Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelegalios statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nelegalios statybos

    Parašė Edd
    Galit šaipytis kiek norit iš Lietuvos ryto ir Aušros Pilaitienės straipsnio, kad ji sutirština spalvas ir pan., bet, kad "Sabonio kulbas ir partneriai" toliau vykdo nelegalias statybas kuršių nerijoje - tai yra faktas ir juoko kažkodėl nekelia.
    Tai tegul varo ant "Sabonio klubas ir partneriai" vadovu ar darbuotoju, tarp kuriu Sabonio nera. Jis tik investavo pinigus 1995-ais metais ir suteike savo varda. Jokiame valdyme jis nedalyvavo ir nedalyvauja.

    Beje, Edd, kaip tau sitas?
    http://www.lrytas.lt/?id=11429199831141452094&view=4

    #2
    Parašė joker
    Tai tegul varo ant "Sabonio klubas ir partneriai" vadovu ar darbuotoju, tarp kuriu Sabonio nera. Jis tik investavo pinigus 1995-ais metais ir suteike savo varda. Jokiame valdyme jis nedalyvavo ir nedalyvauja.

    Beje, Edd, kaip tau sitas?
    http://www.lrytas.lt/?id=11429199831141452094&view=4
    shunys loja - karavanas eina. Vainauskas eilini karta mojuoja kumsciais po musio, kuri jis akivaizdziai pralaimejo.

    Comment


      #3
      Dėl Lryto spalvų sutiršinimo ir pagražinimo - nesiginčiju. Tik nereikia čia pasakoti, kad Sabonis nieko bendro neturi su "Sabonio klubu ir partneriais". Tai jo įmonė, tai jo pinigai.

      Comment


        #4
        Parašė Edd
        Galit šaipytis kiek norit iš Lietuvos ryto ir Aušros Pilaitienės straipsnio, kad ji sutirština spalvas ir pan., bet, kad "Sabonio kulbas ir partneriai" toliau vykdo nelegalias statybas kuršių nerijoje - tai yra faktas ir juoko kažkodėl nekelia.
        man atrodo Lietuvoje labai daug nelegaliai pastatytu pastatu (tame tarpe, manau, atsirastu ir Vilniuje, jau neskaitant Traku ir kt. vieteliu), bet LR, kazkodel, kliuna tik magiskas Sabonio vardas

        Comment


          #5
          Kažkodėl? Man atrodo, kad mes visi žinom kodėl.

          Tik aš visgi nelinkęs, kaip kai kurie ginti Sabonio. Visos nelegalios statybos yra nelegalios be išimties.

          Comment


            #6
            Parašė Edd
            Visos nelegalios statybos yra nelegalios be išimties.
            sutinku

            Comment


              #7
              Parašė Edd
              Kažkodėl? Man atrodo, kad mes visi žinom kodėl.

              Tik aš visgi nelinkęs, kaip kai kurie ginti Sabonio. Visos nelegalios statybos yra nelegalios be išimties.
              jo, bet dar niekas nera galutinai irodes, kad tos statybos nelegalios. O jeigu jos nelegalios, tai niekas neirodes kad tame yra SKP kalte.

              galu gale visi supranta kad sitie straipsniai nieko neturi bendra su jokiomis statybomis. tiesiog labai didelis vainausko nusivylimas del EL.

              Comment


                #8
                Parašė Arunas
                jo, bet dar niekas nera galutinai irodes, kad tos statybos nelegalios. O jeigu jos nelegalios, tai niekas neirodes kad tame yra SKP kalte.

                galu gale visi supranta kad sitie straipsniai nieko neturi bendra su jokiomis statybomis. tiesiog labai didelis vainausko nusivylimas del EL.
                nenoriu veltis i polemika, bet man atrodo, kad SKP stato su leidimais, tik va tie leidimai isduoti pazeidziant istatymus, todel bausti reikia tuos valdininkus, o ne verslininkus

                Comment


                  #9
                  Parašė Edd
                  Kažkodėl? Man atrodo, kad mes visi žinom kodėl.

                  Tik aš visgi nelinkęs, kaip kai kurie ginti Sabonio. Visos nelegalios statybos yra nelegalios be išimties.
                  Gink Dieve neik i Siemens arena. Ten viskas pastatyta uz nesvarius "Rubicono" pinigus.

