Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškių NMC projektai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Tobuliausias variantas, jei butu atiduota visa svari isvalyta teritorija, su 0 gyventoju, plynas laukas ir visi geriausi pasaulio architektai galetu ant ispuoseletos infrastrukturos lieti savo fantazijas mazais kvartaliukais-perliukais. O bet taciau - musu atveju lygiai 1 mln kliuciu tam igyvendint. Lyginant su kai kuriu svajonem, net Elonas Maskas stovi tvirtai ant zemes it Cheopso piramide
    Kadangi zinau 4 trobas, kuriame tam trikampyje gyvena zmones ir zinau kokias norais jie "linke" kas parduoti, tai siulau nusiimti rozinius akinius grizti atgal i realybe. Bet zinoma, niekas negali paneigt sito plakato zodziu:
    Avulis ateitų - ir baigtusi pasakos apie pasaulinio garso architektų influksą į plyno lauko architektūrinį-infrastruktūrinį naujo miesto rajono formavimą.

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Tai dvasingi medinukai mus dar ilgai ir nuobodžiai džiugins?
      Anksciau ar veliau bus keliai, sviestuvai, saligatviai. Tikiuos pravalys ir tuos, kurie ant valstybines zemes visokius tvorgalius susistate. Jei stadiono laukiam 30m, tai prie Skanseno tvarkos pridek dar viena nuli

Comment

Parašė Evier Rodyti pranešimą

Šiaip man tobuliausias variantas jei nuo NMC būtų statomi aukšti pastatai ir gilyn į Šnipiškes žemėtų, o prie Žalgirio g. jau būtų tik tokie žemaūgiai jaukūs projektėliai.
        Prie Žalgirio g. "jaukiems projektėliams" jau nebėra vietos. Šiaurinėje pusėje - kita kalba.

Kol miesto savivalda neįgali, o vyrauja laukinio kapitalizmo ideologija su visuomeniškumo imitacija, tol statys kas gali, kur gali, ir kas pelningiau.

Comment

Anksciau ar veliau bus keliai, sviestuvai, saligatviai. Tikiuos pravalys ir tuos, kurie ant valstybines zemes visokius tvorgalius susistate. Jei stadiono laukiam 30m, tai prie Skanseno tvarkos pridek dar viena nuli
          Kai Vilniaus "Skansenui" sukaks 300-ai, Fabioniškėms - 200-ai, NMC - 180 metų, nacionaliam stadionui - 150 m.

Comment

Dar vienas potencialus Korių lygio šedevras...

https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/

Comment

Kadangi zinau 4 trobas, kuriame tam trikampyje gyvena zmones ir zinau kokias norais jie "linke" kas parduoti, tai siulau nusiimti rozinius akinius grizti atgal i realybe. Bet zinoma, niekas negali paneigt sito plakato zodziu:
              paaiskink man tu zmoniu logika. Kodel jie nenori persikelt is savo šūdtrobių i normalu busta? Kodel ir kam jie ta savo turta laiko? Ar laukia krizes kai jis nuvertes ar nebesupranta, kad nelabai jau yra kur augti zemes kainai toje vietoje?

Comment

Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                Dar vienas potencialus Korių lygio šedevras...

https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/
                Gal ir nieko būtų, bet visi žinom, kad jis taip neatrodys

Comment

Na, kam taip žiauriai? Koriai 2 nėra super super blogas. Padarė +- taip, kaip žadėjo.

Comment

Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

paaiskink man tu zmoniu logika. Kodel jie nenori persikelt is savo šūdtrobių i normalu busta? Kodel ir kam jie ta savo turta laiko? Ar laukia krizes kai jis nuvertes ar nebesupranta, kad nelabai jau yra kur augti zemes kainai toje vietoje?
                    Aš irgi šito niekaip nesuprantu. Vienas iš variantų kodėl - visiškai neturi santaupų. T.y. jei kišenėje turi tik 50 € ir daugiau nieko, tai kaip tu ką pasikeisi?

