Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

  Keista, bet pats Fuksas siūlė negriauti sporto rūmų

  Keletas vizijų (ačiū Edd).  Pristatymas savivaldybėje: Fuksas, Zuokas, Avulis
  Šiandien Vilniuje vienas žymiausių dabartinių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas pristatė Vilniaus miesto plėtros koncepciją, dabartinio „Žalgirio“ stadiono ir Vilniaus koncertų ir sporto rūmų vietoje.
  „Mes siūlome Vilniuje šalia Neries upės suformuoti erdvę su trimis skirtingais traukos centrais – kultūriniu, kurio pagrindas būtų kongresų ir parodų rūmai, pramogų, kurio pagrindas būtų stadionas, ir komerciniu, apimančiu parduotuves bei biuro patalpas“,– pristatydamas parengtą projektą sakė žymus lietuvių kilmės architektas. Pasak Massimiliano Fukso, daugiafunkcinis erdvių pobūdis užtikrintų miesto atsinaujinimą, ekonominį augimą ir unikalios miesto erdvės sukūrimą.
  „Vilnius siekia tapti moderniausiu Rytų ir Vidurio Europos miestu. Šiandien pristatyta architektūrinė idėja, kaip atgaivinti „Žalgirio“ stadiono ir aplinkinės erdvės sutvarkymą, dar kartą įrodo, jog mūsų tikslas yra realus ir įgyvendinamas, ypač jei mums padeda tokie pasaulinio garso specialistai kaip Massimiliano Fuksas“,- sakė Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. Jis pabrėžė, jog šiame projektiniame siūlyme miestui itin svarbu, jog čia numatomas daugiafunkcinis kultūros centras, kuris tarnaus visuomeninėms reikmėms. Tikimasi, kad projektas bus įgyvendintas iki 2009 m., Vilniui tampant Europos kultūros sostine.

  Daugiau informacijos apie projektą:
  Projektas sujungia Senamiesčio centrą su šiaurine per miestą tekančios upės dalimi. Einant pėsčiųjų taku, pietuose pasiekiamas 20 tūkst. kv.m. dydžio Konferencijų ir kongresų centras, 400 vietų penkių žvaigždučių viešbutis ir centrinė pusiau uždengta administracinės, komercinės paskirties ir įstaigų erdvė. Po elegantišku kriauklės formos Konferencijų centro rūmų pastato stogu esantis daugiafunkcinės paskirties vestibiulis, konferencijų salės ir pagrindinė konferencijų salė sukuria idealią vietą tarptautiniams susitikimams.

  Stadionas, kuris projektuojamas kaip miesto arena, kurioje gali vyksti įvairios paskirties renginiai, yra už Centrinės aikštės, kur į rytus nuo sporto komplekso suprojektuoti gyvenamieji namai. Su sportu susijusios erdvės suformuotos aplink stadioną. Unikalus nukeliamas stogas, uždengiantis visą stadioną ir nusitęsiantis į likusią komplekso dalį, suteikia projektui unikalaus šiuolaikiškumo ir tarptautinės atmosferos įspūdį.
  Šiaurinę sklypo dalį užpildo prestižinis daugiaaukštis biurų pastatas ir trijų žvaigždučių viešbutis, tuo pačiu sukuriant nepagrindinį įėjimą į kompleksą. Aukštos kokybės gyvenamųjų namų projektas strategiškai priderintas prie rytinės sklypo dalies su privačiu privažiavimu. Projektuojant daugiaaukščius namus, galvota apie galimybę apžvelgti senamiestį ir miesto centrą bei padidinti aplink namus esančios žaliosios zonos plotą.
  Numatyta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Aptarnaujantis transportas atvyksta iš Olimpiečių gatvės, o prekių pristatymas ir aptarnavimo darbai atliekami požeminėje zonoje.

  Bendra koncepcija kyla iš Centrinės aikštės, kuri suvokiama kaip komplekso ir miesto susijungimo vieta. Pirmieji pagrindinių pastatų aukštai skirti mažmeninės prekybos parduotuvėms. Kiekvienas sklypo kampelis alsuoja „apsipirkimo patirtimi“ ir sukuria tą dinamišką atmosferą, kurios dalimi taps ir komplekso bendruomenė. Tuo pačiu būdu, kaip kad parduotuvės užpildo tuštumas, fragmentiškas stogas sujungia du pagrindinius projekto polius. Stogas susijungia su pirmuoju aukštu centriniame aikštės taške, į savo struktūrą įjungdamas restorano kiemą ir atskirdamas jį nuo atviros erdvės.
  Kongresų centras ir penkių žvaigždučių viešbutis, iš vienos pusės esantis į upės pusę, o iš kitos – į viduramžių pilį, yra kaip miesto orientyras, pabrėžiantis Vilniaus Baltijos centro svarbą.

