Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Kiti specialiai prasivaikšto, ir kur kas daugiau nei apgailėtinas 1 km, pakeliui užeina kur nors. Taigi sveika. Aš jeigu turiu laiko, tai 10 - 20 km padarau. Važiuoti dėl 1 km? Nebent daug reikia pirkti ir maišai sunkaus. Važiuoti 1 km tik kavutės pagerti tai čia kažkas nesuvokiamo sveikiems žmonėms Taigi 10 minučių kelio. Su šviesoforais ir vietos prisiparkuoti ieškojimais dar su mašina gali gautis ilgiau.
    Aš esu UŽ pasivaikščiojimą. Faktas tas, kad ten gyvens "ponai", tad smulkaus verslo nebuvimas juos skatins vairuoti. Didesnis pasirinkimas kažkur toliau nėra pasiteisinimas. Faktas, jog nuimtų bent kelis procentus eismo. O gal viską norit sukoncentruoti tik Senamiestyje? Be to, norėčiau jog žmonės vaikščiotų ne tik IŠ tos vietos, bet ir Į ten. Atitvertas miegamasis rajonas pačiame centre yra absurdas. Skamba vos ne kaip googlo pasvarstymai apie kaimą mieste.

Comment

Parašė B.S. Rodyti pranešimą
      Aš esu UŽ pasivaikščiojimą. Faktas tas, kad ten gyvens "ponai", tad smulkaus verslo nebuvimas juos skatins vairuoti. Didesnis pasirinkimas kažkur toliau nėra pasiteisinimas. Faktas, jog nuimtų bent kelis procentus eismo. O gal viską norit sukoncentruoti tik Senamiestyje? Be to, norėčiau jog žmonės vaikščiotų ne tik IŠ tos vietos, bet ir Į ten. Atitvertas miegamasis rajonas pačiame centre yra absurdas. Skamba vos ne kaip googlo pasvarstymai apie kaimą mieste.
      Nu tie "ponai" norės ramybės aplink savo namus todėl parduotuvėlės o juo labiau kavinės ar bariukai nepageidautini. Ir vabšče apsitvert tvora ir ant vidinių gatvių pastatyt šlagbaumus būtų variantas geras.
      Paskutinis taisė evvt; 2019.05.07, 22:24.

Comment

BS... Pusės kilometro spinduly ten jau yra 2 geros vietos pavalgyt (be Marriott, dar nesu buvęs, negaliu teigt) ir viena vieta nusipirkt kavos. Kai viską užstatys, tokių vietų bus kelis kartus daugiau ir tai tikrai bus traukos centras, bent jau Žirmūnų/Šnipiškių. Ko ten dabar trūksta, tai parduotuvės, bet tikrai atsiras kokia Maxima ar Rimi.
        Paskutinis taisė ttttt; 2019.05.08, 08:53.

Comment

Parašė ttttt Rodyti pranešimą

BS... Pusės kilometro spinduly ten jau yra 2 geros vietos pavalgyt (be Hilton, dar nesu buvęs, negaliu teigt) ir viena vieta nusipirkt kavos. Kai viską užstatys, tokių vietų bus kelis kartus daugiau ir tai tikrai bus traukos centras, bent jau Žirmūnų/Šnipiškių. Ko ten dabar trūksta, tai parduotuvės, bet tikrai atsiras kokia Maxima ar Rimi.
          Aš nelabai suprantu ką jūs ginat? Ponų ramybę Vilniaus centre? Glavojam apie miestiečių komfortą ir miesto vystymąsi ar apie 50-ies ten gyvenančių ramybę?
          Bent pats paklausyk ką sakai. Šalia Konferencijų centro tūkstančiams žmonių bei krūvos viešbučių yra visi du restoranai ir net viena kavinė!

Comment

Tas naujas laiptuotas projektas primena sovietinį daugiabutį Antakalnyje Mildos g. Prisimenu kiek laiko ieškojau ten buto...

Comment

Aš nelabai suprantu ką jūs ginat? Ponų ramybę Vilniaus centre? Glavojam apie miestiečių komfortą ir miesto vystymąsi ar apie 50-ies ten gyvenančių ramybę?
              Bent pats paklausyk ką sakai. Šalia Konferencijų centro tūkstančiams žmonių bei krūvos viešbučių yra visi du restoranai ir net viena kavinė!
              Kai arsiras konferencijų centras, atsiras ir kavinės su restoranais.

Comment

Kalba prasidėjo nuo to, kodėl paslaugos pirmam aukšte numuša projekto vertę. Ponas mokės daugiau pinigo už daugiau ramybės. Miestas gali bandyti uždrausti vystytojui orientuotis į tai kaip iš pono paimti daugiau litų. O ponas gali galvoti apie ramybės/pinigų/vietos santykį. Bet kalba ne apie tai.

