Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lidl plėtra Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na kai mano biciulis dar dirbo LIDL, tai ofisas LV ir ofisas LT, du skirtingi dalykai buvo uzplanuoti ir jei ne Giraitej, tai kitur bus pastatytas. Ju pozicija yra valdyti paciam savo turta, jokiu nuomu, jei taip imanoma. Dabartinis BTA bent jau anksciau ju netenkindavo.

    Comment


      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

      Ir pats Pinskus Vilniu juk istrauke
      Na mano dalis giminės gyvena Širvintose, tai psichozė su ŽP ten labai panaši į psichozę Kaune su VM.

      Comment


        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

        Ir Amerika klęsti prie Trumpo.
        Aš irgi mėgstu humorą bet kai ji surinks kokius 90% balsų per mero rinkimus aš irgi pažvengsiu o Lidl ieško kad savivaldybėje gyventų apie 20.000 žmonių o ne mieste manau keičiasi strategija Lidlo nes anksčiau spjaudėsi ir dėjo kryžių ant Lentvario m. o dabar patvirtinta valdyboje kad žiurės investicinius sklypų pasiūlymus

        Comment


          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą

          Na mano dalis giminės gyvena Širvintose, tai psichozė su ŽP ten labai panaši į psichozę Kaune su VM.
          Aš irgi turiu Kaune ir Širvintose, tai negalima sakyti, kad ta psichozė nei kiek nepagrįsta, tiek Kaunas, tiek Širvintos per paskutinius kelis metus nemažai apsitvarkė. Beto, tiek Kaune, tiek Širvintose prieš tai sėdėjo žmonės, kurie visiškai nemokėjo spręsti ūkinių miesto reikalų, todėl žmonės į dabartinės valdžios kritiką žiūri su ironija, maždaug, ok dabartinė valdžia ne šventa, bet praeita iš vis nieko nedarė, bet dabar nori grįžti į valdžią.
          Flickr

          Comment


            o ar nieko negirdeti apie sklypus klaipedoje? ten ir didelis priemestis šalia klaipėdos prisistates

            Comment


              Kaune šioks toks veiksmas su Lidl Jonavos g. https://m.delfi.lt/miestai/kaunas/ar...hp?id=80329065

              Comment


                „Lidl“ atidaro pirmą parduotuvę Šilutėje
                https://www.15min.lt/verslas/naujien...je-973-1109476

                Prekybos tinklas „Lidl“ po savaitės atidarys pirmąja „Lidl“ parduotuve Šilutėje, Tilžės g. 22A. Bendradarbiaujant su miesto savivaldybe, dabartinėje „Šilutės autobusų parko“ teritorijoje kartu buvo įkurta nauja autobusų stotis, o bendrovės autobusų parkas iškeltas į kitą miesto dalį, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

                Comment


                  Stai koks Silutes LIDL sonas, priderintas prie baznycios

                  Comment


                    o gal kas žino apie Lidl sklypus klaipėdoje? kažko pirmame puslapyje mažai parduotuviu su prierašu statoma. Lietuvoje nebestato?
                    Paskutinis taisė rroomask; 2019.03.01, 11:14.

                    Comment


                      Latvijoj stato.

                      Comment


                        Vileikos LIDL. Kada galvoja pradėt?








                        Comment









                          Žalgirio LIDL, jau neužilgo.







                          Comment


                            Lidl ieško darbuotojų Gedimino prospekte, Vilniuje:
                            https://www.cvbankas.lt/pardavejas-a...iuje/1-5894261

                            Nejaugi Gedimino 9 atsidarys vietoj Rimi?

                            Comment


                              Vilniaus Žalgirio g. LIDL'ui kabinamos logo, vyksta baigiamieji darbai. Foto 2019.03.23d.

                              Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	230,4 kB ID:	1709847Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	216,2 kB ID:	1709848Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	312,9 kB ID:	1709849Click image for larger version  Name:	 Views:	2 Size:	202,6 kB ID:	1709850
                              Paskutinis taisė Tomas Gau; 2019.03.24, 23:57.

                              Comment


                                Parašė Tomas Gau Rodyti pranešimą
                                Vilniaus Žalgirio g. LIDL'ui kabinamos logo, vyksta baigiamieji darbai. Foto 2019.03.23d.
                                Bandau suprasti, kada jie spėjo. Per žiemą?

                                Comment


                                  Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                  Bandau suprasti, kada jie spėjo. Per žiemą?
                                  Pagal mane rugsejo pradzioje pradejo statybas.

                                  Comment


                                    Parašė natiurmortas Rodyti pranešimą

                                    Pagal mane rugsejo pradzioje pradejo statybas.
                                    Belieka pasikliauti užsakovo technine priežiūra, kad nebuvo technologiniai pažeidimai ant pažeidimų. Pusė metų net ir sezono metu nėra ilgas laiko tarpas.

                                    Comment


                                      Lidlas nusipigino dizaina, paziurekite visus metalinius pavirsius lauke.. prastai atrodo.
                                      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                      - George W. Bush President of the USA

                                      Comment


                                        Labai keistai atrodo, parduotuvė nevientisa, ta balta spalva kažkaip nesižiūri visai

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          Lidlas nusipigino dizaina, paziurekite visus metalinius pavirsius lauke.. prastai atrodo.
                                          Na, man bent jau atrodo taip pat, kaip ir Kalvarijų g. Lidl.

                                          Lieka dar šaligatvius sutvarkyti ir įvažiavimus į sklypą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X