Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alytaus miesto stadiono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Alytaus miesto stadiono rekonstrukcija

    Alytuje, po pirmo I lygos rato, bus rekonstruojamas stadionas.Griaus centrinę tribūną, ir vietoj jos statyts beveik 2000 vietų tribūną (lygtais 1986,paskutinio skaičiaus neatsimenu ).
    Praeitais metais, buvo pastatyta naują, tiksliai nežinau kiek, bet mano paskaičiavimais apie 1500, gal 2000 talpinanti tribūna. Šaunu, jog ir Alytus pagaliau atsigauna.
    Praeitais metais statytos tribūnos foto(matosi tik dlais, bet ji eina per visą aikštės ilgį) :
    http://www.alytis.lt/naujiena.php?nr=335

    #2
    to miromax: Galėtum ir pats papleškinti kaip dabar atrodo Alytaus stadionas. Būtų įdomu palyginti esamą tribūną ir būsimą po rekonstrukcijos.

    Comment


      #3
      Tai jo, pasistengsiu kitą savaitę padaryti kelias nuotraukas, jei galėsiu. Be to, šiandien varžybose pastebėjau, jog tiesia naują betoninę tvorą. Gražiai atrodo ta nauja tribūna, ir nauja tvora

      Comment


        #4
        Parašė miromax Rodyti pranešimą
        Alytuje, po pirmo I lygos rato, bus rekonstruojamas stadionas.Griaus centrinę tribūną, ir vietoj jos statyts beveik 2000 vietų tribūną...
        Superine naujiena
        noretusi daugiau info...

        sentimentai man sitam stadionui is vaikystes laiku ...
        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

        Comment


          #5
          Šiandien papleškinau Alytaus stadioną.Būčiau greičiau pauploadinęs nuotraukas, tačiau arba labai ilgai laukt, arba užstringa puslapis. .Šeip Alytaus stadionas man labai patinka, toks uždaras, nesimato kaip kituose atviros erdvės, be to miške
          Dar viena gera naujiena.Po sezono rimtai tvarkys aikštę, ars,nu bus taip kaip ir pirklauso
          vaizdas į dešinę

          po truputį griaunama senoji centrinė tribūna

          nauja tvora tiesiama

          naujos tribūnos

          iš arčiau

          senukė iš priekio

          senos tvoros lopai, turėtų būti pakeisti nauja tvora



          Comment


            #6
            dekui uz fotkes saunu kad stadionas tvarkomas o tai cia po tvarkymo stadionas atitiks A lygos reikalavimus ?

            Comment


              #7
              Dėkui už foto, tau balas.
              Truputį nustebau pamatęs vaizdo reportažą iš Alytaus, kur komanda treniravosi šiame stadione. Negi nėra kitų stadionų ar šiaip aikščių Alytuje, kad būtų patausotas centrinis?
              http://www.sportas.tv/lg-lt/archive/...-kovai-72.html

              o tai cia po tvarkymo stadionas atitiks A lygos reikalavimus ?
              Nuo kitų metų A lygai be 3000 vietų stadione privalomas bus apšvietimas, bei 1000 vietų dengta tribūna. Tribūną Alytus pasistatys, bet kaip bus su prožikais?
              Paskutinis taisė bronius; 2008.04.17, 22:12.

              Comment


                #8
                /\ labai gerai, tik tokiais rimtais reikalavimais pamažu priversime atgimti stadionus

                Comment


                  #9
                  Parašė bronius Rodyti pranešimą
                  Dėkui už foto, tau balas.
                  Truputį nustebau pamatęs vaizdo reportažą iš Alytaus, kur komanda treniravosi šiame stadione. Negi nėra kitų stadionų ar šiaip aikščių Alytuje, kad būtų patausotas centrinis?
                  http://www.sportas.tv/lg-lt/archive/...-kovai-72.html


                  Nuo kitų metų A lygai be 3000 vietų stadione privalomas bus apšvietimas, bei 1000 vietų dengta tribūna. Tribūną Alytus pasistatys, bet kaip bus su prožikais?
                  Yra, jie prieš sezonines varžybas žaidė Alytaus profesinio rengimo stadione, tai turbūt ten ir treniruojasi.O šitam reportaže gal tik taip išėjo jog centriniam nufilmavo. O dėl apšvietimo tai net nežinau.. vistiek jeigu Alytis negalvotų apie A lyga kitą ar dar kitą sezoną, tai nesistatytų naujų tribūnų.tada manau greitai turėtum išvyst ir apšvietimo stulpus.