  Apie projektą: Vilniaus koncertų ir sporto rūmų ir „Žalgirio“ stadiono rekonstrukcijos koncepcijos projektą rengė vienas žymiausių dabartinių pasaulio architektų Massimiliano Fuksas. Projekto finansinis partneris UAB „Ūkio banko investicinė grupė“, projekto plėtotojas UAB „Hanner“.

  www.vilnius.lt

 • Davidas
  replied
  Saliamonas
  As nenuvertinu Senamiescio ir Uzupio kaip kulturinio paveldo ir Vilniuas vizitines korteles. Tai yra Vilniaus veidas, muzejus, istorija ir vadinkit kaip norit. Bet as manau, kad gyvenimas Senamiestyje ir Uzupyje yra pervertintas, tai yra marketinginis triukas (su dziazu, kava ir pokalbiais mieloje kavinukeje). Dar karta pakartosiu, realybe yra kitokia, mieloje cofeino kavinukeje jus gaunat ne emocini artuma, o kavos gerima ir brandinta maisto gamini is miltu ir cukraus. Ir taip bevik su viskuo. Normalios parduotuves ir restoranai ismetyti po visa Vilniu ir tikrai salia Zalgirio stadijono yra ir Boef ir SteakHouse ir Brussels Mussels (rekomenduoju) ir Fire Place. Minsko Iki geriausios darzoves ir normali zuvis. Jus gyvenate geroje vietoje

  B.S.
  Socialine kaina?)) Ne, as nenoriu jos moketi, kai sumoku materialine. As gimes labai toli nuo Vilniuas ir puikiau zinau, kad mano sventa ramybe yra vienas svarbiausiu dalyku man. Bet ne apie tai. As nesusireksminu ir nemanau, kad pakeisiu Avulio architekturos skonio, vizijos ar sazines. Todel as nauduojus tuom kas yra, ir niekados nesutiksiu, kad Raitiniku, Sporto, Olimpieciu kvartalas yra sudas, o vat jau naujai pastatytas Uzupis su 'kefyro pack style' architektura ir 1,2 m. tarpais tarp namu yra tiesioginis transferis i mistini 'vakaru' lygi.

  Komentuoti:


 • B.S.
  replied
  Davidas
  Tamsta čia apie ką? Norite gyventi beveik Senamiestyje, bet nemokėti už tai jokios kainos? Ne tik finansinės, bet ir socialinės. Viršūnėlės man, šaknelės visiems kitiems? Su tokiu požiūriu spėčiau kad jūs ne Vilniuje gimęs. Esat architektūros forume, bet jūsų požiūris yra liūdinantis. Svarbiausia jūsų šventa ramybė, nors aplinkui gali būti prikepta jokios išliekamosios vertės neturinčių komiblokų. Dauguma čia nori gražaus, mobilaus, modernaus, ir patogaus miesto visiems.
  Paskutinis taisė B.S.; 2020.01.23, 02:07.

  Komentuoti:


