Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškių NMC projektai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Zygis Rodyti pranešimą

Yra gal platesnis komentaras kodėl?
    Tai man atrodo nėra viešinama.

Bet galima numatyti. Užvakar vykusio Žinių radijo laidoje Pakalnis dar kartą pakartojo, kad Šnipiškėse planuojamas vyraujantis ~7 aukštų užstatymas. Tai 4 aukštų daugiabutis su 2 aukštų kotedžais iki to netempia niekaip. Čia mano toks spėjimas.

Comment

anksciau buvo viesinami protokolai, bet jauciu del GDPR'o nustojo ta daryt

Comment

Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
        GDPR liečia TIK privačius asmenis, su verslu ir jų projektais tai niekaip nėra susiję.

Comment

Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
          Galit pabandyt paieškot protokolų, aš to nedariau tiesą sakant. Būtų tikrai įdomu paskaityt priežastis.

Comment

GDPR liečia TIK privačius asmenis, su verslu ir jų projektais tai niekaip nėra susiję.
            protokoluose budavo zmoniu komentarai (didziausia vieta jie ir uzimdavo).

as bandziau ieskot, nes labai idomu buvo, bet neradau

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą

Kotedžai nepraėjo savivaldybės patikros. PP nepritarta.
              Va čia tai geros naujienos, šaunuoliai, galėtų dažniau atlikt savo darbą...

Comment

Bet galima numatyti. Užvakar vykusio Žinių radijo laidoje Pakalnis dar kartą pakartojo, kad Šnipiškėse planuojamas vyraujantis ~7 aukštų užstatymas. Tai 4 aukštų daugiabutis su 2 aukštų kotedžais iki to netempia niekaip. Čia mano toks spėjimas.
                Šaunuolis pakalnutis! Stipriai pagirta čia toj vietoj nusipelno schimaszheko VMS
                Paskutinis taisė evvt; 2019.07.12, 10:05.

Comment

Kazka kasineja, gal jau Daugeliskio g prasidejo darbai?
                  Click image for larger version

Name:	23D7B811-6AFD-4D93-8936-C05286024C65.jpeg
Views:	1
Size:	393,5 kB
ID:	1734917

Comment

Daugėliškio g. PP berods irgi nebuvo nepriimti.

Comment

O kaip leido statyti Giedraiciu g. 28 ?

Comment

Parašė 11Urban11 Rodyti pranešimą

O kaip leido statyti Giedraiciu g. 28 ?
                        Negaliu atsakyt. Mano spėjimas ir dėl Kintų g. 13 gali būti klaidingas. Ką aš žinau, kai protokolų nemačiau. Belieka laukti ir per anksti nereikia džiaugtis.

Comment

Miesto ritmu

Comment

Daugėliškio g. PP berods irgi nebuvo nepriimti.
                            O kas atsitiko? Kodel gatves projektas nepiimtas?

Comment

Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

O kas atsitiko? Kodel gatves projektas nepiimtas?
                              Tai jau diskutuota aukščiau. Nežinom. Nerandam protokolų, kuriuose būtų parašyta.

Comment

Gegužės pabaigoje buvau Daugėliškio g. projekto pristatyme savivaldybėje. Pirmąkart buvau tokiame renginyje, tai įspūdžiai tokia savotiški. Viena boba garsiausiai rėkė ir kryžium gulė, kad nebūtų padarytas vienpusis eismas Daugėliškio g. atkarpoje tarp Giedraičių ir Kalvarijų g., nes jai, ir dar keliems reikės didelį ratą daryti, kad nuvažiuoti į Žalgirio Maximą. Ji realiai užėmė 2/3 viso pristaytmo laiko. Dar vienas aktyvus pilietis reiškė pastabas dėl savo sklypų, ir kad kažkas kažką juose projektuoja, bet jam lyg ir nepavyko suprasti, kad čia ne šio pristatymo tema. Dar buvo keletas pastabų dėl greičio kalniukų ir t.t.

Tame pristatyme, tik pastabas užsiprotokolavo ir tiek žinių. Ar jau buvo pasiūlyti nauji sprendiniai? Ir savyvaldybė jau nusprendė projekto nepriimti? Man paklausus bent apie kažkokius, kad ir grubiausius projekto timeline'us, tik pečiais gužtelėjo.. Reikia suprasti, kad artimiausius kelis metus niekas ten tikrai dar nevyks.

Taip pat, žemiau mano nufotografuoti esame bei projektuojami transporto srautai, po gatvės rekonstrukcijos.

Esama situacija

Būsima situacija

Comment

Kazka kasineja, gal jau Daugeliskio g prasidejo darbai?
                                  Click image for larger version  Name:	23D7B811-6AFD-4D93-8936-C05286024C65.jpeg Views:	1 Size:	393,5 kB ID:	1734917
                                  Ėjau šį vakarą pro ten, panašu kad nieko rimto nevyksta. Atkasti kažkokie vamzdžiai, tvarko, aptvertas mažas plotelis.

Ir beje, čia Kintų g., o Daugėliškio g. šioje nuotraukoje eina ten, kur yra riba tarp dvasingų medinukų ir bedvasių statybų.
                                  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                                  Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė thisisgoodnews Rodyti pranešimą
                                    Gegužės pabaigoje buvau Daugėliškio g. projekto pristatyme savivaldybėje. Pirmąkart buvau tokiame renginyje, tai įspūdžiai tokia savotiški. Viena boba garsiausiai rėkė ir kryžium gulė, kad nebūtų padarytas vienpusis eismas Daugėliškio g. atkarpoje tarp Giedraičių ir Kalvarijų g., nes jai, ir dar keliems reikės didelį ratą daryti, kad nuvažiuoti į Žalgirio Maximą. Ji realiai užėmė 2/3 viso pristaytmo laiko. Dar vienas aktyvus pilietis reiškė pastabas dėl savo sklypų, ir kad kažkas kažką juose projektuoja, bet jam lyg ir nepavyko suprasti, kad čia ne šio pristatymo tema. Dar buvo keletas pastabų dėl greičio kalniukų ir t.t.

Tame pristatyme, tik pastabas užsiprotokolavo ir tiek žinių. Ar jau buvo pasiūlyti nauji sprendiniai? Ir savyvaldybė jau nusprendė projekto nepriimti? Man paklausus bent apie kažkokius, kad ir grubiausius projekto timeline'us, tik pečiais gužtelėjo.. Reikia suprasti, kad artimiausius kelis metus niekas ten tikrai dar nevyks.

Taip pat, žemiau mano nufotografuoti esame bei projektuojami transporto srautai, po gatvės rekonstrukcijos.

Esama situacija

Būsima situacija

Dėl to aš ir neinu į tuos susirinkimus, o visas savo pastabas siunčiu paštu. Tiesiog susirinkimuose retai kada gausi objektyvią diskusiją, ateina aplinkiniai gyventojai, kurie temoka rėkti.

Į visas išsakytas pastabas turėtų būti atsakyta paštu per ten X dienų nuo susirinkimo, jeigu davei savo paštą. 8 dieną savivaldybė gavo naują prašymą pritarti PP, tai gali būti, kad čia su korekcijomis.

Comment

Po pakartotinio pateikimo savivaldybė pritarė Kintų g. 13 projektui

Comment

Po pakartotinio pateikimo savivaldybė pritarė Kintų g. 13 projektui
                                        Labai gera zinia Greiciau tik statybos prasidedu

Comment

Tik pagirk VMS...

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X