Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gamyklų konversija Paplaujoje (Architektūros parkas)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė chmekas Rodyti pranešimą

  Kazkodel kazkas naiviai tikisi, kad pageres, kad ‘pazais ir patiunins’. Kazkaip pamirstam, jog butent vizualizacijose paprastai viskas yra patiuninta, o realybeje... vieta puiki, bet tuoj bus galutinai sugadinta, potencialas visiskai suzlugdytas
  Tiesa, ir ipac tose pradinese visada buna utopija. Pvz prisiminkim naujamiescio namus, kauno-algirdo...

  Comment


   jau kur kur bet su tokia lokacija prie upes, kur kitapus dar ilgai bus zalias miskas galima buvo padaryti tiesiog afigennus namus. Su terasomis, su dideliais langais per visa siena. O gal neilgai?

   Galbut yra developeriu, kurie tikisi prasukti varkes ir "susigrazinti" ar su laiku kazkaip perimti ta sklypa su stadionu tarp Manufakturu g. pastatu ir upes. Ir jau ten lipdyti vipinius namukus.

   Comment


    kad dabar šviežiai parengtame BPL toje vietoje net "prasiplėte" želdynų teritorija t.y. tiksliau identifikuotos jų ribos su esamais užstatytais sklypais. Tai artimiausią dešimtmetį tuo nekvepia. Taip pat tas žalias ruožas yra apie 50 m. nuo upės, kas reiškia naujų gyvenamųjų statinių ten negali būti, nebent BPL būtų kitaip. Žinoma, tas stadiono sklypas yra visuomeninės paskirties. Lietuvoje pakankamai sėkmingai kelią skinasi įvairių pastatų paskirčių interpretacijos. Kitavertus, pastarojo dešimtmečio želdynų/medžių ir visuomenės aktyvumas tarsi sudaro tokį įspūdį, kad sunkiai įmanoma to ploto urbanizacija.

    Comment


     Autorius: vietos dvasia


     Comment

     Working...
     X