Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ko gero yra preliminarios pirkimo sutartys, kurios įsigalioja tik po BP patvirtinimo.

  Comment


   Tai cia Didlaukiui. Oze jie viska susitvarke jau seniai

   Comment


    Šiaip, pastaruoju metu statomi daugiabučiai (ypač centre) tikrai nėra labai blogi, ypač palyginus su ikikrizine statyba. Žemesni daugiabučiai, tvarkingos aplink pagaliau įrengiamos viešosios erdvės ir kiemai, parkingų nebuvimas aplink namus. Iki Skandinavijos kol kas trūksta tik pačių daugiabučių kokybės (kur dažniausiai fasadai prabangesni, durys ir langai mediniai etc.).

    Tie patys Linkmenų ežerai kaip ekonominei/žemesnei vidutinei klasei yra labai neblogi. Problema tik dėl masinių statybų aplink baisiai apšnerkštose gatvėse ir tragiškame vairuotojų (kurie sumanė pataupyti ir nepirko parkingo) parkavime. Bet ir prie to dalis gyventojų stipriai dirba ir tikėtina, kad padėtis kažkada pasikeis.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


     Naujasis Antakalnis:
     Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_162904.jpg
Views:	1
Size:	232,5 kB
ID:	1776424Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_163023.jpg
Views:	1
Size:	216,3 kB
ID:	1776425Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_163204.jpg
Views:	1
Size:	235,4 kB
ID:	1776426Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_163206.jpg
Views:	1
Size:	237,4 kB
ID:	1776427Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_163209.jpg
Views:	1
Size:	241,8 kB
ID:	1776428

     Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Naujasis Antakalnis:
      [/ATTACH]Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_163023.jpg
Views:	1
Size:	216,3 kB
ID:	1776425Click image for larger version

Name:	IMG_20200118_163209.jpg
Views:	1
Size:	241,8 kB
ID:	1776428
      Aisku, automobiliai kaip ir visur kitur palikti kur pesciuju ir dviraciu takas kertasi su kiemo ivaziavimu, ir net bortu nesugeba nuleisti...

      Comment


       Naujoji Vorkuta

       Comment


        Sitoj sektoj visi vienas kita supranta. Jei vietos truksta, galima uzstatyt, telefona palikt po labavucha. Draugiskas automobilistu burelis, smagu ziuret Pasirinkimas tarp zaidimo aiksteles ar parkingo irgi atsakymas aiskus Kur gyvenu? ANTAKALNY!

        Comment


         Verkiusodas paleido jau pardavimus. Kaina nuo 1900.

         Comment


          Naujasis Nukvakimas. Teisingai, mes lietuviai su savo vos 3 milijonais kelkime daugiabučius laukuose, nes priežastys. O dar ROFL, kad nesugeba net bordiūrų nuleisti 2020 m. Ai, bet uoj, nu čia aš durnas - Lietuvoje pėstieji nevaikšto - jie egzistuoja kitoje dimensijoje, kartais nuo karto subyrėjus laiko-erdvės tęstinumui pėstieji teleportuojasi į mūsų dimensiją, bet kadangi taip pat žaibiškai ir vlėl grįžta į savo realybę, todėl šaligatviai ir panaši infra yra lėšų ir resursų švaistymas. Be to: ,,TIESKITE DAUGIAU MEGA KELIŲ!'' iki šitų rajonų, nes kamščiai.

          Comment


           Šitam absurdiškame "rajonėlyje" tai pėsčiomis tikriausiai tikrai niekas nevaikšto. Nebent eina artimiausiu maršrutu: laiptinės durys - automobilis. Nes pėsčiomis čia nueiti nėra kur. Vienoje pusėje už 50 metrų bus bulvių arimas, kitoje už tų pačių 50 metrų kitas dirvonas.
           Kas keisčiausia, tai tokie butai viduryje niekur už butų Pilaitėje kainas ir atsiranda perkančių. Man tai vienas iš didžiausių minusų būtų tokioje plynėje tai pastovūs vėjai.

