Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reformatų skveras

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
  Visos diskusijos nesekiau, gal ką ir praleidau. Čia svarbiausia yra riba tarp viešojo ir privataus intereso, kuri labai neaiški. Ką reiškia tvarkyti sinodo pastatą? Galima restauruoti ir pritaikyti visuomenės reikmėms, bet galima restauruoti ir įrengti privačius apartamentus. "Šioks toks" skirtumas yra.
  Tuo metu vyko kalbos, kad čia bus biurai, dar prieš kelis metus buvo ir projektas tam. Faktas buvo žinomas, kad jis yra privatus.

  Kaip sakiau tada, prisikabint galima prie ko tik nori. Sutvarkytas parkas naudą duos visiems. Aplink juk vyksta arba planuojamas ne vienas projektas, visiems jiems parkas duos naudą.

  Comment


   Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
   Gugliuko ajatola:

   „Mano nuomone, valstybė turėtų išpirkti (pastatą, – aut. past.), todėl kad reformacija Lietuvos kultūrai nusipelnė nepaprastai daug."
   Kodėl Valstybė negalėtų išpirkti visą Senamiestį, jį restauruoti ir sutvarkyti?

   Comment


    Klausimas: Kas turi kokios info kodėl visiškai sustojęs yra Reformatų parko atnaujinimas? Apsoliučiai niekas nevyksta. Laukia žiemos?

    Comment


     Reformatų parko pašonėje kils prabangūs apartamentai, bunda ir protestuotojai
     https://www.15min.lt/verslas/naujien...us-973-1155798

     Šalia Reformatų sodo, vietoje Sinodo pastato, bendrovė „SPV-11“ planuoja 14 apartamentų. Sinodas – tai Lietuvos evangelikų reformatų aukščiausiosios bažnytinės savivaldos institucijos pastatas. Dar net nepaskelbus projektinių pasiūlymų projektu pasipiktino visuomenininkai. Jiems užkliuvo ir projekto pavadinimas – „Reformatų rūmai“.

     Registrų centro duomenimis, 1044 kv. m ploto, dviejų aukštų pastatas nuo 2011 metų lapkričio priklauso bendrovei „SPV-11“, o 0,19 ha ploto žemės sklypas priklauso valstybei. „SPV-11“ vadovas Almantas Zykus 15min sakė, kad projektiniai pasiūlymai savivaldybei yra pateikti, tačiau kada bus paskelbti viešai, jis nežino. „Mūsų įmonės, verslo pobūdis visada buvo specifinis, orientuojamės į išskirtinius pastatus. Ten buvo Sinodo pastatas ir tai atsispindės. Bus ir informacinės lentos, nes tai yra buvusių savininkų įsipareigojimai, kuriuos mes perėmėme su šiuo projektu“, – 15min pasakojo jis. A.Zyko manymu, pilnai įgyvendinus projektą, investicijos turėtų siekti apie 3,4 – 3,6 mln. eurų. Iš viso čia turėtų atsirasti 14 apartamentų.

     Comment


      Ir vėl vienos nukvakusios, prieš viską kovojančios bobos nuomonę žurnalistai vadina visuomenės nuomone

      Comment


       Gal kas žino kodėl absoliučiai nieko nevyksta?

       Comment


        Parašė ttttt Rodyti pranešimą
        Gal kas žino kodėl absoliučiai nieko nevyksta?
        Na vienu žodžiu tai: Šimašius.

        Comment


         Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

         Na vienu žodžiu tai: Šimašius.
         Šitą tai aš jau puikiai supratau per šiuos metus, bet juk turi būti per kažkoks jų pasiaiškinimas (kurį, matomai, aš praleidau) kodėl nieko nedaro.

         Comment


          Gal protestuotojai sustabdė darbus?

