Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Statybos Antakalnyje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Aš su UAB Eriadas irgi jau nutraukiau visus ryšius. Nesilaiko visiškai žodžio. Tik čia ne dėl butų pirkimo.

  Comment


   nusimato dar vienas projektas Antakalnyje:

   Pasak „K.O.S. projektų“ direktorės Rūtos Grucienės, sandoris baigtas birželio 20 dieną, jo sąlygos neatskleidžiamos. Ji taip pat neatskleidė, kas bus statoma 0,45 ha sklype T.Kosciuškos gatvėje. „Mes gavome pasiūlymą įsigyti šį objektą – tai nebaigtas statyti pastatas, dabar virtęs vaiduokliu, teritorija ilgą laiką buvo apleista, tačiau, mūsų manymu, ji yra įdomi. Manome, kad vieta turi potencialo ir mums įdomus iššūkis ją atgaivinti bei padaryti gyva miesto dalimi“, – BNS sakė R.Grucienė.
   Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1198184?copied

   Comment


    Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
    nusimato dar vienas projektas Antakalnyje:    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1198184?copied
    Visa T. Kosciuškos g. yra senamiesčio, ne Antakalnio, seniūnijoje.

    Comment


     Ko tikrai nereikia šiame sklype tarp greta esančių gana įspūdingų senamiesčio pastatų, apsuptų žaliomis erdviomis teritorijomis, tai tankaus naujo daugiabučių kvartalo. Reprezentatyvi erdvė ir eiliniai dėžutės formos daugiabučiai niekaip neprisidės prie maloniai įsimintino ir gražaus istorinio centro įvaizdžio. Ką reikėtų dėl viso miesto gerovės ten padaryti, tai atstatyti jau 21a. pradžioje subjaurotą gražų ir puošnų istorinį pastatą, kuris nepriekaištingai įsilies prie panašaus lygio kaimynų.

     Tačiau ši dalis sukelia liūdniausias nuotaikas apie primityvu kišenių papildymą sparčiai, kuo tankiau, kuo daugiau, bet kur ir bet kaip kaišant naujus pastatus ant kiekvieno išlikusio gražesnio ar įdomesnio žemės plotelio (žalesnės, senoviškesnės, atviresnės bei erdvesnės teritorijos) centrinėje miesto dalyje:

     "„K.O.S. projektai“ liepą sostinės savivaldybėje inicijavo sklypo detaliojo plano koregavimą – norima pakeisti sklypo užstatymo tankumą, intensyvumą, statinio aukštį, kitą teritorijos naudojimo reglamentą.

     „Mes neketiname tęsti ankstesnio savininko darbų, ilgą laiką buvusi apleista teritorija turi atitikti šiandieninius miesto poreikius, rinkos situaciją, todėl neišvengiamai reikia peržiūrėti planavimo dokumentus. (...)"

     Žinant kai šiandieniniai poreikiai yra šen bei ten senąjame centre pamėtyti mini perkūnkiemiai, tai galime nieko gero nelaukti.
     Paskutinis taisė googleLT; 2019.09.06, 03:12.

     Comment

     Unconfigured Ad Widget

     Collapse
     Working...
     X