Comment

Gal Jūs nuvažiuokit į vietą apsidairyt ir tada rašykit. Vien HANNER'io stadiono projektuose jau veikia Narvesen, Vero Cafe, iLunch, Eurovaistinė, gėlių parduotuvė, Thiery kepykla, kažkokia vyninė tuoj atsidarys, jau iškabos kabo ir dar yra keli laisvi plotai. Ir čia tik jau pastatytame verslo centre, dar vienas statomas ir keli suplanuoti. Pačiame viešbutyje (Marriot) yra tiek restoranas / baras / kavinė plius grožio salonas ir dar kažkokia dizaino / interjero / kitokių šūdniekių krautuvė. Kitapus Rinktinės gatvės - Viva Pizza / sushi / vok, VISĄ PARĄ veikianti maisto prekių krautuvėlė (convenience store), beje, su kavine išsinešimui, IBIS viešbučio restoranas, lošimų automatų salonas, notaras, dar kelios laisvos patalpos, kuriose taip pat kažkas bus. Nu ir dar iš anksčiau veikiantys pavieniai verslai šalia - MEAT Juozapavičiaus g., Pitarija Fire Place, ant Rinktinės / Šeimynikių kampo, PitStop Pizza Šeimyniškių 21, visokios draudimo kontoros, dviračių parduotuvė. Tuose pačiuose HANNER'io pilies apartamentuose - vaikų užimtumo centras, pora grožio salonų, odontologijos kabinetas, dar kažkas panašaus. Šeimyniškių 21B jau šį rudenį atsidarys ko gero didžiausia Lietuvoje privati mokykla-darželis Saulės Gojus, YIT projekte pirmuose aukštuose taip pat komercija kažkokia numatyta, galų gale tas pats Statoil'as visai netoli, o prie jo - vis dar Maximos sklypas, kuris irgi matyt nestovės 10 metų tuščias. O kur dar Hilton, tie patys sporto rūmai su savo potencialu, Lietuvos energijos teritorija, kuri irgi kažkada vystysis.

Comment

Jei nebūtų tų komercinių patalpų pirmuose aukštuose, tai Rinktinės gatvė atrodytų kiek be dvasios. Dėl to būtų gerai, jeigu Olimpiečių 3A projekte pirmame aukšte taip pat būtų komercinės patalpos, nes jos tai vietai suteiktų gyvybės. Kad tai numuštų būtų kainas - tai čia nesąmonė, tiesą sakant gyvenimas virš komercinių patalpų man atrodo netgi kaip pliusas, nes gali būti tikras, kad naktį niekas netriukšmaus. Bet problema matyt tame, kad toje vietoje ir taip jau yra daug komercinių patalpų ir kol kas trūksta gyventojų ir lankytojų. Pilies apartamentų pirmuose aukštuose taip pat yra komercinės patalpos ir be jų tas projektas taip pat prastesnis būtų, tik kažin kaip joms ten komerciškai sekas, visgi pas mus gaji kultūra gyvenimą mieste iškeisti į visokius Akropolius.

Comment

Būtent dėl galimai didelės konkurencijos aplink, vystytojui greičiau ir labiau apsimoka išparduot butus nei komercines patalpas. Nebent parkavimo vietos komercinėms patalpom nereikalingos?

Comment

Matau problemos su teksto suvokimu, dar kartą - aš parašiau apie geras vietas (turėjau omeny MEAT ir Fireplace maistui ir Vero Cafe kavai), o ne visas, kurios ten yra. Apie kokį konferencijų centrą ir tūkstančius žmonių jūs kalbat? Kur jie? Po kiek laiko jį bent pradės rekonstruot? Jūs nors kiek suprant kaip veikia verslas? Jūs rimtai galvojat, kad dabar vidury statybų turi atsidaryt dar kokie 5 nauji restoranai ir dirbt į minusą dar porą metų, kol pilnai nesusitvarkys aplinka, nepastatys likusių verslo centrų, neapgyvendins visų daugiabučių ir vieta netaps patraukli?

Comment

Esant komercinėm patalpom visada yra tikimybė, kad anksčiau ar vėliau atsidarys kabokas ar kitokia įstaiga su ilgesnėm darbo valandom. Parduotuvių šaldytuvai veikia kiaurą parą. Prekių pristatymas šeštadienį ryte irgi nėra didelis malonumas. Net ir nežiūrint į darbo valandas, sakykim netvarkinga ventiliacijos sistema nesuteikia komforto.

Kokie tavo argumentai, kad nenumuštų kainų apart "man atrodo netgi kaip pliusas"? Nes kiek girdžiu aplink iš žmonių nesenai pirkusių būstą tai paslaugų nebuvimas pirmam aukšte vertinamas kaip pliusas. Kaip ir prekybcentrio nebuvimas šalia. Geriau paeiti kelis šimtus metrų nei turėti rampos malonumus panosėj.

