Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

  Keista, bet pats Fuksas siūlė negriauti sporto rūmų

  Keletas vizijų (ačiū Edd).  Pristatymas savivaldybėje: Fuksas, Zuokas, Avulis
  Šiandien Vilniuje vienas žymiausių dabartinių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas pristatė Vilniaus miesto plėtros koncepciją, dabartinio „Žalgirio“ stadiono ir Vilniaus koncertų ir sporto rūmų vietoje.
  „Mes siūlome Vilniuje šalia Neries upės suformuoti erdvę su trimis skirtingais traukos centrais – kultūriniu, kurio pagrindas būtų kongresų ir parodų rūmai, pramogų, kurio pagrindas būtų stadionas, ir komerciniu, apimančiu parduotuves bei biuro patalpas“,– pristatydamas parengtą projektą sakė žymus lietuvių kilmės architektas. Pasak Massimiliano Fukso, daugiafunkcinis erdvių pobūdis užtikrintų miesto atsinaujinimą, ekonominį augimą ir unikalios miesto erdvės sukūrimą.
  „Vilnius siekia tapti moderniausiu Rytų ir Vidurio Europos miestu. Šiandien pristatyta architektūrinė idėja, kaip atgaivinti „Žalgirio“ stadiono ir aplinkinės erdvės sutvarkymą, dar kartą įrodo, jog mūsų tikslas yra realus ir įgyvendinamas, ypač jei mums padeda tokie pasaulinio garso specialistai kaip Massimiliano Fuksas“,- sakė Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. Jis pabrėžė, jog šiame projektiniame siūlyme miestui itin svarbu, jog čia numatomas daugiafunkcinis kultūros centras, kuris tarnaus visuomeninėms reikmėms. Tikimasi, kad projektas bus įgyvendintas iki 2009 m., Vilniui tampant Europos kultūros sostine.

  Daugiau informacijos apie projektą:
  Projektas sujungia Senamiesčio centrą su šiaurine per miestą tekančios upės dalimi. Einant pėsčiųjų taku, pietuose pasiekiamas 20 tūkst. kv.m. dydžio Konferencijų ir kongresų centras, 400 vietų penkių žvaigždučių viešbutis ir centrinė pusiau uždengta administracinės, komercinės paskirties ir įstaigų erdvė. Po elegantišku kriauklės formos Konferencijų centro rūmų pastato stogu esantis daugiafunkcinės paskirties vestibiulis, konferencijų salės ir pagrindinė konferencijų salė sukuria idealią vietą tarptautiniams susitikimams.

  Stadionas, kuris projektuojamas kaip miesto arena, kurioje gali vyksti įvairios paskirties renginiai, yra už Centrinės aikštės, kur į rytus nuo sporto komplekso suprojektuoti gyvenamieji namai. Su sportu susijusios erdvės suformuotos aplink stadioną. Unikalus nukeliamas stogas, uždengiantis visą stadioną ir nusitęsiantis į likusią komplekso dalį, suteikia projektui unikalaus šiuolaikiškumo ir tarptautinės atmosferos įspūdį.
  Šiaurinę sklypo dalį užpildo prestižinis daugiaaukštis biurų pastatas ir trijų žvaigždučių viešbutis, tuo pačiu sukuriant nepagrindinį įėjimą į kompleksą. Aukštos kokybės gyvenamųjų namų projektas strategiškai priderintas prie rytinės sklypo dalies su privačiu privažiavimu. Projektuojant daugiaaukščius namus, galvota apie galimybę apžvelgti senamiestį ir miesto centrą bei padidinti aplink namus esančios žaliosios zonos plotą.
  Numatyta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Aptarnaujantis transportas atvyksta iš Olimpiečių gatvės, o prekių pristatymas ir aptarnavimo darbai atliekami požeminėje zonoje.

