Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Nieko konkretaus. Ieško didelių sklypų įsigijimui dideliems projektams, nenori statyt po vieną pastatą. Kaune vykdys daugiabučių projektą Minkovskių g.

  Comment


   Hm, na ką gi mes čia turim prie U219:   O gi kandidatą į eilinį spjūvį į Pakalnio ir Šimašiaus veidus. "Jokių parkingų tarp gatvių ir pastatų", "Ukmergės gatvės vizija" bla bla bla...

   Comment


    Pakalnis tas Matricos bicas, bet pasirinkes melyna piliule. Dzin ta realybe, svarbu tauksti grazias pasakas ziniasklaidai. Is esmes visas VMS toks.

    Comment


     nes parkingu priesais gatve niekada nebus per mazai.

     nepamirskit parasyt pastabu pridedami pati pona M.P. cc

     Comment


      Kadangi iš vizual. galima manyti, jog kišamas prekybcentris (lyg jų būtų maža aplink), tai ir parkingų fronte nieko naujo. Maža to, pagal matomą vaizdą kažkur mistiškai ir VT juosta dingsta.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


       Dizainas kaip RIMI. Jau nujaučiu M. P. argumentą, jeigu sakysite ką nors dėl parkingo: "parkingo nebuvimas suardys susiformavusią gatvės užstatymo liniją, ypač šalia U219, todėl buvp priimtas sprendimas tęsti gerąją parkingų tradiciją. Viskas miestiečių patogumui".

       Comment


        /\ Mažiau nei 1km atstumu dar vienas RIMI?
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


         Be parkingo pastatas vistiek nebus arčiau gatvės, nes sklypo ribos tokios.

         Bet taip, jo galėtų ir turbūt turėtų nebūti. Kita vertus bus statomas požeminis parkingas.

         Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          Kadangi iš vizual. galima manyti, jog kišamas prekybcentris (lyg jų būtų maža aplink), tai ir parkingų fronte nieko naujo. Maža to, pagal matomą vaizdą kažkur mistiškai ir VT juosta dingsta.
          Ten numatoma įrengti skiriamoji juosta, kuri būtų kaip lėtėjimo-greitėjimo juosta įvažiavimams į sklypą. Tuo pačiu būtų naikinamas įvažiavimas ties U219:

          Comment


           Parašė SPX Rodyti pranešimą
           Maža to, pagal matomą vaizdą kažkur mistiškai ir VT juosta dingsta.
           Man būtent tai ir keisčiausia, vietoj VT juostos įkišo žalumos juostelę.

           Comment


            "Įriangiama žalioji juosta, apželdinama žvilgančiuoju Kauleniu". "Įriangiama", tai "įriangiama", gerai, kad pagal brėžinį bent VT juosta niekur nedingsta. O šiaip eilinis projektavimo nesusipratimas, pirma vienam projektui patvirtinam įvažiavimą, kitu jau ardom ir turim maždaug kaip sovietiniais laikais mirga marga šaligatvį, kur neturint vienos rūšies trinkelių kokios tvarkytos šiluminės trasos vietoj užklojam bet kuo. O jei ir ne, tai net tokio pat tipo trinkeles sugeba taip susmulkint, kad nei gražių sudūrimų, nei vientisumo nesigauna.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


             Nežinau kaip jums, bet esant tokiai situacijai, net jeigu ir sklypas tai leistų vistiek pastatą jau reiktų pozicionuot į vieną liniją su esančiais šalimais. Ypač, jog jis pats neįdomiausias iš visų trijų ir traukt jį į priekį būtų nelogiška. O parkingas aišku idealu, jog būtų požeminis. Bet iš kitos pusės aš nemanau, jog kada bus tikslas ir noras vaikščioti palei Ukmergės g. Aš visgi kovočiau už aplinką žmogui ten, kur jis galėtų ja naudotis (pvz Naujamiestis, Šnipiškės, Markučiai, Šiaurinė gatvė ir t.t.).

             Comment              Būtent. Ta vieta jau yra sugadinta ir pritraukti prekybcentrį prie gatvės, kai normalesni pastatai stovi atitraukti, jau nebėra prasmės. Normalų gatvės perimetrą reikia formuoti ten, kur jis galimas, šioje vietoje deja jis jau nebegalimas, dėl to nereikėtų sugadinti tolimos ateities perspektyvos - t.y. naikinant visas tas mašinų aikšteles ten nutiesti Ukmergės gatvę, priedo panaikinus dar ir dabartinę nesuprantamai plačią Ukmergės gatvės skiriamąją žaliąją zoną atsirastų vietos naujai pastatų linijai su ryškiai susiaurinta gatve (nors ir tuo pačiu juostų skaičiumi).

