Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Edd Rodyti pranešimą

  Šalia Radisson blu viešbutis, su nauju priestatu - dabar turbūt didžiausias viešbutis Baltijos šalyse, Best Western viešbutis, Holiday Inn viešbutis irgi netoli, dabar dar galimai bus Radisson RED viešbutis. Turistų turėtų netrūkti, manau japonų turistai lieka patenkinti šio komplekso teikiamom paslaugom.

  Mes kartais pavirkaujam forume dėl blogų oro uosto ar stoties prieigų - kokia gėda ir t.t., na bet nėr ko pergyventi, juk turistai paskui atvyksta štai čia.
  Dėl to jie ir leidžia laisvalaikį Vilniaus gatvėje ir Senamiestyje prie Distilerijos ir Bardako o ne prie Radissono ir HolidayInn.. Maždaug ketvirtadaliui turistų visai nerūpi Senamiestis, istoriją, kultūra.. Yra nemažą dalis ir verslo kelionių, jiems paslaugas galima kurti aplink jų viešbučius, pvz. Radisson na bet..

  Comment


   Parašė ttttt Rodyti pranešimą
   Bet ne, tai Šiaurės Europos valstybės sostinės centras, 100 ar 200 metrų nuo miesto savivaldybės. Smagu
   Buvusios SSSR, dabar rytų europos šalies sostinės centro prieigos
   flickr >>>

   Comment


    Smagu, kad saligatvis ne tik isluzinejes, bet plytos tiesiog metosi gabalais ant tako.

    Gaila Vilnius nebe kulturos sostine - uz 100 tukstanciu europos mediniu reiktu uzdeti stenda ir parasyti, jog tai modernistine instaliacija simbolizuojanti miesto valdzios ir eilinio zmogaus tarpusavio darna visuomeneje.

    “Net miesto centre, salia VMS ir banku HQ, tarp zmoniu su kostiumais pasiklydes pilietis is rajono gali rasti dalele saves, dalele akmens.” - pridūrė menininkas.

    Comment


     Kažkiek vaizdą gal pakeis pats k18b ir viešos erdvės sutvarkymas darant Baltojo tilto jungtį, o tada gal kažkiek vilties yra kad cupo rekonstrukcijos metu bus sutvarkyta ta Šnipiškių gatvelė, nors daug vilčių nededu, o su tuo pastatu su milijonu įstaigėlių, čia jau įtariu kad gali būti sunkiau.     Tikiuosi kad čia ne tas pats striptizo klubas BADA BING! išliks     Comment


      Klubas ne problema. Problema aplinka. Tokių klubų būna visur. Gali ir kainos padidėt, jeigu aplinka pagerės, o tada ir klientai geresni.

      Comment


       Problema ne pats pastatas, nes jis gerai dera su Lietuvos viešbučiu, bet jo nuomininkai/savininkai. Kažkada susitvarkys. Arba bus išpirkti, arba labiau apsimokės išnuomoti normaliam bizniui ir gyventi iš to, vietoj vegetacijos iš kioskinio "biznio".
       Paskutinis taisė B.S.; 2021.04.16, 21:58.

       Comment


        Koks aukstingumas čia leidžiamas,kas zano??
        Attached Files

        Comment


         Pagal BP apie 35 metrai.

         Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Pagal BP apie 35 metrai.
          šūds i nieks, škias

          Comment


           Skirtingo aukstingumo(9,7,5 aukštų), trijų korpusų su bendrais komercijai skirtais trimis pirmais aukštais, Swedbanko administracinio ir Misionierių sodų MIXas puikiai tiktų šiai vietai.

           Comment


            https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...viraciu-takas/
            Rašo apie pėsčiųjų gatvės sutvarkymą kartu su VCUP priestato statybomis iki 2023 metų

            Comment


             Parašė Kublickij Rodyti pranešimą
             https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...viraciu-takas/
             Rašo apie pėsčiųjų gatvės sutvarkymą kartu su VCUP priestato statybomis iki 2023 metų
             Labai gerai. O kaip dėl planetariumo renovacijos?

             Comment


              O cup rekonstrukcija ir ta parkovke uzdengs gal?

              Comment


               Gatvė gerai, bet tai nepalies pastato priešais CUP?

