Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Druskininkų vandens pramogų parkas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    mane nervina tai, kad nebus nuolaidų studentams bent jau kolkas neplanuoja pensininkų rojus bus nes jiem beveik už dyką...
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė aMariux
      Nejaugi tau maloniau pinigus leisti kitoj sali ir didinti jos biudzeta?
      Taip man maloniau leisti pinigus kitoj šalį, o dar maloniau būtų kiekvieną kart vis kitoj šaly

      Comment


        Parašė topstarcanada
        O man nesvarbu. Juk iki Druskininku visai netoli bet kuriuo metu laiku.
        Tau gerai - as siaulietis

        Comment


          Is Siauliu, nu truputi toloka Man pavyzdziui, kai as dazniausiai laisvas dienas praleidziu Varenoje, tai visai netoli iki tu Druskininku O del kainu nelabai jaudinuos, argi jau ji tokia didele
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            O del kainu nelabai jaudinuos, argi jau ji tokia didele [/QUOTE]

            Kam didelė, o kam ne
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Nežinau kodėl, bet man šis projektas labai patinka. Manau, didžiausias jo privalumas yra tai, kad jis bus originalus ir išskirtinis. Neverta bijoti didelės Vilniaus akvaparko konkurencijos, nes akivaizdu, kad jis - visiška Livu akvaparks Latvijoje kopija. Todėl nemanau, kad latviai ir kiti užsieniečiai, atvažiuosiantys pas mus, rinksis analogišką Livu'ui Vilniaus akvaparką. Jie norės kažko naujo ir originalaus, to, ko negalima rasti namie. Būtent tai turėtų išnaudoti Druskininkų akvaparkas kurdamas reklaminę strategiją. Jie turėtų akcentuoti vandens procedūrų tradicijas, kokybę, o ne pigų savaitgalio "poilsį" triukšmingame šeimų parke.
              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

              Comment


                Parašė Berliner
                Nežinau kodėl, bet man šis projektas labai patinka. Manau, didžiausias jo privalumas yra tai, kad jis bus originalus ir išskirtinis. Neverta bijoti didelės Vilniaus akvaparko konkurencijos, nes akivaizdu, kad jis - visiška Livu akvaparks Latvijoje kopija. Todėl nemanau, kad latviai ir kiti užsieniečiai, atvažiuosiantys pas mus, rinksis analogišką Livu'ui Vilniaus akvaparką. Jie norės kažko naujo ir originalaus, to, ko negalima rasti namie. Būtent tai turėtų išnaudoti Druskininkų akvaparkas kurdamas reklaminę strategiją. Jie turėtų akcentuoti vandens procedūrų tradicijas, kokybę, o ne pigų savaitgalio "poilsį" triukšmingame šeimų parke.
                Nuo kada akvaparkui svarbiausia yra išorė? Manau, kad bus renkamasi iš to, kas bus tų akvaparkų viduje.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantaz
                  Nuo kada akvaparkui svarbiausia yra išorė? Manau, kad bus renkamasi iš to, kas bus tų akvaparkų viduje.
                  O tai kur aš rašiau ką apie išorę? Aš turiu minty apskritai tiek eksterjerą (kuris žinoma nėra labai svarbus), tiek interjerą. Kadangi Vln akvaparkas akivaizdi kopija latvių, tai aš ir sakau, kad bus įdomiau pamatyti naujų ir originalių sprendimų Druskininkuose (iš aprašų ir www.vandensparkas.com, sprendžiu, kad tokių sprendimų ten bus)
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    Parašė Berliner
                    O tai kur aš rašiau ką apie išorę? Aš turiu minty apskritai tiek eksterjerą (kuris žinoma nėra labai svarbus), tiek interjerą. Kadangi Vln akvaparkas akivaizdi kopija latvių, tai aš ir sakau, kad bus įdomiau pamatyti naujų ir originalių sprendimų Druskininkuose (iš aprašų ir www.vandensparkas.com, sprendžiu, kad tokių sprendimų ten bus)
                    Gal gali pateikti detalias Rygos ir Vilniaus akvaparkų schemas, kad galėtume geriau matyti jų vienodumą?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantaz
                      Gal gali pateikti detalias Rygos ir Vilniaus akvaparkų schemas, kad galėtume geriau matyti jų vienodumą?
                      Turint omeny tai, kad Jurmalos ir Vilniaus akvaparkus projektuoja ta pati kompanija (http://www.internationalwaterpark.co...nt-projets.php) ir tai, kad analogiškas projektas Šveicarijoje (http://www.aquaparc.ch/) yra labai panašus į Latviškąjį, galima teigti, kad ir Vilniaus parkas turės nemažai panašumų.

