Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žvėrynas - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Žvėrynas - projektai ir statybų eiga

  Šiandien nusprendziau pasivaikštinėti po pietinę Žvėryno dalį ir pasižiūrėti, kas joje naujo atsirado per paskutinis kelis metus. labai geras pažįstamas (NT specas) pasakojo, kad Birutės gatvėje 1 aras jau kainuoja 300.000 Lt, o naujos statybos butai latvių gatvėje 10.000- 20.000 Lt/už m2. Todėl mano reportažo tikslas pasižiūrėti, kaip atrodo lietuviškos NT "brangenybės". Fotkinau tik tai, kas daugmaž nauja.

  Kelionės pradžia - tvenkinys šalia Latvių ir Birutės gatvių sankirtos prie Rusijos ambasados. Idiliška vietelė


  o šalia tvenkinio: bendrovės ERAMA šiais metais baigtas prabangus daugiabutis. Jame butai anot mano draugo kainuoja apie 10.000 - 15.000 Lt/m2. Beje, šį namą projektavo liūdnai išgarsėjęs architektas Drėma (o paskui jis tiesa tapo linksmu dviračio žinių personažu
  O stai taip sis namas atrodo is kitos tvenkinio puses.


  Toliau, uz kokiu 200 metrų, prie pat Neries jau gana senai eksploatuojamas bene brangiausias Žvėryne daugiabutis, padarytas iš seno malūno. jame butai anot NT specų gali kainuoti ir 20.000 Lt/m2. Senasis malūnas atrodo dailiai, o nauji žali korpusai - kažkoks nesusipratimas (bet gana brangus, sakyčiau
  daugiabučio vaizdas nuo upės pusės:

  #2
  Toliau einant Paneriu Birutės gatve matome gana naują Kazachijos ambasados pastatą.
  Ties Birutės ir Kraševskio gatvių sankirta radau kokių 10 kotedžų ką tik baigtų statyti. Turbūt pigiausias kainuoja kokius 2 mln.


  Na o toliau prasideda lietuviškų "oligarchų" statybvietės. Žinant, kad žemės sklypo kaina ne mažiau kaip kokie 4 mln., galime įsivaizduoti, kokia šių statomų namų savikaina ir kokia galėtų būti jų rinkos kaina.  O sitas jau pastatytas...


  Ziūrint į dygstančius prabangius namus nejučia kyla gailestis nuoširdžiai kamuolį vaikantiems vyrukams... Kieik gi čia jūs dar žaisit???? Žemė taigi brangi...

  Comment


   #3
   Kiek toliau, ties Vytauto gatvės pradžia nustebina puikiai atrestauruotas dvaro pastatas, kuris buvo laaaabai jau apleistas. O dabar čia jaukiai įsikūrusi Italų ambasados kanceliarija.
   Toliau smagūs autentiški Vytauto gatvės senieji daugiabučiai


   bei labai simpatiškas "pasakų namelis"


   Ir kur buvęs kur nebuvęs "Verslo trikampis" kitame Neries krante


   O toliau Vilniaus vartai ir Seimo nauja salė:
   Ten irgi nepigu viskas... (net Seime...)

   tai va sutokia nata ir baigiu ekskursija Žvėryno Paneriu. Jei šis "reportažas" patalpintas ne į tą skiltį, perdėkit, ten kur jam vieta

   Comment


    #4
    Parašė John
    Idomu
    Vieta ties Verslo trikampiu tiesiog prasosi kokio nors pesciuju tilto per Neri i kita puse.
    Ten pirmiausiai reikia viaduko iš GV, kad būtų galima į trikampį iš Kauno pusės patekt. O iš Žvėryno ne taip toli ir tiltu šalia Seimo prasieit.

    Comment


     #5
     Pati neseniai vaikščiojau šiomis vietomis. Naujieji "oligarchų" namai tikrai atrodo įspūdingai, ką ir besakyti. Ir šiaip, labai labai įdomu buvo peržiūrėti visas nuotraukas su komentarais.

