Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gamyklų konversija Paplaujoje (Architektūros parkas)

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Zygis Rodyti pranešimą
    Pagalvojant, kad situacija kaip 2007aisiais, pirkt nebesinori. Dalyvavau varzytinese - kaina uzkilo nuo 80% rinkos kainos iki kazkur 105% - ta pacia savaite maciau panasius variantus aruode uz identiska kaina (aisku dingo dienu begyje) o varzytinese net apziuret nebuvo galima ir reiktu iskraustyti per teismus gyventojus. Rinka dega.
    Varžytinėse yra galimybė apžiūrėti parduodamą turtą net ir su gyventojais.

Comment

Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

Varžytinėse yra galimybė apžiūrėti parduodamą turtą net ir su gyventojais.
      Teoriskai. Praktiskai nebutinai. Neileidzia ir ka?
      va tau konkretus pavyzdys - susirinko 8 zmones, atvyko antstolis ir sako, kad gavo zinute, jog seimininkas neatvyks, bus apziura po darbo valandu. O po darbo valandu tiesiog neisileido, o antstoliui nebe darbo valandos. Teoriskai gali skirt 50 euru bauda, kuri ateis uz 3 menesiu. Ir kokia prasme is tokios baudos tam, kuris nenori parduot savo buto ir aplamai jos issisieskot nelabai realu.
      Paskutinis taisė Zygis; 2020.12.16, 10:54.

Comment

Parašė index Rodyti pranešimą

Dviračiu, pro Paupį ir Maironio gatvę. Kokios 15 minučių iki Katedros aikštės ir 20 iki Baltojo tilto.
        Ir ka tu tam paupy, Maironio gatvej ar katedroj dirbsi? Nebent klebonas esi. Kalbu apie CBD. Su ten susisiekimas tikrai ne tobulas. O dviraciu nevazineju i darba. Kadangi turiu parkinga tiek namie, tiek ofise, tai daznai vykstu net ta kilometra, nes po to griztant patogiau uzsukt kur nors i parduotuve. Be to reikia didelio pasiryzimo vazineti dviraciu ne vasara Lietuvoje. Panasiai kaip but zaliavalgiu.

Comment

Ir ka tu tam paupy, Maironio gatvej ar katedroj dirbsi? Nebent klebonas esi. Kalbu apie CBD. Su ten susisiekimas tikrai ne tobulas. O dviraciu nevazineju i darba. Kadangi turiu parkinga tiek namie, tiek ofise, tai daznai vykstu net ta kilometra, nes po to griztant patogiau uzsukt kur nors i parduotuve. Be to reikia didelio pasiryzimo vazineti dviraciu ne vasara Lietuvoje. Panasiai kaip but zaliavalgiu.
          Tai ir sakau, dviračiu iki CBD 20 minučių. O šiaip, jei bet kokiu atveju visur važiuoji automobiliu tai motyvacijos gyventi centre išvis nedaug. Gyvenimas centre būtent ir išsiskiria tuo kad neverčia kasdiem vairuoti.
          Post in English - fight censorship!

Comment

Tai ir sakau, dviračiu iki CBD 20 minučių. O šiaip, jei bet kokiu atveju visur važiuoji automobiliu tai motyvacijos gyventi centre išvis nedaug. Gyvenimas centre būtent ir išsiskiria tuo kad neverčia kasdiem vairuoti.
            kai ne karantino metu kamsciai ir nelyja, galima eit peskom is snipiskiu i darba. O net kamsciam bunant yra skirtumas ar juose stovet 10 min ar 50.

Comment

Oro užterštumas Šnipiškėse bent jau artimiausią dešimtmetį tikrai bus didesnis. Kita vertus įdomu kokia dalis Markučių gyventojų bent kelis kartus per savaitę vaikščios po Belmontą/Pavilnių regionį parką? Turbūt maža, o jei dar dirbi kur nors CBD, o į darbą reikia kiekvieną darbo dieną... Sunku pasakyti, kiekvienas turi įsivertinti pagal savo poreikius.

