Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marijampolės J.Basanavičiaus aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Statomas: Marijampolės J.Basanavičiaus aikštės rekonstrukcija

    Sveiki radau keleta nuotrauku is busimo marijampoles miesto centro kuri dabar renovuoja
    Bendra projekto vertė – beveik 19 mln. Lt. Savivaldybės ir valstybės biudžeto indėlis pagal sutartį yra 15 proc. – abiem pusėms po 7,5 proc. ES lėšos sudaro apytiksliai iki 17,5 mln. Lt. Projekto veiklų pradžia pagal sutartį laikoma 2009 m. vasario 2 d., pabaiga – 2011 m. gegužės 31 d.
    paimta is www.marijampole.lt








    #2






    Comment


      #3




      Comment


        #4
        kažkas baisaus...tokius pinigus sukiš, o naudos jokios. nei vizualinio efekto nei idėjos...studentai būtų geriau padarę.

        Comment


          #5
          Studentai prieš porą metų labai gerų darbų buvo padarę (VGTU AF UK, magistrų baigiamieji).
          N N N

          Comment


            #6
            Parašė gytisl Rodyti pranešimą
            kažkas baisaus...tokius pinigus sukiš, o naudos jokios. nei vizualinio efekto nei idėjos...studentai būtų geriau padarę.
            nesutinku, man visai patiko

            Comment


              #7
              Per daug chaoso. Reikėjo spalvas kitokias parinkti, skulptūra ir fontanas palikti neintegruota į aikštę. Kokia tos žalios pakeltos vejos funkcija? Per daug didelė raizgalynė. Tik man įdomu, kokį šio projekto perimetrą ėmė autoriai??? Kiek dabar matyti, skersai aikštę eis centrinė pėsčiųjų linija, o likusios aikštės funkcija? Tikiuosi, kad realiai atrodys daug geriau.

              Comment


                #8
                Parašė gytisl Rodyti pranešimą
                kažkas baisaus...tokius pinigus sukiš, o naudos jokios. nei vizualinio efekto nei idėjos...studentai būtų geriau padarę.
                Parašė LBP Rodyti pranešimą
                Studentai prieš porą metų labai gerų darbų buvo padarę (VGTU AF UK, magistrų baigiamieji).
                Taip taip taip. ne pats geriausias čia varijantas
                kažkas panašaus galėtų atsirasti kokiam Minske prieš porą dešimtmečių...

                Neseniai VGTU AF vykusioje mokslinėje konferencijoje "šiuolaikinės Architektūros raidos tendencijos" Alvydas Žickis gan įdomiai kalbėjo apie Lietuvos aikštes ir apie jų rekonstrukcijų klaidas. Šio projekto autoriams būų labai naudinga jį paklausyti.

                Kartais ES finansuojamų projektų rezultatai priverčia pagalvoti, kad geriau ES skirtų 10~20% mažiau pinigų, bet atsiustų gerus konsultantus/vadovus/projektuotojus.
                Paskutinis taisė [sp]; 2009.10.27, 19:05.
                Reikia fotografo?

                Comment


                  #9
                  O ar tam reikėjo atskiros temos?

                  Comment


                    #10
                    Galbut ir reikejo Marijampole yra visgi 7tas pagal dydi Lietuvos miestas ir sia tema talpinti i "projektai suvalkijoje" mano nuomone netikslinga.

                    Comment


                      #11
                      Kiek suprantu didžioji dalis rekonstrukcijos, tai bus - nukirst medžius, pakeist plyteles.
                      Tie žali plotai paaukštinti, kiek prisimenu palikimas iš seniau.

                      Kiek girdėjau, tai marijampoliečiai labai juokiasi iš naujosios skulptūros

                      p.s. man ji taip pat klaikoka.
                      P.