     Comment


      #6
      Nepatinka man Žvėrynas. Išskyrus vietas palei upę, ten visai nieko vaizdai. O jau nuosavi ar pusiau sublokuoti namai plokščiais stogais

      Comment


       #7
       Siaip tai Zveryne tokiu nauju arba atrestauruotu namu gal kokie 30 proc. Like arba komiblokai arba medines bakuzes, todel vadinti lietuvisku Beverli Hilsu manau per drasu, gal po kokiu 20 metu ir pataps tokiu.

       Comment


        #8


        Čia vienas pusiau naujas namukas Birutės gatvėje, perdarytas iš seno, išsaugant senąją medinę Žvėryno architektūrą. Jei įdomu galiu ir vidaus foto įdėti.

        Comment


         #9

         šitas nerealus. super, kad taip padarė
         music on my mind.
         FC Žaibai

         Comment


          #10
          Parašė Armondo Rodyti pranešimą

          Čia vienas pusiau naujas namukas Birutės gatvėje, perdarytas iš seno, išsaugant senąją medinę Žvėryno architektūrą. Jei įdomu galiu ir vidaus foto įdėti.
          Idek, aisku idomu.

          Comment


           #11
           Beje įdomus ir šio namo išplanavimas, nes pirmas aukštas ir palėpė tai kaip ir vientisa erdvė kaip bažnyčioje, o visos gyvenamos ir ūkinės patalpos (miegamieji, dušai, vonios, pirtis, baseinas) rūsyje. Dar vienas unikalus dalykas rusyje - tai išlikus autentiška ledaunė. Susidaro toks įspudis, kad rūsio plotas didesnis negu pirmo aukšto.
           O kiek dar žvėryne tokių medinukų, kurie šaukiasi būt prikelti naujam gyvenimui. Gaila kad tik vienetai iš oligarchų sutinka ir nori juos renovuoti.

           Comment


            #12
            Sveiki ir vėl! Po paskutinės mano kelionės po Žvėryną praėjo beveik metai, todėl nusprendžiau, kad Joninių išvakarės yra pats laikas atnaujinti Žvėryno naujos statybos dienoraštį. Pradėsime nuo Vieno prabangiausių namų Vilniuje – pastatėlio Blindžių gatvėje. http://www.inreal.lt/naujos_statybos...indziu_gatveje
            Draugas profesionaliai dirbantis su NT sakė, kad šituos namus stato tie patys kurie išgarsėjo su Karaliaus Mindaugo apartamentais ir žydiškais jų draugais.

            Pasižiūrėjęs į kainas internete, radau, kad du geriausi butai šiame name kainuoja atitinkamai 3,9 ir 4,5 mln Litų, arba 24,000 ir 27,000 Lt/m2. Ar šis pastatas to vertas – neįsivaizduoju. Na, bet kad jis tikrai patrauklesnis už kitas alternatyvas Žvėryne parodys tolesnis mano kelias.            Sekanti stotelė: „Lokio guolis“ Lokių gatvėje. Daugiau info: http://www.pastatustatyba.lt/flats.php
            Šiame tinklapyje pastatas pristatomas neprastai:
            „Vilniuje, prestižiniame Žvėryno rajone, tykioje Lokių gatvelėje po šimtamečiu ąžuolu įsitaisęs “Lokio guolis”- tai 3 ir 5 aukštų pastatų kompleksas, natūraliai įsiliejantis į šimtmečių formuotą nepakartojamą Žvėryno aurą, kurioje nuostabiai sugyvena žmonės ir gamta“
            Realybė mano manymu kiek kitokia, ypač jei kalbame apie aplinką ir nekartojamą Žvėryno aurą. Apgriuvusios lūšnelės ir sovietinis daugiabutis priešais – tokia realesnė situacija...            Kiek toliau – Sėlių gatvėje, statybinės bendrovės „Nalšia“ statomas dviejų korpusų nedidelis daugiabutis.            Priėjus Maloniąją gatvę, pasidarė visai nemalonu: dangus apsiniaukė ir pasipylė liūtis. Nuotraukos atitinkamos: lyg vidurnaktį darytos.


