Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Subačiaus ligoninės konversija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Nemansardiniai aukštai (aš apie "gargarą") visai O.K. Bet ta mansarda, tai visiškai out of context. Va dėl ko jūratėms reikėjo kryžium gultis skersai Subačiaus gatvės. Bet matyt jų protelis yra 3 metų vaiko lygio. Duodi vieną patinkantį žaislą (Misionierių sodus) ir vaiko nėra.

  Comment


   Poderkis rase vakar:

   MISIONIERIŲ SODAI

   Šią savaitę bus pristatytas Misionierių sodų atnaujinimo projekto antroji versija.
   Kai gavome pirmą versiją [3], turėjome jai pastabų ir patys. Išsakėme jas projektuotojams, didžiąją jų dalį užprotokolavome [4] ir projektuotojai išėjo taisyti.
   Gimė pataisytas projektas [5], dabar norime išgirsti visuomenės pastabas ir labai kviečiame į viešinimo renginį [6]. Po jo vėl padarysime protokolą, kuriame reziumuosim, ką įsipareigojame keisti projekte ir vėl pristatysime viską visuomenei.

   O cia jurate mark:

   Nepamirškite ateiti į Misionierių sodų parko projekto viešą pristatymą sausio 28 d. 17:30 Vilniaus senamiesčio atgaivinimo agentūroje Stiklių 4. Info čia:https://vilnius.lt/…/vyjs-viesas-misionieriu-sodo-atnaujin…/.
   Aiškinamajame rašte nurodyta, kad "Misionierių sodų teritorijoje reikalinga atlikti reljefo formavimo darbus, siekiant pagal esamą situaciją maksimaliai sugrąžinti kraštovaizdžio šlaitų buvusį charakterį", atkurti sodų tvoras (kurių būta tokių) ir t. t.

   Comment


    Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI), pralaimėjusi teismų maratoną, kartu su Kultūros paveldo departamentu (KPD), Vilniaus miesto savivaldybe, plėtotojais bendrove „Misionierių namai“ bei rangos bendrove „Vakarų Baltijos korporacija“ pasirašė taikos sutartį. Šį faktą 15min patvirtino Statybos inspekcija – taip baigėsi beveik 2 metus trukęs teismų maratonas dėl statybų ant Išganytojo kalvos Vilniuje, vietoj buvusios Vaikelio Jėzaus vaikų prieglaudos Vilniaus misionierių vienuolyne.

    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1094886?copied

    Comment


     Nuo apžvalgos aikštelės suoliukų, daryta vakar.

     Click image for larger version

Name:	Capture1.JPG
Views:	1
Size:	103,0 kB
ID:	1700078

     Paskutinis taisė Chatbot; 2019.02.11, 13:27.

     Comment


      Galime pradet rezervuot butus.

      Misionierių vienuolyno statinių ansamblio specialusis planas, atvėręs galimybes sostinės senamiestyje plėtoti daugiabučių projektą, yra patvirtintas teisėtai.
      Taip ketvirtadienį išaiškino Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) išplėstinė kolegija. Šis neskundžiamas sprendimas palankus „Misionierių sodų“ daugiabučių projekto plėtotojams.

      Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz5fZxIONKk

      Comment


       Nuo Trijų kryžių kalno.

       Click image for larger version

Name:	misionieriusodai_20190630.jpg
Views:	1
Size:	520,2 kB
ID:	1732184

       Comment


        Parašė bucaneer Rodyti pranešimą
        Vaizdas nuo Trijų kryžių kalno.

        Click image for larger version

Name:	misionieriunamai_20190112.jpg
Views:	1
Size:	437,2 kB
ID:	1694138
        Progresas per metus:

        Click image for larger version

Name:	misionieriusodai_20200112.jpg
Views:	1
Size:	341,6 kB
ID:	1775070

        Comment


         Vis vien anksčiau geriau atrodė. Galėjo atkurti sodus, praplėsti parkus ir būtų tiesiog puiku. Tas daugiabučių ir ofisų kaišiojimas į kiekvieną tarpelį ypač ir taip tankiame bei vertingiausiame centre jau atsibodęs.
         Click image for larger version

Name:	Vilnius8.jpg
Views:	1
Size:	180,7 kB
ID:	1775085

         Comment

         Working...
         X