Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Užupyje ir Paupyje

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Fone andrum renesansas

Comment

Vainikas buvo iškeltas prieš savaitę ar dvi (Andrum renesansas).

Comment

Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
        Fone andrum renesansas
        Bet tos langinės tai vis dar kažkas wow Vilniaus projektuose

Comment

Parašė Hub Rodyti pranešimą

Bet tos langinės tai vis dar kažkas wow Vilniaus projektuose
          Man irgi patiko, tiek pačios langinės, tiek gražiai kontrastuojančios spalvos.

Comment

Pora foto iš Paupio:

Click image for larger version

Name:	IMG_20200617_210923.jpg
Views:	2227
Size:	488,3 kB
ID:	1809821

Name:	IMG_20200617_211708.jpg
Views:	2211
Size:	579,0 kB
ID:	1809818

Name:	IMG_20200617_211409.jpg
Views:	2124
Size:	721,3 kB
ID:	1809819

Ir viena liūdnesnė:

Name:	IMG_20200617_205803.jpg
Views:	2245
Size:	489,9 kB
ID:	1809820
            Attached Files

Comment

Comment

Būtų prašymas nedėti nuotraukų tiesiai iš FB (https :// scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.net/ ir pan.), nes jos po kurio laiko dingsta. Geriau įkelti kažkur.

Comment

Man irgi patiko, tiek pačios langinės, tiek gražiai kontrastuojančios spalvos.
                  Taip, žymiai geriau, nei tas nusibodęs "subtiliai skoningas" pastelinis pilkumas.
                  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                  Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

Taip, žymiai geriau, nei tas nusibodęs "subtiliai skoningas" pastelinis pilkumas.
                    Na šitas variantas tikrai geras, bet su spalvom reikia atsargiai. Pavyzdžiui man jau geriau kažkas neutralaus, kad ir pilko, negu paplaujos orandžinė baidyklė ar pastelinių spalvų renovacijos.

Comment

Na šitas variantas tikrai geras, bet su spalvom reikia atsargiai. Pavyzdžiui man jau geriau kažkas neutralaus, kad ir pilko, negu paplaujos orandžinė baidyklė ar pastelinių spalvų renovacijos.
                      Bet kokiu atveju, this is as good as it gets Vilniuje. Dabar vel bus letargas iki kol pasirodys kazkas gero ir reiksmingo.

Comment

Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                        Bet kokiu atveju, this is as good as it gets Vilniuje. Dabar vel bus letargas iki kol pasirodys kazkas gero ir reiksmingo.
                        Du identiski sublokuoti namukai su skardiniais stogais yra as good as it gets Vilniuje? Tikrai? Vien del ryskios spalvos langiniu? Idomus standartai pas jus. Pilna zymiai geresnes architekturos pastatu tam paciam Paupyje.

Comment

Parašė Edd Rodyti pranešimą

Du identiski sublokuoti namukai su skardiniais stogais yra as good as it gets Vilniuje? Tikrai? Vien del ryskios spalvos langiniu? Idomus standartai pas jus. Pilna zymiai geresnes architekturos pastatu tam paciam Paupyje.
                          As apie paupi kaip visuma sneku.

Comment

Tos žalios langinės net ne Paupy, jos Užupy.

Comment

Užupio terasos

https://citify.eu/uzupio-terasos/

Comment

Senei norejau nuvaziuoti ir pora foto padaryti, nes as daug prisidejau prie situ namuku (kaip konstruktoris). Bendrai paemus visai gerai isejo. Buvo ir keleta kliurku, bet issprendem. Is dizaino puses man gal siek tiek truksta smulkiu detaliu arba spalvu ivairove. Gal jejgu butu balkono stikliukai spalvingi, tai priduotu zaisminguma.

Comment

Patys namai tai atrodo gerai, bent man spalvų netrūksta (jų yra aplinkoje - miškuose). Ko trūksta, tai normalesnio aplinkos sutvarkymo. Bet gal tam reikia laiko, nes šlaitai, panašu, apsodinti ne veja? Tie šaligatviai irgi tokie... nelabai reikalingi. Na, bet su aplinka pas mus visur yra problemų. Architektūrą jau išmokom daryt, dabar reikia prie land-scapingo pereit

Comment

Teisingas pastebejimas. As manau kad gerbuvis nesiziuri del to, kad ten nera kompleksinio territorijos sprendimo. Kiekvienas savo sklypeleje stato, del to gaunasi tarp sklypu kazkokia neaiski territorija. Paupio projete namai gi panasios koncepcijos, tik kompleksiskai statomi. Is kart vaizdas zenkliai geresnis.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Patys namai tai atrodo gerai, bent man spalvų netrūksta (jų yra aplinkoje - miškuose). Ko trūksta, tai normalesnio aplinkos sutvarkymo. Bet gal tam reikia laiko, nes šlaitai, panašu, apsodinti ne veja? Tie šaligatviai irgi tokie... nelabai reikalingi.
                                      Šlaitai panašu "samanomis" apsodinti, o šaligatviai kiemelyje veda į laiptines

Comment

Sakydamas, kad nereik šaligatviu turėjau omenyje, kad ten gatvė yra skirta tik iki parkingo privažiuot - ten nereikia atskirų šaligatvių. Viskas jau ir taip iš trinkelių, taigi eismas gali vykti bendroje erdvėje

Comment

Parašė architip Rodyti pranešimą
                                          Senei norejau nuvaziuoti ir pora foto padaryti, nes as daug prisidejau prie situ namuku (kaip konstruktoris). Bendrai paemus visai gerai isejo. Buvo ir keleta kliurku, bet issprendem. Is dizaino puses man gal siek tiek truksta smulkiu detaliu arba spalvu ivairove. Gal jejgu butu balkono stikliukai spalvingi, tai priduotu zaisminguma.
                                          Is arch puses ten viskas tikrai tikrai neblogai. Nereikia spalvingu balkonu stiklu, tokie kokie dabar ziurisi idealiai. Kiek tamsesni imanomi, bet ant ju labiau matosi purvas.

Kaip ir mineta, mano nuomone, zaisti su spalvomis namu architekturoje galima tik jei tas bus matoma is kvartalo viesos bendros erdves + toje erdveje bus gamtos trukumas. Visais kitais atvejais tiesiog nereikia). Nededam mes i automobilius zalius ratlankius, kad butu "na zaismingiau va smagiau".
                                          Paskutinis taisė SoulMulticast; 2020.06.24, 12:18.

Comment

Working...
                                          X