Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reformatų skveras

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
  Visos diskusijos nesekiau, gal ką ir praleidau. Čia svarbiausia yra riba tarp viešojo ir privataus intereso, kuri labai neaiški. Ką reiškia tvarkyti sinodo pastatą? Galima restauruoti ir pritaikyti visuomenės reikmėms, bet galima restauruoti ir įrengti privačius apartamentus. "Šioks toks" skirtumas yra.
  Tuo metu vyko kalbos, kad čia bus biurai, dar prieš kelis metus buvo ir projektas tam. Faktas buvo žinomas, kad jis yra privatus.

  Kaip sakiau tada, prisikabint galima prie ko tik nori. Sutvarkytas parkas naudą duos visiems. Aplink juk vyksta arba planuojamas ne vienas projektas, visiems jiems parkas duos naudą.

  Comment


   Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
   Gugliuko ajatola:

   „Mano nuomone, valstybė turėtų išpirkti (pastatą, – aut. past.), todėl kad reformacija Lietuvos kultūrai nusipelnė nepaprastai daug."
   Kodėl Valstybė negalėtų išpirkti visą Senamiestį, jį restauruoti ir sutvarkyti?

   Comment


    Klausimas: Kas turi kokios info kodėl visiškai sustojęs yra Reformatų parko atnaujinimas? Apsoliučiai niekas nevyksta. Laukia žiemos?

    Comment


     Reformatų parko pašonėje kils prabangūs apartamentai, bunda ir protestuotojai
     https://www.15min.lt/verslas/naujien...us-973-1155798

     Šalia Reformatų sodo, vietoje Sinodo pastato, bendrovė „SPV-11“ planuoja 14 apartamentų. Sinodas – tai Lietuvos evangelikų reformatų aukščiausiosios bažnytinės savivaldos institucijos pastatas. Dar net nepaskelbus projektinių pasiūlymų projektu pasipiktino visuomenininkai. Jiems užkliuvo ir projekto pavadinimas – „Reformatų rūmai“.

     Registrų centro duomenimis, 1044 kv. m ploto, dviejų aukštų pastatas nuo 2011 metų lapkričio priklauso bendrovei „SPV-11“, o 0,19 ha ploto žemės sklypas priklauso valstybei. „SPV-11“ vadovas Almantas Zykus 15min sakė, kad projektiniai pasiūlymai savivaldybei yra pateikti, tačiau kada bus paskelbti viešai, jis nežino. „Mūsų įmonės, verslo pobūdis visada buvo specifinis, orientuojamės į išskirtinius pastatus. Ten buvo Sinodo pastatas ir tai atsispindės. Bus ir informacinės lentos, nes tai yra buvusių savininkų įsipareigojimai, kuriuos mes perėmėme su šiuo projektu“, – 15min pasakojo jis. A.Zyko manymu, pilnai įgyvendinus projektą, investicijos turėtų siekti apie 3,4 – 3,6 mln. eurų. Iš viso čia turėtų atsirasti 14 apartamentų.

     Comment


      Ir vėl vienos nukvakusios, prieš viską kovojančios bobos nuomonę žurnalistai vadina visuomenės nuomone

      Comment

      Unconfigured Ad Widget

      Collapse
      Working...
      X