                  Comment


                    #10
                    Statybos vyksta legaliai, o vat ar tie statybų leidimai išduoti pagal visus įstatymus, čia jau ne statytojų reikalas. Lai baudžia tuos kurie išdavė, ir tuos , kurie nematė, jog statybos vyksta jau apie metus, o ne tuos kurie stato metus, paskui išgirsta kad reikės griaut

                    Comment


                      #11
                      Parašė tech
                      Gink Dieve neik i Siemens arena. Ten viskas pastatyta uz nesvarius "Rubicono" pinigus.
                      Tech, leisk padėsiu tavo "Brainams" susigaudyti apie ką mes šnekam šioje temoje: apie "Sabonio klubas ir partneriai" vykdomas statybas kuršių nerijoje.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Dzipas
                        Statybos vyksta legaliai, o vat ar tie statybų leidimai išduoti pagal visus įstatymus, čia jau ne statytojų reikalas. Lai baudžia tuos kurie išdavė, ir tuos , kurie nematė, jog statybos vyksta jau apie metus, o ne tuos kurie stato metus, paskui išgirsta kad reikės griaut
                        Jaunuoli turėčiau pabrėžti klaidingai galvojate.
                        Šiaip nelegaliom statybom leidimų taip paprastai neišduoda per žioplumą ar pan. Reikia pamokėti. Taigi abi pusės vienodai kaltos.

                        Comment


                          #13
                          Llinass o būk toks mandras ir įrodyk, kad jie mokėjo kyšius(nors ir mokėjo). Pakalbėt visi mandri, kai reik įrodymu visi nutyla. Galiu garantuot, kad ir teismas to neįrodys. Aplamai labai džiaugčiaus kad teismas nuteistų tikruosius valdininkus kurie kalti, o ne tuos kurie tik atlieką duotas užduotis.
                          Taip kad jei nėra įrodymu, statau toliau

                          Comment


                            #14
                            Tai tu manai, kad pavyzdžiui Brazauskas ir Zuokas yra šventi, nes niekas nieko neįrodė?

                            Comment


                              #15
                              Edd, duodi pastabas tech kad jis užsiminė Siemens,ą, dabar pats į pievas linguoji. Negi aš kažkur minėjau Zuoką ir AMB? Jei jau taip, lai pats Vainauskas parašo straipsnį, koks jis šventuolis ir kiek jis gero nuveikęs Lietuvos žmonėms

                              Comment


                                #16
                                Parašė Edd
                                Tech, leisk padėsiu tavo "Brainams" susigaudyti apie ką mes šnekam šioje temoje: apie "Sabonio klubas ir partneriai" vykdomas statybas kuršių nerijoje.
                                Parašė Edd
                                Visos nelegalios statybos yra nelegalios be išimties.
                                Tai buvo atsakymas i sita sakini.

                                Comment


                                  #17
                                  Kažkodėl man čia nelabai linksma
                                  Gal būtu galima sukurti naują temą ir ten paskutinius pranešimus perkelti

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė tech
                                    Tai buvo atsakymas i sita sakini.
                                    Kaip siejasi nelegalios statybos ir siūlymas man neiti į Rubikono Siemens areną?

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Dzipas
                                      Edd, duodi pastabas tech kad jis užsiminė Siemens,ą, dabar pats į pievas linguoji. Negi aš kažkur minėjau Zuoką ir AMB? Jei jau taip, lai pats Vainauskas parašo straipsnį, koks jis šventuolis ir kiek jis gero nuveikęs Lietuvos žmonėms
                                      Žiūriu sunkiai susigaudai, tai pabandysiu paaiškinti:
                                      Tu gini "Sabonio klubą ir parnerius", nes joks teismas neįrodė, kad jie davė kyšius ar kad jie kažką nelegaliai stato. Aš tau kaip pavyzdį duodu Zuoką ir Brazauską, kurių tu spėju, kad negini nors taip pat joks teismas neįrodė, kad jie kažkuo nusikalto.

                                      Tikiuosi po šio paaiškinimo supratai ką aš turėjau omeny.

                                      Comment


                                        #20
                                        atkelta iš temos "Šiaip linksma..."
                                        ir būtų smagu, jei čia būtų diskutuojama nenukrypstant nuo temos pavadinimo!
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment

                                        Working...
                                        X