 • Saliamonas
  replied
  Parašė Davidas Rodyti pranešimą

  Jus esate gyvene 'gyvame' uzupio ar Senamiescio bloke su kavinukem, pavalgymo vietom ir t.t.? As esu. Tokio malonumo man daugiau nereikia: kvapai, vyno pagersios inteligencijos disputai vasara, pastovus skundu rasymai del naauju kondiku, oro cirkliavimo sistemu. Tas senamiestis ir uzupis atrodo afigienai, kai atvarai is provincijos, janyste praleidai Pilaiteje ir dabar savyje atradai vakaru europieti ir po keliu komandirofkiu Kopenhagoje supratai kad pro atvira langa nori uzuosti lengva kavos aromata ir girdeti dziazo akordus. Realybe kitokia. Kvapai ir garsai irgi. Mazos parduotuveles alia Ikiukas yra konservu sandeliai, o ne parduotuves. Kraftinis stufas yra paruostas turistams, o ne vietiniam vartojimui. Jeigu tame rajone turite normalu buta, jusu gyvenimo kokybe yra pakankamai auksta, vaizdas, logistika, nera turistu bukomis akimis, vasara yra infrastruktura aktyviciams lauke.
  Tiesą sakant, esu gyvenęs, maždaug 2,5 metų Vilniuje gyvenau nuo gimimo (Naujamiestyje, ne Pilaitėje), neskaitant kelių metų užsienyje (ne Kopenhagoje ), bet Senamiestis ir Užupis visada atrodė jaukiausios, humaniškiausios, vertingiausios Vilniaus miesto vietos, nuo vaikystės čia mėgau eiti tiesiog pasivaikščioti. Tik dėl šių rajonų Vilnių galima atpažinti kaip Europos civilizacijos dalį ir atskirti jį nuo kokio Voronežo ar kito posovietinio miesto, kuriuose netrūksta "ramių" dėžutiškių tipo rajonų, su plačiais prospektais ir kur niekas netrukdo čiabuvių ramybės su savo kavinėmis.

  Tiesą sakant, visai norėčiau pro atvirą langą rytais užuosti kavos kvapą, nusileidęs į gatvę susitikti su draugais bare/kavinėje, pritrūkus pieno nueiti į ant kampo esančią parduotuvėlę, o ne sėsti į mašiną ir važiuoti iki artimiausio XXL-mega prekybos centro. Manau tai būtini miesto, ar bent jau centrinės miesto dalies atributai. "Ramybės be kavinių ir turistų" mėgėjams galima rekomenduoti Pilaitę, Viršuliškes ir likusius 90% Vilniaus rajonų, bet nestatyti naujos Pilaitės 800m. nuo istorinės miesto širdies.

  Komentuoti:


 • Davidas
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
  Buvusio Žalgirio stadiono ir aplinkinis rajonas iš tikrųjų atrodo nykiai tik ne todėl, kad ten per daug miesto, o todėl kad per mažai. 2000-2009 m. daugiausia YIT Kausta ten statė savo daugiabučius, kur buvo padarytos pirmosios grubios klaidos, smarkiai pagadinusios šiaip jau milžinišką potencialą turinčią vietą. Vietoje perimetrinio užstatymo su kavinukėmis/parduotuvėlėmis pirmame aukšte buvo pradėtos statyti naujosios Viršuliškės, viskas bukai užstatoma belenkaip išmėtytomis gyvenamosiomis dėžėmis (reikia paminėti kelias kilnias išimtis pvz. Sporto g. pabaigoje, kur keliuose namuose buvo bandoma formuoti perimetrinį užstatymą su komercija pirmame aukšte). Ypač žiauru ir gaila, kad nebuvo išnaudota Neries krantinė palei Olimpiečių g. - ten galėjo būti kavinių, restoranų su vaizdu į Kalnų parką ir Nerį eilė, virtų gyvenimas, būtų tarsi natūralus senamiesčio pramogų ir susibūrimų pratęsimas, leidžiantis miesto gyventojams geriausiai išnaudoti ir mėgautis Neries krantines ir aplinkine gamta. Dabar gi turime tuos pačius bukus negyvus daugiabučius, na, ir kelias kirpyklas/grožio salonus naujuose Avulio "Pilies apartamentuose". Kadangi pats gyvenu šiame rajone, galiu pasakyti, kad netgi pvz. norint nueiti į kavinę pavalgyti savaitgalį tenka eiti iki senamiesčio arba iki Minsko iki, nes šiame kvartale paprasčiausiai nėra kavinių/restoranų (artimiausias ir vienintelis restoranas berods super-posh "Boef", jau prie pat Mindaugo tilto). Tas pats su apsipirkimu - rajone nėra paprasčiausios parduotuvėlės a la Ikiukas, kur būtų galima nusipirkti būtiniausių prekių, todėl tenka eiti iki Žaliojo tilto arba to paties Minsko iki. Apie mokyklas, valstybinius darželius, manau, net neverta kalbėti. Ar tai galima pavadinti normalia miesto erdve, normalia urbanistine plėtra ir planavimu? Todėl man juokinga, kai kai kurie forumo veikėjai svaigsta apie "naujas urbanistines erdves", "Naująjį miesto centrą" ir t.t. Kai palyginu šį po 2000-ųjų pastatytą rajoną su gyvybe šurmuliuojančiu Užupiu ar Naujamiesčio pradžia, darosi liūdna dėl mūsų urbanistikos ir planavimo nebuvimo.