           Comment


            Parašė Armae Rodyti pranešimą
            Verkiusodas paleido jau pardavimus. Kaina nuo 1900.
            am...kad jie patys raso, jog nuo 1668EUR:
            Click image for larger version

Name:	1.PNG
Views:	1
Size:	216,1 kB
ID:	1776747

            Comment
             am...kad jie patys raso, jog nuo 1668EUR:

             ... Sorry ... mano klaida

             Comment


              Uz 1668eur tikriausiai vel su boulingo taku

              Comment


               Realco paskelbe projektu pavadinimus:
               Pasilaiciu - 7vakarai
               Markuciu - Prie Vilneles

               https://www.realco.lt/gyvenamieji-namai/#planuojami

               Comment


                EIKA pradeda vystyti antrąjį „Bajorų alėjų“ kvartalą Vilniuje, Salaspilio gatvėje. Kvartalas bus plėtojamas keturiais etapais, kurių metu bus pastatyta apie 350 butų; numatytų investicijų suma siekia 21 mln. eurų. Pirmojo etapo statybų ir pardavimų pradžia numatoma 2020 m. balandžio mėnesį, o užbaigti visus keturis etapus planuojama iki 2025 m. vidurio.
                „Bajorų alėjų“ projektą iš viso sudaro trys kvartalai. Pirmasis – jau baigtas statyti, parduota didžioji dalis butų, įsikūrę gyventojai. Pastatyti 153 butai trijų–keturių aukštų kotedžinio tipo ir daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose; investicijos viršijo 8 mln. eurų. Nuo 2024 metų planuojama pradėti ir trečiąjį projekto kvartalą, kuriame turėtų atsirasti dar apie 200 butų.

                Comment


                 Labai įdomu, kad Realco rašo savo puslapyje,kad projekto rengimas "Prie Vilnelės" yra pabaigtas, nors realiai nei jokių vizualizacijų nei viešinimo visuomenei dar nebuvo? Ar klystu?

                 Comment


                  Gautas statybos leidimas: daugiabučio gyvenamojo namo Geležinkelio g. 17, Vilniuje, statyba (Dydis: 3786,95 m2), bet prie info prieiti negali, nes jos arba nėra, arba nuorodos neaktyvios.

                  Comment


                   Anreka... kodėl žmonės dar perka pas juos? kažkaip norėtūsi, kad nudegtų normaliai, tada suprastų, kas per "šaraškino" kontora:
                   Sostinės Šnipiškių rajone nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Anreka“ stato daugiabutį, tačiau pirkėjams nerimą sukėlė siūlomos pasirašyti sutartys. Vietoje įprastos preliminarios pirkimo-pardavimo sutarties įmonė siūlo kitokią – statybos sutartį. Teisės ekspertai mano, kad tokiu būdu statytojas bando išvengti garantinio laikotarpio įsipareigojimų pirkėjui vykdymo. Įmonės vadovas tai kategoriškai neigia ir aiškina, kad tokią sutartį siūlo, nes „negali parduoti, ko dar neturi“.
                   ir advokato isaiskinimas:
                   Kaip vertina 15min pateiktą Statybos sutartį, kurią „Anreka“ pateikė galimai pirkėjai? S.Skukausko nuomone, iš šios sutarties galima daryti prielaidą, kad vystytojas su pirkėju neplanuoja pasirašyti notariškai tvirtinamos pirkimo-pardavimo sutarties. „Pateiktame sutarties projekte nurodyta, kad po namo statybos užbaigimo akto įregistravimo Registrų centre visus garantinius įsipareigojimus prisiima rangovas. Tokiu būdu vystytojas galimai vengia garantijų ir atsakomybės prieš pirkėją už galimus buto defektus, išryškėjusius garantiniu laikotarpiu. Pirkėjui šiuo atveju būtų sudėtingiau pareikšti reikalavimus vystytojui (pardavėjui) dėl buto defektų, taip pat jis neturėtų užtikrinimo priemonių vystytojo bankroto ar nemokumo atveju. Jeigu ir rangovas ateityje taptų nemokus, pirkėjas buto defektus turėtų taisyti savo sąskaita“, – tikino ekspertas.
                   Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1267164?copied

                   Comment


                    Sostinės Šnipiškių rajone nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Anreka“ stato daugiabutį, tačiau pirkėjams nerimą sukėlė siūlomos pasirašyti sutartys. Vietoje įprastos...

                    Comment


                     NT projektams – 556,3 mln. Eur: butus statyti galėtų dar greičiau

                     Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz6CP0OUkkB

                     kas turit Premium - yra kas nors įdomaus ar tiesiog surinkti spaudos pranešimai?

                     Comment

                     Working...
                     X