  Bendra koncepcija kyla iš Centrinės aikštės, kuri suvokiama kaip komplekso ir miesto susijungimo vieta. Pirmieji pagrindinių pastatų aukštai skirti mažmeninės prekybos parduotuvėms. Kiekvienas sklypo kampelis alsuoja „apsipirkimo patirtimi“ ir sukuria tą dinamišką atmosferą, kurios dalimi taps ir komplekso bendruomenė. Tuo pačiu būdu, kaip kad parduotuvės užpildo tuštumas, fragmentiškas stogas sujungia du pagrindinius projekto polius. Stogas susijungia su pirmuoju aukštu centriniame aikštės taške, į savo struktūrą įjungdamas restorano kiemą ir atskirdamas jį nuo atviros erdvės.
  Kongresų centras ir penkių žvaigždučių viešbutis, iš vienos pusės esantis į upės pusę, o iš kitos – į viduramžių pilį, yra kaip miesto orientyras, pabrėžiantis Vilniaus Baltijos centro svarbą.

  Apie projektą: Vilniaus koncertų ir sporto rūmų ir „Žalgirio“ stadiono rekonstrukcijos koncepcijos projektą rengė vienas žymiausių dabartinių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas. Projekto finansinis partneris UAB „Ūkio banko investicinė grupė“, projekto plėtotojas UAB „Hanner“.

  www.vilnius.lt

 • R.D.
  replied
  Vilniaus kongresų centro operatoriaus konkursas – spalį
  https://www.15min.lt/verslas/naujien...li-973-1197148

  Vilniaus kongresų centro, kuriamo vietoje nebenaudojamų Vilniaus koncertų ir sporto rūmų, operatoriaus konkursą Turto bankas ketina skelbti spalį. Pasak banko atstovo spaudai Tomo Bagdono, konkursą atidėti nuspręsta, nes spalį įsigalios Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo pataisos, leidžiančios išnuomoti kompleksą ilgiau nei dešimčiai metų.

  Komentuoti:


 • tomcat
  replied
  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

  Na tai yra labai genialios idėjos, kaip parduoti nereikalingą koridoriaus plotą, o gi prilipdyti prie buto ir žmogaus butas jau ne kokie 66 kv, o visi 72 kv.
  Aha kurgi ne, ten visi 14 kv. niekam tikusio ploto prie bendro buto ploto:
  Kambariai 3
  Plotas 70.46 m2
  Balkonas 6.50 m2

  Holas 14.16 m2
  Vonia / VC 4.71 m2
  Virtuvė 5.17 m2
  Svetainė 23.93 m2
  Kambarys 12.70 m2
  Kambarys 9.80 m2

  Tai realiai permokama už holą apie 25000eur
  Paskutinis taisė tomcat; 2019.08.26, 21:34.

  Komentuoti:


 • Ciurlionis
  replied
  Parašė tomcat Rodyti pranešimą

  Ne vien Kaustos išplanavimai tokie, toli žygiuot nereikia, pažiūrim Kernavės Aveniu. Tie patys nesąmoningi išplanavimai, arba K17 irgi dar vienas variantas, kur koridorius sudaro pusę buto. Va pavyzdys:


  Kaip jiems tokios idėjos šauna, nelabai jau suprantu.
  Na tai yra labai genialios idėjos, kaip parduoti nereikalingą koridoriaus plotą, o gi prilipdyti prie buto ir žmogaus butas jau ne kokie 66 kv, o visi 72 kv.

  Komentuoti:


 • tomcat
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

  Šiuo konkrečiai atveju Kaustos buto išplanavimas tragiškas, kažkoks siauras tamsus koridorius, virtuvė apskritai šviesos niekada nematys, plius kaip ir sakėte, žmonėms tas perimetrinis užstatymas ir vaizdas tik į kaimynų langus nelabai patinka, tad CR šachmatinis namų išmėtymas duoda butams daugiau šviesos ir mažiau niūrius vaizdus pro langą.
  Ne vien Kaustos išplanavimai tokie, toli žygiuot nereikia, pažiūrim Kernavės Aveniu. Tie patys nesąmoningi išplanavimai, arba K17 irgi dar vienas variantas, kur koridorius sudaro pusę buto. Va pavyzdys:


  Kaip jiems tokios idėjos šauna, nelabai jau suprantu.
  Attached Files

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
  Kaustos daugiabutis vizualiai atrodo daug geriau - faktas. Bet konkreciai to buto sau neimciau, nes kiemas U formos, langai i vidu, 200 seimu lakstys, bus neprastas surmulys, balkonas iremtas i balkona, vaizdo visiskai jokio, o komercine patalpa man kaip gyventojui menkas pliusas. .
  Šiuo konkrečiai atveju Kaustos buto išplanavimas tragiškas, kažkoks siauras tamsus koridorius, virtuvė apskritai šviesos niekada nematys, plius kaip ir sakėte, žmonėms tas perimetrinis užstatymas ir vaizdas tik į kaimynų langus nelabai patinka, tad CR šachmatinis namų išmėtymas duoda butams daugiau šviesos ir mažiau niūrius vaizdus pro langą.  Paskutinis taisė Lettered; 2019.08.26, 13:36.

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą


  Tiesiog yra statytojų, kurie kažkiek pagalvoja apie miestą, ateitį ir pažaboja laukinį godumą. Ir yra tokių, kurie miestui rodo didelį riebų vidurinį pirštą ir kaip jau pats tamsta dažnai pabrėžia, vadovauja išskirtinai ekonomine logika.
  P.S. negalvokite, kad čia specialiai užsisėdau tik ant Hanner - tereikia prisiminti tokius projektus kaip Kauno-Algirdo kvartalas ir pan.
  Na zmones kurie sumoka 100k ir daugiau pasidomi ir Kvieciu gatves istorijom ir panasiai ir pasidaro isvadas, teisingai saket - tai gyvenimo pirkinys, kaip ir. Kaustos daugiabutis vizualiai atrodo daug geriau - faktas. Bet konkreciai to buto sau neimciau, nes kiemas U formos, langai i vidu, 200 seimu lakstys, bus neprastas surmulys, balkonas iremtas i balkona, vaizdo visiskai jokio, o komercine patalpa man kaip gyventojui menkas pliusas. Nors kaip miestui - kitas reikalas. Paradoksas ir tas, kad Hanner butus(brangesnius?) sluoja gerokai sparciau nei Raitininkus. Bet asmeniskai sau neimciau nei to nei ano. Kiekvienas zmogus yra atskiras individas ir turi savo poreikius, taip kad ten baltas tinkas su klinkeriu ar juodas klinkeris kazkam keliauja i 7-ta plana. Jei kokybiskas tinkas, tai gali turet ir 10m garantija, kad isliks baltas, o kazkam balta spalva - magiska spalva So well.
  Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.08.26, 13:03.

  Komentuoti:


 • Saliamonas
  replied
  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

  Sakyciau kiek kitaip. Ne kiek as reklamuoju hanner, nes devynios marios man iki ju pinigu ar reklamos, kiek tu prunkstauji del tu baltu dezuciu. Pasimoke ant Pilies apartamentu, du metai pedalas ant stabdzio. Truktelejo paprastesni CR projekta, eina kaip sviestas. O tau suprantu, kad sirdi skauda, juk viskas po langais. Taigi saliskumu kvepia ne nuo manes, o nuo taves. Ir kitas momentas, jei taip pradejai kalbet apie faktus. Kurie pastarieji Hanner projektai ar UAB'ai buvo uzlenkti uzbaigus (kad isvengt garantijos) ir kurie yra 15 procentu Hanner brangesni nei "nezinomu konkurentu". Sito neisgirdau.
  Dėl užlenktų UAB skaitykite atidžiau - ankstesniame kažkurio forumiečio poste yra paminėtas pavyzdys su Kviečių g. daugiabučiu, kur visi gyventojai padavė vystytoją į teismą.
  Dėl kainų, prašom:

  https://www.yit.lt/bustas/nauji-buta...as/1-bbuuoh#df

  Kaustos Raitininkų sodas: 51 kv m 115 tukst
  CR 48 kv m. butas 3 etape - 123 tukst (jie kainų nerodo, bet kažkada specialiai užklausiau norėdamas palyginti).
  Abu butai panašiame aukšte (3-4 aukštas). YIT buto langų orientacija - pietvakariai. CR - rytai.
  O svarbiausia architektūra - vienur klinkerio fasadas, stilistinės detalės, komercija pirmame aukšte, perimetrinis užstatymas, t.y. normali vakarietiška moderni (nors gal ir neprabangi) architektūra, Kitur baltai dažytas putplastis - architektūra a la back to USSR.