  Žalgirio stadiono teritorijos vystymas, panašu, bus ne bandymas koreguoti, o greičiau paskutinis taškas šitoje liūdnoje korupcijos, godumo ir debiliškos nekompetencijos istorijoje. Kol kas toje teritorijoje prištampuota 10 vienodų primityviausių daugiabučių su betoniniu parkingu pirmame aukšte, viešbutis ir ofisų pastatas. Likusioje erdvėje, kaip suprantu, iš esmės bus ir toliau kepatimi biurai, todėl ir promenda - nors pati savaime ir geras bandymas - ateityje bus mirusi, tuščia vieta bent jau po 17h ir savaitgaliais.

  Jus esate gyvene 'gyvame' uzupio ar Senamiescio bloke su kavinukem, pavalgymo vietom ir t.t.? As esu. Tokio malonumo man daugiau nereikia: kvapai, vyno pagersios inteligencijos disputai vasara, pastovus skundu rasymai del naauju kondiku, oro cirkliavimo sistemu. Tas senamiestis ir uzupis atrodo afigienai, kai atvarai is provincijos, janyste praleidai Pilaiteje ir dabar savyje atradai vakaru europieti ir po keliu komandirofkiu Kopenhagoje supratai kad pro atvira langa nori uzuosti lengva kavos aromata ir girdeti dziazo akordus. Realybe kitokia. Kvapai ir garsai irgi. Mazos parduotuveles alia Ikiukas yra konservu sandeliai, o ne parduotuves. Kraftinis stufas yra paruostas turistams, o ne vietiniam vartojimui. Jeigu tame rajone turite normalu buta, jusu gyvenimo kokybe yra pakankamai auksta, vaizdas, logistika, nera turistu bukomis akimis, vasara yra infrastruktura aktyviciams lauke.

  Komentuoti:


 • Creatium
  replied
  Kad kvartalas daromas be normalesnės struktūros - tikrai taip. Pačių verslo centrų išdėstymas su keliais aiškiais įėjimais į teritoriją man visai patinka. Bet tie daugiabučiai visiškai ne į temą. Tikrai norėjosi, kad daugiabučiai būtų užkelti ant komercinių pastatų, o pati teritorija pratęsta vietoje tų daugiabučių. Arba miksas: daugiabutis - verslo centras - daugiabutis - verslo centras. Reikia tikėtis, kad bent architektūra nebus nuvilianti. Nors vieno pastato sprendimas po konkurso nėra džiuginantis (gal dar kas pasikeis, dar net PP nebuvo).

  Komentuoti:


 • index
  replied
  Komercija pirmame ofisų aukšte (o ploto ten bus gana daug, kas šiaip gerai) kažkiek išspręs komercijos trūkumo problemą. Aišku potencialiai puikūs vaizdai į Nerį ir Senamiestį (vieni puikiausių mieste su Valdovų rūmų ir katedros vaizdu) liko neišnaudoti.

  Komentuoti:


