Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Vėl kartojasi istorija kaip su Ozo parku?
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

Comment

Net Vilniaus interaktyviajam žemėlapyje jau yra rodoma, jog suprojektuota, jog yra statybų leidimas, tiesa paskirtis - svečių namai. Vėl bus ne butai, o poilsio patalpos.

Comment

Parašė Horn Rodyti pranešimą
        Net Vilniaus interaktyviajam žemėlapyje jau yra rodoma, jog suprojektuota, jog yra statybų leidimas, tiesa paskirtis - svečių namai. Vėl bus ne butai, o poilsio patalpos.
        Tokių statomų patalpų manau tik daugės ateityje, nes visokioms poilsio patalpoms yra taikomi švelnesni statybų reikalavimai nei gyvenamosioms, pvz. dėl insoliacijos, parkavimų vietų ir pan.
        Flickr

Comment

Vilniaus detaliajame plane nurodyta, kad Naujojoje Vilnioje, šalia statomos parduotuvės adresu Genių g. 10A iškils ir daugiabutis (iki 4 aukštų).

Comment

Sostinėje nėra vietos krepšiniui: garsenybės kūdikį pakeis daugiabučiai

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/krepsinis/heroja....d?id=69682648

Comment

Ale neblogai jis ten prasisuko. Gavo žemę lengvatinėm sąlygom sporto mokyklai kurti, o dabar parduoda butams už rinkos kainą. But that's none of my business.

Man tik įdomu kiek, pabaigus visas šitas statybas, išaugs eismas ir kamščiai Šeimyniškių gatvėje.
              You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

Dar pridėkim NMC dangoraižį (-ius)... Bus linksma! Reikės ieškot ofisui kitų patalpų. Bent jau gerai, kad man važiuot į kitą pusę.

Comment

Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Ale neblogai jis ten prasisuko. Gavo žemę lengvatinėm sąlygom sporto mokyklai kurti, o dabar parduoda butams už rinkos kainą. But that's none of my business.

Man tik įdomu kiek, pabaigus visas šitas statybas, išaugs eismas ir kamščiai Šeimyniškių gatvėje.
                  Čia gi centras. Beveik visi į darbus vaikšto pėsti arba kelias stoteles su VT pavažiuoja. Mokyklos, darželiai, būreliai šalia namų, vaikų vežioti nereikia. Nelyginkit kaimiečių įpročių su centre gyvenančių žmonių įpročiais.
                  Aš neliūdnas - aš blaivus

Comment

Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                    Čia gi centras. Beveik visi į darbus vaikšto pėsti arba kelias stoteles su VT pavažiuoja. Mokyklos, darželiai, būreliai šalia namų, vaikų vežioti nereikia. Nelyginkit kaimiečių įpročių su centre gyvenančių žmonių įpročiais.
                    Mokyklos, darželiai, būreliai šalia namų

Teisingai. Bet kas iš to jei visur perpildyta. Nauju tai nestato.
                    "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                    Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

Adam Mickiewicz

Comment

Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                      Čia nėra visiškai centras, kiemai, požeminiai garažai užversti automobiliais kaip ir daugiabučiuose toliau nuo centro. Aš į darbą mažiau nei 1,5 km. atstumą važinėju su auto.
                      Paskutinis taisė Lettered; 2015.11.27, 08:59.
                      Flickr

Comment

Juokinga, kai šiuo atveju kaltu tampa vėl statytojas. Maždaug statytojui nerūpi ir statytojas griaus tą mokyklą. Neva tai Marčiulionis tai neturėjo tam įtakos.

Vis gi abejočiau, kad ketina uždaryti visą mokyklą. Gal tiesiog persikels į naujas kokias patalpas?

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Čia nėra visiškai centras, kiemai, požeminiai garažai užversti automobiliais kaip ir daugiabučiuose toliau nuo centro. Aš į darbą mažiau nei 1,5 km. atstumą važinėju su auto.
                          Tai yra pats tikriausias centras. Ne senamiestis dabar centras, o Konstitucijos prospektas.
                          Atsiprašau, bet 1,5 km į darbą negali nueiti tik ligoniai. Čia ne supermama.lt, nereikia kelti savo neįgalumo į viešumą.
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

Comment

Tai, kad žmonės gyvens centre, dar nebūtinai reikš kad jie ir dirbs centre.
                            You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

O nėra planų olimpiečių g.-, žvejų g.-, upės g. padaryt į 4juostų +A?

Comment

Parašė Ghetto1 Rodyti pranešimą
                                O nėra planų olimpiečių g.-, žvejų g.-, upės g. padaryt į 4juostų +A?
                                Yra. Uždengi perdangos plokštėmis Nerį ir prašau. Nereikia net žemės sklypų išpirkinėti. Plius virš visko dar galima ir pastatų pristatyti, a lia Neries Vartai

Comment

Per drąstiškai rašai.Juk neišnaudotas potencialas ,o paaukot apžėlusius šlaitus manau verta.

Comment

Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Juokinga, kai šiuo atveju kaltu tampa vėl statytojas. Maždaug statytojui nerūpi ir statytojas griaus tą mokyklą. Neva tai Marčiulionis tai neturėjo tam įtakos.

Vis gi abejočiau, kad ketina uždaryti visą mokyklą. Gal tiesiog persikels į naujas kokias patalpas?
                                    čia apie YIT'o projektėlį kalba, bet teigė "dar negali pasakyt ką konkrečiai darys Šarūno viešbutyje" ... lyg tik rekonstruoti planavo

Comment

,,Eika“ pristato inovatyvią protingų namų sistemą

http://www.ivilnius.lt/naujienos/sta...69643d33363235

Comment

Birželio 23-osios g. jau pateiktas projektas svarstyti savivaldybei:
                                        http://www.vilnius.lt/index.php?3119994249

Comment

Ugh... pagaliau skandinavisko stiliaus daugiabucius statom. <3 Nors sitie dar nera 100% TAS

Comment

Working...
                                          X