema yra spaudinami non-stop Šiaurės Amerikoje ir Azijoje, o mano projektuoti pastatai stovi didžiuosiuose pasaulio miestuose.
                      Iš tikrųjų aš visiškai nieko nesuprantu, mano komentarai beverčiai. Aš net nesugebu įvardyti kodėl šis eksterjeras "nėra" žmoniškas. Aš net nenutuokiu, ką už tokius pinigus buvo galima "įspūdingesnio" sukurti, nes nesuprantu tokios sumos vertės. Prisipažįstu, kad vargiai esu kokią knygą perskaitęs; mano sprendimai apie kokybę paremti beverčia asmenine nuomone, nes visada buvau blizgučių vergu, pilkuomenės atstovu, just another brick in the wall. Ir aš tuo didžiuojuosi
                      Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                      Comment


                        Parašė Hanza Rodyti pranešimą
                        6) Kolegos, papildykite sarasa
                        Sirgaliai su trispalvėmis

                        Comment


                          Parašė Hanza Rodyti pranešimą
                          Ka as ir sakau, KANTRYBES!

                          1) Tinklas;
                          2) Zalgirio logotipas;
                          3) Isvalyti langai (beje jie dar ne visur ideti, ypac tose vietose kur dabar ideti laikini spuntiniai lakstai salia spuntines sienos pirmajame aukste);
                          4) Prieigos (bus daug sviestuviuku stovejimo aiksteleje, zaluma, isplautos trinkeles, galutinai sutvarkytos krantines)
                          5) Iskelti apsvietimo stulpai ( tuo paciu sureguliuotas apsvietimas)
                          6) Kolegos, papildykite sarasa
                          dar ir planuojamas alla uostas/prieplauka. Čia net tam straipsny, kur apie Adamkaus vizitą rašo, kad jis turėtų būt sumontuotas. Bet turėtų gan brangiai išeit farvaterio gilinimas, o tiksliau jo iškasimas
                          Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                          Comment


                            Nedidelis šiandienos atnaujinimas:

                            Niekaip nesusitvarko su šia vieta vis paplauna:


                            Pradedu manyti,kad ši konstrukcinė detalė taip ir liks,niekas jos nepjaus:


                            Sulygintos žemės arenos prieigose:


                            Turėklai:


                            Ir pabaigai,bendras vaizdas:
                            Paskutinis taisė Chipsas; 2011.08.04, 20:43.

                            Comment


                              Paskutinė nuotrauka tai NEREALI. Tai supratau, kad langai jau išvalyti ?

                              Comment


                                Na regis daugiau neliko nebaigtų darbų kuriuose būtų galima susimaut... taigi galima atsipūsti, kad blogiau jau nebus.

                                Comment


                                  Parašė makmeilius Rodyti pranešimą
                                  Paskutinė nuotrauka tai NEREALI. Tai supratau, kad langai jau išvalyti ?
                                  Iš akropolio pusės visi langai išvalyti,kaip iš Nemuno pusės neaišku

                                  Parašė skyrma Rodyti pranešimą
                                  Na regis daugiau neliko nebaigtų darbų kuriuose būtų galima susimaut... taigi galima atsipūsti, kad blogiau jau nebus.
                                  Na dar neaišku kaip su šeštu aukštu bus,arenos aplinka reikalauja daug darbo,bet tikėkimės daugiau staigmenų nesulauksim

                                  Comment


                                    Paskutinė foto superb. Viskas atrodo puikiai: akivaizdžiai išlaikytos proporcijos tarp stiklo ir atvirų plokštumų, taip pat gana harmoningai arenos tūrį "skelia" parkingas. Apšvietimo stulpas toks, koks ir turi čia būti. Žodžiu, tie turėklai truputį rėžia akį, tačiau arena atrodo gana prabangiai žiūrint iš čia ir visi minusai virsta pliusai. Atrodo, kad viskas specialiai taip padaryta - "pataupyta". Gaila, tik LED fasado nebuvimo.
                                    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                    Comment


                                      Šiaip, jei samprotaujant dėl turėklų, tai mano manymu, ši, itin vieniša gyvatėlė ant laiptų, turėtų sulaukti nemažai kompanionų apatiniuose ir viršutiniuose statinio aukštuose. Tada natūraliai atsirastų ritmas, kuris turėtų suvesti visus tūrio fasadus.