                      Comment


                        #12
                        Parašė suduvietis Rodyti pranešimą
                        Nuo kada kelias, kuriuo važiuoja mašinos šioje foto, yra taip grįstas? Gal jie ruošiasi ir tą kelią tokį padaryti? Kas mano manymu būtų absurdas

                        Pati aikštė galėtų būti ir įdomesnė, juk kitą kartą ją rekonstruos po kelių dešimtmečių...
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          #13
                          Nežinau, kaip ta vieta atrodo dabar, bet man atrodo labai gražus projektas. Ar jau pradėtas jis įgyvendinti?
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            #14
                            O man tai visai nieko, žinant kaip prieš tai atrodė. Medžius išpjovė, bet girdėjau atveš kitus pasodys ar kažkas pan. mat anie nesveiki buvo ir taip, o ta veja jau nuo pat pradžių pakelta buvo - nuo pat aikštės pastatymo. Kas dėl paminklo tai man jis nei gražus nei negražus, nors kaip tik buvau Marijampolėj per atidaryma ir per vietinę televizija rodė jį, tai ten įvairūs skulptoriai suvažiavę iš įvairių miestų duodami interviu baisiai gyrė jį

                            Comment


                              #15
                              Ne, nu aš suprantu, kad čia bet kuris geriau gražiau padarytų...tik kažkodėl pakeikt viska galim ir daugiau nieko...geriau jau matau liktų kaip yra dabar

                              Comment


                                #16
                                Tai kokia aikštės funkcija? Per naujus metus prie eglės pusvalandžiui susirinkt, kokį vieną mitingą per metus atlaikyt ir per miesto šventę koncertą su kioskais patogiai įkomponuot? O šiaip kasdien tik platus šaligatvis iš vienos maximos į kitą pereit? Jeigu tik greitu laiku būtų geresnių idėjų, jau geriau dabar nieko nedarytų. Miesto šaligatvius sutvarkytų ar galų gale tą patį parką prie savivaldybės ir tai daugiau naudos būtų. Kai paprastiem dalykam pinigų nėra, o lendama į tokias rekonstrukcijas...Kita vertus bus galima pasigirt modernia 1950-1980 stiliaus aikšte. Kaip sako liaudis - skūpus du kart moka.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė gytisl Rodyti pranešimą
                                  Tai kokia aikštės funkcija? Per naujus metus prie eglės pusvalandžiui susirinkt, kokį vieną mitingą per metus atlaikyt ir per miesto šventę koncertą su kioskais patogiai įkomponuot? O šiaip kasdien tik platus šaligatvis iš vienos maximos į kitą pereit? Jeigu tik greitu laiku būtų geresnių idėjų, jau geriau dabar nieko nedarytų. Miesto šaligatvius sutvarkytų ar galų gale tą patį parką prie savivaldybės ir tai daugiau naudos būtų. Kai paprastiem dalykam pinigų nėra, o lendama į tokias rekonstrukcijas...Kita vertus bus galima pasigirt modernia 1950-1980 stiliaus aikšte. Kaip sako liaudis - skūpus du kart moka.
                                  Nu nesuprantu aš tavęs, tai kokia tada visų kitų miestų aikščių funkcija? Kam jų išvis reikia? Jei dabar bus 1950-1980 stilius tai koks buvo prieš tai? Nusišneki ir tiek.. Nervina kai kažkas daroma, o žmonės burba, juolab kai 85proc. lėšų yra iš ES, pagal tam tikrą programą, o jie apie kažkokias gatves šneka - vat joms tai jau reikia didelių savivaldybės lėšų..

                                  Comment


                                    #18
                                    Normali ta aikštė ir normali ta skulptūra. Nebūkit delfi skaitytojais tik varančiais ant visko
                                    Kairiarankių klubas - Left.lt

                                    Comment


                                      #19
                                      Na iš tiesų kažkokiu sovietmečiu kvepia.
                                      DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                      Comment


                                        #20
                                        Girdejau, kad miesto centre bus grojantis fontanas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X