  Tiesiog yra statytojų, kurie kažkiek pagalvoja apie miestą, ateitį ir pažaboja laukinį godumą. Ir yra tokių, kurie miestui rodo didelį riebų vidurinį pirštą ir kaip jau pats tamsta dažnai pabrėžia, vadovauja išskirtinai ekonomine logika.

  P.S. negalvokite, kad čia specialiai užsisėdau tik ant Hanner - tereikia prisiminti tokius projektus kaip Kauno-Algirdo kvartalas ir pan.
  Paskutinis taisė Saliamonas; 2019.08.26, 11:22.

  Komentuoti:


 • Eddy
  replied
  Parašė dumpling Rodyti pranešimą

  Oho, cia tai nekvepia kokybe. Kazin rinktines urban nebuvo tokiu problemu?
  Pagrindinis gyventojų nusiskundimas:

  https://www.delfi.lt/bustas/nt-rinka....d?id=81819219

  Pasak vilniečio, vystytojas „Merko būstas“ pažadėjęs oazę miesto centre, visiems apkartino gyvenimą naujajame komplekse. Pirkėjams sakė, kad komercinėse komplekso patalpose pirmuosiuose aukštuose įsikurs gyventojams reikalingos paslaugos, o čia netikėtai atsirado azartinių lošimų salonas.

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

  Hanner stato šūdą ir taupo visur, kur tik įmanoma. Pažiūrėkite, kaip pvz. atrodo aplinka jų pačio prestižiškiausio projekto Pilies apartamentai, kai kuriuose projektuose miesto galuose geriau sutvaro. Kokia architektūra to pačio projekto CR? Vėl pilaitės geresnių projektų lygio net nesiekia. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad net smulkūs be patirties vystytojai mieliau taiso broką nei Hanner. Taip, kad čia be reikalo užsipuldinėjate tuos, kurie kalba apie problemas Hanner namuose.
  [/IMG2]
  Ant pirmijo CR etapo, kaip ir ant b23 as ir pats esu uzlojes. 2-as ir 3-ias etapas kiek dailesni. Hanner turi puikia vieta ex stadiono apylinkej, daug investavo, rizikavo, gavo ir baudas, turejo teismu, taciau viska susitvarke ir jis cia padeties seimininkas. Statys pusetino lygio kokybe ir semsis pinigelius, puiki galimybe. Kazkas cia naujo? As ir nesakiau, kad ju architektura yra auksto lygio, tik teigiu, zino ka statyt, kaip statyt ir kaip juos realizuot, bene geriausiai is visu cia esanciu zaideju, bent jau pagal realizacija jie pirmi. NT tai ne koks VW GOLP, kad nepatiks kaip Vilniuje pabendravo, nuvaziuosiu i Kauna, o jei Kaune los, tai nusipirksiu Fiesta. Kartais projektai vystomi ir 10m, kaip tikriausiai bus su to paties hanner Algirdo projektu. Taigi yra tu riziku ir jas reikia atpirkti. Gerai, kad hanner turi galimybe saldyt lesas, mazesnis investuotojas butu jau nebepatraukes.

  O Pilies Apartamentams truksta tik geru zeldynu, siaip butu viskas okkkkk Gera foto parinkai


  Beje, sitas projektas labiau primena Rinktines Urban, nei Hanner
  Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.08.26, 07:39.