Comment

kai ne karantino metu kamsciai ir nelyja, galima eit peskom is snipiskiu i darba. O net kamsciam bunant yra skirtumas ar juose stovet 10 min ar 50.
                Karantino metu nuotolinį darbą dirbti galima nors ir iš sodybos Labanoro girioje - manau kuo tuoliau, tuo "ofiso artumas" bus mažesnis kriterijus.
                Ir išvis, manau čia greičiau pasaulėžiūros klausimas, nei racionalus skaičiavimas.

Pagrindinis pliusas gyvenant tokiame rajone yra net ne "į darbą greičiau", bet kultūrinė aplinka ir gyvenimo kokybė.
                Turiu pažįstamų, kurie gyvena senamiestyje ir tuo džiaugiasi, nors dirba Trakų vokėje.
                Ta prasme - nuo Paupio ofisynas sąlyginai netoli, bet tuo pačiu labai arti betkoks teatras, galerija, baras, restoranas, ir ta pati bažnyčia esant reikalui yra šalia.
                Ir akys džiaugiasi dėl senamiesčio artumo, bei jo architektūrinės įvairovės, ir Šnipiškių favelos bei Žirmūnų chruščiovkės akių nebado.
                Ir šunį vedžioti galima ne po automobilių parkingą.

Kolegą Index'ą pataisysiu - kad dviračiu 15 minučiu iki CBD tai man nuo "Šilo" tilto gaunasi (kas palyginus su Paupiu - gerokai toliau centro). 20min. - nebent jei taip labai atsipūtęs kruiziniu tempu mini.
                Tad nuo Paupio dviračiu sakyčiau gausis 10 (5 min. iki katedros).
                Nepatinka minti per lietų? Vaikščiok pėsčiomis - sutaupysi ant sporto salės.
                Nors mane irgi triggerina millenialsai ant elektrinių paspirtukų, bet pabandžiau kelis kartus paimti "Bolt" paspirtuką - išties patogu, ypač jei minti tingisi, ar skubi.
                Automobilis man (gyvenančiam mieste, netoli centro) iš esmės reikalingas tik savaitgaliniams mega-apsipirkimas, ir išvykoms į užmiestį.
                Bet, jei automobilis yra "priaugęs prie užpakalio" - tuomet geriausias rajonas yra Kalnėnai.

Comment

Man Markuciu minusas, kad susisiekimas su centru nera be kamsciu ir yra kelio pavaziuoti. Zverynas zymiai arciau. Taip pat nauja statyba panasiai uzgrusta kaip Snipiskes - langai i langus.
                  Šiaip kaip tik kamščiai iš tos miesto dalies yra mažiausi, nėra ką lyginti su kamščiais link centro nuo šiaurės ir vakarų krypčių.
                  Flickr

Comment

Man Markuciu minusas, kad susisiekimas su centru nera be kamsciu ir yra kelio pavaziuoti. Zverynas zymiai arciau. Taip pat nauja statyba panasiai uzgrusta kaip Snipiskes - langai i langus.
                    Tai kad Markučiai ir yra centrinėje miesto dalyje. 2 km iki rotušės durų.
                    Kamščiai kartais susidaro Drujos g. Bet tikrai ne tokie dideli, kaip kitur piko metu (bent jau kol kas).
                    Gal galite paaiškinti, kas yra CBD minimoje situacijoje?

Comment

Parašė MarkWood Rodyti pranešimą

Tai kad Markučiai ir yra centrinėje miesto dalyje. 2 km iki rotušės durų.
                      Kamščiai kartais susidaro Drujos g. Bet tikrai ne tokie dideli, kaip kitur piko metu (bent jau kol kas).
                      Gal galite paaiškinti, kas yra CBD minimoje situacijoje?
                      Ir ka tu toj Rotusej veiksi? Kasdien ten eini? CBD - NMC. Ten zmones vaziuoja kasdien darbo reikalais. Be rotuses lengvai ir menesi galiu isgyvent, o ir vaziuosi ne kamsciu metu paprastai. Dar gal palyginkim atstuma iki Ausros vartu, kuris aktualus tik ten valkataujantiem narkomanam centus renkantiem.

