Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešosios erdvės ir mažoji Vilniaus architektūra

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Turint omenyje, kad parkas po truputį pereina į rekonstrukciją, tai tie suoliukai ko gero labai laikini. Kaip Lukiškių a. buvo.

  Comment


   Pigoka, ypač šiūkšledėžės.

   Comment


    Parašė Knope Rodyti pranešimą
    Sapiegų parke pakeisti visi suoliukai ir pastatytos naujos šiukšlių dėžės.

    Click image for larger version Name:	WP_20180708_12_10_46_Pro.jpg Views:	1 Size:	289,0 kB ID:	1653175
    Vėl tie "nurašyti" suoliukai ir šiukšliadežės iš Palangos.
    Visiškas combo.

    Comment


     Reformatų sodas – Vilniaus pralaimėjimas

     Šiuo metu Lietuvoje populiaru kurti politiškai korektiškas erdves, kurios privalo visiems įtikti ir negali rodyti nė menkiausių charakterio bruožų. Iš esmės kuo nuobodesnė ir pilkesnė erdvė, tuo visi laimingesni.

     Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujien...mas-929-998894

     Comment


      Pažiūrėkite į šitą parką Kazanėje. Kas nesupranta rusiškai tiesiog įsidėmėkit kiek įvairių zonu, veiklų ir elementų. Išleista 1,3 mln eur, kas atrodo visai adekvati suma.      Šis parkas kartu su vaiku žaidimo aikštelėmis nutolęs šviesmečiais nuo bet kokios vilniaus viešosios erdvės. Gaila ir gėda, kad į pavyzdį jau galima statyti Rusiją. Antroje video pusėje daugiabučio kiemo testinis sutvarkymas.
      Paskutinis taisė SoulMulticast; 2018.07.12, 20:15.

      Comment       Visiška beskonybė. Nežiūrint į tai, kad darant dviračių taką pamiršta padaryti pėščiųjų, ko pasekoje visi vaikšto per dvyrtakį, tai dar ir visa esme yra ryškiose spalvose, ryškiame apšvietime ir blizgučiuose. Tai labai neskanu ir labai nejauku, o jeigu pažiūrėsim į tą parką po trijų metų, kada trečdalis lempų nebeveiks o ant tų ryškiai nudažytų stulpų ir žaidimų aikštelių purvas ir rūdys švies visu gražumu, tai suprasim, kad tokių klaidų nereikėtų kartoti. O dar ir tarpais mediniai šaligatviai - kažin kiek jie laiko laikys Kažkada Maximos dizainas buvo ryškiai mėlynas, bet praėjus keliems metams suprato, kad tos skardinės mėlynos dėžutės su rudymis atrodo itin šlykščiai. Dabar daro protingiau - neiššaukiantį, rudą dizainą, ne su metalu, o su plytelėmis, kurios taip greitai nepasenta, o netgi kai pasenta, neatorodo taip žiauriai.

       Comment


        Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
        Pažiūrėkite į šitą parką Kazanėje. Kas nesupranta rusiškai tiesiog įsidėmėkit kiek įvairių zonu, veiklų ir elementų. Išleista 1,3 mln eur, kas atrodo visai adekvati suma.        Šis parkas kartu su vaiku žaidimo aikštelėmis nutolęs šviesmečiais nuo bet kokios vilniaus viešosios erdvės. Gaila ir gėda, kad į pavyzdį jau galima statyti Rusiją. Antroje video pusėje daugiabučio kiemo testinis sutvarkymas.
        Pagalvojau, kad Šiaurės Korėja.
        Ne veltui rusai, visko daug ir belenkur. Kinietiški LED šviestuvai su gamykliniu spalvų keitimu ir blykčiojimu, prie modernių sprendimų šalia susodintos kapinių gėlės ir sustatyti gipsiniai liūtai, dešimtys skirtingų dangų (literally kas dešimt metrų mulčią keičia akmenukai, akmenukus keičia rąstelių grindinys, juos keičia trinkelės, po to dar ir terasinės lentos ant žemės suklotos?).
        O dar tos į OSB plokštes susodintos daržovės... skanumėlis.

        Gal patiko tik daugiabučių kiemo sutvarkymo idėja (nuo 16 min.)
        Ir ta pati įtariu iš Pinterest nugvelbta

        Comment


         ^ meanwhile in liFuania

         @5:47
         Paskutinis taisė jonsnow; 2018.07.13, 03:28.

         Comment


          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
          Pažiūrėkite į šitą parką Kazanėje. Kas nesupranta rusiškai tiesiog įsidėmėkit kiek įvairių zonu, veiklų ir elementų. Išleista 1,3 mln eur, kas atrodo visai adekvati suma.

          Šis parkas kartu su vaiku žaidimo aikštelėmis nutolęs šviesmečiais nuo bet kokios vilniaus viešosios erdvės. Gaila ir gėda, kad į pavyzdį jau galima statyti Rusiją. Antroje video pusėje daugiabučio kiemo testinis sutvarkymas.
          Geriau negu nieko, bet tik tiek. Sitas jovalas negali buti pavyzdys kaip reiketu tvarkytis.