 • Saliamonas
  replied
  Buvusio Žalgirio stadiono ir aplinkinis rajonas iš tikrųjų atrodo nykiai tik ne todėl, kad ten per daug miesto, o todėl kad per mažai. 2000-2009 m. daugiausia YIT Kausta ten statė savo daugiabučius, kur buvo padarytos pirmosios grubios klaidos, smarkiai pagadinusios šiaip jau milžinišką potencialą turinčią vietą. Vietoje perimetrinio užstatymo su kavinukėmis/parduotuvėlėmis pirmame aukšte buvo pradėtos statyti naujosios Viršuliškės, viskas bukai užstatoma belenkaip išmėtytomis gyvenamosiomis dėžėmis (reikia paminėti kelias kilnias išimtis pvz. Sporto g. pabaigoje, kur keliuose namuose buvo bandoma formuoti perimetrinį užstatymą su komercija pirmame aukšte). Ypač žiauru ir gaila, kad nebuvo išnaudota Neries krantinė palei Olimpiečių g. - ten galėjo būti kavinių, restoranų su vaizdu į Kalnų parką ir Nerį eilė, virtų gyvenimas, būtų tarsi natūralus senamiesčio pramogų ir susibūrimų pratęsimas, leidžiantis miesto gyventojams geriausiai išnaudoti ir mėgautis Neries krantines ir aplinkine gamta. Dabar gi turime tuos pačius bukus negyvus daugiabučius, na, ir kelias kirpyklas/grožio salonus naujuose Avulio "Pilies apartamentuose". Kadangi pats gyvenu šiame rajone, galiu pasakyti, kad netgi pvz. norint nueiti į kavinę pavalgyti savaitgalį tenka eiti iki senamiesčio arba iki Minsko iki, nes šiame kvartale paprasčiausiai nėra kavinių/restoranų (artimiausias ir vienintelis restoranas berods super-posh "Boef", jau prie pat Mindaugo tilto). Tas pats su apsipirkimu - rajone nėra paprasčiausios parduotuvėlės a la Ikiukas, kur būtų galima nusipirkti būtiniausių prekių, todėl tenka eiti iki Žaliojo tilto arba to paties Minsko iki. Apie mokyklas, valstybinius darželius, manau, net neverta kalbėti. Ar tai galima pavadinti normalia miesto erdve, normalia urbanistine plėtra ir planavimu? Todėl man juokinga, kai kai kurie forumo veikėjai svaigsta apie "naujas urbanistines erdves", "Naująjį miesto centrą" ir t.t. Kai palyginu šį po 2000-ųjų pastatytą rajoną su gyvybe šurmuliuojančiu Užupiu ar Naujamiesčio pradžia, darosi liūdna dėl mūsų urbanistikos ir planavimo nebuvimo.

  Žalgirio stadiono teritorijos vystymas, panašu, bus ne bandymas koreguoti, o greičiau paskutinis taškas šitoje liūdnoje korupcijos, godumo ir debiliškos nekompetencijos istorijoje. Kol kas toje teritorijoje prištampuota 10 vienodų primityviausių daugiabučių su betoniniu parkingu pirmame aukšte, viešbutis ir ofisų pastatas. Likusioje erdvėje, kaip suprantu, iš esmės bus ir toliau kepatimi biurai, todėl ir promenda - nors pati savaime ir geras bandymas - ateityje bus mirusi, tuščia vieta bent jau po 17h ir savaitgaliais.


  Paskutinis taisė Saliamonas; 2020.01.20, 19:11.

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  Parašė googleLT Rodyti pranešimą
  Šį vaizdą praradome ilgam ir nėra aišku ar išvis jį atgausime. Kuo toliau, tuo mūsų sostinėje plikiau.
  Vaizdą atgausime gana greitai po žmonijos išnykimo. Žolė plyšiuose sužels per 3-5 metus. Medžiai užaugs per 20-30 metų. Ilgainiui teritorija pavirs mišriu ar net lapuočiu mišku su gelžbetonio liekanomis, geriau nei prieš 2000 metų

  Komentuoti:


 • B.S.
  replied
  googleLT Jei ir "stulbino" kažką tavo taip vadinama "skraistė", tai tikrai ne iš gerosios pusės(tavo nuotraukoje nei vieno žmogaus vidury miesto). Trūksta dar žibalinių lempų, žvyrkelių vidury miesto, meškų, ir tapsime labiausiai stulbinančiu "miestu" pasaulyje.
  Paskutinis taisė B.S.; 2020.01.20, 09:45.

  Komentuoti:


 • googleLT
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
  Turbūt viena geriausiai realizuotų viešųjų erdvių tarp visų Vilniaus įgyvendintų privačių projektų, kai pilnai bus baigta aikštė, vaizdas bus dar geresnis.
  Atrodo nykiai ir nejaukiai, gerai kad bent nauji medžiai kiek rimtesni už daug kur sodinamas beviltiškas šluotas. Bet ankščiau vien palei stadiono tvorą buvo žymiai daugiau žalios erdvės tiek brandiems medžiams, tiek žolei, o dabar, būkime biedni, bet teisingi, tiesiog ankšta, nemaloniais pastatais užspausta ir nuobodi plytelių bei betono plynė. Nepalikta erdvės bent kiek mažiau dirbtinei gamtai.