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
  Tai, kad niekas nelygina Hannerio su ukrainiečiais. Hanerį reikia lyginti su MG Valda, Merko ir Veikme, ar mažesniais vystytojais, kaip Realinija ar kitais, vykstančius tokius projektus, kaip Ateities Trio, Bistryčios namai ir t.t.
  Simboliska, taciau Ateities trio patapo Ateities Solo. Taip, tai architekturiskai labai geras projektas, kurio tolimesne pletra tiesiogiai priklause nuo butu likvidumo, bet jis tiesiog buvo per brangus, butus labai sunkiai pirko ir galiausiai likusia dali uzlenke, apsiltindami vietinius garaziukus. Tuo tarpu Light house, esantis salia, turejo kainos/kokybes santyki, susivalge tvarkingai, laiku, ziurint is verslo puses, pataikyta puikiai.
  Ir visumoj hanneri reiktu lygint su jo tiesioginiais konkurentais, kaip Realco, Merko. Realinija state tiek Basanaviciaus namus, kurie anot visu yra SH, tiek Sierakausko namus, kurie tikrai dailus. Atskirais atvejais taikoma i atskirus segmentus, priklausomai nuo vietos.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

  Mazas domejimasis? Ar yra info? SAkyciau, kaip tik Hanner yra tarkim pusetina imone, bet kuri savo darba padaro. Kazkaip padaro patikimiau, nei koks ukrainietis investuotojas, kuris kazka stato siuo metu Gerosios Vilties gatvej ir net niekas nezino ka. O projektu kokybe tiesiogiai priklauso nuo pajamu, Parodykit nors viena, kuris nenoretu gyvent dvigubai erdvesniame bute. Juk pilna cia buvo heroju, kurie skundesi, kad "uzdirbam neblogai" bet 80sqm buto centre nepatraukiam. Vadinasi, uzdirbame ne tiek ir daug, o vidutininskai. Dides pajamos, perkamoji galia, dides reikalavimai, geres ir architektura, zinoma, kartu su kaina.
  Hanner stato šūdą ir taupo visur, kur tik įmanoma. Pažiūrėkite, kaip pvz. atrodo aplinka jų pačio prestižiškiausio projekto Pilies apartamentai, kai kuriuose projektuose miesto galuose geriau sutvaro. Kokia architektūra to pačio projekto CR? Vėl pilaitės geresnių projektų lygio net nesiekia. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad net smulkūs be patirties vystytojai mieliau taiso broką nei Hanner. Taip, kad čia be reikalo užsipuldinėjate tuos, kurie kalba apie problemas Hanner namuose.  Paskutinis taisė Lettered; 2019.08.26, 01:01.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
  Tai, kad niekas nelygina Hannerio su ukrainiečiais. Hanerį reikia lyginti su MG Valda, Merko ir Veikme, ar mažesniais vystytojais, kaip Realinija ar kitais, vykstančius tokius projektus, kaip Ateities Trio, Bistryčios namai ir t.t.

  Faktas, kad būsto kokybei įtakos turi pajamos, bet lygiai taip pat, kaip ir labai maža nuomos rinkos dalis. Be abejo su Berlynu nesilyginsim, bet procentine išraiška nuo kitų sostinių atsilikinėjame kartais, pagal besinuomuojančių būstą asmenų skaičių.

  Ir čia įtakos tikrai turi noras įsigyti būstą, kad ir kokį, bet savo. Kas mano nuomone būtų racionalų, kartais luktelėti.
  Nuomojami būstai dažniausiai yra žymiai prastesnės kokybės ir prasčiau įrengti nei tie, kurie skirti ilgalaikiam gyvenimui. Nuomojasi būstus žmonės Londone ne dėl to, kad bijo įsipareigojimų, o dėl to, kad neišgali nusipirkti.

  Komentuoti:


 • index
  replied
  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
  Faktas, kad būsto kokybei įtakos turi pajamos, bet lygiai taip pat, kaip ir labai maža nuomos rinkos dalis. Be abejo su Berlynu nesilyginsim, bet procentine išraiška nuo kitų sostinių atsilikinėjame kartais, pagal besinuomuojančių būstą asmenų skaičių.

