Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Tokie kaip ikiukai, taupos, saulutes ir etc. man visai nepatinka...
    %)

    Comment


      #62
      Tie wisi ikiukai ir saulutes man primena "sovietines degtuku dezutes"
      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

      Comment


        #63
        IMO tos mažos parduotuvėlės centre - visai neblogas dalykas. Žinoma, senamiesčio jos nepuošia, bet vistiek geriau nei V. Europoj, kur centrus yra užvaldę "Seven Eleven" su savo 2x kainom

        Comment


          #64
          Parašė John
          Naujausias SSC newsletter'is, yra ir lietuvisku naujienu, kurias parase vienas zurnalistas is Lietuvos http://www.skyscrapercity.info/newsletter/ssc_newsletter_200409.pdf


          Beje, dėl Hanerio tai nesuprantu ko jie nori. Sako, kad keliami nelogiški reikalavimai kaip mažaūgė statyba ir mažas užstatymo plotas, o juk teritorija prie Trinapolio bažnyčios ir Verkių parko. Žodžiu, apetitas kyla bevalgant
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #65
            Yra ir article apie Ryga:

            "Article written by Mantaz
            This biggest city of the Baltics, Riga with
            a population of 750,000 and a capital
            of Latvia has recently launched many
            impressive high-rise projects and is going
            to overtake its baltic neighbours by amount
            of high-rise cranes in the nearest future."

            Mantaz, jau irgi isitikines, kad Ryga aplenks Vilniu . John'as lieka vienas, kuris tuo netiki (?) .

            Comment


              #66
              "konkreciu statybu skaiciumi ir ateities projektu skaiciumi (kuriuos mes zinome) Vilnius akivaizdziai ir totaliai pirmauja netgi kartu sudejus Ryga ir Talina"

              Nu nezinau, man paskaicius Riga city development thread atrodo, kad Rygoje bus daugiau projektu (bent jau stambiu), nors ten kai kurie tik siaip kazkokios uzuominos, o ne realus planai. Turbut ne taip ir "totaliai" pirmauja, jeigu man taip atrodo ir jeigu Mantaz raso: "is going to overtake its baltic neighbours by amount of high-rise cranes in the nearest future". Be to man kazkodel atrodo, kad ten projektai visi stambesni nei Vilniuje. Paimkim, kad ir "VP market" du 30 aukscius - Vilniuje kolkas nieko panasaus nenusimato.

              Comment


                #67
                Na vat, neblogos naujienos
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #68
                  Romai, juk tunelis tikrai visai šalia bibliotekos
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #69
                    Anksčiau visur rašė apie MA biblioteką, kuri pradėjo griūti po tilto statybos.
                    Įmečiau neperskaitęs iki galo...
                    Pasirodo, ir kitai bibliotekai nekas

                    Comment


                      #70
                      Zuokas Dievas

                      Kas del Siauliu, tai ta stotis tikrai baisi. Gerai, kad pagaliau prisiruose restauruoti!
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #71
                        Tie buožės pristatė visokių dangoraižių, sudarkiusių senamiesčio siluetą, tai aišku, kad reikia stabdyt
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #72
                          Smagu girdėt D Tik nesuprantu, iš kur lietuviukai tiek bapkių paima tokius brangius butus pirkt
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #73
                            juodoji rinka, seseline ekonomika D Kitaip bent mano poziuriu paaiskinimo nera. T.y oficialiai matome maziau turtingu zmoniu nei ju istikro yra.

                            Comment


                              #74
                              Kauno centre turintis stovėti "Akropolis" kol kas dar nepradėtas projektuoti – "VP Market" dar turės gauti ne vieną Kauno miesto tarybos, kitų institucijų leidimą.
                              Tai kaip is tikruju reikalai su Akropolio statybom Kaune? Nejau A. Karalius (ir turbut nemazai kitu) laimi pries VP Market? Beje, gal kas zino, ar pamatysime dar kada "Statybu Pilota"?

                              Comment


                                #75
                                Nepradėtas projektuot? Tai kad jau vizualizacija buvo, vadinasi pradėta
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #76
                                  [quote="ANDRIUS"]
                                  Tai kaip is tikruju reikalai su Akropolio statybom Kaune? Nejau A. Karalius (ir turbut nemazai kitu) laimi pries VP Market? Beje, gal kas zino, ar pamatysime dar kada "Statybu Pilota"?
                                  Karalius dabar dirba su kauno LEZ uzstatymo projektais. Kiek teko girdeti ir skaityti spaudoje, tai is tiesu labai ispudingi projektai. Del laiko stokos, matyt, apleido "Statybu pilota", nors gal ir del kitu priezasciu, kas cia zino.

                                  Comment


                                    #77
                                    Bet kokiu atveji naujienos labai geros B-)
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #78
                                      perdaug graziai skamba, bet jei teisybe tada Idomu kodel butent izraelio bendrove ir kodel tik dabar taip sukruto

                                      Comment


                                        #79
                                        Super naujienos.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          #80
                                          Kas turi info kiek kainavo stadionu projektai uzsienyje? Noretusi su vietu skaicium...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X