Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Jūs dbr įsivaizduokite save savivaldybės vietoje ir gal tada kitaip pradėsite galvoti. Laiko nebuvo, kad čia Vėtrūną bauduoti ir užtampyti po teismus dėl laiko limito pažeidimo, juk čempas ant nosies. O jeigu tampysiesi su gen.rangovu tai ir matysi čempą kaip savo ausis, taip, kad Vėtrūna turėjo visus kozirius, o savivaldybė turėjo jo užgaidas, kaip statybų termino nukėlimą, tenkino. O ką jūs būtumėtę viję lauk ir samdę naują rangovą? Kiek laiko tai užtruktų ar pamąstėte? Sutartis buvo gera pasirašyta, nes kainos buvo perskaičiuotos Vėtrūnos nenaudai, o papildomi darbai, taip kaip visada atsiranda, o Vėtrūnos atveju jie labai dažnai atsiranda ir jų labai daug.
    You've got one life! Live it!

    Comment


      #62
      Parašė maserati Rodyti pranešimą
      As nelabai suprantu kuo cia kaltas uzsakovas... Na taip, jie konkurso nugaletoju paskelbe Vetruna. Bet gi kitaip jie ir negalejo! Vetrunos kaina buvo geriausia, o pagal istatyma, nugaletoju skelbiamas maziausia kaina pasiules dalyvis.
      Nuo to momento uzsakovas rupinasi finansavimu, kuris buvo geras ir su saugikliais. Jei kas ir kaltas sioje 3 metus besitesiancioje makalyneje, tai tik Vetruna.
      Niekur galai neišlenda, bet Vėtrūna turėtų turėti stiprų užnugarį valdžioj, kad taip lengvai ima didžiausius valstybinius projektus, juos vykdo betkaip ir vis tiek vykdo toliau. Šiuo atveju užsakovas savivaldybė kaltas tuo, kad realiai kainos ko gero nebuvo gerai sutikrintos, ar realu vienokius ar kitokius produktus nupirkti už Vėtrūnos parašytą kainą.
      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

      Comment


        #63
        žinios dėl kubo – jis jau arenoj, artimiausiu metu bus keliamas į palubes. tie kas matė, sako, kad didžiulis

        Comment


          #64
          Man tiesiog keista, kad architektas nusprendė kažkodėl viduryje statybų atsisakyti pagrindinio ir brangiausio išorės akcento - tinklo. Nebeatsimenu kiek jis turėjo kainuoti, tačiau tai buvo reikšminga suma. Man peršasi tik viena išvada, kad kažkas norėjo pataupyti. Gal ir per radikali mano nuomonė, na, bet tie terminų atidėjimai, o labiausiai baimė, kad ta arena bus pastatyta nekokybiškai (apie ką ir kalbama keliais postais aukščiau pateiktame straipsnyje) mane baugina. Atsiprašau už drąsiai išsakytą nuomonę. Nesu specialiai nusistatęs prieš Vėtrūna, tačiau nemanau, kad kaltas Miliūnas.

          Comment


            #65
            O as manau, kad kalti yra visi, o kas kalciausias dabar net neverta diskutuot nezinant smulkmenu.
            Geriau palaukim kol Dom@s ziniu is vidaus pateiks, o ne diskutuokim apie veju malunus...

            Comment


              #66
              Kažkas užsiminė apie kubą. Tai pažįstamo kažkokiu būdu padaryta kubo nuotrauką http://imageshack.us/photo/my-images/847/kubas.jpg

              Comment


                #67
                Specialiai miestai.net forumui.









                Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.06.09, 00:31.

                Comment


                  #68
                  galvojau bus prasciau, bet nenuvyle

                  Comment


                    #69
                    tikrai gražu...

                    Comment


                      #70
                      Ką aš galiu pasakyt? Gražu.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        #71
                        neblogai O bus koksnors apsvietimas is kitos puses?

