Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    nu wa jau neviena siki tvirtinau kad dangoraiziu bumas snipiskese baigese su europos towerio statyba, labai prastos naujienos suds ;/

    nejaugi vilniuje nebus 50 aukstu pastutu apie kuriuos as tai svajodavau,nes vienintele vieta tokiam bokstui iskilti buvo snipiskes, nes kituose vietose auksciai yra ribojami , kame kampas dabar kodel mano svajones suduzo ? x x x

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #82
      susinervinau, gi dangoraiziu aukstis vizitine vilniaus kortele prastas tas naujas projektas visai nekala i klina, uzknisa jau su savo tuo paveldu ;/ galejo isviso statyti ta dangoraiziu kvartala kur toliau nuo senamiescio kad nebutu sitokio tipo problemu ;/ visai neblogai atrodytu kur nors prie TV boksto manyciau


      nusiviliau ..... waziuoju i ryga

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #83
        As beje irgi maciau toki vaziuojanti, gaila neturejau kuo nufotkinti. Atrodo tikrai liuks As tikrai negalvojau, kad taip graziai atrodis tas modelis. Jonai tu teisus - spalva keicia visiskai visa vaizda. (gerai, kad pasirinko butent sidabro spalva - man ji viena is graziausiu )

        Comment


          #84
          Kad tik medžių nepradėtų naujų rastis, nes kažkam labai nepatiks
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #85
            Kam gali nepatikti medziai?
            Medziai - grozis. Siulau visus pastatus apsodinti dideliais nepriziuretais medziais, kad tu pastatu nesimatytu, gatves visa laika skendetu supuvusiuose lapuose, o ziema miestai atrodytu idiotiskai slyksciai.

            Tarkime TAIP medziams ir kitiems "zeldiniams"

            [/sarkazmas]

            Geriau jau kanapiu prisodintu, bent naudos butu....
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #86
              Na gi neblogai prasisuko, mažu už tuos 100 mln € greitąjį traukinį greičiau paleis
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #87
                He, busai tie tikrai neblogai atrodo.. Patsai norejau ta "vaziuojancios architekturos" pavyzdi nufotkyt, bet deja... camera namie liko.
                Kitas dalykas... buso patogumas. Nezinau kaip kitiems, bet mane tai siek tiek nuvyle....

                Kas liecia lietuvos gelezinkelius... Be elektros liniju yra ir dar viena- begiu plocio problemele.
                O siap bet kokia investicija i gelezinkelius apsimoketu. Jei paziuretumem i vakaru gelezinkelius, ju pagrindinis pelnas- keleiviu pervezimai, tuo tarpu lietuvoje- kroviniu gabenimas. Taigis si sektoriu yra kur plesti. O kad biznis tas geras, parodo uzsienio gelezinkeliu pelnai

                Comment


                  #88
                  pakanka tik priletinti greity, ir ish senos vezes pereinama prie europines net nesustabdzius traukinio ;] Tereik tik traukiniu su tam skirta vaziuokle

                  Comment


                    #89
                    Kodel zurnalistai tokie nevyke? Kas cia per durnas sakinys?: "Tarp didžiausių 2005-2006 metų pradžios projektų minimi 6.500 kv. m ploto, 16 aukštų A klasės biurų pastatas Verslo trikampyje - „Victoria"". Turejo buti: "Tarp didžiausių 2004-2005 metų pradžios projektų minimi 6.500 kv. m ploto, 16 aukštų A klasės biurų pastatas Verslo trikampyje - „Victoria"".

                    Tas zurnalistas atsilikes vienais metais .

                    O jei jau prakalbo apie 2005-2006 metu pradzia tai galejo pamineti stambiausia projekta - Helios centra.

                    Toks ispudis, kad zurnalistai zino 1/100 to ka zino paprasti sio forumo nariai .

                    Comment


                      #90
                      o Vilniaus ir Kauno dvimiesčio projektas – kaip pagrindinis Baltijos regiono projektas
                      Tuo viskas ir pasakyta
                      www.donatas-mazeika.lt

                      Comment


                        #91
                        kiek matau troleibusa gan nekuklaus dydzio

                        Comment


                          #92
                          @Dzipas: Jie yra padidintos talpos. I paprastus telpa iki 100 zmoniu, o i situos telpa iki 150 zmoniu. Gerai, kad pirko tokius, nes tie seni kur telpa iki 100 zmoniu Vilniui yra ryskiai per mazi.

                          Comment


                            #93
                            Sios dienos Lryte yra straipsnis "Prekybos ir pramogu milzinas matuojasi nauja ruba", kuriame parasyta apie Akropoli. Tas biuru pastatas bus 15 aukstu, bendras visu pastatu plotas 124 000 m^2. Gal kas gali nuskanuoti visa straipsni ir ideti cia.

                            Comment


                              #94
                              Dabar labai neturiu laiko, bet vėliau gal ir galėsiu
                              Labiausiai man patiko frazė "15 aukštų biurų pastatas su nemokama apžvalgos aikštele". Bus tiesiog nuostabus panoramų fotografavimo taškas

                              Comment


                                #95
                                Straipsnio galima ir neskanuoti, nes ten beveik nieko gero. Svarbiausia - renderingas. Man nelabai jis patiko, nes ant pastato kladingas ne vien is stiklo, bet ir su kazkokiom rudom medziagom . Del apzvalgos aiksteles, tai tikrai geros naujienos, tik is ten turbut neblogo zoom'o reikes kad kazkas geresnio gautusi.

                                Comment


                                  #96
                                  visai neblogai ziurisi. Gal geriau atrodytu be tu rudu pagrazinimu, bet cia aisku tik renderis, paziuresim kai pastatys.

                                  Comment


                                    #97
                                    Hmm... Atrodo tikrai neblogai...
                                    Tik.. kazikaip teko girdeti gandu, kad koleikas statybos vykdomos be leidimo... ir yra pristabdomos.
                                    O teppat bus problemu su statinio aukstingumu. Berods leistinas tik poros aukstu...
                                    Dar keistenybes su paciu ozu. Mat sis yra kazkoks unikalus ir itin saugomas

                                    Plz apsvieskite mane, nes kazkaip susipainiojau jau x

                                    Comment


                                      #98
                                      ir siaip kai kas noretu, kad visas Vilnius taptu "unikalus" ir nebutu leidziama statyti nieko isskyrus siaudines lusnas

                                      visai gera mintis! Tada vln tikrai isgarsetu ir nei Talinas, nei Ryga, nei NYC negaletu su juo lygintis

                                      Comment


                                        #99
                                        Keista, kad Kaunas su tokiu bedarbių skaičiumi iki šiol neklesti, matyt nemaža dalis gyventojų kažkuom negeru užsiima

                                        O dėl Akropolio, tai eina suprast, kad priestatas statomas neteisėtai?
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Na čia reikia žiūrėt, po kokio laiko leidimai patalpinami tinklapyje. Beje, kažkaip kokia troba gal ir nieko būtų, o toks grandiozinis projektas ir neteisėtai... Ką jie sau galvoja
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X