Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja statyba Žvėryne

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• dr-rox
    replied
    Nelabai statyba, labiau aplinka, bet gal į temą. Edukologijos universitetas pasidarė papildomas tinklinio aikšteles ir jas sutvirtino va tokiais baisiais vamzdžiais. Ir jų spėju nieks neužkas, tai ir liks tokie pliki ant žemės:

Komentuoti:

• shimon
    replied
    Gal kas nupirkęs pastatys namą.
    Įdomi vieta, ale prie pat Latviu 53A sienos. Anie be vaikų smėlynės liks.

Komentuoti:

• kasparas.v
    replied
    Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
    Tai kad čia šiaurinė pusė
    Vasara saule vakare/nakti/ryte buna praktiskai is siaures

Komentuoti:

• Qbazzz
    replied
    Parašė versalis Rodyti pranešimą
    Blokuos ne tik garsa, bet ir saules sviesa.
    Tai kad čia šiaurinė pusė

Komentuoti:

• Horn
    replied
    Visai neblogas tas vaizdas jiems pro langą buvo. Sakyčiau žiaurokai čia prilipins, bet perkant manau dauguma tą įvertino. O naujas statinys visai nieko. Kažin tik kada pajudės.

Komentuoti:

• versalis
    replied
    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
    Minusu nebus. Atkentes statybas o po to dangiska tyla nes garsa nuo gatves tai blokuos nerealiai.
    Blokuos ne tik garsa, bet ir saules sviesa.

Komentuoti:

• kasparas.v
    replied
    Parašė saudze Rodyti pranešimą
    Gyventojas turi teise keisti gyvenama vieta jeigu jam kas nepatinka.
    Nors ir taip ten per jų langus ne koks vaizdas buvo, dabar stiklainiais grožėtis galės.
    Minusu nebus. Atkentes statybas o po to dangiska tyla nes garsa nuo gatves tai blokuos nerealiai.

Komentuoti:

• saudze
    replied
    Parašė LBP Rodyti pranešimą
    Tie patys projektuoja, man atrodo. O gyventojų niekas neklaus.
    Gyventojas turi teise keisti gyvenama vieta jeigu jam kas nepatinka.
    Nors ir taip ten per jų langus ne koks vaizdas buvo, dabar stiklainiais grožėtis galės.

Komentuoti:

• LBP
    replied
    Tie patys projektuoja, man atrodo. O gyventojų niekas neklaus.

Komentuoti:

• dr-rox
    replied
    Jei bus geros medžiagos ir pastačius neužsimanys taupyt elektros bei įjungs visas tas ten pripieštas lempas ant fasado, bus visai pusė velnio. Šiaip man jis labai į tą daugiabutį panašus. Toks truputį bardakėlis vizualinis, bet mūsų akiai priimtinas
    Tik kažin ar daugiabučio gyventojai sutiks su staybomis už kelių metrų, nes uždengia visą miesto panoramą jis.

Komentuoti:

• Creatium
    replied
    Google įvedi "Narbuto 5" ir pamatai visas:

Komentuoti:

• lukass
    replied
    O kokios vizualizacijos buvo ankščiau?

Komentuoti:

• Creatium
    replied
    Žymiai geriau. Jeigu medžiagas panaudos geras, tai atrodys kokybiškai ir moderniai

Komentuoti:

• Gladiator
    replied
    Atnaujinos Narbuto 5 verslo centro vizualicijos: http://ell-realestate.com/lt/verslo-...uto-5-vilnius/ ne stebuklas, bet geriau ir rimciau nei pries tai.

Komentuoti:

• nomad
    replied
    Gal būsiu mažumoje, bet nelaikau šito Hanerio projekto bjauriu ... Gal šiek tiek liūdnoku ir tiek

Komentuoti:

• Eidvis
    replied
    Sakyčiau užlaušti windowsai netgi geriau atrodo

Komentuoti:

• kasparas.v
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Man Žvėryno namuose labiausiai net ne architektūra nepatinka, nors ir ji nespindi, o tai, kad jie palei gatvę neturi perimetrinio užstatymo, kas manau centre labiau dera, ir tai, kad tai yra 14 vienodų daugiabučių kvartalas. Jokios įvairovės, kaip prie sovietų suštampuota.

Atvaizdas
    Nu jo, del to tai tikrai sutinku. Panasu kaip budavo windowsai uzlagindavo.

Komentuoti:

• Eidvis
    replied
    Man Žvėryno namuose labiausiai net ne architektūra nepatinka, nors ir ji nespindi, o tai, kad jie palei gatvę neturi perimetrinio užstatymo, kas manau centre labiau dera, ir tai, kad tai yra 14 vienodų daugiabučių kvartalas. Jokios įvairovės, kaip prie sovietų suštampuota.

Komentuoti:

• kasparas.v
    replied
    As kartais labai susiparines bunu del tokiu blynu bet atradau kad labai gerai veikia pasivaiksciot per google maps po rusiskus rajonus. Po keliu minuciu pasiziuri situos ir palengveja. Bet nepatarciau geriau neziuret nauju danisku rajonu nes veiks atvirksciai. https://www.google.ru/maps/@55.78240...-aNSLhZb4Q!2e0

Komentuoti:

• Ciurlionis
    replied
    Gal tu ir teisus, bet esmė, kad tokie kvartalai centrinės miesto dalies nepuošia. Man asmeniškai geriau dirvonuojanti žemė su viltim, nei toks kvartalas.

Komentuoti:

Working...
X