  Gaila, bet jau matosi, jog visa konversija yra būsima betono, stiklo ir pastatų dykynė palyginus su senąja nerealia, nuostabia bei gražia Vilniaus augmenija, jo jaukia ir vešlia žaliąja skraiste, kur tik pažvelgsi, be vargo matoma išskirtine žavinčia gamtos apsuptimi:
  Click image for larger version Name:	Screenshot (84).png Views:	1 Size:	270,8 kB ID:	1776717
  Šį vaizdą praradome ilgam ir nėra aišku ar išvis jį atgausime. Kuo toliau, tuo mūsų sostinėje plikiau. Nemalonu, panašu, jog ne kuriame, bet palaipsniui prarandame savo vieną iš pagrindinių, iš kitų miestų išskiriančių, svečius stulbinančių identiteto savybių.
  Paskutinis taisė googleLT; 2020.01.20, 00:15.

  Komentuoti:


 • Creatium
  replied
  Ne visi. Nemaža dalis piktinasi tiesiog žalumos nykimu. Ir tai yra gera pastaba, jeigu vietoje didelio tankaus medžio pasodina tas šluotas... Čia panašiai, kaip visi laikina senas miesto centro nuotraukas, kur visur susodinti jauni medeliai. Oi, kaip fainai atrodo. Bet pasiūlai nukirst medžius ir pasodint tuos pačius jaunus medelius, tai uoj ne ne.

  Komentuoti:


 • Eidvis
  replied

  Tai kad jie tuos senus medžius saugo visai kitais pagrindais - neva tai 'gyvybė, kurios negali žudyti' ir pan. Esu tikras, kad jiems pasiūlius vietoj senų medžių tokius - jų atsakymas liktų toks pats.

  Komentuoti:


 • Creatium
  replied
  Jeigu tokius medžius miestas sodintų vietoje nupjautų senų - tai nebūtų ir to medžių gynėjų talibano.

  Komentuoti:


 • Eidvis
  replied
  Rašo 2020, bet kada jos bebūtų darytos, tie nauji medžiai lyginant su senais atrodo kaip diena ir naktis. Dar mūsų senelių laikais karvės duodavo kelis kartus mažiau pieno. Laikui bėgant žmonės išgrynino pačias geriausias veisles, taip pat ir su medžiais - jau dabar yra galimybės jų gyvenimo ciklą ryškiai prailginti, bet jeigu ūkininkai yra protingi ir žino, kad geriau turėti karvę, duodančią daugiau pieno, tai medžių talibanui vargu ar tas argumentas kažką reikštų.

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  Čia tikrai sausį darytos nuotraukos? Nemanau

  Komentuoti:


 • Eidvis
  replied
  Pažiūrėkit kokie medžiai! Neseniai pasodinti, o žaliuoja net ir sausį. Ir palyginkit juos su tomis 'neliečiamomis vertybėmis'. Kai apželdinimą vykdo profesionalai, o ne tai, kas liko iš sovietmečio, tai ir rezultatas atitinkamas. Net baisu pagalvoti kaip atrodytų ta alėja, jei ten prieš tai būtų augę seni medžiai ir medžių talibanas būtų užprotestavęs jų nukirtimą.

  Komentuoti:


 • ttttt
  replied
  Parašė Edd Rodyti pranešimą
  Atrodo kad Hanneris sioje teritorijoje suletino tempus, Avulis lyg ir skundesi kad ofisu nuoma pradeda leteti, rinka persipildo. Kazin kaip su tais sviestuvais, ar juos pakeite, ar jie toliau rudija, jei nekeite tai po keliu metu isvis baisiai atrodys.
  Jų nekeitė, nuėmė rūdis ir nudažė "kaip mokėjo". Ta teritorija yra puikiai suprojektuota, bet labai nekokybiškai realizuota. Nuotraukose atrodo gerai, o realybėje, jeigu apžiūrėti iš arčiau - brokas ant broko. Na bet ko tikėtis iš Hanner, jeigu VMS toks brokas yra completely OK? VMS ir pati daro ne ką geriau, o kai jų tokie standartai, no wonder kad privatūs vystytojai daro lygiai taip pat...

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  Atrodo kad Hanneris sioje teritorijoje suletino tempus, Avulis lyg ir skundesi kad ofisu nuoma pradeda leteti, rinka persipildo. Kazin kaip su tais sviestuvais, ar juos pakeite, ar jie toliau rudija, jei nekeite tai po keliu metu isvis baisiai atrodys.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Turbūt viena geriausiai realizuotų viešųjų erdvių tarp visų Vilniaus įgyvendintų privačių projektų, kai pilnai bus baigta aikštė, vaizdas bus dar geresnis.

  Komentuoti:

Working...
X