Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kiekybė ar kokybė?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kiekybė ar kokybė?

    Kam jus skirtumet pirmenybe, kiekybei ar kokybei? Turekit omeny, kad jeigu butu statoma kokybishkesni pastatai, tai ju butu dvigubai mazhiau. Ir nebutu skyline Vilniuje, tachiau jeigu butu statomi kokybishki, tai galbut butu bent dailus Ka galvojat?

    #2
    Šiaip kokybe, aišku. Šiaip šiuo metu Vilniuje jau dygsta aukštesnės kokybės pastatai, nors jie nėra patys aukščiausi O ateityje ko gero galim tikėtis ir dar geresnių pastatų
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Kiekybė Šeip eičiau už kokybę, bet kai pagalvoji geriau 10mio pigesnis dangoraižis nei jokio

      Comment


        #4
        John: rinka priklauso nuo produktu kainos, kuo produktai brangesni, tuo rinka labiau mazheja, taigi ir kiekybe priklauso nuo kainos. Vadinasi, pasirenkant kokybe, prarandama dalis kiekio.
        O ash balsavau uzh kiekybe. Manau, kad geriau rinkchiau ET negu SBA naujai statoma pastata. Nors ju kaina kaip supratau yra ta pati. Ir dar manau, kad geriausiai yra rasti aukso viduriuka

        Comment


          #5
          Parašė John
          Klausimas nelabai geras is esmes. Kokybe nera priesiska kiekybei, nes statoma tiek, kiek reikia ir kokia yra rinka. O kokybe jau yra statytojo reikalas, jeigu jam negaila papildomu $ brangesnems medziagoms ir savo ivaizdziui, jis darys kokybiskai, taciau lygiai taip pat jis gali daryti ir nekokybiskai.

          Comment


            #6
            Kai tik prasideda ko nors naujo bumas-tada atsiranda kiekybe, o veliau, uzpildzius rinka, vartotojai pradeda reikalauti kokybiskesnes prekes. tai ir pas ms atsiras pastatu kokybiskeniu...laikui begant. As uz nieka nebalsavau, nes pati stengiuos nepirkti pigiausio. Kaip sako Alone, geriau rasti aukso viduriuka....bet tada jeskoti ilgokai reiklia (

            Comment


              #7
              Parašė Lilina
              Kai tik prasideda ko nors naujo bumas-tada atsiranda kiekybe, o veliau, uzpildzius rinka, vartotojai pradeda reikalauti kokybiskesnes prekes. tai ir pas ms atsiras pastatu kokybiskeniu...laikui begant. As uz nieka nebalsavau, nes pati stengiuos nepirkti pigiausio. Kaip sako Alone, geriau rasti aukso viduriuka....bet tada jeskoti ilgokai reiklia
              Teisybė

              Ir sveikas prisijungęs

              Beje, tu vyras ar moteris?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Esu mot lities atstove am

                Comment


                  #9
                  Ojei, kokie jus cia draugiski juokas
                  Sveiki, sveiki cheers

                  Comment


                    #10
                    Parašė Lilina
                    Esu mot lities atstove
                    Susipainiojau, kadangi tavo profilyje prie pareigų parašyta "architektas" Tokiu atveju ne "sveikas!", o "sveika!"
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      DD
                      skaitau kad tokios profesijos, kaip architektas ir gydytojas lities neturi

                      Comment


                        #12
                        Parašė Lilina
                        D
                        skaitau kad tokios profesijos, kaip architektas ir gydytojas lities neturi
                        O ko jau ne? architektė, gydytoja..
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Na profesijos tokios gana daug apimancios. Architektai, gydytojai, programuotojai, aktoriai(paskutiniam lytis svarbi) tai kaip klanas. Kaip kazkokia seima, kuri tik tarpusavyje suranda bendra kalba. Tai architektas gaunasi kaip koks kitas sluoksnis....be lyties

                          Bet cia jau prasideda filosofija, o sio foruma tema tikrai ne tokia

                          Comment


                            #14
                            Siaip jau geriau kokybe, nes tada uz keliolikos metu reikes griauti ir vel statyti O man statyti patinka

                            Comment

                            Working...
                            X