               Comment


                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                Gatvė gerai, bet tai nepalies pastato priešais CUP?
                O kaip tai gali paliestnta pastata? Kaip cup rekonsteukcija ar saligatviu sutvarkymas privers tvarkytis ta pastata? Niekaip. Na ir nera jis dar toks tragiskas, Snipiskese pilna baisesniu, per daug i akis nekrenta. Su laiku turbut renovuosis arba rekonstruosis.

                Comment


                 Kaip ir Spaudos Rūmai tokie pastatai turi šimtus savininkų kurie gyvena iš kabinetiniu ofisų nuomos.. Jiems viskas tinka, pardavinėti ir tuo labiau modernizuoti pastatą nėra naudinga arba paprasčiausiai neaktualu.. Šita vieta kaip bebūtų liudna yra tokia pati pigi kaip Šeškinės turgelio teritorija kurioje mūsų tėvai paslaugų ir prekių susiras daugiau nei mes. Na ir reikia nepamiršti kad Žaliasis tiltas yra savotiška tranzitinė stotis Naujosios Vilnios ir periferijų gyventojams, kurie apsiperka ir leidžia laiką šioje vietoje.. Ne šiaip sau dar visai neseniai čia buvo prekiaujama beliasais ir čeburekas. Kažką panašaus galima matyti prie Stoties rajono kuriame be atvykstančių iš užsienio ir kitų miestų taip pat pilna lenkiško Vilniaus rajono (Kirtimai, Užusienis, Baltoji Vokė,Skaidiškės) gyventojų. Miestas privalo nustot formuoti savotiškas tranzitinės stotis kuriose koncentruojasi žemesnio socialinio sluoksnio gyventojai nereikalaujantys geresniu paslaugų, prekių, infrastruktūros...

                 Comment


                  Parašė Kublickij Rodyti pranešimą
                  ... Miestas privalo nustot formuoti savotiškas tranzitinės stotis kuriose koncentruojasi žemesnio socialinio sluoksnio gyventojai nereikalaujantys geresniu paslaugų, prekių, infrastruktūros...
                  Ta prasme sakot, kad miestui nereikia tenkinti paprastesnius poreikius turinčių asmenų poreikių? Aišku, ne centre, bet kodėl žmogui, kuriam kebabas ar beliašas yra puikūs pietūs, negali būti skirta infrastruktūra? Kas nori, gali valgyti "hipsteriškuose, overprice'intuose openkitchen'uose", nes čia šiuolaikiška, modernu, kieta, bet yra ir mažas pajamas turintys, krovikai, vežikai, kurių poreikiai kitokie ir tai neturi būti problema.

                  Comment


                   Biski offtopic, bet kebabas gerokai sveikiau ir man net skaniau nei dauguma patiekalu open kitchen

                   Comment


                    Aš kalbu apie socialinė koncentracija vienoje vietoje. Kai tam tikruose Vilniaus vietose pelningiau atidaryti lombarda nei gyvūnų prekių parduotuvė! Iš dalies miestas pats formuoja tokias vietas, pvz. koncentruodamas viešojo transporto galinės stotelės vienoje vietoje, Stotis, Žaliasis Tiltas. Kas liečia maistą ir čeburekus, tai Jogailos gatvės Sultinine puikiai veikia jau 30 metų maitindama ir studentus ir ofisų darbuotojus. Tuo tarpų Stoties rajono šeryklos dažniausiai veikia visą parą ir maitina narkomanus ir prostitutės.

                    Comment


                     Apie tą seną administracinį pastatą tikrai negalima vienareikšmiškai pasakyti, kad aptarnauja kažkokį žemesnį sluoksnį, tuose korpusuose yra kelios specializuotos parduotuvės, kurios anaiptol neskirtos neturtingiesiems. Manau, reiktų žiūrėti į reiškinio priežastis, o ne į pasekmes. Didesnė bėda kad ta senąja Ukmergės g. dalimi nėra labai daug vaikštančiųjų, o ofisyno žmonės iš NMC ten irgi nevaikšto. Iš vienos pusės yra bažnyčia ir KPD, iš kitos pusės gyvenamieji namai. Ta vieta tikrai turi potencialo. Jei atsidarytų koks baras ar bistro, būtų galima pritraukti daugiau žmonių į pasažą. Kas be ko, ir CUP išsunkia potencialą iš tos alėjos, nors toks jausmas kad pats prekybcentris irgi yra merdėjantis...

                     Comment

                     Working...
                     X