Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškių NMC projektai

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
    mokes baudas arba ismoks naudotis kojom/VT.
    Arba dar variantas spaus vadovybę kad nuomuotusi ten kur yra parkingas, kodėl tokio varianto nesvarstote? Koks ten dar VT, ofisuose dirba priemiesčių gyventojai kur su VT problemos, o ne miegamųjų (iš kur VT ir važinėja) pagrindinis kontingentas pensininkai ar studentai.

Comment

Panašu, kad Šnipiškės tampa aktyviausiu rajonu mieste. Gal su Pilaite dar varžosi (suplanuoti vs. statomi).

Comment

YIT šios dalies architektūra netgi gražesnė. Tas pastatų išmėtymas, jog vidinis kiemas yra praeinamas visiems tai nežinau ar geriausia mintis. Jeigu aš būčiau gyventojas norėčau jog jis būtų uždaresnis, bet kitiems miestiečiams gal smagiau būtų praeiti, nei palei Linkmenų g.
        Ir labai patiko ofisų pastatas. Tikiuosi neliks tik popieriuje. Bet tai čia milžiniška teritorija bus nušluota, jeigu visi projektai prasidės.

Comment

Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

Arba dar variantas spaus vadovybę kad nuomuotusi ten kur yra parkingas, kodėl tokio varianto nesvarstote? Koks ten dar VT, ofisuose dirba priemiesčių gyventojai kur su VT problemos, o ne miegamųjų (iš kur VT ir važinėja) pagrindinis kontingentas pensininkai ar studentai.
          tikrai negalima teigti, kad ofisuose dirba priemiesciu gyventojai. Jauni zmones ziuri arciau centro. 90% kurie perka is jaunu zmoniu rato (kas aplink mane) iesko Snipiskese, Naujamiesti ir pan. Turiu pavydziu kaip nusipirko Pilaitej ir jau ziuri, kaip grizt i centra.

del spaudimo - taip, gali but. Aisku nemazai imoniu pradeda piarintis, kad jie "saugo gamta" ir skatina dvircius, paspirtukus. One or another way - man patinka, kad mazas parkingo vietu skaicius tam projekte.

Comment

Patiko kad namukai bus spalvingi, nes tikrai truksta spalvu ant fasadu. Aisku, tik ne "papugos" stile. Na ir akivaizdus pliusas, kvartalo pobudzio uzstatymas.

Comment

Jau net susekti Šnipiškių projektus sunku

Comment

Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                Jau net susekti Šnipiškių projektus sunku
                Na nėra jų tiek daug, gi visi čia sužymėti: https://www.google.com/maps/d/viewer...003348375&z=15 Iš realiai statomų (kur kranas jau yra) tai man rodos tik Linkmenų ežerų 3 etapas, kiti vizualizacijose, derinimuose, planuose ir pan.

Comment

nevisai
                  *Hanner Paparciu namai (Utenos 41a) jau antra savaite su kranu
                  *Realinijos Miesto Ritmu jau pora menesiu su kranais
                  *WOW City veiksmas vel grizo (kazkada ejau pro juos - dejo langus pagaliau i likusi korpusa)

Comment

Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                    Iš realiai statomų (kur kranas jau yra) tai man rodos tik Linkmenų ežerų 3 etapas
                    2018 11 13:

Click image for larger version

Name:	IMG_20181113_111551.jpg
Views:	1
Size:	394,1 kB
ID:	1682914Click image for larger version

Name:	IMG_20181113_111556.jpg
Views:	1
Size:	410,8 kB
ID:	1682915

Comment

Apie šita projekta jokių naujienu nėra ? http://www.schage.lt/vystomi/daugeliskio-g-33
                      Attached Files

Comment

dar viena teritorija ant prekystalio, 80a, 3mln eur

Comment

/\ Tikslinu, kad čia už Muitinės kriminalinės tarnybos (matosi pirmos foto apačioje).

Comment

Aplinka tai tikrai reto baisumo. Ir manau greitai ji čia nesusitvarkys.