                  Comment


                    #10
                    [QUOTE=miromax;252997]Šiandien papleškinau Alytaus stadioną.Būčiau greičiau pauploadinęs nuotraukas, tačiau arba labai ilgai laukt, arba užstringa puslapis. .Šeip Alytaus stadionas man labai patinka, toks uždaras, nesimato kaip kituose atviros erdvės, be to miške
                    Dar viena gera naujiena.Po sezono rimtai tvarkys aikštę, ars,nu bus taip kaip ir pirklauso

                    hm ...stadionas miske ... manau butu tinkamiausias stadionas kito sezono LKF taures finalui, jei jame susitiktu FBK ir Ekranas
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      #11
                      būtų neblogai netgi laabai neblogai ;D o kada panevezys susides visas sedimas vienas? nes ten kiek mates, dar daug yra laisvos vietos kur stovimos..

                      Comment


                        #12
                        hm ...stadionas miske ... manau butu tinkamiausias stadionas kito sezono LKF taures finalui, jei jame susitiktu FBK ir Ekranas
                        - Kas ta LKF?

                        Comment


                          #13
                          Prie progos nulėksiu papleškint tvarkomo Alytaus stadiono, nes dabar nelabai yra galimybių..

                          Comment


                            #14
                            Na šiandien buvau varžybose kur Alytis žaidė su Šilute. Fotiko neėmiau, nes sakė kad bus fotografas kažkoks. Šeip kolkas nieko įspūdingo, tik nugriauta sena tribūna, pora kranų, ir visur viskas išrausta, išarta, ir aplink stadioną, ir ne tik - visas kelias, visa teritorija.. Na žodžiu plės gal aikštelę, ar didesnę tvorą, kažkas tokio. Vėliau įmesiu daugiau, kaip galbūt išlies pamatus tribūnos.









                            Paskutinis taisė 99; 2008.08.27, 23:51.

                            Comment


                              #15
                              Geeeras! Panašu, kad čia Alytus visai rimtai su tuo stadionu užsimojo o gal žinai kiek čia viskas planuoja užtrukti ir kokie viso to rezultatai turėtų būti? Vietų skaičius ir pan.
                              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                              Comment


                                #16
                                Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                                Geeeras! Panašu, kad čia Alytus visai rimtai su tuo stadionu užsimojo o gal žinai kiek čia viskas planuoja užtrukti ir kokie viso to rezultatai turėtų būti? Vietų skaičius ir pan.
                                Šeip kiek truks tai nežinau, manau per metus, ar iki kito sezono turėtų susisukt, jei ne, tai gal darys kaip ir šiemet - vieną pusę sezono išvykose, kitą namuose.
                                Projekte lyg ir numatyta kažkas apie 2000/2300 vietų,tiksliai neatsimenu,, bet manau gali būti ir didesnė tribūna, sprendžiant pagal visus arimus ir kranus
                                Dar vienas geras ženklas jog išėmė senus, caro laikų apšvietimo stulpus, kurie vaizdo tikrai nepuošė, tad gal statys naujus.
                                O dabar dar vienas klausimas iš mano pusės dėl LŽŪU. Kur nauja tribūna, 'antram plane' matosi kolonos - tai įdomu ar ir ten pratęs ir statys 'antrą aukštą', ar viskas baigsis ties dabar esamom?

                                Comment


                                  #17
                                  http://www.alytausnaujienos.lt/alyta...niai/?nid=2383
                                  Viskas lyg ir puiku, vat aš tik nesuprantu : negi taip sunku pagrindinę tribūną padaryt bent jau 3000? Juk jei vyks rinktinės varžybos, 4 tūkst neužteks. ( aš jau nekalbu, jei alytiškiai pajus norą savaitgalį pažiūrėti varžybų )

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė miromax Rodyti pranešimą
                                    http://www.alytausnaujienos.lt/alyta...niai/?nid=2383
                                    Viskas lyg ir puiku, vat aš tik nesuprantu : negi taip sunku pagrindinę tribūną padaryt bent jau 3000? Juk jei vyks rinktinės varžybos, 4 tūkst neužteks. ( aš jau nekalbu, jei alytiškiai pajus norą savaitgalį pažiūrėti varžybų )
                                    siaip mano manymu uzteks ir tiek vietu, juk dėl vienų rungtynių neapsimoka dideles tribunos statyt. O Alytaus Alyciui uzteks ir 3700vietu. o šiaip ar buvo kalbama apie rinktine alytuje? Kiek seniau susirinkdavo zmoniu i futbola?
                                    RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                                    Comment


                                      #19
                                      Na kažko konkretaus tai negirdėjau apie rinktinę, bet manau kai bus stadionas pastatytas, tai bent jau draugiškas tikrai sužais, gal net atrankos kokias vienas. O žmonių į I lygą ateidavo vidutiniškai apie 700, jeigu svarbesnės ar įdomesnės rungtynės, susirinkdavo ir 1000.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė miromax Rodyti pranešimą
                                        O žmonių į I lygą ateidavo vidutiniškai apie 700, jeigu svarbesnės ar įdomesnės rungtynės, susirinkdavo ir 1000.
                                        neklastok istorijos šiemet vidurkis Alytuje - 555 (daugiausiai buvo 800). pernai - 384 (max - 700).
                                        GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                                        Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X