Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių statyba Pašilaičiuose ir Perkūnkiemyje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Mindaugas1 Rodyti pranešimą
  Na tiesiog domina ar yra kažkokių niuansų, pliusų minusų, ar tiesiog eilinis daugiabutis? Kiek žinau tai Mabiltos statybos namai, šita įmonė s.neries daugiabučius statė už bigo ir ukmergės 306 namus. Ar turi tarpusavyje jie panašumu?
  Taip, statytojas buvo Mabilta. Norint aprašyti panašumus, reikia būti visuose juose apsilankius, tai čia negaliu nieko pasakyti
  Išskirtinumas turbūt būtų toks, kad juose kiekviename bute yra autonominis dujinis šildymas. Namai šešių aukštų, bet be liftų. O daugiau tai eilinis daugiabutis be kažkokių didesnių išskirtinumų. Statybos kokybė geresnė nei buvo vėlesniais 2007 ar 2008 m., tačiau kadangi namai jau "amžiuje", tai reikalingi kosmetiniai laiptinių, fasadų remontai, metalinės laiptinės durys irgi jau supuvo ir prašosi pakeitimo. Dėl inžinerinių komunikacijų bute per 15 m. problemų kaip ir nebuvo, kažkoks reikšmingas brokas irgi nebuvo išlindęs.
  Paskutinis taisė sleader; 2018.07.11, 15:52.

  Comment


   Jei state Mabilta, tai dar siulau pasidomet garso izoliacijos ypatumais. Bent jau Salomejos Neries ex siukslyno gete ta problema yra (buvo) aktualiausia.

   Comment


    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
    Jei state Mabilta, tai dar siulau pasidomet garso izoliacijos ypatumais. Bent jau Salomejos Neries ex siukslyno gete ta problema yra (buvo) aktualiausia.
    Šituose Ukmergės g. 298abc viskas su garso izoliacija tvarkoje. Kaimynų ir jų vaikų negirdžiu

    Comment


     O kaip su parkavimo vietomis, grizus 19-20h? Ar buna nuomoja garazus? Ir ar sandeliuka galima gaut?

     Comment


      Parašė Mindaugas1 Rodyti pranešimą
      O kaip su parkavimo vietomis, grizus 19-20h? Ar buna nuomoja garazus? Ir ar sandeliuka galima gaut?
      Šalia Norfa su stovėjimo aikštele, tai ten vietos visada būna Būna ir kieme pasiseka rasti.
      Po b ir c namais yra berods po 16 vnt. garažų, tai kelis kart mačiau skelbimą, kad kažkas nuomoja. Sandėliukų irgi nedaug, tai nebent kažkas parduotų savo turimą.

      Comment       Galėtų sueiti ir už bet kokią gūdžią Rusijos provinciją, bet realiai čia po kairę Levandų namai ir Perkūnkiemis, po dešinę Pavilionių 34.

       Click image for larger version

Name:	IMG_20180714_103402_resized_20180714_110410330.jpg
Views:	12
Size:	187,7 kB
ID:	1654230

       Comment


        Nesąmonė, visi žino, kad Vilnius labai švarus ir tvarkingas. Ušseniečiai, kai buvo, taip sakė
        Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

        Comment


         Aš esu tikras užseniečiai čia nebūna, o jei rimtai tai kai šnekama kad Vilnius toks ar anoks niekad neturima galvoje miegamųjų rajonų ir outskirtų, visad turima galvoje centrinė dalis

         Comment


          Perkūnkiemis yra eilinis varguolių getas, tai taip ir atrodo.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


           Nepasakyčiau, jog varguolių rajonas. Manau daug vidutinės klasės gyventojų ten gyvena ir taupo geresniam būstui. Pavilionių g. bet I etapą galėtų padaryti. Perkūnkiemio gyventojai tikrai jo verti.

           Comment


            Parašė index Rodyti pranešimą
            Perkūnkiemis yra eilinis varguolių getas, tai taip ir atrodo.
            Ne, ten gyvena visiškai vidutinė klasė su net didesne perkamąja galia nei vidutinis vilnietis, paprasčiausiai ten žmonės su žemesniais standartais aplinkai ir numuštais orentyrais. Esu girdėjęs nuomonę (ir ne vieną) iš svarstančių pirkti butą kad Perkūnkiemis geresnis rajonas nei koks Stoties nes ten nėra alkoholikų ir narkomanų, nors visiems besidomintiems urbanistika aišku kad koks Stoties rajonas turi potencialą ir gali tik kilti, o Perkūnkiemis tik kristi, geresniu jis niekad netaps.
            Paskutinis taisė Gladiator; 2018.07.14, 19:01.