Comment

Visi tie nauji fancy Šnipiškių projektai turi vieną rimtą bėdą, kurios niekas greit neišspręs. Kadangi gyvenu sąlyginai netoli - tą pačią bėdą turiu ir aš - Šnipiškės smirdi. Ypač žiemą, kai visi vietiniai pradeda per vasarą sukauptas šiukšles savo buržujlkose kūrent. Vakare prieš miegą kartais lango geriau neatsidaryt, norint išsivėdinti, nes smirdi konkrečiai. O aš gyvenu ne pačiose Šnipiškėse, galiu tik įsivaizduot koks diskomfortas turėtų būti ten pačiam viduryje būnant. Gal kokiam TOWER'io 15-am aukšte vėjas ir prapučia, bet 1-5 aukštai visuose projektuose turėtų ten gerokai kentėt. Ir įtariu, kad net rekuperacija mažai gelbėja, nes turėtų būt kažkokie spec filtrai, kvapus naikinantys. Nu tai toks tipo, centras, viską ten, bet lango negali atsidaryt.

Comment

Na, dažnai moderniuose centruose apie langų atidarymą ir nereikia svajot, kondiconieriai etc. Bet įdomiausia yra tų pačių gyventojų nuomonė. Juk tiek daug FB yra Šnipiškių bendruomenės aktyvistų, o apie savo smirdalinimą niekas iš jų nešneka kažkodėl.

Comment

Nešneka, nes patys tokie pat. Gyvenu Žvėryne, tai čia irgi kvapai tokie nuo anglių iki gumos ir neaišku ko. Beja ir visi tie Žveryno bendruomenės aktyvistai, gyvena tikrai apsileidę, pradedant sugriuvusiais fasadais, išniekintais langų rėmais, baigiant šiukšlynu kieme. Tokie žmonės ir formuoja ale "visuomenės nuomone". Tai čia Žvėryne, o Šnipikėse dar žiauriau turėtų būt.

Comment

Sveiki kolegos, nepykit jei kaip naujokas, rašau ne į tą temą, bet domina keletas projektų Šnipiškėse - "Miesto ritmu" ir "Paparčių namai". Gal kas galėtų pasidalinti savo gilesnėmis įžvalgomis apie šiuos 2 projektus arba informacija, kurią žinote Jūs, bet didžioji dauguma iki tos informacijos "neprieina" skaitydami spaudą? Ačiū!

Comment

Parašė LukasLT Rodyti pranešimą
                                      Sveiki kolegos, nepykit jei kaip naujokas, rašau ne į tą temą, bet domina keletas projektų Šnipiškėse - "Miesto ritmu" ir "Paparčių namai". Gal kas galėtų pasidalinti savo gilesnėmis įžvalgomis apie šiuos 2 projektus arba informacija, kurią žinote Jūs, bet didžioji dauguma iki tos informacijos "neprieina" skaitydami spaudą? Ačiū!
                                      Jei finansai leidžia, siūlyčiau laukti YIT Kaustos daugiabučių. Bent aš taip daryčiau, atrodo kaip kur kas rimtesni projektai.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą

Jei finansai leidžia, siūlyčiau laukti YIT Kaustos daugiabučių. Bent aš taip daryčiau, atrodo kaip kur kas rimtesni projektai.
                                        Dėl "paparčių" sutinku. O Miesto ritmu, kodėl nerimtas projektas?

Comment

Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                          Visi tie nauji fancy Šnipiškių projektai turi vieną rimtą bėdą, kurios niekas greit neišspręs. Kadangi gyvenu sąlyginai netoli - tą pačią bėdą turiu ir aš - Šnipiškės smirdi. Ypač žiemą, kai visi vietiniai pradeda per vasarą sukauptas šiukšles savo buržujlkose kūrent. Vakare prieš miegą kartais lango geriau neatsidaryt, norint išsivėdinti, nes smirdi konkrečiai. O aš gyvenu ne pačiose Šnipiškėse, galiu tik įsivaizduot koks diskomfortas turėtų būti ten pačiam viduryje būnant. Gal kokiam TOWER'io 15-am aukšte vėjas ir prapučia, bet 1-5 aukštai visuose projektuose turėtų ten gerokai kentėt. Ir įtariu, kad net rekuperacija mažai gelbėja, nes turėtų būt kažkokie spec filtrai, kvapus naikinantys. Nu tai toks tipo, centras, viską ten, bet lango negali atsidaryt.
                                          Aš gyvenu visiškoje kaiminystėje, bet nieko nejaučiu, gal čia dėl to, kad viršutinių aukštų kietosios dalelės nepasiekia? Smarvė jaučiasi tik einant gatve per patį trobų kvartalą.
                                          Flickr

Comment

Working...
                                          X