                                      Masyvūs, nerūdijančio plieno elementai, šiaip sau neparenkami.

                                      Comment


                                        dar papilkim žibalo į ugnį nepatinka man tokie parašymai, kad gali atidarymas neįvykti, galės mikaitis su kupčinsku patys tada žmonėms pinigus atidavinėti už bilietus

                                        http://www.15min.lt/naujiena/miestas...ampa-42-163512

                                        „Žalgirio“ arenos statytojai vaikšto peilio ašmenimis. Nors iki suplanuoto oficialaus sporto rūmų atidarymo liko mažiau nei 2 savaitės, nei statybininkai, nei savivaldybės vadovai dar negali garantuoti, jog rugpjūčio 18 dieną arena tikrai atvers duris.

                                        Jau beveik 3 metus trunkantis didžiausios Baltijos šalyse arenos statybų trileris tęsiasi toliau. Tiesa, dabar „amžiaus statybomis“ pakrikštyti darbai jau pasiekė tokį etapą, kai trauktis nebėra kur.

                                        Daug kartų atidėtas sporto ir pramogų rūmų atidarymas numatytas po mažiau nei dviejų savaičių. Iki Europos krepšinio čempionato pradžios lieka mažiau nei mėnuo. Iki šiol atsarginį variantą visuomet turėdavę, ir, beje, juo ne kartą pasinaudoję arenos statytojai priėjo liepto galą.

                                        Nors krepšinio rungtynės ar koks kitas viešas renginys „Žalgirio“ arenoje teoriškai galėjo būti surengtas kad ir prieš dvi savaites, oficialiai statinys duris atverti galės tik tuomet, kai ant arenos užbaigimo akto bus padėti valstybinės komisijos narių parašai.

                                        Inspektoriai laukia skambučio

                                        Lygiai prieš mėnesį arenoje atliktus darbus tikrinusios statybos užbaigimo komisijos nariai tąkart pateikė savo pastabas. Prieš savaitę inspektoriai vėl apsilankė statybvietėje, ir, nors dauguma anksčiau jų pastebėtų defektų buvo ištaisyta, komisijos nariai turėjo papildomų pastabų.

                                        Inspektoriams labiausiai užkliuvo turėklų neturintys laiptai bei terasos. Be kitų mažesnių trūkumų, tikrintojai pasigedo ir neįgaliųjų vietas žyminčių lipdukų.

                                        „Ištaisyta buvo ne viskas, todėl komisija dar nebaigė savo darbo. Mes palikome pastabas ir jie toliau dirba. Kol kas laukiame iš jų žinių“, – patikino arenos statybos užbaigimo komisijos pirmininkas Kastytis Skiečius.

                                        Įstatyme – gelbėjimosi šiaudas

                                        Vis tik didžiausią atsakingų valdininkų galvos skausmą sukėlė liepos 1-ąją įsigaliojusi nauja Statybų įstatymo pataisa, reikalaujanti atlikti bendrąją statinio ekspertizę. Šis faktas savivaldybės vadovams buvo staigmena, pavirtusi didžiule pasipiktinimo ir nerimo banga. Kadangi tokio dydžio objekto sistemų tikrinimas užtruktų net kelis mėnesius, arenos niekaip nepavyktų atidaryti laiku.

                                        Tiesa, toje pačioje Statybų įstatymo pataisoje besibaigiančių terminų spaudžiamiems arenos statytojams buvo ištiestas gelbėjimosi šiaudas – bendrosios statinio ekspertizės galima išvengti, jeigu užsakovas inspektoriams pateiktų pažymą, garantuojančią, jog pastatas atitinka techninį projektą ir visos jame įrengtos sistemos veikia. Aišku, tokiu atveju visa atsakomybė dėl statybų kokybės užgultų ant minėtos pažymos parašą padėjusio asmens pečius.

                                        Garantui – 8 mln. Lt

                                        Į kampą įsprausti savivaldybės vadovai yra priversti rinktis būtent šį kelią. Vakar į uždarą posėdį susirinkusi miesto valdančioji koalicija šiam scenarijui suteikė politinį pritarimą.

