Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Užupyje ir Paupyje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Labai įdomu. Nelabai man dera tas naujas Krivių blokelis su Polocko 'senove'. Bet šiaip išskyrus kolonas kieme niekas toje architektūroje vemti neverčia, kas jau savaime yra gerai ... Įdomu tik kur iš vizualizacijos dingo tie kultiniai šiukšlių konteineriai, kur bomžai kasdien sukasi?

O vieši pirkimai aikštei renovuoti kokioje stadijoje? Girdėjau, kad ten bus požeminis parkingas. Gal PPP bus daromas? Aš ten mielai parkingo vietą nusipirkčiau ir manau tokių pirkėjų ten būtų ne vienas ...
    Paskutinis taisė nomad; 2015.05.05, 23:45.
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

Comment

Labai įdomu. Nelabai man dera tas naujas Krivių blokelis su Polocko 'senove'. Bet šiaip išskyrus kolonas kieme niekas toje architektūroje vemti neverčia, kas jau savaime yra gerai ... Įdomu tik kur iš vizualizacijos dingo tie kultiniai šiukšlių konteineriai, kur bomžai kasdien sukasi?
      Taip, man irgi ne itin naujasis blokelis. Iš kur tas kolonas ištraukė:/ Gal ten kažko panašaus būta? Konteineriai ten tikrai ypatingi , vandens bokšto savininkui visiška tragedija. Na, bet Lords LB ras būdų kaip juos perkelti/įkasti kažkur atokiau.

O vieši pirkimai aikštei renovuoti kokioje stadijoje? Girdėjau, kad ten bus požeminis parkingas. Gal PPP bus daromas? Aš ten mielai parkingo vietą nusipirkčiau ir manau tokių pirkėjų ten būtų ne vienas
      Parengtas skvero detalus planas anuliuotas, dėl Užupio bendruomenės protestų, jog, įrengus parkingą, bus sunaikintas skveras. Matyt dar diskusijų stadijoje.

Comment

Renovacija Krivių g.:

Comment

Užupis nenumaldomai stiebiasi aukštyn:

https://gelbekimsenamiesti.wordpress...as-malunu-g-6/

Comment

Nu dėl tos Citadelės sienos su langais aš irgi abejoju. Kad stato penktą aukštą problemų nematau, bet juk ta siena aiškiai turėtų būti skirta kitam namui pristatyti, o ne palikti taip su aptriušusiom plytom ir keliais pavieniais, nesimetriškai sudėtais, langais?

Comment

Is tikruju kazkoks bullshitas, ugniasieneje iskale langus ir tiek, jauciu tam kad kainas geresnis ispesti, tipo vaizdas i baznycia, o tai kad priesais esantis sklypas anksciau ar veliau bus uzstatytas tai nutyli.

Comment

Parašė nomad Rodyti pranešimą
                specialiai nuėjau į draugų butą šalia ir iš balkono pažiūrėjau - iš tikrųjų tos kolonos ten dabar yra, taigi čia bus restauracija, ne fantazija.

Comment

Parašė nomad Rodyti pranešimą
                  specialiai nuėjau į draugų butą šalia ir iš balkono pažiūrėjau - iš tikrųjų tos kolonos ten dabar yra, taigi čia bus restauracija, ne fantazija.
                  Na kiek suprantu atsiveria vaizdai i gedimino pili
                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002

- George W. Bush President of the USA

Comment

/\ Ne, ten vaizdas į pietus, į kitą pusę ... Polocko/Kriviu kampiniam name buves morgas Universiteto. Nereali dvasia tvyro

Retai tą darau, bet nepatingėjau nufotkinti ir įkelti tą grožį (lenkiškai-renesansinės kolonos matosi už medžio kieme):

Paskutinis taisė nomad; 2015.05.07, 19:48.

Comment

Na kiek suprantu atsiveria vaizdai i gedimino pili
                      Nuo Užupio citadelės penkiaaukštės ex-ugniasienės vaizdas į Gedimino pilį ir Tris kryžius bus labai geras

Comment

Nepainiokim Užupio Citadelės (kurios gynybinę sieną kritikavom), su Polocko 2/Krivių projektu, apie kurį aš rašiau.

Comment

Skaiteks monstru mazeja. is Paupio gt. puses
                          dirba ir sestadieni, matyt atsilieka
                          Attached Files

Comment

/\ Man tai rodo apverstas foto

Comment

Bandziau nesekmingai pataisyt..

Comment

O, Dieve!!!

Comment

Man tai atrodo labai gerai!

Comment

Aš irgi užskaitau. Ne dėl to, kad architektūra būtų labai sužavėjusi, bet dėl to, kad jinai ir neatgrasė, o tai vietai pokyčiai labai reikalingi ir sveikinti.

Comment

Jei ne tos siaubingos pseudo-senovinės tvoros tarp namų viduje (jų šioje vizualizacijoje nesimato), gal tas post-modernizmas ir ne toks jau blogas variantas bus. Nėr čia ko anksčiau laiko per daug aikčioti, manau

Comment

Užupio krantinės jau pasidarė saitą:

http://uzupiokrantines.lt/butai/?gcl...FUWWtAodYjIA3Q

Comment

Working...
                                        X