            Comment


             Suvaziavo i Vilniu kaimu ir miesteliu gyventojai, kurie neturi visiskai jokio supratimo kuom yra vertingi miestai, kuom yra vertingas Vilnius, ko verta yra perspektyva ir istorija. Pasiziuri i aptrunijusi, apsilupusi, laikinai karo ir komunizmo nustekenta rajona ar pastata ir galvoja "ka as durnas pirkti sita seniena, kai galiu tureti visiskai nauja?" Kaimuose ir miesteliuose tokios savokos kaip "perspektyva", "vieta", "ilgalaike verte" neegzistuoja. Nusiperka perkunkiemi, uzsideda pliusiukus "naujas", "Vilniuje" ir atrodo kad pagaliau prasimuse... Apsitrins, prades suprasti. Tik tiek kad i ta laika bus pristatyta dar daugiau meslo.

             Comment


              Pavilnionių 34

              Comment


               Delfi.lt 2018.11.22
               Didžiuliai lūkesčiai sprogo lyg muilo burbulas: kaip perspektyviausiu laikytas rajonas smigo į dugną
               Perkūnkiemis prieš krizę turėjo būti daug žadantis rajonas. Į jį buvo įdėta daug vilčių ir lūkesčių, kuriems, deja, nebuvo lemta išsipildyti. Dabar Perkūnkiemis tapo vienu aštriausiai kritikuojamų rajonų su neišvystyta infrastruktūra, perpildytais kiemais ir tankiai užstatytais daugiabučiais, kurių statybos tęsiasi ligi šiol.

               NT analitikas, įmonės „Real data“ vadovas Arnoldas Antanavičius prisimena, jog Pašilaičių mikrorajono dalis, pavadinta Perkūnkiemiu, pagal pirminį planą turėjo tapti lokaliu miesto centru, kuris funkcionuotų autonomiškai ir padėtų paskirstyti gyventojų srautus mieste, spręstų automobilių spūsčių problemą. Kitaip tariant, tai turėjo būti „miestas mieste“.
               „Realybėje viskas susiklostė kiek kitaip ir iš mikrorajono, kuris turėjo būti atsvara miesto centrui, turime vieną prasčiausiai vertinamų ir daugiausiai problemų turinčių mikrorajonų sostinėje. Ir visgi, paradoksalu, bet pagal naujų NT projektų bei sandorių apimtis šis mikrorajonas vis dar išlieka vienu populiariausių Vilniuje“.(...)

               Prasidėjus krizei, esamuose komerciniuose objektuose laisvų patalpų dalis mikliai pasiekė 40-60 proc., o nuomos kainos nukrito iki 6-8 eurų už kv. metrą. Todėl komercinių objektų plėtra visiškai sustojo ir sužlugdė viltis įgyvendinti planuotą Perkūnkiemio viziją. Gyventojai buvo sugrąžinti į realybę, kurioje kiemai pilni automobilių, gatvėse spūstys, o apie darželius, mokyklas, poilsio zonas ir žaliasias erdves beliko tik svajoti.„Blogiausia, kad vienintelė pelninga NT plėtros alternatyva šiame mikrorajone liko tik ekonominės klasės daugiabučių statyba, kurios ir ėmėsi čia sklypus įsigiję NT plėtotojai. (...)               https://www.delfi.lt/bustas/darni-pletra/didziuliai-lukesciai-sprogo-lyg-muilo-burbulas-kaip-perspektyviausiu-laikytas-rajonas-smigo-i-dugna.d?id=79644081

               Comment


                Parašė MindaugasR
                tai reik taisyt klaidas eigoj, niekas negali nuspėti ateities, bet matant klaidas netaisyti jų yra dar blogiau. Išpirkit sklypus, nebeleiskit statyt daugiabučių. Daugiau viešu erdvių, mokyklų, darželių ir t.t.
                O dabar ale praėjus valdžiai apsišiko, tai mes ir paliksim.
                Kad daroma. Neleisti statyti negalima, nėra įrankių tam. O sklypus savivaldybė dabar bando išpirkti, kelis paimti visuomenės poreikiams.

                Comment


                 Žengtas pirmas žingsnis darželio Perkūnkiemyje statybose
                 https://sa.lt/zengtas-pirmas-zingsni...yje-statybose/

                 Vilniaus Taryba kreipėsi į NŽT dėl dviejų sklypų paėmimo visuomeninėm reikmėm. Bus darželis, vaikų žaidimų aikštelė (tilps 440 vaikų).

                 Comment


                  Leičių g.:

                  Click image for larger version

Name:	IMG_20190220_142245.jpg
Views:	12
Size:	411,5 kB
ID:	1701901Click image for larger version

Name:	IMG_20190220_142251.jpg
Views:	13
Size:	418,1 kB
ID:	1701900

                  Comment


                   Parašė digital Rodyti pranešimą
                   Leičių g.:
                   Komunikacijos vidury gatvės, USSR out, sovietai liko.
                   ​​​​​
                   Paskutinis taisė digital; 2019.02.20, 20:12. Priežastis: 100-ąjį kartą ištrintos bereikalingai cituojamos foto
                   Aviate, navigate, communicate

                   Comment


                    bandau įžiūrėti, ar šulinys rato trajektorijoje, ar ne.

                    Comment


                     Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                     bandau įžiūrėti, ar šulinys rato trajektorijoje, ar ne.
                     Žiūrint kurią pusę užparkuos

                     Comment

                     Working...
                     X