Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Užupyje ir Paupyje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Tikekimes sitas kvartalas bus bent kiek pavizdys ir proof of concept ateities vystymams. Taip pat smagu del “baltas lapas”

Comment

Merko planuoja didelį daugiabučių projektą Manufaktūrų g. 7:

https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...-butu-projekta

Comment

Ar MG valda turi kokiu sklypu, apie kuriuos buvo skelbta? Nes apart Paupio projekto jie nieko neturi daugiau (kai daugiau maziau visos kitos didesnes bendroves turi projektu keliem metam)

Comment

Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
          Ar MG valda turi kokiu sklypu, apie kuriuos buvo skelbta? Nes apart Paupio projekto jie nieko neturi daugiau (kai daugiau maziau visos kitos didesnes bendroves turi projektu keliem metam)
          Aš galvojau, jog "Matau Vilnių" priklauso MG Vladai, bet jų svetainėje šis projektas neįdėtas. Tai arba pardavė, arba čia aš susimaišiau.

Comment

Parašė Horn Rodyti pranešimą

Aš galvojau, jog "Matau Vilnių" priklauso MG Vladai, bet jų svetainėje šis projektas neįdėtas. Tai arba pardavė, arba čia aš susimaišiau.
            Šitas projektas nuo pat pradžių vystomas YIT Kaustos.
            Flickr

Comment

Parašė Horn Rodyti pranešimą

Tai kad Paupyje keliems metams dar darbų tikrai užtenka. Tik dalis pastatų pastatyti, nuo Aukštaičių gatvės dar yra pastatų kurie kol kas tik planuose.

Comment

Nusimete kailiuka

Comment

Labai primena kaip Danijoje ar Olandijoje.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Working...
                  X