Comment

Prekių šeštadienio rytais dažniausiai niekas nepristatinėja, ypač į tokias komercines patalpas, kokios kuriasi aplink Žalgirio teritoriją. Norint atidaryti kabaką, kuris veiktų ilgiau ar apskritai prekiautu alkoholiu - reikalinga gauti to namo gyventojų sutikimą. Aš nežinau kaip yra su kitais žmonėmis, aš tik pasakiau savo nuomonę, kad asmeniškai man komercinės patalpos po mano butu nesudarytų jokios problemos, o jeigu dar tai būtų kažkokios paslaugos, kuriomis naudojuosi, tai išvis gerai būtų.

Comment

Komercinės patalpos yra komercinės patalpos. Atsidarys kokia eko krautuvėlė ir veš šeštadienį pilnu tempu. Ar gali būt garantuotas, kad nesurinks 50%+1 balsų kabakui? Aplinkiniai nuomotojai ir kaimynai iš kito namo galo bei viršutinių aukštų pasirašys ir galėsi mėgautis diskanu bei perekūro pletkais

Nesakau, kad paslaugos pirmam aukšte yra katastrofa. Bet yra n+k argumentų kodėl nemažai daliai žmonių numuštų projekto vertę.

Comment

Perkant butą man buvo vienas pagrindinių prioritetų, kad ne virš komercinių patalpų. Tikiu toks tikrai ne vienas esu.

Comment

Kad taip nebūtų, jei komercinės patalpos nuperkamos pirmiau ar vienos pirmų, visiem likusiems prie sutarčių įrašoma kas čia bus ir pirkdami butą sutinka pas notarą. Iš mano pačio praktikos, kai gyvenau Oslo namuose, komercinės įsirengė vienos paskutiniųjų ir gyventojai kryžium gulėsi prieš Coffee inn'o atidarymą.
                                  Paskutinis taisė Garbanius; 2019.05.08, 09:41.

Comment

Aš tik džiaugčiaus Coffee inn'u pirmame aukšte, bet kaip sakiau, tai tėra mano nuomonė, nes nelabai suprantu kas tame blogo. Bet kartu mano nuomonė yra ta, kad daug geriau būtų, jeigu žmonės ne Akropoliuose sėdėtų, o po miestą vaikščiotų, kur komercinės patalpos būtų įkurtos pirmuose gyvenamųjų pastatų aukštuose.

Mano įsivaizdavimas kaip turėtų atrodyti tobulas miestas, kur žmonės ne akropoliuose sėdi ir nebijo, kad pirmame aukšte komercinės patalpos įsikurs.

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                      Kad taip nebūtų, jei komercinės patalpos nuperkamos pirmiau ar vienos pirmų, visiem likusiems prie sutarčių įrašoma kas čia bus ir pirkdami butą sutinka pas notarą. Iš mano pačio praktikos, kai gyvenau Oslo namuose, komercinės įsirengė vienos paskutiniųjų ir gyventojai kryžium gulėsi prieš Coffee inn'o atidarymą.
                                      Mano tupa galva neišveža kas čia tokio... Aš galiu suprast kai gulasi dėl kokio baro ar Čili/CanCan'o ar kitos skylės...Bet jei įstaigėlė dirba, dažniausia, nuo 10 iki kokių 20h, tai kodėl ne, aš net pats ten apsilankyčiau

Comment

Aš irgi džiaugčiaus, bet visi pirmo aukšto gyventojai (komercinės ten kaip ir cokolyje) labai problematiški. Butai pirmam aukšte buvo pigiausi, bet gyventojai ten nuolat pabrėždavo, kad tokį kosmosą sumokėjo, vos ne brangiausiai Vilniuje, kodėl turi kęst visokius coffee inn'us, patys šienautis terasas, kodėl autobusai važinėja, reikia uždraust juos ir panašaus lygio baimės. Naujų laikų paveldo draugai...

Comment

Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Aš tik džiaugčiaus Coffee inn'u pirmame aukšte, bet kaip sakiau, tai tėra mano nuomonė, nes nelabai suprantu kas tame blogo. Bet kartu mano nuomonė yra ta, kad daug geriau būtų, jeigu žmonės ne Akropoliuose sėdėtų, o po miestą vaikščiotų, kur komercinės patalpos būtų įkurtos pirmuose gyvenamųjų pastatų aukštuose.
                                          Kai turėsite vaikų suprasite, nors ir be jų čia nieko gero. Man asmeniškai irgi jokio malonumo gyventi, kai po langais groja muzika, garsiai kalba žmonės, pro ventiliaciją pučia iš visokių virtuvių įv. kvapus, nėra jokio saugaus vidinio uždaro kiemo ir t.t.
                                          Flickr

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                          Working...
                                          X