          Comment


           Parašė ttttt Rodyti pranešimą

           Šitą tai aš jau puikiai supratau per šiuos metus, bet juk turi būti per kažkoks jų pasiaiškinimas (kurį, matomai, aš praleidau) kodėl nieko nedaro.
           Man irgi įdomu. Šiai metais pastebėjau šią tendenciją. Pvz. mano nuotykis su Saulės ir Pavasario g. remontu - abiejų gatvių ištisinis asfaltavimas buvo numatytas atlikti 2019 metais. šaligatvių nebuvo numatyta įrengti nei vienoje šių gatvių (jų dabar nėra nei vienoje pusėje gatvės). Po 3 mėnesių kariavimo su VMS man pavyko išreikalauti, kad Saulės g. bent vienoje gatvės pusėje atsirastų šaligatvis. Kas įdomu, iki dabar tylu dėl Pavasario g. remonto. Mano spėjimas - pritrūko lėšų antrosios g remontui po šaligatvių nutiesimo pirmojoje... Taip pat parašiau VMS, kad tokių bajerių, kaip su Saulės gatve nebūtų ir paklausiau kada numatomas Pavasario g remontas. Iki šiol laukiu atsakymo.

           PS.
           Nežinau sutapimas ar ne, bet moteriškė, kuri iš pradžių vadovavo Saulės g. remontui, nesenai išėjo iš darbo... Tai vat taip vyksta darbai pas mus... Krivių gatvės atvejį, kaip dar vieną pavyzdį, manau žinot. Matomai nespėjo žmonės užkirsti kelio brokdariškiems darbams Krivių gatvėje. Saulės g irgi matyt būtų praleista jei ne mano vaikščiojimai ja bei laiks nuo laiko akies užmetimas į numatomų afaltuoti gatvių sąrašą.

           Comment


            Parašė spekas Rodyti pranešimą

            Nežinau sutapimas ar ne, bet moteriškė, kuri iš pradžių vadovavo Saulės g. remontui, nesenai išėjo iš darbo... Tai vat taip vyksta darbai pas mus...
            Įvykdė jūsų reikalavimą ir prarado darbą

            Comment


             Parašė spekas Rodyti pranešimą

             PS.
             Matomai nespėjo žmonės užkirsti kelio brokdariškiems darbams Krivių gatvėje. Saulės g irgi matyt būtų praleista jei ne mano vaikščiojimai ja bei laiks nuo laiko akies užmetimas į numatomų afaltuoti gatvių sąrašą.
             Zmoniu, suprantanciu kas bus daroma ir galinciu kazka itikinanciai papriestaraut savivaldybei yra visam mieste kokie 10. Matomai nei vienas is ju negyeno Kriviu gatveje, todel taip ir ivyko.
             Antra - nebuvo jokiu derinimu ir viesinimu, nes nebuvo projektu, nes tai paprastasis remontas. Pamatai jau tik po paties fakto kai viskas israusta kad bus kazkas daroma ir vistiek nezinai kas bus kol nepamatai rezultato. Tai nelabai isivaizduoju kaip galima uzkirtineti kelia nezinant kam uzkerti ir aisku atrodysi idiotu.

             Dabar mes jau zinome, kad jei gatve asfaltavimo sarase ir ten buvo kazkas blogai, tai viskas taip ir liks. Anksciau isvis nebuvo jokiu asfaltavimo sarasu, o po krizes ir asfaltavimo. Todel tik dabar po truputi ateina supratimas kokiu algoritmu dirba VMS.

             isimtis is taisykles buvo Parko g. Naujojoje Vilnioje, kur po Vilnius.wtf posto, kuris su medziu gyneju pagalba pasieke virs 17k zmoniu reach, isikiso Poderskis:

             Dėl parko g. remonto esam dar diskusijose, nufilmavom gatvę su dronu, ten tas plotis varijuoja ir iki norminio vietomis, bet šaligatvį turbūt toliau klosime, medžius paliksime, o pačią gatvę siaurinsim.

             Visi miesto ūkio darbai, kurie numatyti daryti remonto būdu, be projektų bei neatitinka norminių pločių yra sustabdomi, rengiami projektai ir perdaroma normaliai.
             Kilus triuksmui teko kazkaip reaguot ir kelis gatves elementus atidirbo geriau. Bet kaip suprantate antra dalis visgi buvo netiesa ir paprastieji remontai kaip vyko taip ir tesiami toliau.

             Comment


              Reformatų sodas.

              Comment

              Working...
              X