Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Beja, kas bus su teismų pastatų, ar jį iškels pastačius naująjį Teismų pastatą Rinktinės g.?
  Aviate, navigate, communicate

  Comment


   Parašė Edd Rodyti pranešimą
   Visai nieko, jei fasadas bus toks kaip saltoniskiu telia, tai bus tikrai neblogai. Bet tas parkingas tai visiska nesamone. Isvis NMC beveik visi seniau statyti pastatai turi dvi puses - fasadine, kuri atsukta i miesto centra ir atrodo ok, ir nefasadine su parkingais, pigesnem apdailom ir tt, o juk snipiskiu gilumoj dauges nauju pastatu, atsiras aikstes ir is visu ju vaizdelis bus nekoks. Nauji projektai privalo buti is visu pusiu vienodi ir su normaliais fasadais.
   Manau didžiausia problema yra huge Europos parkingas, kuris yra matomiausioje Lvovo gatvės vietoje, praktiškai jos centre, ir vietoje kurio galėtų atsirasti didesnis nei šitas Teo projektas.

   Comment


    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Manau didžiausia problema yra huge Europos parkingas, kuris yra matomiausioje Lvovo gatvės vietoje, praktiškai jos centre, ir vietoje kurio galėtų atsirasti didesnis nei šitas Teo projektas.
    Arba nmc virsune, nes haneriu as nelabai pasitikiu.

    Comment


     Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
     Beja, kas bus su teismų pastatų, ar jį iškels pastačius naująjį Teismų pastatą Rinktinės g.?
     Jei kalba apie senąjį Vilniaus rajono teismo pastatą - iš ten teismas išsikėlė jau senokai (į ukmergės g.).

     https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilnia...C4%97s_teismas

     Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Šiaip traukos centras nepriklauso nuo architektūros kokybės. Beveik viskas priklauso nuo street-level integracijos ir patrauklumo, atrakcijų kiekio. Būnant gatvės lygyje žmogui nėra didelio skirtumo, kokio aukščio ar architektūros namas.
      Vakar atsitiktinai skaičiau:
      Per ateinančius dvejus metus Vilniuje planuojama pastatyti papildomus 260 tūkstančių kvadratinių metrų biurų ir tai tik sustiprins Konstitucijos prospekto kaip pagrindinio šalies verslo rajono įvaizdį. Tačiau šio rajono pagrindinė urbanistinė vystymo idėja yra 55-erių metų senumo. Visi aplink prospektą kylantys pastatai turi paklusti dešiniojo Neries kranto urbanistinės kalvos idėjai, kurią 1964 metais pasiūlė architektai Algimantas Nasvytis, Vytautas Čekanauskas ir Vytautas Brėdikis. Idėja labai paprasta – aplink Konstitucijos prospektą kylantys pastatai turi suformuoti naują miesto kalvą, todėl prospekto centre esantys pastatai yra aukščiausi, o judant į kraštus – palaipsniui žemėja. Praėjus daugiau nei pusei amžiaus po šios koncepcijos pasiūlymo, urbanistinė kalva vis dar formuojama, nauji biurų pastatai nuolat kyla. Apmaudu, tačiau per tiek laiko niekas nieko geresnio nei danguje nupiešta kreivė nesugalvojo. Pagrindinė šios koncepcijos problema – ji rūpinasi tik paskutiniais pastatų aukštais. Tai yra tipinis 60-ųjų planavimo logikos pavyzdys, kai galvojama tik apie tuos aspektus, kurie matomi žemėlapyje arba iš labai toli, o tai, kas dedasi ant žemės, niekam neįdomu. Jeigu būtų rengiama šiuolaikinė Konstitucijos prospekto koncepcija, joje, veikiausiai, nebūtų skiriama daug dėmesio danguje piešiamam siluetui, prioritetas būtų teikiamas pirmiesiems dviem aukštams, nes jie yra patys svarbiausi – tiek iš žmonių, tiek iš viešųjų erdvių perspektyvos. O dangoraižių rajonuose viešosioms erdvėms atsiveria naujas potencialas – jos gali būti ant pastatų stogų, kaip tai dabar yra daroma Londono centre. Ten visi nauji pastatai privalo turėti visuomenei prieinamą erdvę viršuje. Lietuvoje, verslo kvartaluose vieša erdvė kol kas yra labiau spekuliacinis reklaminis įrankis, o ne miesto strategijos dalis.

      Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujien...1152642?copied
      O šiandien matau:
      „Projektas laimėtojas konceptualiai užbaigia Vilniaus architektūrinės kalvos rytinį šlaitą bei gerai išsprendžia urbanistinę architektūrinę kompoziciją ir racionalią funkciją“, – esminius sprendimo kriterijus apibendrina vertinimo komisijos pirmininkas Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis.

      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/vilnius....d?id=81868177
      IMHO man labiau patinka danų antra vieta: http://www.architektusajunga.lt/wp-c...A-222111-A.pdf
      Paskutinis taisė AudriusV; 2019.07.31, 15:49.

