Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras Lvovo g. 37

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Jei tik tas parkingas prieš CUP būtų užstatytas aukštesniu pastatu, kad ir ofisu, o tarp jų sufor.uota jauki promenada, panašiai, kaip vietoje Žalgirio stadiono.
  Aviate, navigate, communicate

  Comment


   Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
   Jei tik tas parkingas prieš CUP būtų užstatytas aukštesniu pastatu, kad ir ofisu, o tarp jų sufor.uota jauki promenada, panašiai, kaip vietoje Žalgirio stadiono.
   Tą patį pagalvojau, dar CUP fasadą atrenovuojant.

   Comment


    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Kaip puikiai iš šio kampo įsipaišė    Nuotrauka iš reklaminio CUP straipsnio:
    https://www.delfi.lt/partnerio-turin....d?id=86973687
    Edd tik dabar kažkam paspaminus pirmą kartą atradau tavo aukščio vizualizacijas iš įvairių taškų Hanner dangoraižio temoje, gal yra sukurtina kažkas panašaus esant Lvovo aukštesniam pastatui?
    Man tai pikta žiūrėti į jo žemumą net ir iš šito taško tiesą sakant;
    Paskutinis taisė bato_usai; 2021.04.24, 09:21.

    Comment


     Turbūt dabar nėra prasmės bandyti žiūrėti kaip būtų atrodęs aukštesnis pastatas toje LVOVO verslo centro vietoje (jei teisingai supratau), tai būtų tik savęs erzinimas. Gerai kad verslo centras, gal tolimesnėj ateity nuspręs statyti aukštesnį vietoj dabartinio.

     Comment


      Tolimesnėj... Anūkai nebent sulauks. Nes nemanau kad bus kaip su Ibrahimu - pastatė, po nepilnai 3 dešimtmečių griauna.
      Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
      Mielosios Grigiškės

      Comment


       Ar kas kada tikėjo, kad už burių esantis daugiaaukštis parkingas bus dalinai nugriautas, o jo vietoje išdygs dar vienas dangoraižis? Praėjo kiek, 13 metų?

       Aš aišku suprantu skirtumą tarp verslo centro ir parkingo... Nu bet pretekstų yra.

       Comment


        Unipark
        Puiki žinia – naujausiame Lvovo Verslo Centre šiuolaikiškų parkavimo sprendimų aikštelė!
        Daugiau nei 250 vietų, elektromobilių krovimo stotelės ir jums patogiausias apmokėjimo būdas – programėle, pagal sutartį ar įsigijus mėnesio abonementą.
        https://bit.ly/3mPmbZW        Comment


         Šiandien būvau įšėjęs pasivaikščioti po Šnipiškes ir pastebėjau iki šiol nematytą dalyką: iš dešinės pusės nuo L37 pastato, Krokuvos g. aptvertą teritoriją. Sprendžiant pagal tai, kad ten dabar guli daug plytelių, galiu spėt, kad tai ir yra tas pažadėtas skvėras. Ką jus galvojate? Jei info neaktuali, atsiprašau.

         Click image for larger version

Name:	IMG_4123.jpg
Views:	1291
Size:	2,14 MB
ID:	1883057 Click image for larger version

Name:	IMG_4121.jpg
Views:	1293
Size:	2,19 MB
ID:	1883058
         Kita nuotrauka iš serijos "kas būtų jeigu būtų". Visai grąžiai atrodytų jei L37 aukštis būtų kamp Swedbank'o.

         Click image for larger version

Name:	IMG_4122.jpg
Views:	1302
Size:	970,4 kB
ID:	1883059
         Čia man kyla klausimas: kaip jie žada sujungti (estetiškai) dvi skirtingas dangas. Šita Kintų g. atkarpa padaryta iš trinkelių, tolimesnė irgi kaip ir turėtų būti panaši būt, Krokuvos g. dalinai užasfaltuota, nors pagal plana irgi turi būti trinkelės. Ar mes vėliau matysim kaip Grinda kals ką tik užklotą asfaltą?

         Click image for larger version

Name:	IMG_4124.jpg
Views:	1294
Size:	1,11 MB
ID:	1883060

         Comment


          Nors Šnipiškėse išdygęs naujakurys – „Lvovo“ verslo centras – šalies kontekste neišsiskiria nei savo aukščiu, nei dydžiu, tačiau jame įgyvendinti architektūriniai, inžineriniai ir konstrukciniai sprendiniai bei panaudotų medžiagų ir įrenginių kokybė leidžia jam būti išskirtiniam. Ir išties – 1300 darbo vietų turintis aštuonių aukštų pastatas, kuriame įsikurs „Telia Global Services Lithuania“, restoranas „ILunch“ ir kiti nuomininkai, stebina išieškotais šiuolaikiškais […]

          Comment


           Pagal mane tai užsakytas straipsnis. Apie Lvovo 37 nenoriu girdėti, ten turėjo būti 30-40 aukštų kalvos viršūnė ir jos stiklinės sienos galėjo atspindėti įvairiausiasi rakursais NMC, vietoj jo padarė daugiaaukštį garažą, kuriam daug geriau būtų tikę faktūriniai fasadai, o ne stikliniai, nes yra maždaug akių lygyje. Nežinau kodėl savivaldyė davė leidimą, bet geriau uždarom šią temą, nes veda į depresiją.

           Comment


            Kaip pastatas jis net nesižiūri gerai kaip galėtų jei turėtų pvz 15-20a, dabar tai tik tokia kaip, kiek aukštėlesnė, stiklinė triukšmo atitvara tom medinėm kirvarpų sugraužtom chalūpom.

            Comment

            Working...
            X