Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Turės dabar kur nutūpti T. Braštys

Comment

Aš tikiuosi, kad tos malūnsparnių aikštelės neišmontuos kaip žadėjo, o paliks. Niekam ji ten netrukdo, vaizdo negadina, tik prideda daugiau "prabangos ir modernumo" miesto centrui.

Comment

Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Aš tikiuosi, kad tos malūnsparnių aikštelės neišmontuos kaip žadėjo, o paliks. Niekam ji ten netrukdo, vaizdo negadina, tik prideda daugiau "prabangos ir modernumo" miesto centrui.
        Pritariu. Iš esmės galės tik tą spaudos centrą išmontuot, visą kitą palikti.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Pritariu. Iš esmės galės tik tą spaudos centrą išmontuot, visą kitą palikti.
          Kokį spaudos centrą?

Comment

Parašė Perfect Rodyti pranešimą
            Kokį spaudos centrą?
            Tas kur pristatytas iš konteinerių prie NDG.

O kas dėl aikštelės, tai aš būčiau labiau linkęs įrengti naują aikštelę kažkur irgi NMC. Dabartinė yra laikina ir tai reiškia, kad tokios išlaikymas kainuos labai daug.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

Comment

Parašė Perfect Rodyti pranešimą
              Kokį spaudos centrą?
              Na, aš tik spėjau, kad ten spaudos centras.
              Post in English - fight censorship!

Comment

Parašė index Rodyti pranešimą
                Na, aš tik spėjau, kad ten spaudos centras.
                Aš tai pagalvojau, jog ten statybinius konteinerius paslėpė, kad važiuojantiems Konstitucijos pr. akių nebadytų, bet pasirodo čia kažkokios specialios patalpos bus

Comment

Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                  O kas dėl aikštelės, tai aš būčiau labiau linkęs įrengti naują aikštelę kažkur irgi NMC. Dabartinė yra laikina ir tai reiškia, kad tokios išlaikymas kainuos labai daug.
                  O realiai tai kuo skiriasi laikina aikštelė nuo nelaikinos? Juk pagrindas ko gero vistiek padarytas normalus yra, tik pavadinta laikina, kad žmonės nebijotų jos Ar ne?

Comment

O realiai tai kuo skiriasi laikina aikštelė nuo nelaikinos? Juk pagrindas ko gero vistiek padarytas normalus yra, tik pavadinta laikina, kad žmonės nebijotų jos Ar ne?
                    Pagrindas gal ir geras, bet jis skirtas tik sezonui- ne ilgiau. Danga irgi, ko gero, nėra, iš ilgaamžių. Perspektyvoje tikrai galima galvoti naują aikštelę, kuri tarnautų mažiausiai 20 metų, o esama galima palikti, kol savaime suirs.

Comment

Tiesiog informuoju, kad prie NDG jau kabo visų ES valstybių vėliavos. Deja, negalėjau padaryt foto. O ir diena nelabai tam tinkama - nestiprus vėjas. Bet vaizdas vistiek pasakiškas

Comment

Tiesiog informuoju, kad prie NDG jau kabo visų ES valstybių vėliavos. Deja, negalėjau padaryt foto. O ir diena nelabai tam tinkama - nestiprus vėjas. Bet vaizdas vistiek pasakiškas
                        Kaip kroatai, kabo?

Comment

Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                          Kaip kroatai, kabo?
                          Jų vėliavos pravažiuodamas neieškojau. Bet spėju, kad turėtų kabėti, nes stiebiai, jeigu gerai suskaičiavau iš foto, yra 29 (28 valstybės + ES kaip suprantu).

Comment

Vis gi buvau teisus. Vėliavos 29 kabo: 28 šalių ir 1 ES.

Comment

Kroatai ten tarp Lenkų ir Austrų?

Comment

Parašė BadaBada Rodyti pranešimą
                                Labiau panašu, kad tarp Prancūzijos ir Italijos (kiek įžiūriu). Tarp Austrijos ir Lenkijos - Slovėnija.
                                Paskutinis taisė WastedYears; 2013.07.08, 00:05.

Comment

Parašė BadaBada Rodyti pranešimą
                                  Ne, jie tarp Italų ir Prancūzų. Lygtais.
                                  You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

DĖL SKLYPO KONSTITUCIJOS PR. 14 IR GRETIMOS TERITORIJOS DETALIOJO PLANO TVIRTINIMO

Pritarta, kaip suprantu, viešbučio išplėtimui, detaliajam planui. Yra pridėtas brėžinys.

Comment

Pagaliau ir čia kažkas pajudėjo
                                      You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

Naujas biurų pastatas prie VCUP

VCUP generalinė direktorė Ona Nevinskienė šalia prekybos centro pastato planuoja prijungti dar vieną – šešių aukštų, 16.000 kv. m biurų pastatą.

Plačiau: http://vz.lt/article/2013/10/16/prie...#ixzz2hs3J70Ct
                                        Gal kas nors matė vizualizacijas?

Comment

26 skaidrė: http://www.slideshare.net/VilniausSa...?from=ss_embed

12 skaidrė: http://www.lsta.lt/files/seminarai/2.../7_Vilnius.pdf

Taip pat kažkiek tai susiję man atrodo ir su visos "alėjos" prie VCUP sutvarkymu (kažkur lyg teko girdėt, kad VCUP atiduotų duoklę miestui taip): http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=834

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X