  Ir čia įtakos tikrai turi noras įsigyti būstą, kad ir kokį, bet savo. Kas mano nuomone būtų racionalų, kartais luktelėti.
  Reikalas toks, kad grynai finansiškai Vilniuje apsimoka butą pirkti iškart kai gali tai padaryti. Ir taip yra tik dėl labai didelių nuomos kainų (net ir dabar, smarkiai padidėjus būsto paskolų maržoms, nuoma gaunasi apie 50% didesnė nei paskolos įmoka už analogišką butą). Ir kol abiejų variantų kaina nebus bent jau panaši, tol visi butus pirks.

  O tai padaryti panašu galima tik arba pristatant dar daugiau pigesnio būsto, kurį galima būtų pirkti investicijoms ir nuomoti, berlynietiškais nuomos reguliavimais arba municipalinių nuomojamų butų statyba (ir ne socialinių, o tokių kuriuos nuomotųsi visi, net ir nemažai uždirbantys).

  Komentuoti:


 • Ciurlionis
  replied
  Tai, kad niekas nelygina Hannerio su ukrainiečiais. Hanerį reikia lyginti su MG Valda, Merko ir Veikme, ar mažesniais vystytojais, kaip Realinija ar kitais, vykstančius tokius projektus, kaip Ateities Trio, Bistryčios namai ir t.t.

  Faktas, kad būsto kokybei įtakos turi pajamos, bet lygiai taip pat, kaip ir labai maža nuomos rinkos dalis. Be abejo su Berlynu nesilyginsim, bet procentine išraiška nuo kitų sostinių atsilikinėjame kartais, pagal besinuomuojančių būstą asmenų skaičių.

  Ir čia įtakos tikrai turi noras įsigyti būstą, kad ir kokį, bet savo. Kas mano nuomone būtų racionalų, kartais luktelėti.

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
  Vis dėl to reikia pripažinti, kad baudžiauninko mentalitetas dar labai gajus.
  Kitas dalykas, per mažas domėjimasis rinka, aplinka, vieta, kas toje vietoje buvo prieš tai.
  Trečias dalykas, Lietuviui svarbu pirkti savą NT, nesvarbu, kur ir kaip svarbu savas kampas - naudodamiesi tokiu požiūriu daugelis vystytojų naudojasi.

  Jei žmonės pirktų, būstą pagal išgales, būstą kuris atitinka visus jų poreikius, būstą, kuris kuria liekamąją vertę( o ne tada, kai bankas jau suteikia paskolą) - rinka būtų visai kitokia.
  Mazas domejimasis? Ar yra info? SAkyciau, kaip tik Hanner yra tarkim pusetina imone, bet kuri savo darba padaro. Kazkaip padaro patikimiau, nei koks ukrainietis investuotojas, kuris kazka stato siuo metu Gerosios Vilties gatvej ir net niekas nezino ka. O projektu kokybe tiesiogiai priklauso nuo pajamu, Parodykit nors viena, kuris nenoretu gyvent dvigubai erdvesniame bute. Juk pilna cia buvo heroju, kurie skundesi, kad "uzdirbam neblogai" bet 80sqm buto centre nepatraukiam. Vadinasi, uzdirbame ne tiek ir daug, o vidutininskai. Dides pajamos, perkamoji galia, dides reikalavimai, geres ir architektura, zinoma, kartu su kaina.

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

  Nesvarbu, kur gyvenu, man tiesiog rūpi mano gimto miesto ateitis ir mano gyvenamoji aplinka. Ar kiekvienas turi rūpintis tik savo subine ir užmiršti viską, kas vyksta už savo namų durų? Forumas apie miesto plėtrą, plėtotojus ir projektus - kiekvienas diskuotuoja remdamasis savo turimais faktais - prieš tai pateikiau turimus faktus, prieš mane postinę žmonės irgi pateikė faktus, o tamsta tik ad hominem sapaliojimus. Gal dirbate, kurioje nors aptartoje kontoroje, todėl matydamas nepatogius bet akivaizdžius faktus taip kniaukiate?
  Sakyciau kiek kitaip. Ne kiek as reklamuoju hanner, nes devynios marios man iki ju pinigu ar reklamos, kiek tu prunkstauji del tu baltu dezuciu. Pasimoke ant Pilies apartamentu, du metai pedalas ant stabdzio. Truktelejo paprastesni CR projekta, eina kaip sviestas. O tau suprantu, kad sirdi skauda, juk viskas po langais. Taigi saliskumu kvepia ne nuo manes, o nuo taves. Ir kitas momentas, jei taip pradejai kalbet apie faktus. Kurie pastarieji Hanner projektai ar UAB'ai buvo uzlenkti uzbaigus (kad isvengt garantijos) ir kurie yra 15 procentu Hanner brangesni nei "nezinomu konkurentu". Sito neisgirdau.