                                        „Koalicija nutarė vietoj statinio ekspertizės komisijai pristatyti pažymą, bet jau baigtą areną patikrinti iš esmės planuojame vėliau. Mes vis tiek norėsime įsitikinti, jog statinys yra pastatytas gerai. Ir jeigu rasime kokių nors trūkumų, jų šalinimui bus panaudoti specialiame rezervo fonde palikti pinigai“, – tvirtino savo parašą ant minėtos pažymos turėsiantis dėti savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas.

                                        Sutartyje su areną statančia „Vėtrūna“ numatyta, jog paskutinė finansinė injekcija bendrovę pasieks po statybų pabaigos praėjus penkiems mėnesiams. Anot A.Navakausko, šiame rezervo fonde veikiausiai bus palikti 8 mln. Lt.

                                        „Šiaip ar taip visa atsakomybė už atliktų darbų kokybę kris bendrovei „Ekspertika“, kuri vykdė darbų priežiūrą, tikrino darbų atitikimą techniniam projektui, vykdė bandymus ir visur dėjo savo parašus“, – lyg apsidrausdamas nuo netikėtumų, pridūrė savivaldybės administracijos vadovas.

                                        Pabaiga – kitą savaitę?

                                        Miesto valdžia viliasi, jog K.Skiečių ir kitus inspektorius į areną bus galima kviesti kitos savaitės pradžioje. Laiptų ir terasų turėklų montuotojai darbus žada baigti pirmadienį. Paprastesni darbai turėtų būti baigti dar greičiau.

                                        „Areną įregistruoti ir perduoti operatoriui norime trečiadienį“, – pareiškė A.Navakauskas.

                                        Tiesa, ar į areną sugrįžę inspektoriai bus patenkinti pašalintais trūkumais, šiuo metu garantuoti negali niekas. „Viskas priklauso tik nuo jų“, – pabrėžė statybos užbaigimo komisijos pirmininkas K.Skiečius.

                                        Klaipėdos pavyzdžiu neseks

                                        Vis tik savivaldybės koridoriuose puse lūpų užsimenama ir apie blogiausią scenarijų. Jei inspektoriai kitą savaitę arenoje ras dar neištaisytų ar naujų trūkumų, rugpjūčio 18 d. sporto rūmuose numatytos atidarymo iškilmės ir Lietuvos rinktinės draugiškos rungtynės su Ispanijos ekipa veikiausiai neįvyks.

                                        Tiesa, tose pačiose naujos redakcijos Statybos įstatymo pataisose likusi spraga leidžia pradėti eksploatuoti statinį dar jo nepridavus valstybinei komisijai. Būtent tuo pasinaudojo neseniai Klaipėdoje iškilusios „Švyturio“ arenos šeimininkai, dar iki galo nebaigtame pastate surengę atidarymo iškilmes. Tačiau Kauno valdininkai apie tokią galimybę net nesvarsto.

                                        „Jeigu arena nebūtų priduota, taip, kaip Klaipėdoje, mes negalime elgtis, kadangi privalome jau užbaigtą pastatą iš pradžių perduoti operatoriui“, – paaiškino Kauno savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius.
                                        P.S. o paskutinėje nuotraukoje arena atrodo nuostabiai kokiu reikia būti niurgzliu pesimistu, kad ramiai rašyti, jog atrodo negerai?

                                        Comment


                                          Stebėjau šią temą nuo pat pradžios, skaičiau jūsų nuomones, įvairių "eXpertų" išsakytas mintis, žiūrėjau nuotraukas, bet vis tylėdavau nes niekaip negalėjau suprasti kokias mintis ( teigiamas ar neigiamas ) sukelia ši arena. Vienu metu pasibaisėjau, po to lyg ir pradėjo patikti o prieš kelias dienas teko visai atsitiktinai pravažiuoti pro šalį. Nuo šiol esu šios arenos fanas ir joks "žinovas" manęs neįtikins, kad pvz. Šiaulių arena yra gražesnė, kad jai parinkta netinkama vieta ar kad Žalgirio arena panaši į paprastą stiklainį. Sveikinu kauniečius!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X