      Comment


       Parašė Nitro Rodyti pranešimą

       Jei kalba apie senąjį Vilniaus rajono teismo pastatą - iš ten teismas išsikėlė jau senokai (į ukmergės g.).

       https://lt.wikipedia.org/wiki/Vilnia...C4%97s_teismas
       Lietuvos teismo ekspertizės centras.
       Aviate, navigate, communicate

       Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Galvoju, kuriame čia straipsnyje rašė, kad prasidėjo dėžučių era? Dėžučių visomis prasmėmis. Viena: matysim daugiau tokių projektų, t.y. dėžučių su minimaliais pakrypimais. Antra: matysim mažiau unikalių formų, lenktų ir pan. Tai kol kas pranašystė pildosi
        Andrius Ropolas: Nacionalinė architektūros strategija – visi turi likti nusivylę

        Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujien...1165234?copied

        Comment


         Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

         Lietuvos teismo ekspertizės centras.
         Ne, nebuvo planų šios įstaigos kelti į minimą pastatą.

         Comment


          Laimėjęs darbas primena kelis kitus projektus, vienas kurių yra tų pačių AKG:

          Comment


           Iš vienos pusės - na, atrodo normaliai. Iš kitos pusės - tikra galima geriau šiais laikais. Tas su lenktomis formomis vis tiek buvo žymiai geresnis. Gerai nors, kad aukštingumas ne 3 ar 8 aukštai.
           Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
           Mielosios Grigiškės

           Comment


            Nėr ko verkti, estai panašius stato:
            Attached Files

            Comment


             Voronež City:

             Comment


              Bet komisija ant durniaus buvo ar kaip? Kaip toks sudas galejo but nubalsuotas? Ar balsai ju nieko neleme?

              Comment


               Parašė Zygis Rodyti pranešimą
               Bet komisija ant durniaus buvo ar kaip? Kaip toks sudas galejo but nubalsuotas? Ar balsai ju nieko neleme?
               Tikriausiai ant durniaus: kad sutilptų užsakovas ir rangovai į projektui numatytą biudžetą, arba išrinktas dėl draugystės ryšių, arba du viename.

               Comment


                Čia kaip renkant metų automobilį išrinkti Lada arba Dacia. Viskas ok, jei užsakovas nori pigiau ir tokį projektą vysto. Bet kam tada konkursas? Dėl pakazūchos? Tiek 2, tiek 3 vietos gerokai įdomesnės. Smagu tik dėl to, kad kažkiek pastatas aukštybinis, bet tai tiek. Net Lvovo 37 geresnes emocijas kelia, kažkuo įdomus. Čia grynai Saltoniškių pastatas, ne ką geriau nei šalia stovintis savivaldybės falas. Tikėjausi tiek čia, tiek Ibrahimo vietoje kažko įdomaus. Deja Teo sklype - pilkas, nuobodus ofisas, Ibrahimo - kažkokia nesąmonė ruskyno glūdūmos stilium.

                Architektų sąjunga išvis kažkokia išsigimusi kenkėjiška organizacija. Kaišiojo pagalius į ratus k18b, nurėžė aukštį, dabar išrinko pasityčiojimą iš visų darbų vienoje matomiausių NMC vietų. Arba jos nariai yra nevykėliai, kuriems reikia atimti atestatus arba ten korupcija aukščiausiame lygyje, kai ranka ranką plauna ir turi laimėti tas, kuris turi, o ne iš tiesų geras projektas. Beveik visa komisija buvo surinkta iš jos narių, niekaip sveikas protas neleistų galvoti, kad tai ir būtų tas laimėtojas.

                Comment


                 Man atrodo ten viskas viename. Teko užsiimti vienu projektu, tai vietos architektai tokias intrigas rezgė, kad baisu. Atrodo, kad ten kiekvienas kiek reikšmingesnis objektas - gyvybės ar mirties klausimas.

                 Comment


                  Ibrahimas tai tikrai kaip is kokios Rusijos siaures,....

                  Comment


                   Man tai labiausiai į šį panašus nugalėtojas. P.s autorius tai tas pats. Žodžiu svarbu tikėti savo idėja, vis tiek kas nors įgyvendins
                   Lithuanian Top 5 tallest buildings
                   1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                   2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                   3. Arfa 100 m. 29 f.
                   4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                   5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                   Comment


                    Negalima suteikt zmogui per daug vilties, jis uzsisvajoja, paskesta fantazijose, kaip matys "akmeninius NY" ar "lenktus unitazus". O gaunasi beveik kaip visada. Geriausias VAU efektas, tai kai vietoj "degtuku dezutes" staiga butu parode situos dvynukus. Forumieciams seratonino lygis butu iki lubu uzkiles, cia 100 procentu, vietoj 3 aukstu gavo 35(20+15) Arba tiesiog daryt slaptus konkursus, visvien galutini zodi taria ne koks Pakalnis, o investuotojas, kuriam dar ir pastatyt reikia, sekmingai isnuomot ir kastus atpirkti, ypac zinant koks kiekis verslo centru sqm pasileis per ateinancius metus i rinka, berods 300 000k. Pvz, paleido VILBRA tu paciu AKG grupes darba, - visi laimingi. Butu prisiziureje paveiksliuku, visi vel asarotu Toks gyvenimas
                    Pasitaisau. Ne visi. Kai kurie

                    Comment


                     Ne tame esme. Cia buvo architekturos konkursas, todel turejo laimeti geriausias. O ar jau tas geriausias ir butu statomas - kitas reikalas.

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X