  Komentuoti:


 • Ciurlionis
  replied
  Vis dėl to reikia pripažinti, kad baudžiauninko mentalitetas dar labai gajus.
  Kitas dalykas, per mažas domėjimasis rinka, aplinka, vieta, kas toje vietoje buvo prieš tai.
  Trečias dalykas, Lietuviui svarbu pirkti savą NT, nesvarbu, kur ir kaip svarbu savas kampas - naudodamiesi tokiu požiūriu daugelis vystytojų naudojasi.

  Jei žmonės pirktų, būstą pagal išgales, būstą kuris atitinka visus jų poreikius, būstą, kuris kuria liekamąją vertę( o ne tada, kai bankas jau suteikia paskolą) - rinka būtų visai kitokia.

  Komentuoti:


 • Saliamonas
  replied
  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

  Labai neprotinga ir netikslu lygint ir teigt, kad Hanner kainos 10-15 proc didesnes, nei tokiu paciu, tik kazkokiu "nezinomu". Matau tamsta lieja jau penkta menesi ta pacia tema, butu neprosal nueit pas Doveika ir pasakyt - mane apsedo velnias.. t.y. Avulis Juk net negyveni tam projekte, o kniauki kaip butum apipiltas
  Nesvarbu, kur gyvenu, man tiesiog rūpi mano gimto miesto ateitis ir mano gyvenamoji aplinka. Ar kiekvienas turi rūpintis tik savo subine ir užmiršti viską, kas vyksta už savo namų durų? Forumas apie miesto plėtrą, plėtotojus ir projektus - kiekvienas diskuotuoja remdamasis savo turimais faktais - prieš tai pateikiau turimus faktus, prieš mane postinę žmonės irgi pateikė faktus, o tamsta tik ad hominem sapaliojimus. Gal dirbate, kurioje nors aptartoje kontoroje, todėl matydamas nepatogius bet akivaizdžius faktus taip kniaukiate?

  Komentuoti:


 • Milwaukee
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
  Aišku einame į offtopicą, bet man visada buvo keistas ir įdomus fenomenas su NT pirkimo kultūra mūsuose: paskui konkretų NT plėtotoją dešimtmečiais eina šleifas skandalų, neaiškių pusiau kriminalinių sandorių, bylinėjimųsi su gyventojais dėl broko, ir t.t. Vystytojas kiekvienam atskiram projektui steigia fiktyvią dukterinę "įmonę", kuri pasibaigus statyboms "bankrutuoja" ir formaliai kaip ir nelieka atsakingo už broką - ir tai yra atkalta strategija. Tačiau lietuviai vis vien iššluoja šio vystytojo butus, nors realiai jų kaina visada kokiais 10-15 proc didesnė už mažesnių ir ne taip "pagarsėjusių" vystytojų produktą. Nes gi žinomas vystytojas, seniai rinkoje, vadinasi, patikimas
  Kame čia reikalas? Juk NT svarbiausias pirkinys gyvenime. Tiesiog žemas pirkėjų sąmoningumas? Baudžiauninko mentalitetas?
  Labai neprotinga ir netikslu lygint ir teigt, kad Hanner kainos 10-15 proc didesnes, nei tokiu paciu, tik kazkokiu "nezinomu". Matau tamsta lieja jau penkta menesi ta pacia tema, butu neprosal nueit pas Doveika ir pasakyt - mane apsedo velnias.. t.y. Avulis Juk net negyveni tam projekte, o kniauki kaip butum apipiltas

  Komentuoti:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Working...
X