Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė ttttt Rodyti pranešimą

  Aha, žinoma, tai tada kodėl tokios pretenzijos ir nuomonės gali sustabdyt ir koreguot normalius projektus? Prie to, dažniausiai tos pretenzijos būna neadekvačios, "nes man nepatinka", "nes man gadina vaizdą" ir "nes čia visada buvo taip, o dabar bus kitaip" lygio, iš neadekvačių, nesugebančių argumentuotai pagrįst savo nuomonės veikėjų. Ir net tokie žmonės, iš kurių forume dažnai juokiasi, tipo "va pasižiūrėkit ką tie besmegeniai rašo savo fb grupėje", pasiekia savo, atkreipia dėmesį ir keičia projektus. Man šiaip įdomu, kiek forumiečių ne tik paverkia, kad va kokį š stato, o parašo vystytojams, nueina į viešajį susirinkimą ir t.t.? Forumas yra puikus dalykas, bet kartais susidaro nuomonė, kad forumiečiai tikisi kažką pakeist pavekšlendami čia, lyg Pakalnis, Avulis ar kiti už tai atsakingi asmenys čia lankosi ir skaito jų žinutes.
  Kokioje valstybėje mes gyvename, jei viešąjį interesą turi užtikrinti kažkokių forumiečių/kaimynų "pretenzijos ir nuomonės"? Kam tuomet skirtos visos valstybės statybos inspekcijos, miesto architektai, paveldosaugininkai, kraštovaizdžio specialistai, pagaliau, miesto valdžia ir t.t.? Paprasti kaimynai neturi nei teisinės, nei profesinės kompetencijos, nei, pagaliau, laiko ir finansinių išteklių kovoti su tokiais mega-kaimo magnatais kaip Hanner. Nesu baigęs nei architektūros, nei menų studijų, tačiau minėtieji tragikomiški gyvenimiški pavyzdžiai, kai žmonės tiesiog nuoširdžiai neatskiria 2019 m. šalia Vilniaus širdies pastatyto "prestižinio projekto" nuo renovuoto 1970-uju kombibloko parodo, kad kažkas labai negero nutiko su mūsų kultūra ir su mūsų šalimi apskritai.
  Kažkas sakė, kad "Centro rezidencija" jam gražiau už "PIlies apartamentus", nes grožis juk skonio reikalas - gal ir taip, bet tuomet pas kažką itin prasčiokiškas skonis.

  Comment


   Nežinau, kaip galima lyginti Hannerio ir Merko projektus:

   Maža to, kad Merko perimetrinis užstatymas su pirmu komerciniu aukštu, kiekvienas butas turi individualius rekuperatorius, grindinį šildymą ir medinius langus. Bet ir vizualiai, man atrodo labai toli nuo Hannerio dėžučių, vienintelis panašumas: spalvinė gama:   Aviate, navigate, communicate

   Comment


    Bendras vaizdas neblogas, be erzina fasado apdaila. Pigiausis tinkas ir dazymas. O turetu buti bent plyteles, o geriau pakabinamas keramines fasadas, fasadiniu plytu muru apdaila, akmuo, kortenas ir tt.

    Comment     Pirmojo etapo centro rezidencijos namas matomiausioje vietoje nuo Rinktines gatves yra tikrai nevykes svelniai tariant, net ir Hannerio lygmeny. Bet Pilies apartamentams priekaistu netureciau. Visgi ir nedidelis aukstingumas ir fasado apdaila ir skirtingos pastatu formos/turiai. Galejo buti daug blogiau, zinant Avuli.


     Comment


      Ofiso ir gyvenamųjų pastatų statybos šiai dienai:

      Click image for larger version Name:	image_84380.jpg Views:	2 Size:	473,2 kB ID:	1708397Click image for larger version Name:	image_84379.jpg Views:	2 Size:	455,4 kB ID:	1708400
      Paskutinis taisė Xmaster; 2019.03.19, 21:43.

      Comment


       Fotopasakojimas. Koncertų ir sporto rūmai: buvęs Vilniaus simbolis merdi ir laukia prisikėlimo
       https://www.15min.lt/media/timeline/...r-sporto-rumai

       Portalas 15min pristato fotopasakojimą apie kadaise Vilniaus simboliu laikytus dabar merdėjančius Koncertų ir sporto rūmus

       Comment


        Man velniškai įdomu kaip atrodys kitas biurų pastatas

        Comment


         Taigi čia jau buvo šioje temoje vuzualizeišenai netgi 2 variantais. Pirmas mano kuklia nuomone buvo geresnis, labiau futuristinis - juodas su visokiais kubikais, o naujesnis ne taip patiko, kažkokia rusva medžio imitacija ar gal netgi medis, bet nesužavėjo. Tik jos matyt labai nusistūmė, perverčiau ant greičio 10 paskutinių puslapių bet neradau. Gal kas turintis daugiau laiko galėtų surasti?
         Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
         Mielosios Grigiškės

         Comment


          Vos truputi pagooglinęs radau va ką.

          Post in English - fight censorship!

          Comment


           Tai šitas ok, įdomu kas toliau. Jau turėtų judint.

           Comment


            Manau, tai tik turiai. Pries tai buvo toks, kas jau neatitinka pastato palei Seimyniskiu gatve.

            Comment


             Bet formos jų yra tokios, neturėtų labai keistis. Tai tik fasadai koreguosis, gal minimaliai formos. Bet pats principas - stačiakampiškumo - išliks. Aš dar turiu abejonę ar vidiniams pastatams skirs tiek dėmesio, kiek išoriniams (pvz., ar skelbs arch. konkursus).

             Comment


              Taip turėjo atrodyti nauji daugiabučiai, pagal pirminį planą. Bet, kadangi reikalai klostosi gerai, stadionas nugriautas, o dar kvartalo viduje - tad vizualizacija lieka tik vizualizacija.

              Aviate, navigate, communicate

              Comment


               Jei atvirai, net ir tokios tamsaus klinkerio dėžės, su tamsiais langais ir į vidų įleistais balkonais būtų atrodžiusios DAUG solidžiau nei tai, kokie daugiabučiai statomi

               Comment


                Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą
                Jei atvirai, net ir tokios tamsaus klinkerio dėžės, su tamsiais langais ir į vidų įleistais balkonais būtų atrodžiusios DAUG solidžiau nei tai, kokie daugiabučiai statomi
                O kodėl "net"? Jūs sakot visiškai akivaizdžius dalykus, žinoma tamsūs langų rėmai ir tamsus klinkeris būtų 100 kartų geriau, nei tinkuotas putplastis nudažytas baltai.

                Comment


                 O tie pastatai, kurie stovi iš karto už pastato kuris turi būti palei Šeimyniškių gatvę, yra ne per arti prie jo? Tankumu čia primena Perkūnkiemį (netgi tą dalį kur prie BIG'o).
                 Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                 Mielosios Grigiškės

                 Comment


                  Likęs plotas                  Naujas pastatas jau stiebiasi                  Užbaigtas ilgas ofisas

                  Comment


                   Kažkas vyksta Hiltone, važinėja technika.

                   Comment


                    Visa gatvė

                    Comment


                     Sakyčiau ne šiaip "kažkas", o kažkas nesuprantamo, nes tai vyksta jau kelis mėnesius, o progreso praktiškai jokio.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X