                      Druskininkų parkas nėra statomas nuo pamatų, jis įkuriamas autentiškoje sovietinių laikų sanatorijoje. Tai jam ir prideda originalumo ir egzotikos.
                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                      Comment


                        Parašė Berliner
                        O tai kur aš rašiau ką apie išorę? Aš turiu minty apskritai tiek eksterjerą (kuris žinoma nėra labai svarbus)
                        Oj, perlenkei lazda i kita puse

                        Beje, ka turejai omeny ivardindamas si objekta "AUTENTISKA" sovietiniu laiku sanatorija? Tipine? Na ji nera tipine, mat monolitinio gelzbetonio naudojimas buvo itin retas sovietu laikais. Be to, tiek vienetiniu konstrukciniu - skulpturiniu elementu irgi retai sutinkama, tiek anksciau, tiek dabar

                        Comment


                          Vilniaus ir Lyvu akvaparkai orientuoti y pramogas, o druskininku labiau y vandens ir visokias sanatorines proceduras. O kiti skirtumai nera esminiai.

                          Comment


                            Parašė ANDRIUS
                            Oj, perlenkei lazda i kita puse

                            Beje, ka turejai omeny ivardindamas si objekta "AUTENTISKA" sovietiniu laiku sanatorija? Tipine? Na ji nera tipine, mat monolitinio gelzbetonio naudojimas buvo itin retas sovietu laikais. Be to, tiek vienetiniu konstrukciniu - skulpturiniu elementu irgi retai sutinkama, tiek anksciau, tiek dabar
                            Norėjau pasakyt, kad kai važiuoji į vandens parką, tikiesi naujo, modernaus pastato. Tai aišku yra gerai, tačiau vienoda, nes Vilniuj akvaparkas bus toks pats (esmė ta pati) kaip ir Latvijoje ar Šveicarijoje. O Druskininkuose pamatysi kitokį, kad ir betoninį, bet kitokį vandens parką. Tai jam pridės egzotikos ir autentiškumo. Tokį autentiškumą ir turėjau omeny.

                            Juk išsiskirti yra gerai, tai gali garantuoti didelį užsieniečių susidomėjimą. Jie važiuos ne šiaip sau į kažkokių vakariečių firmos pastatytą parką, o į lietuvišką, įkurtą prieš 30 metų pastatytame pastate. Nežinau kodėl bet man tai skamba labai patraukliai.
                            Paskutinis taisė Berliner; 2006.05.29, 14:47.
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              Parašė Eidvis
                              Vilniaus ir Lyvu akvaparkai orientuoti y pramogas, o druskininku labiau y vandens ir visokias sanatorines proceduras. O kiti skirtumai nera esminiai.
                              Aš irgi taip maniau, kol neperskaičiau šio straipsnio: http://www.vandensparkas.com/lt/70533516572385/
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                Vienaip ar kitaip- konkurencija yra gerai

                                Comment


                                  Vakar lankiausi druskininkuose, ir isvydau druskininku vandens pramogu parka, buvau tiesiog pakeretas jo dydziu. Zodziu ispudingas statinys...
                                  Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                  1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                  2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                  3. Arfa 100 m. 29 f.
                                  4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                  5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                  Comment


                                    Gal kas nors galetu nuotrauku imesti nauju, kadangi fasadu irengimas jau i pabaiga. kazkaip truksta sito objekto nuotrauku.

                                    Comment


                                      kažko parko puslapyje nutrūko nuotraukų atnaujinimai
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment



                                        kiek zinau pakito projekto valdytojai, bent jau vieno is korpusu. Taigi, jei i ju pareigas iejo ir si funkcija, stagnacijos priezastis labai aiski

                                        Comment


                                          Parašė Berliner
                                          Norėjau pasakyt, kad kai važiuoji į vandens parką, tikiesi naujo, modernaus pastato. Tai aišku yra gerai, tačiau vienoda, nes Vilniuj akvaparkas bus toks pats (esmė ta pati) kaip ir Latvijoje ar Šveicarijoje. O Druskininkuose pamatysi kitokį, kad ir betoninį, bet kitokį vandens parką. Tai jam pridės egzotikos ir autentiškumo. Tokį autentiškumą ir turėjau omeny.
                                          Na, turbut kalbi apie isskirtinuma, pastato tipologija??...mat autentiskumas yra toli grazu ne tai, ka turejai omeny. Jei idomu, paaiskinimai yra Statybos istatyme, Nekilnojamuju Kulturos Vertybiu Apsaugos Istatyme ir kai kuriuose kituose norminiuose aktuose bei taisyklese
                                          Paskutinis taisė ANDRIUS; 2006.06.24, 20:53.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X