Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė andyour Rodyti pranešimą

Jeigu kamščiai auga, tai būtų praktiškiau statyti nebe NMC.
    Jeigu kamščiai auga, tai būtų praktiškiau dangoraižius statyti Maišiagaloje, Rūdininkuose ir Bezdonyse LOL
    (nu, nes pašilaičiuose, pilaitėj, aplink spaudos rūmus irgi kamščiai auga - ofisų pristatė ir auga)
    Paskutinis taisė julius; 2018.11.29, 09:46.

Comment

Ar Lietuvos viesbutis tik man vienam atrodo graziausias NMC pastatas

Comment

Man tai ne, jis jau dvelkia senove. Pagal savo laikmetį, aišku, tai yra labai geras pastatas, bet yra daug naujesnių ir gražesnių.
        Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
        Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Man tai ne, jis jau dvelkia senove. Pagal savo laikmetį, aišku, tai yra labai geras pastatas, bet yra daug naujesnių ir gražesnių.
          visiskai sutinku!

Comment

Mano favoritas dabar 3-čia Burė. Visai kitoks spalvos koloritas ir forma, kuris pagaliau kiek išjudino NMC nuo statiškumo.

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
              Aš tai pritariu
              Paskutinis taisė digital; 2018.12.05, 14:40. Priežastis: ištrinta bereikalingai cituota nuotrauka

Comment

Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                Gal labiau mažiausiai ten derantis.
                Iš priekinės pusės ir apšviestas tikrai visai nieko - daug panašių viešbučių yra JAV. Bet iš šono, žiūrint nuo Baltojo tilto tai tikrai ne, kažkokia aklina siaura siena.

Comment

Parašė Archdaily Rodyti pranešimą
                  Mano favoritas dabar 3-čia Burė. Visai kitoks spalvos koloritas ir forma, kuris pagaliau kiek išjudino NMC nuo statiškumo.
                  Nuo Baltojo tilto tai jis ir pasuktas įdomiu kampu. Tai t.y pradeda jaustis tikrasis NMC daugiaplaniškumas, pastatai netampa vien tik fasadiniu plokščiu vaizdu, atsiranda gylio.

Comment

Parašė justinas adam Rodyti pranešimą

Gal labiau mažiausiai ten derantis.
                    Iš priekinės pusės ir apšviestas tikrai visai nieko - daug panašių viešbučių yra JAV. Bet iš šono, žiūrint nuo Baltojo tilto tai tikrai ne, kažkokia aklina siaura siena.
                    Paskutinį kartą kai mačiau jis atrodo visas buvo apšviestas mėlynai. Atodė tai įdomiai. Kažin ar ten proginsi koks apšvietimas buvo ar dabar visad taip.

Comment

Geriausi NMC pastatai:
                      1.) Swedbank ofisas
                      2.) Quadrum
                      3.) Radisson
                      4.) 1-2 Burės
                      5.) 3 Burė

Tragedija, "pasenę":
                      1-2.) Arfa ir Europos daugiabutis
                      3.) Savivaldybė
                      4.) Europos bokštas
                      Paskutinis taisė RokasLT; 2018.12.06, 18:23.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                        Geriausi NMC pastatai:
                        1.) Swedbank ofisas
                        2.) Quadrum
                        3.) Radisson
                        4.) 1-2 Burės
                        5.) 3 Burė

Tragedija, "pasenę":
                        3.) Savivaldybė
                        4.) Europos bokštas

Aš į 1-2vietą prie geriausių prirašyčiau K29, jei ne "feilas" su skirtingom šviesom tamsoje

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą

Aš į 1-2vietą prie geriausių prirašyčiau K29, jei ne "feilas" su skirtingom šviesom tamsoje
                          K29 truputi nuošaliau ir mažesnio mastelio, tad dėl to neįtraukiau į NMC topą.

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                            Geriausi NMC pastatai:

Tragedija, "pasenę":
                            3.) Savivaldybė
                            4.) Europos bokštas
                            Na, man nesiverčia liežuvis Europos bokštą vadinti tragedija/pasenusiu. Nė pagal metus, nė pagal savo architektūrą lyginant su tuo pačiu metu statytu Savivaldybės pastatu ir Europos daugiabučiu. Tai tikrai ne prastos architektūros pavyzdys.

Comment

Parašė Archdaily Rodyti pranešimą

Na, man nesiverčia liežuvis Europos bokštą vadinti tragedija/pasenusiu. Nė pagal metus, nė pagal savo architektūrą lyginant su tuo pačiu metu statytu Savivaldybės pastatu ir Europos daugiabučiu. Tai tikrai ne prastos architektūros pavyzdys.
                              "Pasenęs", ta prasme, kad atrodo tik kaip to laikmečio pastatas, ir gan pigios kokybės - kas prideda dar kelis metus. Tikra tragedija, tai Arfos tetris su didžiule atauga ir EUR daugiabutis - morka su išmušamais dantimis, dėl savivaldybės, prisimerkus - galima kentėti, EUR bokštas ne tragedija, bet ir joks architektūrinis kokybės pavyzdys.

Comment

Europos bokštas ir savivaldybė buvo vieni iš pirmų blynų. O su Tower būtų viskas ok, jeigu ne senoji dalis.

Aš tai kaip tikrai gerą kokybę įtraukčiau Green Hall (ypač 2) ir Baltic Hearts. Ten irgi NMC. Tik man Baltic Hearts pavadinimas nepatinka - jų ta širdelių forma (ir tai, daugiau trikampių) matoma tik per mapsą iš viršaus. Realiai ant žemės stovinčiam padarui jie labiau panašūs į nusileidusias ir tvarkingai sutūpusias skraidančias lėkštes, todėl labiau būtų tikę kažkas iš kosminių pavadinimų. Labiau atitiktų vaizdą ir kurtų tikrai kietą brendą.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2018.12.09, 07:41.
                                Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                                Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Europos bokštas ir savivaldybė buvo vieni iš pirmų blynų. O su Tower būtų viskas ok, jeigu ne senoji dalis.

Aš tai kaip tikrai gerą kokybę įtraukčiau Green Hall (ypač 2) ir Baltic Hearts. Ten irgi NMC. Tik man Baltic Hearts pavadinimas nepatinka - jų ta širdelių forma (ir tai, daugiau trikampių) matoma tik per mapsą iš viršaus. Realiai ant žemės stovinčiam padarui jie labiau panašūs į nusileidusias ir tvarkingai sutūpusias skraidančias lėkštes, todėl labiau būtų tikę kažkas iš kosminių pavadinimų. Labiau atitiktų vaizdą ir kurtų tikrai kietą brendą.
                                  Atauga ant Arfos, šiam pastatui estetikos neprideda + gan prastas mansardos sprendimas, o kiti du, kad ir vieni iš pirmųjų, bet prasčiau atrodo už sovietinį viešbutį.

Comment

Kontrastu NMC

Comment

Mano nuotrauka iš spalio mėn.

Comment

ir visa tai nyksta, kaip jūs galite iš to tyčiotis... dalelė Vilniaus autentikos su daug šeferio ir gumom apkaltom sienom yra tai, ko jūs niekada, niekada nesuprasite. Ah.

Comment

Parašė Kristisz Rodyti pranešimą
                                          Mano nuotrauka iš spalio mėn.

Biški per aukštas, bet visai nieko smailė būtų

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X