Comment

Na paimkim sita troba, kurioje esu ne syki buves ir grama dares Gyvena ten tas mano pazistamas, uz keliolikos metru jo mama, dar giliau Giedraiciu gatvej - dar vienas namukas. Taciau jokiu milijonu jam niekas niekada nesiule. Net ir tam mano apibreztam name gyvena 4-5 seimos ir dar plius 4 butai priklauso, anot jo savivaldybei ar tai velniai zino kam. Klausimas - kas noretu ten keltis ir gyvent? As? Aciu, Medeinos gatve man kaip Singapuro oro uostas lyginant su situo Mumbajum. O kodel jam patinka ten gyvent su seima. Atsakymas paprastas - visas centras salia, visi vienas kita ten pazista, jauciasi jaukiai, nes cia gime ir auge. Iseina ant suoliuko - alaus ramiai atsigeri pries saulute. Na tokia mini fauna. Jei kazkas jam siulytu apsikeist i buta, nors ir Penthauza, kur nors Naujamiesty, jis net nedvejodamas atisakytu. Plius padaryta pilna apdaila tam bute. Salia gyvena jo svogeris, susituokes su jo seserim. Istiuningavo namuka, pasistate pavesines ir panasiai. Tokiu pavieniu in the middle of nowhere tasku niekam nereikia. Vystytojams reikia normaliu sklypu, o ne cackintis su kiekvienu pusbusbomziu atskirai. Taigi, net jei ir 4 trobas turi toj zonoj, dar nereiskia, kad jos kazkam rupi

Click image for larger version  Name:	saracenu.jpg Views:	1 Size:	287,4 kB ID:	1721640

Comment

Mano kuklia nuomone, kuri remiasi kiek labiau issivysciusiu saliu pavyzdziu, tai miestas turetu sitiems gyventojams siulyti parduoti jam savo trobas uz adekvacias kainas arba persikelti gyventi nemokamai kazkur kitur. Susirinkt tuos sklypus turint kazkoki bendra teritorijos vystymo plana ir paskui ieskoti ivestuotoju kas apsisprestu ten statyti.

Nes manau ir durniui aisku kad verslas tu trobu po viena nepirks tam kad jas laikytu desimtmeti su intencija kada nors veliau kazka statyt, nes uztenka kad kazkas vienas savo garazo neparduotu ir planai liks planais o verslas giliam minuse.

Comment

Norėjau pajuokauti, kad šio dailaus rajono gyventojai uždirba iš japonų turistų, todėl ir neskuba persikraustyti, bet nejuokausiu

Milwaukee, man tavo senas avataras labiau patiko (neįsižeisk).
                          Paskutinis taisė R.D.; 2019.05.13, 14:34.

Comment

Uzvarys tukstanciu butu toj zonoj ir zymiai patrauklesnej, kaip kad uz LINKMENU fabriko, prie RIMI parduotuves Zalgirio gatves, YIT ir t.t.. Ju bus tukstanciai visai netoliese ir su padoria kaiminyste, normalia infrastruktura, parkingais ir t.t.. Todel kaip ir sakiau, artimiausius 50 metu dar pabukime ramus Mane nustebino siek tiek Numaviciaus intervecija i ta projekta. Holy shit, nezinau, kiek man turetu primoket, kad ten gyvenciau. Bet kiekvienam savo, galiu tik uz save pati kalbet.

Comment

Žmonės yra nostalgiški gyviai, kol vis mažiau žmonių gims šiame rajone ir kuo labiau plėsis daugiabučių statyba - tuo labiau ateities kartos jausis izoliuotos nuo likusio miesto gyvenimo būdo ir tempo.

Comment

Holy shit, nezinau, kiek man turetu primoket, kad ten gyvenciau. Bet kiekvienam savo, galiu tik uz save pati kalbet.
                                Čia yra toks forume vienas (kaip sakydavo apie lordą Voldemortą "He Who Must Not Be Named"), kuris, matyt jau taupo pinigus apsigyvenimui ten.

Comment

Gyventojai gal ir norėtų persikleti į nuosavą būstą, bet nelabai yra tų pasiūlymų, o jų lūkesčiai nemaži. Realiausia už gerą kainą buvo parduoti apie 2005-2007 metais. Už dvibutį namą su nemažu sklypu siūlė beveik 700 t. litu, bet vis vieną savininkai nepardavė Dar kitas dalykas - gal ir pagrįstai bijojo aferistų.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Na, kam taip žiauriai? Koriai 2 nėra super super blogas. Padarė +- taip, kaip žadėjo.
                                    Na ar tikrai. Pirmas variantas buvo visai ne toks. Buvo toks pats kaip Koriai I, tik paskui nusigriovė ir perlipdė.

Comment

Panašu į "Korius III"
                                      https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...vieno-projekto

Comment

Nelabai suprantu... Praplete sklypa ar cia dar karta tas pacias jungimo proceduras eina?

https://vilnius.lt/lt/teritoriju-pla...etaluji-plana/

Comment

kaip ir kalbejom pries tai, greiciausiai daro pakeitimus del bendros infros, kuri eis per kelis sklypus. kaip suprantu atsiras stotele nauja V.T. bus kazkokie pesciuju takai etc. tai vietoj to, kad Icor'as ir Eika darytu atskirai, daro integruota sprendima.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X