                        Comment


                          #72
                          Išbandyti „Žalgirio“ areną apšviesiantys šviestuvai

                          Vakare tai gražiai atrodo, bet dieną....

                          Comment


                            #73
                            Paskutineje foto butent isryskeja Miliuno sumanymas.. Arenos paslaptingumas, krentantys seseliai tiesiog uzburia, mistika.

                            Comment


                              #74
                              Na nežinau kaip jums,bet man asmeniškai pilnai išskleistas apšvietimo stulpas paliko gerą įspūdį kažko panašaus ir tikėjausi Kubas labai panašus į Šiaulių arenos bent žiūrint iš viršaus O visą garso techniką su kubu kas montuoja Audiotonas?

                              P.S Dėkui Čikupakas už puikias nuotraukas

                              Comment


                                #75
                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Ką aš galiu pasakyt? Gražu.
                                Man asmeniškai nieko nesiskuria tas apšvietimas nuo bet kokio parkingo prie prekybos centrų, kur irgi stovi stulpai su radialiniais šviestuvais į visas puses. Na tik stulpai plonesni. Ar kažko daugiau nepastebėjau?
                                Flickr

                                Comment


                                  #76
                                  Manyčiau, kad galutinis vaizdas skirsis kaip diena ir naktis nuo šio. Juk įsižiebs šviesos iš arenos vidaus, parkingas bus normaliai sutvarkytas ir kiti dalykai.
                                  Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                  P.S Dėkui Čikupakas už puikias nuotraukas
                                  Nėr už ką.
                                  Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.06.09, 00:59.

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                    neblogai O bus koksnors apsvietimas is kitos puses?
                                    Rodos buvo numatyti tik 2 stulpai... As taip pat noreciau sulaukt atsakymo i si klausima.

                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Man asmeniškai nieko nesiskuria tas apšvietimas nuo bet kokio parkingo prie prekybos centrų, kur irgi stovi stulpai su radialiniais šviestuvais į visas puses. Na tik stulpai plonesni. Ar kažko daugiau nepastebėjau?
                                    Siaip tu teisus isskyrus tai, kad parkinguose tokiu aukstu niekas nestato
                                    Paskutinis taisė maserati; 2011.06.09, 01:00.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Man asmeniškai nieko nesiskuria tas apšvietimas nuo bet kokio parkingo prie prekybos centrų, kur irgi stovi stulpai su radialiniais šviestuvais į visas puses. Na tik stulpai plonesni. Ar kažko daugiau nepastebėjau?
                                      Na man toks apšvietimas dar sustiprina ultraurbanistinę (Gal net reiktų sakyt pseudo-pramoninę) arenos architektūrą. Man tai yra gražu (Iš pradžių to taip nesimatė, kol nesudėjo visko). Gal tik dar daugiau reikėjo blizgančio metalo, vamzdžių vamzdelių ir labiau viską išorėn ištraukt.

                                      Dar kas gerai, kad esant tokiam ryškiam apšvietimui gerai matysis po renginių besiskirstanti didžiulė minia, kas irgi atrodo įspūdingai.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        #79
                                        reikėjo apšvietimo ir iš Nemuno pusės. Dabar tik stovėjimo aikštelė apšviesta. Gam tokie monstrai šviestuvai reikalingi buvo

                                        O tas kubas tai ne kubas, bet 4 LED plokštės pritvirtintos ant rėmo ir tiek. kaip minėjau ankščiau, koncesininkas atsisakė pirkti tikrą kubą dėl kainos.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          reikėjo apšvietimo ir iš Nemuno pusės. Dabar tik stovėjimo aikštelė apšviesta. Gam tokie monstrai šviestuvai reikalingi buvo

                                          O tas kubas tai ne kubas, bet 4 LED plokštės pritvirtintos ant rėmo ir tiek. kaip minėjau ankščiau, koncesininkas atsisakė pirkti tikrą kubą dėl kainos.
                                          Kažin tokį variantą galima iš jų išspausti?
                                          http://www.barco.com/en/sports/reference/2821
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X