Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškių NMC projektai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
  Ne būsimame NMC statyti tokius bet kokiu atveju. Šita gatvė Amsterdame irgi ne centre.
  Krokuvos-Daugeliskio-Kalvariju trikampis yra sventa karve. Aukstu projektu ten ir nereikia. Reikia tik kad vietine fauna issivalytu fekalus is kiemu ir apsitvarkytu savo siferinius kioskus, kad butu panasesni i patalpas, kurioje gyvena zmones, o ne kiaules. Ir savo gardus apsitvertu humaniskom tvorom, dar kokiu zeldiniu pasisodintu.

  Comment


   Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

   Krokuvos-Daugeliskio-Kalvariju trikampis yra sventa karve. Aukstu projektu ten ir nereikia. Reikia tik kad vietine fauna issivalytu fekalus is kiemu ir apsitvarkytu savo siferinius kioskus, kad butu panasesni i patalpas, kurioje gyvena zmones, o ne kiaules. Ir savo gardus apsitvertu humaniskom tvorom, dar kokiu zeldiniu pasisodintu.
   Visą gyvenimą praleidę šū*e staiga ims ir apsikuops? Šitie net prieš pasaulio pabaigą nesikuoptų. Ir taboras įsivaizduoju daug tvarkingesnis už į šitą svalką. Ką reiktų kuopti iš ten, tai juos pačius su visais priklausiniais ir kuo toliau tuo geriau.Kad nesugalvotų atgal.
   Paskutinis taisė evvt; 2019.12.02, 17:17.

   Comment


    Koks trikampis? Visą laiką kalba ėjo tik apie Giedraičių g., visa kita anksčiau ar vėliau turi tapti miesto centru, o ne kaimu mieste.
    Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
    Mielosios Grigiškės

    Comment


     baigtas DP salia Konstitucijos/Kalvariju sankryzos: https://vilnius.lt/wp-content/upload...2019-12-03.pdf

     Comment


      Beje, jei gerai suprantu, su situ DP leidziamas Konstitucijos pr. uzstatymas nuo pat sankryzos. Taip kaip ir diskutuota cia.

      Comment


       Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
       Beje, jei gerai suprantu, su situ DP leidziamas Konstitucijos pr. uzstatymas nuo pat sankryzos. Taip kaip ir diskutuota cia.
       Kad DP apima teritoriją iki skvero. Čia kalbėta apie dalies skvero užstatymą prie pat sankryžos kampo.

       Comment


        Parašė nugara Rodyti pranešimą

        Nežinau kaip jums, bet man užėjus į K17 svetainę atrodo, kad tai scamas, kai kurios nuorodos net neatsidaro, sakinių formuluotės sudarytos kaip kokio paskutinio beraščio ir aplamai svetainė atrodo sukurta kokiais gūdžiais 2002 metais. Jei projekto vystytojas sugeba tik taip reprezentuot savo produktą, tai kyla labai daug abejonių ir del paties projekto. Nepatikima.
        Dažniausia projekto vystytojai arba renkasi rimta partnerį arba patys tai ne pirmą kartą daro. Kalbu apie marketinga. Anreka jo niekada nedarė, nes parduoda kainą, kuriai reklamos nereikia. Taigi ir konkrečiu atveju atidavė reklamą ir pardavimus to žmonėms mačiusiems bet to nesudariusiems, ir galvoja, kad kadangi jiem motyvacijos labai daug tai jau viskas gausis.. Deja, gavosi kaip visada, t.y. tie pagalvojo, kad čia juk pirmas ir paskutinis šansas uždirbti, tuo labiau, kad apyvartinių nėra, daro studentiškai. Taigi pagal tai atmesti projekto nereikėtų.
        Kitas klausimas apie kokybę ar tiesiog požiūrį, va su šiuo klausimu, ne tik šiame projekte, bet daugumoje blogai.. Netgi sakyčiau tendencija yra, kad kuo didesnė patirtis, tuo daugiau žinojimo kaip sutaupyti, nes baimės, kad nepriduos, ar kad nekokybė išlįs, nebėra ir taupoma maksimaliai. Medžiagas nuperki, nes plytos ir betonas daug nekainuoja, Ukrainiečiai (kurių kokybės supratimas: šiltinimo nereikia, hidroizoliacijos nereikia, sandarumas kas tai yra..) kadanors pastato.. Todėl nėra jokio tikslo skubėti paduoti, nes dar nebuvo taip kad šis vystytojas butų neišparduotų.. T.y. savikaina leidžia išlikti visiškai ramiems..
        Kokybės gali ieškoti jei turi 2-3 metus, kitu atveju tiek vienetinei kokybiškesni projektai, labai greitai dingsta (vertinant kad dar ir ne visi butai tinkami objekte). O tada lieka saves paklausti, o kas gi tokio gali būti nekokybiško, kas neišlįs per 5 metus (tuo labiau, kad statistinis pirkėjas turėtų suprasti, kad per 10 metų arba reikės keisti arba paleisti ant nuomos, nes poreikiai bus pasikeitę) ir ko neturėtų statytojas sutvarkyti (Anreka ne tas atvejus kur pastato bankrutuoja ir kitą stato). Jei išplanavimas, pozicija ir vieta mieste tinka, manau reikia galvoti, kaip pagerinti tą kokybę, susitariant su vystytoju ir nesukti galvos dėl bendros kokybės suprantant, kad kiek mokėjai tiek gavai. Aišku jei yra iš ko rinktis ir negalia primokėti, tai žinoma reikia rinktis, bet tik ne pagal vizualizacijų ir pardavėjų kokybę..