            O čia vaizdelis jau prašviesėjus po pusvalandžio trukusios liūties.            Dar viena Žvėryno „naujovė“: kažkoks nenusakomos žalios spalvos komercinis pastatas įsiterpęs tarp naujo daugiabučio ir verslo centro Kęstučio gatvėje. Nežinau, bet jis man atrodo, kaip kokia žvalgybos ar STT būstinė, nudažyta slepiamąja spalva, kad mažiau atsitiktinių praeivių matytų ir susidomėtu pastatu.
            Toliau keliaujame į Paribio gatvę: čia net keli nauji daugiabučiai – vienas iš jų pavadintas viešbučiu, norint turbūt išspausti kuo didesnę kvadratūrą.
            Toliau keliamės toli į ateitį: stendas skelbia, kad čia bus statomi ir parduodami kotedžai. Skubėti neverta, nes statybos prasidės tik 20.007 metais, o bus baigtos – 20.008 – aisiais. Žodžiu maždaug po 18.000 metų: pirkite – ir įžvalgiai investuosite į savo palikuonių gerovę.


            Beje tai tie patys kotedžai , per kuriuos nudegė Vilniaus tarybos narys Vilius Navickas: http://verslas.banga.lt/lt/spaudai.full/47a708b12a0e0
            Paskubėjo vyrutis: statybas pradėjo 18.000 metų anksčiau, todėl ir buvo nubaustas bei paviešintas.


            O šalia tos pačios bendrovės „Euro-Konstrukt“ pastatytas daugiabutis namas. Čia keletas jo vaizdų iš „gerosios“ pusės.
            O iš šitos pusės – niūresnė realybė: „Mažieji Elektrėnai“ - turbūt taip skambėtų namo pavadinimas, jei jį reikėtų suteikti privalomai.
            Tai tiek naujienų, einu deginti laužų ir ieškoti paparčių žiedo.
            Paskutinis taisė mindakas; 2008.06.23, 20:38.

            Comment


             #13
             Įdomu. Dėkoju už nuotraukas.
             „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

             Comment


              #14
              Ačiū už nuotraukas.
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


               #15
               TEMOS AUTORIUI

               puikios fotografijos. bet.. yra toks užstatymo (morfo)tipas - miesto vilų. pasakius tai iškart tampa aiškus užstatymo pobūdis ir mastelis, nominalių erdvių, gatvių tinklo ir sklypų planai, dydžiai ir tt. Šis tipas yra ganėtinai seniai žinomas (o mes galime tik pasdžiaugti, jog Lietuvoj jo turime ganėtinai nemažai: vilniuje - žvėrynas, dalis naujamiesčio, dalis antakalnio; kaune - žaliakalnis, palangoj - beveik viskas ir tt.). taigi jeigu yra begalinis noras sugretinti (kažkodėl su amerikiniais pavyzdžiais) tai teisinga būtų tik tada, jei amerikinius gretintum su lietuviškais (europietiškais), pvz: beverlihilsas - amerikietiškas žvėrynas.

               Comment


                #16
                Tikrai kad lietuviškas Beverli Hilsas, ne vieną vandens kolonėlę galima rast, o panery besigano ožkos
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                 #17
                 Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                 Tikrai kad lietuviškas Beverli Hilsas, ne vieną vandens kolonėlę galima rast, o panery besigano ožkos
                 Puiku: vadinasi, autentikos dar likę!

                 Comment


                  #18
                  Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                  Puiku: vadinasi, autentikos dar likę!
                  /\ turėjai omeny vandens kolonėlęs ar ožkas?
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                   #19
                   slykstus tie daugiabuciai lietuvoj, kad ir prestiziniai bet visi kvadratiniai, ale modernus, kurie po desimt metu atrodo moraliskai pasene. Tokioj vieduj reikia statyti klasikinius, raudonu plytu ar panasiai, o tai kai kurie atrodo kaip biuru pastatai

                   Comment


                    #20
                    gal kas zinot kaip ten su tuo daugiabuciu seliu g 10, statytu nalsios?
                    Verta toliau dometis? Atrodo pakankamai normaliai....

                    Comment

                    Working...
                    X