Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"IBRAHIM" - Kalvarijų g. 24A Realco verslo centras

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė ttttt Rodyti pranešimą

Nelabai supratau koks toks aplinkos sutvarkymas, nes aš ten matau tiesiog tuščią aikštę, o prie Europos tokia tuščia aikštė visai nepriduoda gyvybės... O dėl transporto mazgo - kiek prisimenu iš viešos informacijos, ar neturėjo jis būt kažkur maždaug čia, ar girdėjai kažką daugiau? Šiaip, bet kokiu atveju, stotelių kažkur ten 100% reikia.
    Jau atrašiau aukščiau dėl erdvės. Europos PC aikštėje judesio netrūksta šiaip. Aišku, kad tai nėra miesto parko lygio erdvė, kur kažkas eina pagulėt. Bet kavinės ir pasisėdėjimai yra dažnas reiškinys.

Dėl stotelių. Poderskis kažką yra rašęs Facebooke. Dabar sunku rasti. Bet bent man iki galo neaišku.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą

Jau atrašiau aukščiau dėl erdvės. Europos PC aikštėje judesio netrūksta šiaip. Aišku, kad tai nėra miesto parko lygio erdvė, kur kažkas eina pagulėt. Bet kavinės ir pasisėdėjimai yra dažnas reiškinys.

Dėl stotelių. Poderskis kažką yra rašęs Facebooke. Dabar sunku rasti. Bet bent man iki galo neaišku.
      Aš tikriausiai irgi tai perskaičiau pas Poderskį, forume kažkur irgi buvo trumpai aptarta...

Comment

jis rase savo FB savaitinej ataskaitoj, kurioj aprase visus galimus-busimus Konstitucijos projektus. Labai lakoniskai "pagaliau bus sutvarkytas viesojo transporto mazgas cia" (suprask - salia Ibrahim)

Comment

Stotelių toje vietoje tikrai reikia, dabar žmonės į Konstitucijos pr. turi eiti arba nuo Kalvarijų turgaus stotelės, arba žaliojo tilto.
          Flickr

Comment

Įdomu kaip tos potencialios stotelės paveiks Žaliojo tilto stotelių populiarumą.

Comment

Mano manymu butu visai neblogai jeigu pakeistu apdaila i kazka panasaus kaip Business Stadium North East antros vietos nugaletojo jeigu neklystu ar kaip Seagram Building NY.

Comment

Butu labai gerai jei ir liktu sidabrinis na mazdaug kaip Willis Towr Londone. Nereikia Vilniuj tamsiu pastatu

flickr >>>

Comment

Gal kas turi info. kiek jis čia aukštų bus, 12-14?

Comment

Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                    Gal kas turi info. kiek jis čia aukštų bus, 12-14?
                    15.

Comment

Working...
                    X