Comment

Teoriskai. Praktiskai nebutinai. Neileidzia ir ka?
                        va tau konkretus pavyzdys - susirinko 8 zmones, atvyko antstolis ir sako, kad gavo zinute, jog seimininkas neatvyks, bus apziura po darbo valandu. O po darbo valandu tiesiog neisileido, o antstoliui nebe darbo valandos. Teoriskai gali skirt 50 euru bauda, kuri ateis uz 3 menesiu. Ir kokia prasme is tokios baudos tam, kuris nenori parduot savo buto ir aplamai jos issisieskot nelabai realu.
                        Logiška. Neteko man dar susidurti su gyventojais viduje, bet didelis dėkui už paaiškinimą, sutaupys man laiko ir, matyt, nervų!

Comment

Ir ka tu toj Rotusej veiksi? Kasdien ten eini? CBD - NMC. Ten zmones vaziuoja kasdien darbo reikalais. Be rotuses lengvai ir menesi galiu isgyvent, o ir vaziuosi ne kamsciu metu paprastai. Dar gal palyginkim atstuma iki Ausros vartu, kuris aktualus tik ten valkataujantiem narkomanam centus renkantiem.
                          Ne visiems užvis svarbiausia gyventi prie darbo. Man Senamiestis yra maloniausia aplinka Vilniuje, nesikelsiu į NMC, Saltoniškes, Viršuliškes, etc. jei ten bus darbo vieta.

O su Aušros vartais ir narkomanais tai svaigstate. Tai kultūros vertybė, nors jums ir nereikalinga, daug kam reikalinga.

Comment

Su tokia logika, tai galima čia apie bet kurį rajoną taip pakalbėt, o kam tas užupis, paupys ir t.t galim mėnėsius išgyvent be Vilniaus miesto centro, ką ten veikt, jeigu neeini nei į teatrus nei į kitas viešasias erdves, o restoranai nedomina? Prekybos centrai, sporto klubai, baseinai, koncertų salės ir viskas ko reikia yra miesto periferijoj arba miegamuose rajonuose..iki darbo nuvažiuot NMC ir grįžt atgal į savo namą užmiestyje, miesto centrą per TV patikrint ar vis dar vietoje. Išvada, niekas nereikalinga, o mėgstantys gyvenimą senasmiestyje, tai jie biški kitokie žmonės su kitokiu suvokimu, čia pagal viršuje esantį post'ą perfrazuoju. O jeigu rimčiau, tai visi perka ten, kur jiems patinka (architektūra, aplinka ir t.t.) arba atitinka jų poreikius pagal biudžetą.
                            Paskutinis taisė tomcat; 2020.12.16, 14:51.

Comment

Svaigalai esat. Vertybe yra gyvent kur kamsciai mazesni ir nereik piko metu valanda juose stoveti. O po darbo ar savaitgali jokio skirtumo ar is Zirmunu ar is Snipiskiu ar is Markuciu i teatra/rotuse vaziuot kai kamsciu nebera.

Comment

Svaigalai esat. Vertybe yra gyvent kur kamsciai mazesni ir nereik piko metu valanda juose stoveti. O po darbo ar savaitgali jokio skirtumo ar is Zirmunu ar is Snipiskiu ar is Markuciu i teatra/rotuse vaziuot kai kamsciu nebera.
                                Nesutikčiau su piko meto teiginiu, nes tie kas gyvena senamiestyje arba nebūtinai, dažnai dirba tokiu laiku, koks jiems atrodo reikalingas ir nebūtinai tai yra darbas nuo 8 iki 17h, tie žmonės turi savo grafiką ir važiuoja tada, kada jiems reikia, o ne tada kada visiems likusiems reikia. Bet čia jau offtopic eina visa šita diskusija.

Comment

Is esmes man Markuciai patinka kaip rajonas. Visai svarstyciau cia buto pirkima. Tiesa, yra ir siokiu tokiu minusu, kuriuos minejau ir man svarbus. Na ir kainos mano nuomone uzkilo neadekvaciai per kazkur metus - bet cia turbut visur taip, kur ne getas. Kiek ziuriu aruodo skelbimus, nekyla kainos tik S Neries ant siukslyno statytiems namams.

