Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įdomiausias/kokybiškiausias/laukiamiausias projektas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įdomiausias/kokybiškiausias/laukiamiausias projektas

    Man is visu projektu Vilniuje vienas is idomiausiu - SBA ofisu pastatas. Renderingai atrodo neblogai, o aprasymai neblogai skamba, bet renderingai yra renderingai (tas pats ir su aprasymais) - jie daznai skiriasi nuo tikroves. Tikiuosi, kad jis bus kokybiskiausias ir kladingas bus be jokiu nesamoniu, ko turbut truksta kitiems projektams ( ).





    Koks projektas jums idomiausias etc.iauisias?

    #2
    Na, man tai aišku kaip diena, jog laukiamiausias projektas, tai Klaipėdoj 27 aukštų ofisų pastatas Kur vienoj gatvės pusėj bus 27, o kitoj 8 aukštų tarp jų bus stiklinis sujungimas Na, tokio dar nesu matęs

    Comment


      #3
      ne bent kiek zadejo ponas Marcinkevicius (SBA prezidentas), kad Kaune is ju pastato bus padarytas grazus biuru pastatas , is isores kiek matosi dabar, pastatas tiesiog ivilktas i stikla, be to tas stiklas kazkodel su baltom juostom ;] atrodo tragiskai ;]] Tai ar nesprogs burbulas ir vilniui? aisku butu labai gaila

      Comment


        #4
        Nežinau, man tai atrodo, kad jis atrodys super, ypač tokioj vietoj, priešais seimą
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          o del kauno sba pastato - viena is didziausiu pastarojo meto klaidu architekturos padangeje. nors seip kaune ju tikrai netruksta (planuojami: akropolis, arena nemuno saloje.)

          Comment


            #6
            Parašė filthy
            o del kauno sba pastato - viena is didziausiu pastarojo meto klaidu architekturos padangeje. nors seip kaune ju tikrai netruksta (planuojami: akropolis, arena nemuno saloje.)
            Nu nu, ir ko gi jau ten klaida, a? Taigi ne dangoraižis, kurie tau nelabai patinka Kiek mačiau (deja tik nuotraukose), pastatas atrodo visiškai modernus, panaudotas neblogas stiklas. Žodžiu iš akies gražu. Ir tik nesakyk, kad tau labiau patiko tai, kas buvo prieš tai
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Labiausiai laukiu dirbtinės įlankos ir kultūros centro prie seimo. Manau, kad toks objektas pagyvintų visą rajoną su sovietiniu seimo pastatu, bilblioteka, fizikos institutu, etc., galbūt net laivybą Neryje, o ir ta apžėlusi laukymė su dulkėta stovėjimo aikštele atrodo tragiškai.

              Comment


                #8
                Laukiu dviracio tako , kuris eitu is koralu , per draustini, paneriu i zveryna.

                Comment


                  #9
                  Parašė Mantaz
                  Parašė filthy
                  o del kauno sba pastato - viena is didziausiu pastarojo meto klaidu architekturos padangeje. nors seip kaune ju tikrai netruksta (planuojami: akropolis, arena nemuno saloje.)
                  Nu nu, ir ko gi jau ten klaida, a? Taigi ne dangoraižis, kurie tau nelabai patinka Kiek mačiau (deja tik nuotraukose), pastatas atrodo visiškai modernus, panaudotas neblogas stiklas. Žodžiu iš akies gražu. Ir tik nesakyk, kad tau labiau patiko tai, kas buvo prieš tai


                  Hmm. Buves miestprojekto pastatas (projektuotas arch. Sprindzio) yra (buvo) lietuvos funkcionalizmo virsune, t.y. moderniosios architekturos paveldas kuriu lietuvoje yra labai nedaug ir siuos pavyzdzius reikia saugoti (bent taip daroma isivysciusiose europos salyse) neka maziau nei koki baroka ar klasicizma. Siuo atveju pastata reikejo restauruoti one rekonstruoti.

                  Kitas dalykas - urbanistines ir socialines problemos. Vienybes aikste buvo viena is pagrindiniu kauno viesuju erdviu. Dabar ji sudarkyta parkingo.

                  Comment


                    #10
                    Nu nu, nereikia pervertint to pastato. Architektūrinės pusės nežinau, bet išvaizda buvo baisi Komunistinė dėžė ir tiek. Nieko ypatingo
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment

                    Working...
                    X