Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Utenoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kur yra ta "raikoopsąjunga"?

    chechen1> Dėkui už geras naujienas ir sveikas prisijungęs.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
      O kur yra ta "raikoopsąjunga"?

      chechen1> Dėkui už geras naujienas ir sveikas prisijungęs.
      ::Utenos fotogalerija::

      Comment


        Dėkuim už vaizdinę informaciją
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Pasirodo dėl NIC statymo vietos neklydau



          žemėlapis iš NIC tinklapio http://www.nicentras.lt/nicentras/Co...Kontaktai.html
          ::Utenos fotogalerija::

          Comment


            Kažkaip abejoju, kad jiems jį pavyks pastatydinti ir atidaryti 2008 pradžioje

            PS visada galvojau, kad ež. Utenis (liaudyje "Prie malūno") iš tikro vadinasi Vyžuonaitis
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė Mantas Rodyti pranešimą
              Kažkaip abejoju, kad jiems jį pavyks pastatydinti ir atidaryti 2008 pradžioje

              PS visada galvojau, kad ež. Utenis (liaudyje "Prie malūno") iš tikro vadinasi Vyžuonaitis
              Ankščiau ežeras vadinosi Vyžuonėlis. Kodėl ir kada jį pervardino į Utenį nežinau. Kaip ir su Utenėlės upeliu - naujausiuose žemėlapiuose pervardintas Vyžuonos vardu. Na dėl Utenėlės upelio gal ir logiška. Mano manymu negali iš dviejų skirtingų pavadinimų upelių santakos atsirasti trečiasis pavadinimas - visada vienam iš upelių tenka būti intaku. Gal nevisai aiškiai išdėščiau mintis, bet šiandien Utenoje buvo ralis... Tad
              ::Utenos fotogalerija::

              Comment


                Dėkui už paaiškinimą, visgi tokie pavadinimų kaitaliojimai pakankamai keistai atrodo. Vandenvardžiai paprastai esti seniausi iš pavadinimų ir išlaikomi per amžius
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  o kas naujo girdeti del krepsinio arenos statybu, kazkoky ten sporto kompleksa berods jau stato, ar dar tik ruosiasi?
                  Uz Lietuva

                  Comment


                    Parašė ricardukas Rodyti pranešimą
                    o kas naujo girdeti del krepsinio arenos statybu, kazkoky ten sporto kompleksa berods jau stato, ar dar tik ruosiasi?
                    Kol kas nieko nevyksta. Turbūt kažkokios problemos su rangovo parinkimu.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      naujas daugiabutis: http://www.artapolas.lt/nekilnojamo_...pardavimas.htm

                      Comment


                        Geras, dėkui už nuorodą
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Tai gi, šeštadieni prieš Juventus - Puntuko varzybas, organizatoriai snekejo kad savivaldybe pasirase sutarti del naujo arenos statybos ir darbai turi buti atlikti iki 2008 gruodzio 1 d. Ziuresim kai jie situos pazadus vykdys.

                          Comment


                            Parašė Vilmys Rodyti pranešimą
                            Tai gi, šeštadieni prieš Juventus - Puntuko varzybas, organizatoriai snekejo kad savivaldybe pasirase sutarti del naujo arenos statybos ir darbai turi buti atlikti iki 2008 gruodzio 1 d. Ziuresim kai jie situos pazadus vykdys.
                            Naujienos geros, bet statybų pabaigos data nelabai reali
                            ::Utenos fotogalerija::

                            Comment


                              Parašė s@V@s Rodyti pranešimą
                              Naujienos geros, bet statybų pabaigos data nelabai reali
                              na kaip galima suprast savivaldybe jau turi susitaupiusi tu pinigu, ir finansavimas bus normalus, taigi ir statybos turetu vykti sparciai. aisku jei nebus jokiu stabdymu, del neva atseit zemes savinku kokiu nauju atsiradusiu, kaip seniau buvo pasirode pareiskimai

                              Comment


                                Parašė Vilmys Rodyti pranešimą
                                na kaip galima suprast savivaldybe jau turi susitaupiusi tu pinigu, ir finansavimas bus normalus, taigi ir statybos turetu vykti sparciai. aisku jei nebus jokiu stabdymu, del neva atseit zemes savinku kokiu nauju atsiradusiu, kaip seniau buvo pasirode pareiskimai
                                Na ką gi, belieka tikėti pažadais ir laukti arenos atidarymo.
                                ::Utenos fotogalerija::

                                Comment




                                  Skanas iš "Utenos apskrities žinių".
                                  ::Utenos fotogalerija::

                                  Comment


                                    Dėkui už info - geros žinios.
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      o tos arenos statybos darbai ar neprasidejo ?
                                      .

                                      Comment


                                        Parašė TH1 Rodyti pranešimą
                                        o tos arenos statybos darbai ar neprasidejo ?
                                        Šiandien praėjau, bet nieko naujo.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          kiek girdejau, kad jau artimiausiom savaitem vetruna siuncia ten darbinikus. Jei jie daugiau nebeturi ten objektu, tai turbut ta arena prades statyt
                                          .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X