Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sporto ir sveikatingumo paskirties pastatai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #41
  Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

  Tegu jie stato aikstynus kur jie tik nori. Futbolo aikstynas yra ok, baltas plastikinis spuogas yra ne OK. Na, kaip suprantu, pagal tave gali po langais atsidurt ir logistikos sandeliai ir savartynas ir siaip pripust oro baliona ir palikt, viskas tinka.

  Kaip suprantu, pilnai pritari tokiam architekturiniam sprendimui kaip baltas spuogas pusantros mokyklos dydzio? Tureciau tai vertinti kaip siuolaikini mena, ar kazkokiu kitu kampu?
  Man tai tikrai netrukdo ir netrukdytų. Suprantu paskirtį, naudą ir poreikį. Nežinau ko tamsta tikisi daugiau. Architektūrinio unikalaus kažkokio sprendimo? Ar situacija labai pagerėtų, jei būtų pastatytas uždaras maniežas ir tada jau kiaurus metus būtų uždengtas vaizdas?

  Comment


   #42
   Santariškių infekcinių ligų naujas korpusas.

   Click image for larger version

Name:	IMG_20191013_174523.jpg
Views:	1
Size:	234,1 kB
ID:	1754411 ​​​​​​

   ​​​​​​
   Flickr

   Comment


    #43
    Modernus Pilaitės aikštynas rengiasi šalčiams: prisipūtė stogą
    Pilaitės gimnazijos stadionas – pavyzdinis modernus sostinės infrastruktūros projektas. Rugsėjo pradžioje aikštyne buvo paklota speciali dirbtinė žolė, o šiandien – uždengtas pripučiamas 110 metrų ilgio ir 70 metrų pločio bei 19 metrų aukščio kupolas, apsaugosiantis sportuojančius nuo šalčio. Viduje įrengtos modernios apšvietimo sistemos, tad treniruotės galės vykti ir tada, kai lauke bus šalta. Projekto eigoje liks paskutinis žingsnis – modulinių tualetų ir persirengimo kabinų pastatymas. Vaikai ir visi kiti, norintys sportuoti naujame stadione, tai galės daryti dar šiais metais.

    „Pilaitės gimnazijos stadionas – pavyzdinis Vilniaus sporto projektas kokybine prasme. Grindys padengtos kokybiška dirbtine žole, kuri tarnaus 8 metus. Stogas šaltuoju metu bus uždengiamas pripučiamu kupolu. O dar šiais metais įrengsime persirengimo kabinas ir tualetus. Iki 2021 metų šalia stadiono turėtų atsirasti baseinas. Tokios kokybės sieksime visuose naujai įrengiamuose ar rekonstruojamuose sporto objektuose visame Vilniuje. Planuojame įrengti dar apie 10 FIFA standartus atitinkančių aikštynų, iš pagrindų renovuoti 40 aikštelių prie mokyklų bei nuo pavasario sutvarkyti krepšinio aikšteles viešose sostinės vietose“, – sakė Vilniaus savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas.

    Comment


     #44
     Naujas baseinas atsiras foto dešinėje, kur šalia aikštyno yra apleista pailga aikštelė.

     Comment


      #45
      O tai kur vaikai eis sportuoti, kai visą teritoriją užstatys, ar šiais laikais niekas nesportuoja lauke per fizinio lavinimo pamokas?

      Comment


       #46
       Parašė tongas Rodyti pranešimą
       O tai kur vaikai eis sportuoti, kai visą teritoriją užstatys, ar šiais laikais niekas nesportuoja lauke per fizinio lavinimo pamokas?
       Stadione ir baseine?

       Comment


        #47
        Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

        Spalvint nelabai galima, nes kupolas pusiau permatomas. Jis neturi buti visai permatomas kad nebutu siltnamis sauleta diena, taip pat jis turi buti siek tiek permatomas, kad patektu saules sviesa. Del tos pacios priezasties jis negali buti koks raudonas ar zalias. Ant jo negali buti kas nors pripaisyta, nes tuomet ant aiksteles kris seseliai. Tik baltas.

        Nieko cia nepadarysi kontrasto susvelninimui... tokius dalykus reikia daryti ne gyventojams po langais.
        Na taip, žalias , ar raudonas rėktų žiemą. Bet pvz nacionalinė pilka spalva? Šviesiai pilka spalva? Juk ne tik baltas gali būti peršviečiamas.

        Comment


         #48
         Sporto maniežo Žirmūnuose projektui bus skelbiamas arch. konkursas.

         Comment


          #49
          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Sporto maniežo Žirmūnuose projektui bus skelbiamas arch. konkursas.
          Kurioj vietoje ir kokiam būtent?

          Comment


           #50
           Parašė ttttt Rodyti pranešimą

           Kurioj vietoje ir kokiam būtent?
           Sorry, Lengvosios atletikos maniežui: https://citify.eu/lengvosios-atletikos-maniezas/

           Comment

           Working...
           X