Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Bijau dabar sumeluot, bet neseniai teko skaityt ar čia forume ar kažkur kitur, kad projektas bus tęsiamas. Tai todėl ir buvo pirmoji tokia mintis.

Comment

Parašė thisisgoodnews Rodyti pranešimą
      gal ne visiškai NMC, bet labai ant ribos. kaip tik šiuo metu tiesia tvorą aplink sklypą čia. informacinių lentų kolas nėra. gal kas žino, ką čia statys?

Atvaizdas
      Ale kaip suoptimizuotas darbuotojas. Net Vokiečiai turbūt nesugalvotų, kad galima vietoje 2 darbuotojų pasiųsti tik vieną tvorai montuoti. Nu matomai antro niekaip nerado, nes visi emigravę...

Comment

...

Comment

Nerodo foto.

Comment

gal ne visiškai NMC, bet labai ant ribos. kaip tik šiuo metu tiesia tvorą aplink sklypą čia. informacinių lentų kolas nėra. gal kas žino, ką čia statys?

Atvaizdas
            Asgaard daugiabutį(čius) statys.

Comment

Parašė AnD Rodyti pranešimą
              they are taking the hobbits to asgaard, asgaard
              Studentas

Comment

Parašė AnD Rodyti pranešimą
                Jeigu tiesa, tai šiai vietai buvo rengtas arch. konkursas, kurį laimėjo Arches. Tiesa, čia 2012 metais.

http://www.architektusajunga.lt/las-...konkursas-2012

http://www.arches.lt/2012/04/01/pare...-kalno-kiemas/

Comment

Parašė droomberi
                  Tai kad čia kitoj vietoj, ne?
                  Taip, asgaard adresas Lvovo 81

Comment

/\ Ups, sorry, kad suklaidinau.

Tai tada išlieka tikimybė, kad bus tęsiamas mano anksčiau nurodytas projektas, tik jį įsigijus jau kitam vystytojui.

Comment

Bet čia taip pat kitas sklypas, nei Charizma.

Comment

Parašė Horn Rodyti pranešimą
                        Bet čia taip pat kitas sklypas, nei Charizma.
                        Ir taip ir ne. Neaišku iki kur ta tvora eina įkeltoje nuotraukoje. Variantų daug, tame tarpe gali būti ir naujai sujungti sklypai. Žodžiu reikia palaukti.

Mat pagal ankstesnį projektą Charisma, tai iš šitos pusės turėjo būti viešoji erdvė:

Comment

didesnio vaizdo nuotrauka. aptverta yra palei liniją plane _.._.._

Comment

Nu va. Tai Charisma tęsiama bus. Klausimas gi ar nebus pasikeitusi tik išvaizda.

Comment

Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                              Ten labiau ne planai, o maketų dėžutės (pasvarstymų kaip galėtu būti):

Atvaizdas
                              Mano minėtos Konstitucijos g. 12 vizualizacijos, tik siūlau jų rimtomis nelaikyti, nes projektas buvo ruoštas prieš 10 metų.

Comment

/\ Įdomu, neteko matyti jo anksčiau.

----

Radisson BLU priestato darbai prasideda:

(sorry už kokybę)

Comment

/\ Įdomu ar tvarkysis tą pusę nuo upės Radisson'as. Buvo gi kažkur vizualizacijų su pertvarkyta aikštele ten kur kazino ir kažkiek pakeistu fasadu.
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

Comment

Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                    /\ Įdomu ar tvarkysis tą pusę nuo upės Radisson'as. Buvo gi kažkur vizualizacijų su pertvarkyta aikštele ten kur kazino ir kažkiek pakeistu fasadu.
                                    Neteko matyt. Gal atrastum jas?

Ten tą fasadą prieš metus ar gal kiek mažiau tvarkė. Buvo visas pastoliais pastatytas.

Comment

/\ Tai čia gal tie darbai ir buvo. Aš nežinau, bet, kad tikrai kažkur esu matęs prieš kelis metus tokį vaizdelį. Ar tik nekokiose VŽ.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

Comment

Krokuvos73 jau atrodo pilnai baigtas, aplinka sutvarkyta, nesimato jokių statybinių liekanų.

Comment

Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                          /\ Tai čia gal tie darbai ir buvo. Aš nežinau, bet, kad tikrai kažkur esu matęs prieš kelis metus tokį vaizdelį. Ar tik nekokiose VŽ.
                                          As irgi esu mates planus, bet ten esu mates kad uzstartyti aikstele, isplesti pirmus aukstus, kad isplesti konferenciju centra. Manau ir forume kazkur butu galima atknisti.

Comment

Working...
                                          X