              Comment


               Visų pirma, kam pritraukinėt pastatą prie gatvės? Kas apie tai kalba? O antra, pasižiūrėkit Šimašiaus priešrinkiminius paveiksliukus, jose irgi nėra pastatų prie pat gatvės:               Kiek apgailėtinai atrodo mąstymas à la "nū čia jau nieko nepadarysi, nes yra daug prastai išpildytų projektų, tai ir toliau leidžiam statyt šūdą..."

               Comment


                /\ Bet tai ir nėra parkingų tuose plotuose tarp gatvės ir pastatų. Pats piešinukas nelogiškas - kol bus nugriauta, tai kas ten dabar stovi praeis N ir X metų. Jau taip ir regiu vietoj "Senukų" parkingo skeitų parką
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                 Mano išsiųsti siūlymai (išsididint galima):
                 Click image for larger version

Name:	Ukmerges_g.png
Views:	3922
Size:	397,9 kB
ID:	1858135

                 Comment


                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                  Visų pirma, kam pritraukinėt pastatą prie gatvės? Kas apie tai kalba? O antra, pasižiūrėkit Šimašiaus priešrinkiminius paveiksliukus, jose irgi nėra pastatų prie pat gatvės:                  Kiek apgailėtinai atrodo mąstymas à la "nū čia jau nieko nepadarysi, nes yra daug prastai išpildytų projektų, tai ir toliau leidžiam statyt šūdą..."
                  Tikėti tokiais paveiksliukais kaip kažkokiomis svarstytinais pasiūlymais yra bergrždžias reikalas, nes tokie papaišymai yra absoliučiai nesąmoningi ir net neturi nieko bendro su realybe. Pasiūlyti kad Ukmergės g., vieną pagrindinių miesto magistralių (greitam tranzitui skirtą gatvę), galima transformuoti į kažkokią tankaus apstatymo pėsčiųjų ir dviratininkų naudojama įvairių paskirčių erdvę, galėjo tik žmogus niekur nevaikštantis pėsčiomis, negirdėjęs apie urbanistiką ir be abejo net nevaikščiojęs palei Ukmergės gatvę.

                  Kadangi prekybos centras orientuotas į atvykstančius automobiliu Ukmergės gatve, tai tas pastūmimas nuo gatvės nieko nepakeis (tas pastatas ir taip vos telpa sklype), ir ne pagal tokio tipo gatves turėtų būt vystomas perimetrinis užstatymas (jis verčiau galėtų būti daromas su intencija suformuoti pėsčiųjų ašį lygiagrečiai Ukmergės ir Šeškinės gatvėms). T.y. pastato pastūmimas link gatvės neišspręs į automobilius orientuoto urbanizmo ir kitų Ukmėrgės gatvės ir Vilniaus miesto planavimo tragedijų).

                  Comment


                   Šitą urbanistinę analizę rengė MB „Pupa – strateginė urbanistika“ - šioje srityje besispecializuojančių architektų biuras. Na, bet jei forumo ekspertai sako, kad čia blogai, tai ok, tada reiškias blogai.

                   Comment


                    Amerikoje visi kiečiausi skeitparkai šalia miesto magistralių

                    Comment


                     Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                     Šitą urbanistinę analizę rengė MB „Pupa – strateginė urbanistika“ - šioje srityje besispecializuojančių architektų biuras. Na, bet jei forumo ekspertai sako, kad čia blogai, tai ok, tada reiškias blogai.
                     Sunku vertint jų kompetenciją, svetainė neatsidaro, nes užkresta virusais, facebook'e įgyvendintų projektų nematau. Anyway, koks skirtumas kas tai nupaišė (net jeigu tai būtų super profesionalus darbas), jeigu iškart buvo aišku, kad tai tik priešrinkiminiai paistalai neturintys nieko bendro su realybe, o dabar po laimėtų rinkimų VMS apie juos jau pamiršo ir tvirtina naujus projektus su parkingais tarp gatvės ir pastatų?

                     Comment

                     Working...
                     X