          Comment


           Parašė jonsnow Rodyti pranešimą
           ^ meanwhile in liFuania
           siuo metu mes kalbam apie Vilniaus viesasias erdves, o ne miestelius uz 100 km. Taip, elementas tas pats, galvoju kad ir lietuviai ne patys sugalvojo

           Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Visiška beskonybė. Nežiūrint į tai, kad darant dviračių taką pamiršta padaryti pėščiųjų, ko pasekoje visi vaikšto per dvyrtakį, tai dar ir visa esme yra ryškiose spalvose, ryškiame apšvietime ir blizgučiuose. Tai labai neskanu ir labai nejauku, o jeigu pažiūrėsim į tą parką po trijų metų, kada trečdalis lempų nebeveiks o ant tų ryškiai nudažytų stulpų ir žaidimų aikštelių purvas ir rūdys švies visu gražumu, tai suprasim, kad tokių klaidų nereikėtų kartoti. O dar ir tarpais mediniai šaligatviai - kažin kiek jie laiko laikys Kažkada Maximos dizainas buvo ryškiai mėlynas, bet praėjus keliems metams suprato, kad tos skardinės mėlynos dėžutės su rudymis atrodo itin šlykščiai. Dabar daro protingiau - neiššaukiantį, rudą dizainą, ne su metalu, o su plytelėmis, kurios taip greitai nepasenta, o netgi kai pasenta, neatorodo taip žiauriai.
            panele video sako kad sitas dvipusis dvirtakis skirtas ne dviratininkams, o vaikams ir eina ratu. Liutai cia jau kitas siuzetas kitoje vietoje kur rodo cigoniska beskonybe, kaip kontrastas parkui. Del dazytu elementu pilnai sutinku, spalvu perdaug. Kitavertus musu vaiku aiksteles dar margesnes.
            Paskutinis taisė SoulMulticast; 2018.07.13, 12:07.

            Comment


             Man atrodo sitame parke zmonems bent yra ka veikt. Ka zmones turetu veikti atnaujintam reformatu skvere?

             Šiam projektui skirta 1,7 mln. eurų struktūrinių fondų lėšų, 202,6 tūkst. eurų – valstybės biudžeto lėšų, savivaldybės lėšų dalis sudaro kiek daugiau nei 1 mln. eurų. Bendra projekto vertė – 2,02 mln. eurų.
             Aisku tai vadinasi skveras, ne laisvalaikio parkas. Bet kodel skveras turi buti nuobodus.

             Comment


              Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
              Man atrodo sitame parke zmonems bent yra ka veikt. Ka zmones turetu veikti atnaujintam reformatu skvere?              Aisku tai vadinasi skveras, ne laisvalaikio parkas. Bet kodel skveras turi buti nuobodus.
              Visuomet galima atsinešti saulėgrąžų ir prispjaudyt nuobodžiam parke - vis veikla žmogui, nemokančiam gyventi be dirgiklių.

              Comment


               Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
               Man atrodo sitame parke zmonems bent yra ka veikt. Ka zmones turetu veikti atnaujintam reformatu skvere?               Aisku tai vadinasi skveras, ne laisvalaikio parkas. Bet kodel skveras turi buti nuobodus.
               Tai atsidaryk tech. projektą ir pažiūrėk ką bus galima veikti.

               Comment


                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                Man atrodo sitame parke zmonems bent yra ka veikt. Ka zmones turetu veikti atnaujintam reformatu skvere?                Aisku tai vadinasi skveras, ne laisvalaikio parkas. Bet kodel skveras turi buti nuobodus.
                Bus įrengta speciali vieta, kurioje galės apraudoti visus iškirstus medžius.

                Comment


                 Po ilgo laiko pakeisti suoleliai Pašilaičių stotelėje. Pastebėjau, kad daug jų atnaujinta Pašilaičiuose ir Fabijoniškėse.

                 Click image for larger version

Name:	WP_20180609_11_38_05_Pro.jpg
Views:	1
Size:	321,3 kB
ID:	1654218Click image for larger version

Name:	WP_20180714_10_04_31_Pro.jpg
Views:	1
Size:	315,9 kB
ID:	1654219

                 Comment


                  Naujas šaligatvis, kur anksčiau jo nebuvo ir perklota atkarpa palei aikštelės plotį. Kašiai nuolat buvo atnaujinami: lentos, sieteliai, perdažomas stovas, ženklinimas, bet naujai perasfaltuota aikštelė, manau, pirmą kartą. Numatomas ženklinimas.

                  Justiniškės, Lavrinovičių rajonas Beje vaikystėj girdėjau, jog kieme dešinėje, buvo kažkoks labai perspektyvus krepšininkas, turėjo skrist į NBA, bet nusinarkašino, deja.
                  Click image for larger version

Name:	20180714_140151.jpg
Views:	2
Size:	230,2 kB
ID:	1654296

                  Comment


                   APKLAUSA: Ar pritariate Reformatų skvero atnaujinimo projektui?

                   Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/savaite...imo-projektui/ .
                   Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                   Comment


                    Kažkas daroma Viršuliškių g., netoli pusiau-požeminių garažų, kur ant pievos ir senos krepšinio aikštelės buvo parkuojami automobiliai. Panašu, kad gi įrengiama normali krepšinio aikštelė.

                    Čia: https://www.google.lt/maps/place/54%...26!4d25.229757

                    Comment


                     /\ Tikrai krepšinio aikštelė. Gal net dvi, sunku tą suprasti, nes aptverta teritorija nemaža.

                     Click image for larger version

Name:	IMG_3031.JPG
Views:	1
Size:	285,5 kB
ID:	1657167

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X