Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškių NMC projektai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
    mano vietoj Ibrahimo busimas pastatas neuzsiims vaiku zaidimais su kazkokiais 3 aukstais. pagal nauja BP man regis cia ar ne 8 aukstus galima sitoj vietoj (vietoj sito)?
    Bet tada galima būtų pasitelkti talibus naudingam darbui ir įkalbėti juos įkomponuoti šitą namą kaip pastato dalį.
    Post in English - fight censorship!

Comment

Kas cia teasino kad yra mates ibrahim projekta, ir kad mes ji greit pamatysim? Kas su juo nutiko?

Comment

Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
        Kas cia teasino kad yra mates ibrahim projekta, ir kad mes ji greit pamatysim? Kas su juo nutiko?
        Aš teasinau. Neįsivaizduoju kur dingo.

Comment

O ten nėra saugomas tas namas? Statyba rašo 1860-1914 metų.... Aš būčiau už išsaugojimą ir sutvarkymą. Griauti reikia medines bakūžes Kalvarkių, tokius galima ir sutvarkyt tiesiog.

Comment

Man kažkaip nesiseka jame pamatyti ką nors įdomaus ir vertingo. Fasadas nykokas, vidus visiškai nykus.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Man kažkaip nesiseka jame pamatyti ką nors įdomaus ir vertingo. Fasadas nykokas, vidus visiškai nykus.
              Prie to dar vietoje jo galima būtų nutiest trūkstamą gatvės dalį ir pagerinti susisiekimą.

Comment

Parašė googleLT
                Imho aš tik už išsaugojimą,l atlrba įkomponavimą. Šitas namas yra gražus, o nudažius išvis gerai atrodytų. Tačiau pagal unikalumą ir įdomumą savo verte nusileidžia mieliems medinukais, kurių dalis net ir senesnės statybos. Užseniečiai labiausiai būtent mediniais pastatais žavisi (ekskursijos vasaros metu).
                Mano irgi svajone nuvaziuot i Norilska. Paziuret i gyvai i juoda sniega, ikvept siek tiek dumu, pamatyt kokie lavonai keliuose vazineja, kokio gylio duobes ir panasiai. Manau ir tie turistai panasiai ziuri i musu padroztus medinukus. Atmetus siferi, ruberoida ir plastikinius langus, tai to medzio nelabai daug ir lieka

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

Mano irgi svajone nuvaziuot i Norilska. Paziuret i gyvai i juoda sniega, ikvept siek tiek dumu, pamatyt kokie lavonai keliuose vazineja, kokio gylio duobes ir panasiai. Manau ir tie turistai panasiai ziuri i musu padroztus medinukus. Atmetus siferi, ruberoida ir plastikinius langus, tai to medzio nelabai daug ir lieka
                  Britai turi tokį terminą “to slum”. Vaziavimas, žiūrėjimas ir netgi gyvenimas socialiai ir ekonomiškai labiau atsilikusioje aplinkoje.
                  Manau Šnipiškės tik tuo ir gali būti įdomios.

Comment

na II Etapas lygiai toks pat kaip ir pirmas etapas Hannerio Paparciu namai.

Comment

Aišku atrodė labai įtartinai jog taip skyrėsi architektūra pirmo ir antro etapo. Nebepamenu iš kur buvo atsiradę tos vizualizacijos (lyg ir PP buvo). Bet jau geriau Hanneris būtų išvis jų niekur nerodęs ir nenaudojęs, nes tik kvailai puoselėjom viltis, jog bus gana padorus jų projektas.

Edit: visgi nuo gatvės tiek 1am, tiek 2am etape bus tos klinkerinės plytelės. Kiek šiaip sau atrodo toks mix'as. Ir norėtųsi, jog pasirinktų tamsiai pilką spalva, o ne rudą (kaip 1ojo etapo vizualizacijose).
                      Paskutinis taisė Horn; 2019.03.25, 15:07.

Comment

Parašė MarioVilnius Rodyti pranešimą
                        na II Etapas lygiai toks pat kaip ir pirmas etapas Hannerio Paparciu namai.
                        Na aukštis skiriasi.
                        Šiaip tai ten su parkavimu bus antras perkunkiemis. Jau dabar blogai, o Hanneris numato dalį parkingo berods 135 Žalgirio...

Comment

Pakartotinis PP svarstymas bus tik rytoj, tad dar galit teikt pastabas: https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...rojektavima-2/

Comment

Gelezinio Vilko 55:

https://www.facebook.com/TurtoBankas...0457/?sfnsn=mo

Ten dar salia keli kazkokie random seni pastatai yra

Comment

Kalbant apie “skyline” ir zvelgiant i ateiti, panasu kad NMC teritorija issikvepia. Daug visokiu aukscio apribojimu, gatviu tinklas labai menkas ir tt. Visi aukstaugiai yra/bus grynai tik palei konstitucijos prospekta/lvovo gatve ir isvis nedaug vietu belieka kur juos galima statyti, o realiu nauju projektu kaip ir 0. Palyginus su Talinu ar ateity ir Ryga, tai speju kad gerokai atsiliksim sia prasme. Aisku kitas klausimas ar tai isvis svarbu... Realiai NMC niekada taip sparciai nesivyste kaip paskutiniu metu jei iskaiciuosim zveryno ziedo ir zalgirio stadiono teritorijas.

Comment

Tai aukštuminiai pastatai ir buvo planuojami pagal Konstitucijos pr. ir Lvovo g., nieko naujo. Viskas palaipsniui vyksta pagal planą.
                                Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                                Mielosios Grigiškės

Comment

Taigi bus tam skylainui mesos. Ibrahimas, TEO, K18, Hanner, Lords, best western greta sklypas. Kad tik butu kas juose dirba. Gilyn brautis ir nereikia, ten lai buna zavus nuostabus nameliukai

Comment

Lords 8 aukstai, TEO (buves) iki 14? Ibrahim apie 8-10? Tiesiog palyginus su tuo ka ir kiek suplanave/stato estai/latviai ir kalbant apie skyline mes tikrai atsiliksim, nors velgi nezinau ar tai svarbu

Comment

Tai vistiek viskas pagal planą. Pagal Bendrąjį planą, turėti kelis lokalinius centrus mieste. Tokiu atveju patiems miestiečiams daug kokybiškesnis kasdienis gyvenimas. Aš pasisakau už tuos kelis mini skyline'us, negu tik vieną koncentruotą vietą gražiai atrodančią panoraminėje atvirutėje.

Comment

Gali buti ir zemaauksciai pastatai, kaip S7, teltonikos, GH123 ar Avulio verslo ofisai. Svarbiausia butu darbo vietos, o kiek ten tu 'zvakuciu' bus ir kokio jos aukscio, manau tikrai antros eiles klausimas.

Comment

Lords 8 aukstai ne visai pagal plana, aisku ir k18b ne visai pagal plana Tiesiog kaimynu sostines tures ispudingesnius “skyline’us” nei Vilnius. Ka tai reiskia ir kiek tai svarbu reikia pagalvoti, tikrai nebandau teigti kad tai ypatingai svarbu, tai gal daugiau miesto ivaizdzio klausimas.

Comment

Working...
                                          X