Comment

Toli gražu ne visiems. Man kamščiai visiškai neaktualūs, nes aš tiesiog nevairuoju kasdien. Iš Šnipiškių į ofisą važiuodavau dviračiu arba nuridavau, tą patį daryčiau jei gyvenčiau Markučiuose. Ir visiškai neįdomu ar yra kamštis ar ne kai jį aplenki šaligatviu ar dviračių taku.

Norint kasdien vairuoti ir rūpinantis kamščiais geriausia vietą gyventi išvis yra namas Kalnėnuose.

Comment

Is esmes man Markuciai patinka kaip rajonas. Visai svarstyciau cia buto pirkima. Tiesa, yra ir siokiu tokiu minusu, kuriuos minejau ir man svarbus. Na ir kainos mano nuomone uzkilo neadekvaciai per kazkur metus - bet cia turbut visur taip, kur ne getas. Kiek ziuriu aruodo skelbimus, nekyla kainos tik S Neries ant siukslyno statytiems namams.

Tiesa sakant, tos kainos pakilo neproporcingai visur, net toj pačioj Pilaitėj, nors kažkur mačiau grafiką, kad būsto vertė krenta, bet tada nepaaiškina man fakto, kaip kv. m. kaina Pilaitėj, kai prieš metus buvo kažkas apie 1100-1200, pasidarė iš niekur nieko 1500-1600, nors Pilaitė irgi "getas". Apie kitus rajonus net nekalbu, šnipiškės irgi, Markučiai,Paupys ir t.t. visur matosi nemažas kainų šuolis.

Toli gražu ne visiems. Man kamščiai visiškai neaktualūs, nes aš tiesiog nevairuoju kasdien. Iš Šnipiškių į ofisą važiuodavau dviračiu arba nuridavau, tą patį daryčiau jei gyvenčiau Markučiuose. Ir visiškai neįdomu ar yra kamštis ar ne kai jį aplenki šaligatviu ar dviračių taku.

Norint kasdien vairuoti ir rūpinantis kamščiais geriausia vietą gyventi išvis yra namas Kalnėnuose.

Čia kaip kam, man asmeniškai Kalnėnai yra labiausiai nepatinkanti vieta, kiek esu ten buvęs, nei karto nepagalvojau, kad norėčiau čia gyvent. Jau geriau stovėt kamščiuose, negu gyvent Kalnėnuose, bet čia kiek žmonių tiek nuomonių.
                                      Paskutinis taisė tomcat; 2020.12.16, 15:10.

Comment

NMC, viskas aišku, Bet kas yra CBD- iki šiol nelabai. Gal galima pažodžiui? Central B_____District ?
                                        Dirbant NMC, jei po darbo sėdi į auto, su kamčiais susidursi visur, nesvarbu į kurią pusę suksi. Norint jų visai išvengti, reikėtų kad ofiso durys būtų šalia buto durų. Markučių ir Rotušės lokacija čia ne prie ko. Važiuodamas iš NMC su auto, į kamštį sėsi vos tik išsukęs iš parkingo.
                                        Dėl Rotušės, Aušros vartų svarbumo manau čia neverta diskutuoti. Kiekvienam pagal save.

Comment

Parašė tomcat Rodyti pranešimą
                                          Čia kaip kam, man asmeniškai Kalnėnai yra labiausiai nepatinkanti vieta, kiek esu ten buvęs, nei karto nepagalvojau, kad norėčiau čia gyvent. Jau geriau stovėt kamščiuose, negu gyvent Kalnėnuose, bet čia kiek žmonių tiek nuomonių.
                                          Kalnėnai čia buvo kaip apibendrinimas visam Pavilniui. Simpatiškiausias ten gal būtų žemasis Pavilnys, jei tik gatves išasfaltuotų. Čia jei automobilių entuziastams.

Comment

Working...
                                          X