Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Konstitucijos 18B

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Edis Rodyti pranešimą

  Jeigu Vilniuje butu nusprende toki kaip Freedom tower statyti su 100 aukstu,tai turbut po visu koregavimu sakytu. Cia reikia langus pakeisti,cia aukstis per didelis medi koki nors uzstoja ir galiausiai is to Freedom Tower liktu 20 aukstu monuolitas su pigiausiai langais ir pigiausia apdaila.
  Arba sakytų - statykit Viršuliškėse, prie Spaudos rūmų

  Comment


   Ką tik pravažiavau pro šalį. Tai atgabentas ekskavatorius gal prasidės kažkokie veiksmai

   Comment


    Duobę paruošti turbūt ir be rangovo gali. Ne?

    Comment


     Prasideda.
     Lithuanian Top 5 tallest buildings
     1. Europa Tower 126 m. 33 f.
     2. Pilsotas 112 m. 34 f.
     3. Arfa 100 m. 29 f.
     4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
     5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

     Comment


      Kalėdos!! Negaliu patikėti savo akimis

      Comment


       O kaip susijęs/realus Baltojo tilto ilginimo/teritorijos tvarkymo projektas? Ar jis priklauso nuo k18 statybų ar atskirai vykdys?

       Comment


        Berods susijęs.

        Comment


         K18b projekte, už sklypo esančiai teritorijai numatytas status quo, išskyrus šiek tiek už sklypo išlendančią pėsčiųjų tilto dalį skirtą praėjimui nuo vcup iki swed.

         Comment


          Parašė dr.pienas Rodyti pranešimą
          K18b projekte, už sklypo esančiai teritorijai numatytas status quo, išskyrus šiek tiek už sklypo išlendančią pėsčiųjų tilto dalį skirtą praėjimui nuo vcup iki swed.
          Taip, bet ar ne Baltojo tilto prieigų sutvarkymas yra soc. infrastruktūros "mokestis"? Ar jie finansavo tik projekto parengimą? Nes man atrodo jie turi finansuoti ir darbus.

          Comment


           Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
           Prasideda.
           Reikia siandien sampana atidaryti ir atsvesti ta proga

           Comment


            Idomu ka tam vz straipsnyje rase...

            Comment


             Pagaliau!!!

             In your face KPD
             Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
             Mielosios Grigiškės

             Comment


              Besišnekučiuojant šiek tiek nuklydome ir pradėjome kalbėti apie Danielio Libeskindo projektuotą pastatą Konstitucijos prospekte. Ką apie jį manote? – Siaubingas pastatas ir galiu paaiškinti kodėl. Šį pastatą galima išmainyti į bet kurį kitą ir visiškai nesvarbu, kur jis stovės. Gali ir Los Andžele, Osle ar Franfurkte būti pastatytas. Jis nepakankamai reaguoja į unikalų Vilniaus kontekstą. Po 20 metų jis bus pasenęs ir nebeatrodys gerai. Kol jis bus naujas, visi džiaugsis, bet po penkerių metų reikės tvarkyti fasadą.
              Apie kiekvieną objektą reikia mąstyti taip, kad jis stovės šimtą ar du šimtus metų. Objektas turi funkcionuoti ilgą laiką. Tačiau tai gali pavykti, jei architektas reaguoja į situaciją, mato, kur stato namą, suvokia konkrečios aplinkos reikmes. Architektūra yra nuolatinė kūryba, nuolatinė analizė nuo nulio, nes visos vietos ir poreikiai yra skirtingi. O tas pastatas, kurį rodėte, nereaguoja į aplinką, tik apie save mąsto ir kol kas funkcionuos, bet po 20 metų bus neįdomus.
              7 suprojektuotos bibliotekos, 150 darbuotojų ir biurai keliose Europos valstybėse – tokiais pasiekimais gali pasigirti šveicarų architektas Maxas Dudleris. Pasaulį stebinantis š...

              Comment


               Na, kad jis kritikuoja stiklą tai nenuostabu pažiūrėjus jo darbus.

               Comment


                Jo darbai perfecto. Noretusi kazko panasaus Jokubo teritorijoje, gal kiek LIVE SQUARE arciausiai jo stiliaus is dabartiniu musu pastatu. Bet dabartinis DL stiklainis savo vietoj. Senojo miesto dalis, upe, stiklainiai, chalupos .. viskas susegmentuota.

                Comment


                 je, Dudlerio darbai nepamaišytų ypač Naujamiestyje

                 Comment


                  Parašė evvt Rodyti pranešimą
                  je, Dudlerio darbai nepamaišytų ypač Naujamiestyje
                  Ir Snipiskems.

                  Comment


                   Man asmeniskai Libenskindo projektas visai nepatinka, bet i M. Dudlerio kritika ramiai ziuriu. Pries 15 metu buvo madingas Libenskindas, dabar Dudleris, po 15 dar bus kaz kas madingas.Geros kokybes stiklinis fasadas ir po 50 metu gerai atrodys, nors pastato forma labai abejinga.

                   Comment


                    Ko galima tikėtis iš Dudlerio, kai jo architektūra yra nors ir kokybiška, bet labai vienoda ir pakankamai nuobodi, puikiai tinkanti kur nors šalia landmarko, bet tikrai ne kaip pats landmarkas... Žinoma jam nepatiks K18, na bet "Kol jis bus naujas, visi džiaugsis, bet po penkerių metų reikės tvarkyti fasadą", iš jo lygio architekto skamba tikrai keistai, labiau panašu į mūsų tarybos šudarchitektčių pasisakymus. Pagal jo filosofiją viskas turi būti iš super kokybiškų medžiagų, kad prastovėtų bent 20-30 metų be jokių pasikeitimų, tai manau galima per daug nesitikėt jo darbų Lietuvoje, nes puikiai žinom, kad pas mus kuo pigiau tuo geriau.

                    Comment


                     Apie statybų pradžią pranešta ir oficialiai jau.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X