        Comment


         Jei tiket k17 puslapio parduotu butu info, tai per kelis menesius jie nepardave nei vieno buto, kai tuo tarpu Kernaves Aveniu ju pardave apie 50. Samoningas pardavimu nerodymas? Gal kas domejosi, klause for how much, o atsakymas, - zmogaus sitas yra parduotas.

         Comment


          K17

          https://citify.eu/k17/

          Comment


           Kernavės aveniu           https://citify.eu/kernaves-aveniu/

           Comment


            Žalgirio 94            https://citify.eu/zalgirio-94/

            Comment


             Anreka pagaliau paleido skelbimus į aruodą. Bus galima dabar įvertint kaip ir ar juda pardavimai.

             Comment


              Ar man vienam atrodo, jog K17 stipriai padidino kainas?

              Comment


               Parašė Horn Rodyti pranešimą
               Ar man vienam atrodo, jog K17 stipriai padidino kainas?
               Jie visai neseniai tik paskelbė kainas, kodėl atrodo kad padidino?

               Comment


                Parašė Sopenas Rodyti pranešimą

                Jie visai neseniai tik paskelbė kainas, kodėl atrodo kad padidino?
                Iki paskelbimo svetainėje keli butai buvo su nurodyta kaina. Tik nežinau ar jie išvis leido juos rezervuoti ir pirkti iki jau visų kainų paskelbimo.

                Comment


                 Man asmeniškai K17 daug kuo patinka - projekto vieta, pastato architektūrą. Kernavės gatvė per sekančius metus turėtų būti pilnai renovuota. Kainos irgi mano nuomone kaip tokiai vietai visai normalios. Tik skaičiau kad kaip statytojas Anreka nelabai koks. Bet kiek vakar paskaičiau šią ir kitas temas, forumo dalyviai retai kuo būna patenkinti

                 Comment


                  nes tikrai geru projektu - vienetai. Anreka yra pats pigiausias statytojas, jie ta patys yra pripazine ir to neslepia. Ziniausklaidoj pilna straipsniu apie juos ir ju projektus. Priesais juos stato Infrasta, is to kiek esu girdejes - tikrai kokybiskesnis statytojas.
                  del archikteturos - nu sorry, ji tiktu perkunkiemiui, nes ten stovi labai panasus namai. Snipiskese - tai viena prasciausiu, jei ne pati prasciausia.

                  kazkada jau esu rases, kad draugai domejosi situ projektu, bet uzteko jiems pasakyt, kas stato ir greitai dingo bet kokios mintys apie pirkima ten. Pirkciau ten tik vienu atveju - nuomai. Manau tokiu butu ten ir bus nemazai (pirktu nuomai).

                  Comment


                   https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...-projektavima/

                   dar vienas projektas Snipiskese, Citus sikart. Ten buvo pardavinejami 3 sklypai ir Citus juo visus supirko.
                   6 aukstai, 123 butai.
                   Pirmame paveiksliuke pazymejau pastata salia, kuris buvo parduotas pries kelis menesius ir tuo paciu sklypa, kuris buvo pardavinejamas ir staiga dingo is skelbimu. Taigi, veiksmo ten dar bus daugiau.
                   Click image for larger version Name:	1.PNG Views:	1 Size:	247.2 KB ID:	1769209
                   Click image for larger version Name:	3.PNG Views:	1 Size:	247.4 KB ID:	1769208
                   Paskutinis taisė mr_miegas; 2019.12.12, 13:47.

                   Comment


                    Šitą projektą reikia pagirti. Gera architektūra, nepigi apdaila, perimetrinis užstatymas ir komercinės patalpos pirmuose aukštuose, o dar ir ne kažkokiame užkampyje, o labai matomoje ir labai svarbioje vietoje. +++

                    Comment


                     Atsirado mmm projektai pardavime. Spėju greit išgraibstys. Geresnė vietai nei Kernaves ir k17, labai patikimas statytojas, mažaaukštė statyba. Gal net pats pirkčiau jei ieškočiau.

                     https://www.aruodas.lt/butai-vilniuj...sto-1-2828649/

                     Comment

                     Working...
                     X